Jump to content

העיצוב החדש של הפורום

Mushon8

Recommended Posts

2 hours ago, Yehudav said:

אולי אתה רגיל מהעיצוב הישן ללחוץ על שם הנושא וזה קופץ להודעה האחרונה שלא נקראה. כמו שכבר ציינו פה תלחץ על העיגול/כוכב וזה יעשה את העבודה.

תודה רבה אחי.

בכל מקרה מקווה שיהיה שיפור מסוים לגולשים בפלאפון כי זה מקשה את הקריאה ככה, מלא פרסומות באמצע העמוד, אי התאמה של ההודעה למסך ובעיקר חוסר נוחות.

כל הכבוד לכל העוסקים במלאכה, אחלה שדרוג.

אנטר בטלפון גם יורד שתי שורות (אנדרואיד, מקלדת גוגל אם זה משנה)

שאלה- אם אני גולש בטלפון בפורום בטיל ואני רוצה לעבור למדינת היהודים, מה הדרך הכי קצרה? כי כרגע אני לוחץ אחורה לבוטקה ואז אחורה לפורומים קהילתיים ואז אחורה לhome ורק אז אני יכול לראות את מדינת היהודים על המסך, דרך אחרת שמצאתי זה ללחוץ על השלושה פסים בצד שמאל למעלה ואז ללחוץ פורומים ומשם מגיע למדינת היהודים....

יש משהו יותר פשוט?

13 hours ago, amilov said:

תודה רבה על המחמאות! ברקע אנחנו עושים עוד שיפורים ומנסים לייעל את העבודה שלו.

לגבי הסלולרי, המערכת בנויה לפי עיצוב רספונסיבי, לכן לפי החברה שבנה את המערכת אין עיצוב במיוחד לסלולרי אלא מה שקיים עכשיו.

אני בטוח שתצליחו להתרגל אליו כמו שהיה שהתרגלתם בעיצוב הקודם :)

האם אתם מקבלים תגמול מהמפרסמים פר קליק או פר ליד?

אם זה קליק אז אני אלחץ הרבה יותר

6 minutes ago, Banz said:

כל הכבוד לכל העוסקים במלאכה, אחלה שדרוג.

אנטר בטלפון גם יורד שתי שורות (אנדרואיד, מקלדת גוגל אם זה משנה)

שאלה- אם אני גולש בטלפון בפורום בטיל ואני רוצה לעבור למדינת היהודים, מה הדרך הכי קצרה? כי כרגע אני לוחץ אחורה לבוטקה ואז אחורה לפורומים קהילתיים ואז אחורה לhome ורק אז אני יכול לראות את מדינת היהודים על המסך, דרך אחרת שמצאתי זה ללחוץ על השלושה פסים בצד שמאל למעלה ואז ללחוץ פורומים ומשם מגיע למדינת היהודים....

יש משהו יותר פשוט?

לחיצה על הבאנר הצבעוני למעלה תחזיר אותך לעמוד הראשי

• מנהלים ראשיים
6 minutes ago, pirlo_21 said:

שאפו על העיצוב החדש, הרבה יותר נוח ונעים לעין.

הבאסה היחידה מבחינתי שלא רואים את השעה של התגובות אלא רק לפני 14 שעות וכו'.

אי אפשר לסדר את זה, ככה המערכת פועלת וזה סוג של יישור קו לגבי התצורה שבה עובדים היום

דברים שהכי אהבתי:  אפשר לצטט רק חלק מסומן , אפשר להוסיף תמונות ישר מהנייד ושהעיצוב בנייד ממש מקביל לעיצוב בנייח

שלחתי מייל אבל לא קיבלתי מענה, אז כותב אותו כאן:

• חושב שצריך הפרדה יותר ברורה בין נושאים שנקראו לכאלו שלא. האייקונים בצד לא מספיק ברורים.
    אפשר לשנות את גוון הרקע של כל השורה הרלוונטית (במקום לבן-אפור-לבן שיהיה משהו יותר כהה למשל).
  • למה יש גם לייק וגם Upvote? לא מספיק אחד מהם?
  • לדעתי הצבעים של הפורום חיוורים ולא נעימים לעין. מציע לשנות אותם לגוונים יותר דומים לצבעים של הקבוצה. למשל אלו (ערכתי בעצמי):
    1154636837_Annotation2019-08-14155522.thumb.jpg.4435bc7806531a154cff51b440a9854f.jpg

3 hours ago, Shlomix said:

שלחתי מייל אבל לא קיבלתי מענה, אז כותב אותו כאן:

• חושב שצריך הפרדה יותר ברורה בין נושאים שנקראו לכאלו שלא. האייקונים בצד לא מספיק ברורים.
    אפשר לשנות את גוון הרקע של כל השורה הרלוונטית (במקום לבן-אפור-לבן שיהיה משהו יותר כהה למשל).
  • למה יש גם לייק וגם Upvote? לא מספיק אחד מהם?
  • לדעתי הצבעים של הפורום חיוורים ולא נעימים לעין. מציע לשנות אותם לגוונים יותר דומים לצבעים של הקבוצה. למשל אלו (ערכתי בעצמי):
    1154636837_Annotation2019-08-14155522.thumb.jpg.4435bc7806531a154cff51b440a9854f.jpg

סיכמת מדהים

עדיין לא גלשתי מהפלא

האם חזרנו לטפטוק?

@amilov היי עמילוב. נדמה לי שבשעות האחרונות כאשר מוסיפים הודעה לוקח פתאום הרבה זמן עד שהיא עולה. האם יש בעיה כלשהי ?

עריכה:  בהודעה זו לקח לה לעלות כ15 שניות.

נהדר. אין צורך בגרסה לנייד כי זאת מספיק נוחה, יש גישה מהירה לדברים כמו ציטוט, יש הטמעה של סרטוני פייסבוק...

הייתי די סקפטי כי חושש משינויים תמיד - אבל עמילוב, שיחקת אותה.

יש באג כשאתה יורד שורה הוא יורד 2, הנה דוגמא:

גם יש דיליי כשאתה רושם תגובה, לוקח כמה שניות, אבל אולי זה עניין של השרת בכלל, לא יודע... זה לא תמיד.