Jump to content

מצלמת דרך לרכב

moshe888

Recommended Posts

היי, יש לי אופציה לקבל מצלמת דרך במתנה דרך מקום העבודה. 

רציתי לשאול אם מישהו מכיר את הדגם הספציפי הזה ? או יכול במקביל לתת המלצה/חוות דעת משלו על דגם אחר. 

0173AC3F-3CB8-40B9-8239-B4779685FEAB.png

נראה כמו איזה מותג סיני זול (שנמכר בארץ ביוקר) עם איכות צילום ירודה יחסית ושאר פרמטרים לא הכי להיט. נגיד מוגבל בכרטיס זיכרון עד 32G אפילו לא FHD בקדמית ורחוק מHD רגיל בפנימית. 

אם זה בחינם תיקח מה אכפת לך. להזיק זה לא יזיק. 

אם אתה רוצה להשקיע אני ממליץ על viofo, יש כמה דגמים A119 או A119S שזה מצלמות בודדות, או ה-A129 שזה מערכת של 2 מצלמות שמתקינים אחד בשמשה הקדמית ואחד באחורית. 

גם DDPAI MINI 3 מומלץ. 

בהזמנה מחול מחיר כזה של מצלמה מגיע סביבות 200-250 שקל (שווה לעקוב אחרי מבצעים או ימי מבצעים מיוחדים, או אתרים כמו alibuy או zuzu deals - גלאודס - צדק צרכני, גם בפייס שלהם). מומלץ גם להשקיע בכרטיס זיכרון איכותי ועם נפח גדול, למשל כרטיס מיקרו SD מתאים של LEXAR 128GB בעל עמידות גבוה יכול להגיע בעצמו לאיזה 200+ שקל. 

יש המון סרטונים ברשת להשוואות בין המצלמות, ויש גם באתר של carsforum פורום שמיועד ספציפית למצלמות כביש להתייעצות. 

ממליץ ללכת על מצלמה עם קבל כמו viofo ולא עם סוללה (שיאומי, לדוגמה) כי הסוללה יכולה להתחמם ברכב ולהתנפח/להתפוצץ. 

8 minutes ago, Moryo said:

ממליץ ללכת על מצלמה עם קבל כמו viofo ולא עם סוללה (שיאומי, לדוגמה) כי הסוללה יכולה להתחמם ברכב ולהתנפח/להתפוצץ. 

אני גם קראתי על זה הרבה, בפועל יש לי את המצלמה של שיואמי וגם לחברים יש את המצלמה לחלקם יותר ממני ועדיין לא היה לנו בעיה

https://s.click.aliexpress.com/e/cpI7OEPI

אני מרוצה מהמצלמה, יש לפעמים דילים. לי זה עלה פחות מ-200 שקל.

לרוב מה שמציעים במתנות לחגים דרך העבודה זה מוצרי מדבקה כאלה מחברות לא מוכרות