Jump to content

מנספורד בראיון היום

Krishi

Recommended Posts

4 minutes ago, המכבייה said:

מהטובים באירופה? לא מוגזם בעיניך?

הוא דיבר על חופשיים לא נשמע מופרך אבל כן נשמע כמו השוער הטוב ביותר בעולם לגילו.

12 minutes ago, המכבייה said:

מהטובים באירופה? לא מוגזם בעיניך?

אני לא יודע באיזה הקשר הוא אמר את זה אבל אני מאמין שהכוונה שלו הייתה שע"פ האחוזי הצלחה שלו הם מהגבוהים באירופה.

בכל אופן, מכבי מנוהלת יוצא מן הכלל ואין מה להתפס בקטנות.

26 minutes ago, הנדון said:

הוא דיבר על חופשיים לא נשמע מופרך אבל כן נשמע כמו השוער הטוב ביותר בעולם לגילו.

זה מרים להנחתה. ומיותר. וגם המחמאה המוגזמת לאיביץ.

17 minutes ago, קובי השועל said:

אני לא יודע באיזה הקשר הוא אמר את זה אבל אני מאמין שהכוונה שלו הייתה שע"פ האחוזי הצלחה שלו הם מהגבוהים באירופה.

בכל אופן, מכבי מנוהלת יוצא מן הכלל ואין מה להתפס בקטנות.

אין לי טענות לניהול, ההפך. אני מהבודדים פה שלא סבורים שהיה קיץ נורא. קצת נתפס בלשונו היום. קורה.

Just now, המכבייה said:

זה מרים להנחתה. ומיותר. וגם המחמאה המוגזמת לאיביץ.

איביץ' בטח היה נבוך לשמוע את זה,

גם למיץ' הוא מחמיא בכל הזדמנות. קצת מוגזם לטעמי.

נסיך אמיתי (ויו"ר מחנה האופטימיים).

ו... הוא כנראה מבין יותר טוב מכולנו למה הוא אומר מה שהוא אומר. אני רק יכול לנחש שזה כדי לשדר למערכת שמאמינים בהם, ושיש להם מסוגלות, אבל מנגד שכל הגב הוא למאמן ואם אכן יהיה כשלון הוא של השחקנים.

On 13.8.2019 at 09:49, הילד משער 8 said:

נסיך אמיתי (ויו"ר מחנה האופטימיים).

ו... הוא כנראה מבין יותר טוב מכולנו למה הוא אומר מה שהוא אומר. אני רק יכול לנחש שזה כדי לשדר למערכת שמאמינים בהם, ושיש להם מסוגלות, אבל מנגד שכל הגב הוא למאמן ואם אכן יהיה כשלון הוא של השחקנים.

On 12.8.2019 at 21:23, המכבייה said:

אין לי טענות לניהול, ההפך. אני מהבודדים פה שלא סבורים שהיה קיץ נורא. קצת נתפס בלשונו היום. קורה.

אתם ראיתם שעד כה ניצחנו העונה 2 משחקים? (אחד את בני יהודה בקושי והשני את ספרטה) הקיץ הזה היה יהיר ברמות לעניות דעתי.

• מנהלים ראשיים
On 13.8.2019 at 00:04, Cosmic said:

בולשיט בן - by name, by reputation. 

נתן ראיון של ברוקר אחרי שניים פס של קוקאין מהטופ. 

מודה שלא הצלחתי להבין עד עכשיו אם זה בולשיט בן כי הוא פשוט מערבב את כולם. או שהוא סתם שקרן טוב.

5 hours ago, החתול הצהוב said:

הדבר האחרון שאני רוצה שהוא יילך לחיפה. 

תחושה שהשנה הם נבנים סולידי ונכון

+1

לא יבוא לי טוב אם הוא יהיה בחיפה. 

5 hours ago, החתול הצהוב said:

הדבר האחרון שאני רוצה שהוא יילך לחיפה. 

תחושה שהשנה הם נבנים סולידי ונכון

עובדים נכון?

On 13.8.2019 at 00:04, Cosmic said:

בולשיט בן - by name, by reputation. 

נתן ראיון של ברוקר אחרי שניים פס של קוקאין מהטופ. 

בשביל הרקורד, כי לא פעם ראשונה שהזכרת את הכינוי הזה - יצא לי לגלוש בפורום של בארנסלי. הכינוי הזה אכן חזר שם, יחד עם קונצנזוס שהוא אכן איש מקצוע טוב, מעבר לזיוני השכל שלו.

זאת שיטת הפעולה של הבן אדם. יש בזה הרבה היגיון. הבן אדם חכם ויודע שאפשר לנצל את התקשורת וליצור תדמית שהאוהדים יקנו ושתגרום למועדון להיראות יציב. זה שאתם מתעסקים בהאם הכל ורוד במקום בשאלה עד כמה המצב קסטרטופלי, כמו שעשיתם אחרי המשחק האחרון, אומר שאת המטרה שלו של הרגעת הרוחות הוא השיג.

אני מזכיר שגם קודמו בתפקיד היה אשף תקשורת. כמובן שבן הוא לא בדיוק ג׳ורדי מבחינת הגדרת תפקיד, כי התפקיד של ג׳ורדי היה די ייחודי בעולם הספורט, אבל ג׳ורדי שימש כהרבה יותר מהתפקידים הרשמיים שלו. הוא היה האבא של השחקנים, הפנים של המועדון.

עכשיו אין ג׳ורדי. אז בן נכנס לנעליים שלו בקטע של לתת קרדיט. הבן אדם שנה בקבוצה, הוא לא יכול להרשות לעצמו לבקר בפומבי עדיין.

בולשיט בן? גם פרגוסון ושנקלי היו זייני שכל עצומים. יוהאן קרויף אחרי שעזב את ברצלונה הגיב בזלזול "Más que un club? Un club más". גם בן מנספורד לא מעריץ את ערכי המכביזם שמספר עליהם לתקשורת. ולמאמנים של אתלטיק בילבאו ממש לא אכפת מלאומיות באסקית. אבל זה בסדר.  מה שמנספורד הבין הואצשכשאתה מנהל חשוב לזיין את השכל, כל עוד האנשים שעובדים מתחתיך מסוגלים לקנות את זיון השכל הזה. זה כל מה שחשוב.

אתה מטיף למקהלה. לא מתרגש מזה בשום צורה.
ספציפית הראיון הזה, היה מוגזם אפילו עבור המוניטין שלו, אבל זה במקסימום הערת שוליים. 

מבחינתי, שיגיד בראיונות שאיביץ׳ הוא בנו האבוד של ארכימדס, כל עוד הוא עושה את העבודה שלו.

5 minutes ago, Cosmic said:

אתה מטיף למקהלה. לא מתרגש מזה בשום צורה.
ספציפית הראיון הזה, היה מוגזם אפילו עבור המוניטין שלו, אבל זה במקסימום הערת שוליים. 

מבחינתי, שיגיד בראיונות שאיביץ׳ הוא בנו האבוד של ארכימדס, כל עוד הוא עושה את העבודה שלו.

מקבל.

1 hour ago, Omer said:

בולשיט בן? גם פרגוסון ושנקלי היו זייני שכל עצומים. יוהאן קרויף אחרי שעזב את ברצלונה הגיב בזלזול "Más que un club? Un club más". גם בן מנספורד לא מעריץ את ערכי המכביזם שמספר עליהם לתקשורת. ולמאמנים של אתלטיק בילבאו ממש לא אכפת מלאומיות באסקית. אבל זה בסדר.  מה שמנספורד הבין הואצשכשאתה מנהל חשוב לזיין את השכל, כל עוד האנשים שעובדים מתחתיך מסוגלים לקנות את זיון השכל הזה. זה כל מה שחשוב.

ליוהאן היה קשה לסתום את הפה, בכל מקום ובכל פלטפורמה הוא דיבר

רק תיקון, בן מתחיל את עונתו השלישית במכבי.

וזה היה הכי מוגזם שלו עוד עכשיו ואני הכי בעדו. את פרגי/ונגר/יואהן מצטטים עד היום. מאנספורד רק הרים להנחתה.  אבל זה בשוליים.

12 minutes ago, eran_7 said:

ליוהאן היה קשה לסתום את הפה, בכל מקום ובכל פלטפורמה הוא דיבר

אנחנו קצת גולשים פה מהנושא, אבל מרוב שחפר על כל דבר שבעולם בפיינורד אהבו לשאול אותו משמעות של מילים "גבוהות" בחדר ההלבשה. תמיד ידע להסביר. אפילו כשזאת לא היתה מילה אמיתית, המציא בביטחון מלא. מספרים שנתן הרצאות לשחקני איאקס על הבעיה בתכנון ובתזמון הרמזורים באמסטרדם.

זאת הסיבה העיקרית שאני מעריץ אותו. הבן אדם בחיים לא סתם את הפה, לא משנה אם היה לו משהו להגיד.

לצערי אין לי עוד קטעים שלו עם כתוביות באנגלית, וזה על כדורגל ולא על זיוני שכל על משמעות של מועדון, אבל איך שמדבר ואיך שהשאר מגיבים אומר הכל: