Jump to content

מנספורד בראיון היום

Krishi

Recommended Posts

מנספורד בראיון

למי שמעדיף לקרוא (הוידאו יותר מקיף):

לא לפתיחת עונה כזאת ציפתה מכבי ת"א. אחרי ההדחה ממוקדמות ליגת האלופות וההפסד המביך 2:1 במשחק הראשון מול סודובה באירופית, הצהובים עלולים למצוא את עצמם מחוץ לאירופה כבר באמצע אוגוסט. המנכ"ל, בן מנספורד, התייחס למצבה של הקבוצה באירוע השקת מינויים בהיכל מנדורה.

"נראה את מכבי האמיתית ביום חמישי", הבטיח מנספורד, "הפסד זה חלק מהכדורגל, עכשיו זה איך שאנחנו מתאוששים. יש לנו את אחד המאמנים הטובים באירופה, הסגל הטוב בישראל שלקח אליפותב-31 נקודות. אני בטוח שביום חמישי יהיה טוב.

על החיזוק: "הבאנו שני שחקנים טובים מאוד, הם יוכיחו שהם רכישות טובות. ויחד עם קארצב, חוזז, אלמוג, מכבי חזקה יותר. גלזר ויוני כהן הפכו לשחקנים יותר חשובים, אני מאמין בסגל הזה. היו לפרץ שתי עונות מצוינות, כמו שאיביץ' אמר זה ברור שהוא מושך תשומת לב. תדעו אם תהיה התפתחות, עכשיו הוא שחקן של מכבי".

על יאניוטיס: "הוא היה השוער המצטיין ביוון ב-16/17, הייתה לו עונה טובה גם לאחר מכן. התחיל טוב עם אולימפיאקוס והמאמן הביא שוער אחר. הוא התאמן איתם ולא שיחק. אנדראס היה אחד מחמשת השוערים ללא חוזה הטובים ביותר בשוק והחתמנו אותו".

trans.gif מקבל מחמאות ממנספורד, איביץ' (אלן שיבר)

על עתידו של דסה: "הצענו לדסה הצעה גבוהה, אחד החוזים הגבוהים אם לא הכי גבוה, הצעה בלתי רגילה, זו זכותו להגיד תודה וזה מה שעשה. צריכים לכבד את זה. מכבד אותו כשחקן ואדם, אך הוא לא איתנו ואנחנו ממשיכים עם מי שפה. הצעה עצומה, לא חשבנו שזה נכון להציע יותר מזה. הייתה סיטואציה דומה עם טיבי. איתן לקח את הזמן וחזר אלינו. רצינו שהוא יישאר ואני שמח על זה".

על הפצועים: "אני מאמין שגולסה ואורוש יהיו כשירים בקרוב. אני לא יכול לחכות שישובו. ניקוליץ' מוכן להרוג מישהו כדי לחזור לדשא. אמאדור? לא אמר שהוא רוצה לעזוב. הוא מקצוען, מתאמן חזק, בחור טוב, באירופה אתה צריך את הכוח והמהירות שלו".

החזיר כאן תשובות להרבה דברים שלא ידענו. דסה מסתמן כחזיר ונקווה שיתקע עם קבוצה בינונית באירופה.

לגבי מה שהוא אמר על אלמוג, קארצב וחוזז יכול להיות שזה רומז שהם כן ישארו בסגל (או לפחות חלקם)? אגב את בלטסקה הוא לא הזכיר...

11 minutes ago, Krishi said:

"אני מאמין שגולסה ואורוש יהיו כשירים בקרוב. אני לא יכול לחכות שישובו. ניקוליץ' מוכן להרוג מישהו כדי לחזור לדשא.

תשובה של מנג'ר

2 hours ago, DT7 said:

החזיר כאן תשובות להרבה דברים שלא ידענו. דסה מסתמן כחזיר ונקווה שיתקע עם קבוצה בינונית באירופה.

לגבי מה שהוא אמר על אלמוג, קארצב וחוזז יכול להיות שזה רומז שהם כן ישארו בסגל (או לפחות חלקם)? אגב את בלטסקה הוא לא הזכיר...

היו צריכים לחתוך את העסק עוד לפני מחנה אימון הראשון תקע לנו את כל הקיץ. איפה כל ההצעות שהיו לו? הליגות התחילו והא עדיין בלי קבוצה.

2 hours ago, thunderbolt said:

באמת בונים על אלמוג וחוזז לסגל? לדעתי הם לא ברמה.

אלמוג עוד לא ראינו אותו מספיק מחוזז קשה לי להאמין שיצא שחקן הרכב למכבי במקרה הטוב אולי איזה שחקן בסוף הרוטציה.

3 minutes ago, פנחס שוף said:

דסה כל כך הולך להישאר בארץ

ובחוזה של 300 אלף יורו. יש לי הרגשה שבסוף נתניה תתאבד עליו (ביחס אליה).

1 hour ago, Gabay10 said:

ראיון מוגזם קצת..

'לא עשינו שום טעות' 'יאנטויס טופ 5 שוערים חופשים באירופה' 

איפה ראית שהוא אמר באירופה? 

"אנדראס היה אחד מחמשת השוערים ללא חוזה הטובים ביותר בשוק והחתמנו אותו".

2 minutes ago, avielmaccabi4 said:

איפה ראית שהוא אמר באירופה? 

"אנדראס היה אחד מחמשת השוערים ללא חוזה הטובים ביותר בשוק והחתמנו אותו".

ככה תרגמו את זה באחד האתרים. לא שמעתי את הראיון באוזניים. 

30 minutes ago, Gabay10 said:

ככה תרגמו את זה באחד האתרים. לא שמעתי את הראיון באוזניים. 

הוא אמר אחד מחמשת השוערים החופשיים הטובים בעולם 

אני לא בקיא באילו שוערים היו חופשיים, אבל זה לא נשמע מופרך

29 minutes ago, thunderbolt said:

למה? לא עשה כלום בחדרה שנה שעברה.

לא עשה כלום כי הוא שיחק בקבוצה פח, בנוער הוא היה אש והוא אחד השמות המדוברים בארץ. או שמשאילים אותו לקבוצה יוזמת או שנותנים לו צ'אנס אצלנו.

כי בקבוצה כמו נס ציונה, חדרה וכול' הוא לא יכול לבטא את היכולות שלו.

24 minutes ago, קובי השועל said:

לא עשה כלום כי הוא שיחק בקבוצה פח, בנוער הוא היה אש והוא אחד השמות המדוברים בארץ. או שמשאילים אותו לקבוצה יוזמת או שנותנים לו צ'אנס אצלנו.

כי בקבוצה כמו נס ציונה, חדרה וכול' הוא לא יכול לבטא את היכולות שלו.

להיות כוכב בנוער זה לא מדד לכלום, שחר הירש ושובל גוזלן של מכבי חיפה הפציצו את הליגה לנוער עם 20-30 שערים בעונה ולא יצא מהם כלום.

ראיתי משחקים של אלמוג בחדרה והוא פשוט נראה בינוני להחריד, בלי קשר ליכולת הקבוצה לא עשה שום פעולות אישיות יוצאות דופן, פשוט נראה כמו עוד חלוץ גנרי מתחתית ליגת העל, לכן אני לא מבין איזה כישרון מיוחד אנשים אחרים רואים בו כל הזמן.

רצה טוב בן אבל יצא לו מוגזם לאללה. המשפט על השוערים אולי עוד סביר(לא היה צריך להיאמר כי זה מרים להנחתה) אבל - יש לנו את אחד המאמנים הטובים באירופה? בחייאת. הוא מתחיל את עונת הבוגרים השלישית שלו ועוד בישראל. הוא במקסימום כישרון מבטיח...ת

9 minutes ago, המכבייה said:

רצה טוב בן אבל יצא לו מוגזם לאללה. המשפט על השוערים אולי עוד סביר(לא היה צריך להיאמר כי זה מרים להנחתה) אבל - יש לנו את אחד המאמנים הטובים באירופה? בחייאת. הוא מתחיל את עונת הבוגרים השלישית שלו ועוד בישראל. הוא במקסימום כישרון מבטיח...ת

מה אתה רוצה שהוא יגיד כשגם אנחנו בתחילת עונה לא מוצלחת וגם בתהליך של מכירת מנויים?

1 minute ago, קובי השועל said:

מה אתה רוצה שהוא יגיד כשגם אנחנו בתחילת עונה לא מוצלחת וגם בתהליך של מכירת מנויים?

הוא לא נשאל על איביץ, אם אני לא טועה. וגם אם כן, יש עוד אפשרויות לתגובות טובות ותומכות. בכל מקרה זה נשמע שהוא מנסה לשכנע את עצמו. ואני בעדו.

17 minutes ago, המכבייה said:

הוא לא נשאל על איביץ, אם אני לא טועה. וגם אם כן, יש עוד אפשרויות לתגובות טובות ותומכות. בכל מקרה זה נשמע שהוא מנסה לשכנע את עצמו. ואני בעדו.

הוא לא מנסה לשכנע את עצמו תהיה בטוח.

איביץ' כבר הוכיח את עצמו בקטישת כל קבוצה בליגה לצד האליפות הגדולה בהיסטוריה. עם פאיר פלאי על הגב ועם סגל שברובו שחקני בית צעירים.

5 minutes ago, קובי השועל said:

הוא לא מנסה לשכנע את עצמו תהיה בטוח.

איביץ' כבר הוכיח את עצמו בקטישת כל קבוצה בליגה לצד האליפות הגדולה בהיסטוריה. עם פאיר פלאי על הגב ועם סגל שברובו שחקני בית צעירים.

מהטובים באירופה? לא מוגזם בעיניך?