Jump to content

עידוד

Yoadknux

Recommended Posts

כל השטויות האלה על שירים מקפיצים/שירים מרדימים זה בולשיט. כל שיר יהיה אחלה שיר אם פשוט... ישירו אותו. אף אחד לא שר פה סרנדות או שירים לריקודי סלואו.

1 hour ago, yellowcake said:

נכון, כמו ynwa

הקהל בארץ לא יודע לשיר שירים בסגנון הזה שישמע עוצמתי וטוב. בארץ הרוב המוחלט לא שר אלא צועק. 

הקהל היה רגיל לשיר אני מודה כאילו לקח ספידים. באו הפנאטיקס, החליטו שכולם יושבים ושרים לאט בין אם הקהל זורם על זה או לא, למה? ככה. וואלה עבד יופי. זה רק מראה שאין דבר כזה "הקהל בארץ לא יודע".

הקהל של מכבי צריך שידחפו אותו למשהו, כשעושים את זה בשכל בטיימינג הנכון, הוא עושה את זה הכי טוב בארץ. 

יש דם חדש ביציע, אני מאמין גם הרבה דם עייף שעבר ל8/7. עם עבודה נכונה של הפנאטיקס ויצירת גוש גדול, שער 11 החדש זה פוטנציאל להר געש.

לדעתי ללב נכנסת השיר הכי טוב בפער של מכבי. אני מבין למה נמנעים מלשיר אותו אבל מה הבעיה לשיר כל פעם הקופים הירוקים? 80% מהשירים של חיפה הם נגדנו, נכון, אנחנו לא אובססיביים כמוהם אבל לא יקרה כלום אם יהיה שיר אחד קבוע שנשיר נגדם

Just now, BRoi said:

זה לא ילך

גם אני באופן אישי אם ישירו את השיר הזה ישר בבית הראשון אין אדומים 

הארגון מוביל את הקהל ולא ההפך. אם הם ירצו ויחליטו ששרים רק את הקופים, זה ילך. בהתחלה יהיה בלבול אבל הקהל יתיישר עם זה. לדעתי חבל לאבד את השיר הכי חזק שלנו.

3 hours ago, הנדון said:

למה לשיר רק הקופים? כל הכיף של השיר הזה הוא הללב נכנסת ועם הידיים של הקהל.

אני חושב שהוא התכוון "רק הקופים" בקטע שלא לשיר "אין אדומים"