Jump to content

עידוד

Yoadknux

Recommended Posts

זה לא נושא נגד הפנטיקס, לא נגד האנשי גדר ולא נגד הקהל הרחב

אחרי פגרה של כמה שנים טובות, רגלי דרכה שוב ביציע, והאמת הייתי קצת מבולבל ממה שראיתי

"אני מודה" - נפתח לאט, מצד אחד זה נשמע קוהרנטי, מצד שני אני מרגיש שזה ממש איבד מהאינטנסיביות, נשמע קצת עייף

"אנלא מבין" - זה לא אמור להיות שיר יציע-יציע מעורר כזה? עכשיו שרים אותו ישר בלי "אהההווו"?

"התופים נותנים תקצב" - לא מושיבים את כולם ואז מתפוצצים?

"צהוב עכשיו", "ללב נכנסת", "מכבי או מוות" פספסתי אותם?

בקיצור היה נשמע לי קצת שונה ואני לא יודע אם זה בגלל שדברים השתנו מפעם, בגלל המצב של הקבוצה, או שאולי אני בכלל לא זוכר טוב

אני מדגיש שוב שזה לא נושא נגד הארגון או אנשי הגדר או בחירת השירים

הגוש היה בסדר,

אין מה לעשות. שהקבוצה לא משחקת טוב הקהל הרחב לא דוחף, רק הגוש.

היה מאוד סביר היום.

ללב נכנסת השיר הטוב ביותר שלנו, לא שרים אותו בגלל "טועמה מחבל"

הגוש היה בסדר,

אין מה לעשות. שהקבוצה לא משחקת טוב הקהל הרחב לא דוחף, רק הגוש.

היה מאוד סביר היום.

ללב נכנסת השיר הטוב ביותר שלנו, לא שרים אותו בגלל "טועמה מחבל"

וואלה שכחתי מהסיפור עם ללב נכנסת, טוב שלא העליתי פה את שיר האונס, איזה תיבת פנדורה

יש שיר שהאיש גדר צועק "יאללה מכבי" ואז כל פעם מחזירים בשורה אחרת..לא קלטתי תמילים שלו אשמח אם מישהו יכתוב.

לחן חזק

יאללה מכבי, בכל הכח

יאללה מכבי, תתנו לשמוח

כשאת לא לידי שום דבר לא נוגע

את עולה למגרש ואני משתגע

עד המוות אני, שר לך מהיציע

רק תגידי לאן, אני אדאג להגיע

על הלחן של זה

https://youtu.be/OvnDNHyNHAo

יש לי שמיעה מוזיקלית חלשה מאוד אבל זה לא נשמע זה

זה זה, סן לורנצו קצת שינו את זה כדי שזה יעבוד יותר מהר ביציע ויזרום.

חיכינו 4 שנים , עכשיו בואו ננצל את ההזדמנות ליצור קרנבל ל90 דקות בבלומפילד. בכל פעם שמכבי מגיעה , אנחנו נהפוך להיות ההצגה המרכזית בעיר . מאסנו באותו באנר יחיד וחרוש ואולי מדי פעם דגל משעמם שמתנופף לפרקים , רוצים צבע ביציעים , רוצים לפוצץ את היציע עד שלא יהיה מקום ביציע שהוא לא צהוב וכחול . מאסנו באותם שירים חלשים ולא קצביים שמרדימים את הקהל , רוצים שירים חדשים שיריעידו את כל האיצטדיון . בדיוק כמו זמר , כשהוא בא להופעה הוא שר רק את ה"להיטים " , ככה בדיוק אותו דבר גם מכבי , שיר לא תפס ? לא שרים אותו יותר . במשך 90 הדקות שרים רק את ה"להיטים " כדי שלא תהיה הירדמות לדקה אחת אצל הקהל . 
עוד דבר קטן , יש כמה שירי שחקנים שחייבים לשפר , טיפה חבל ששחקן בית כמו יונתן כהן מקבל שיר מביך , שתי דקות מחשבה יובילו לשיר הרבה יותר טוב ומכבד .
יאלה פנאטיקס זה שלכם אתם אחראים לאיך תיראה העונה הזו , לא השחקנים ולא המאמן , הקהל הוא הכוח . מאמינים בכם והולכים אחריכם בכל מצב ! 

חחח הודעה שרצה עכשיו בכל מקום של מכבי (בעיקר בעמודי הפייסבוק השונים). איזה אוהדים מביכים יש לנו אני מת.

הקטע שהם מדברים כאילו הפנאטיקס חייבים להם משהו ואני בכלל בספק אם הם באים למשחקים ותורמים לפנאטיקס.

אני לא מהפנאטיקס, אבל הסגנון של ההודעה כתובה מגעיל ואפילו שיש פה מעט דברים נכונים זאת לא הדרך. 

אגב שירים חדשים תופסים אם הקהל ישיר אותם ולא יגיד על ההתחלה זה לא נראה לי טוב אז אני לא שר.

לא יכולתי להתעלם מזה אחרי שראיתי את ההודעה הזאת כבר איזה עשר פעמים במקומות שונים.

15 minutes ago, מכביסט לעד said:

אגב שירים חדשים תופסים אם הקהל ישיר אותם ולא יגיד על ההתחלה זה לא נראה לי טוב אז אני לא שר.

•  

כמו שירים רגילים יש כאלו שהופכים ללהיטים ויש שלא תופסים זה לא קשור לאם הקהל שר או לא.

2 minutes ago, הנדון said:

כמו שירים רגילים יש כאלו שהופכים ללהיטים ויש שלא תופסים זה לא קשור לאם הקהל שר או לא.

יש מקרים שזה נכון ויש מקרים שלא.

למשל דספסיטו לא תפס בהתחלה ואותו דבר עם חבורת משוגעים וכשאת עולה לכר הדשא. יש גם שירים שנתפסו מהר כמו תמיד איתך בכל מקום.

דווקא זכור לי שהדפסיטו ועולה לכר הדשא תפסו די מהר. אל תשכח שגם לוקח זמן לקהל הרחב ללמוד את השיר.

סתכלו לי בעיניים היה שיר מת, גול אליפות של שוינפלד וזה הפך לאחד השירים החזקים שלנו. 

כל עוד כולם ישירו בצורה טובה ונכונה - השיר ירים את בלומפילד 

4 minutes ago, הנדון said:

דווקא זכור לי שהדפסיטו ועולה לכר הדשא תפסו די מהר. אל תשכח שגם לוקח זמן לקהל הרחב ללמוד את השיר.

דספסיטו יצא באזור פלייאוף עונת 16/17 ורק בעונה אחר כך זה תפס.

עולה לכר הדשא בהתחלה הרבה לא אהבו ואני זוכר תלונות פה בפורום ששרו אותו אחרי גול במקום שיר קצבי ומוכר.