Jump to content

דור מיכה

itan17

Recommended Posts

לא עוד נושא ביקורת, רק מקווה שהוא יהיה כשיר לפתיחת העונה כי בדקות האחרונות הוא בקושי רץ בגלל מתיחה (לא היה חילוף).

אם גם הוא מתווסף לרשימה אנחנו בבעיה גדולה

איזה כדור גאוני בגול, היחיד שיכול לפרוץ את הבונקרים

קבוצת כדורגל שמיכה הוא הקפטן שלה, הרבה לא ייצא ממנה.

הכל מסתכם בריאיון שלו אחרי האליפות שעם הסגל הזה לא נגיע לליגת אלופות. משחקן ווינר בחיים לא תשמע כזה משפט.

זה כזה חשוב?

זו בטח לא ה-סיבה שמכבי נראתה הערב כפי שנראתה.

מה שכן, העובדה שמיכה משמש קפטן בקבוצה אומרת משהו על השחקנים שלצידו. קפטן צריך כריזמה.

עובדתית הוא צדק.

הוא צדק. שהשחקן הכי טוב וחשוב ואחד המנהיגם אומר כזה דבר זה מקרין. למשחק היום אין שום קשר ליכולת של שמכבי לעלות שלב באירופה. זה הרבה יותר בראש מאשר ביכולת

זו בטח לא ה-סיבה שמכבי נראיתה הערב כפי שנראיתה.

מה שכן, קבוצה שמיכה משמש בה קפטן אומר משהו על שאר השחקנים שלצידו. קפטן צריך כריזמה.

היחיד שעולה לי בראש שיש לו כריזמה והוא פתח היום זה שכטר ועם כל הכבוד לא הכי הגיוני לתת לו את הסרט...

לדעתי הבעיה היא כשהוא לא טוב אז אנחנו לא טובים, לא דינמיים, לא יצירתיים.אומר משהו שהוא קפטן כמו שאמרו כאן עם כל זה שהוא שחקן בית, לא מתאים ואין לו את האופי הזה לקפטן לא יעזור. ניקוליץ היה אמור להיות על המשבצת שלו, אבל רצב הגורל והוא בחוץ לשד יודע לעוד כמה זמן... היום בפס אחד סידר גול. אבל בזה אנחנו נישאר תלויים לעוד הרבה זמן

זו בטח לא ה-סיבה שמכבי נראיתה הערב כפי שנראיתה.

מה שכן, קבוצה שמיכה משמש בה קפטן אומר משהו על שאר השחקנים שלצידו. קפטן צריך כריזמה.

זו התלות באמת בפרטים שוליים. מכבי הייתה צריכה לנצח את הליטאים גם אם הסרט על השרוול של קנדיל.

אני מתחיל להבין למה מאמנים כמו סוזה ויוקאנוביץ' לא פתחו עם מיכה במשחקים באירופה. הוא פשוט לא מספיק טוב לרמה הזאת

זו התלות באמת בפרטים שוליים. מכבי הייתה צריכה לנצח את הליטאים גם אם הסרט על השרוול של קנדיל.

לא טענתי שזה פרט מרכזי, אלה עוד נדבך מני רבים, אבל כזה שלי מציק מאוד באופן אישי. מילא, אני אתגבר.

מכבי ברמתה הנוכחית לא מסוגלת לתת לליטאים מכה שתכריעה את ההתמודדות בנתניה. הם לא להיט, אבל גם לא פרייארים.

מי שציפה לפיקניק לא מחובר למציאות.

זה ממש לא שולי שבקבוצה צריך להיות מנהיג שלוקח את הענינים לידיים במשחקים החשובים. מישהו שצריך את השחקנים האחרים

הוא צדק. שהשחקן הכי טוב וחשוב ואחד המנהיגם אומר כזה דבר זה מקרין. למשחק היום אין שום קשר ליכולת של שמכבי לעלות שלב באירופה. זה הרבה יותר בראש מאשר ביכולת

ולמשחק בשבוע שעבר? הוא דיבר על ליגת האלופות, בשביל ליגת האלופות צריך להתחזק. לא חושב שזה מה שמעיד על יכולות המנהיגות שלו.

היחידי בסגל שבמגרש יכול לתפקד כקפטן זה שכטר (מלבד ייני).

הוא מפעיל לחץ על השופט, הוא לא רואה אף אחד ממטר ויש לו אופי "רע" שצריך.

מיכה לא כזה.

אני מהאחרונים שיגנו סתם ככה על מיכה, אבל אני מצטער, הייתי בטוח פתחתם פה נושא נקודת אור או שאולי בטעות התבלבלתם בדור הלא נכון.

היום ראיתי רק את מיכה על המגרש. היחיד. מקשר שמחלק כדורים לקונוסים שלא מועילים בטובם לזוז הוא הפך לבלם שמחלץ כדורים כשהבלם שלך חולם על הקבוצה הבאה שלו.

נכון, היו לו איבודי כדור שנבעו נטו מעייפות (מה לעשות המחליף שלו נולד פצוע), אבל רבאק הבנאדם עשה הכל וגם כשהיה גמור רץ על השוער שלהם וניסה לקחת על עצמו.

אשכרה הרגיש שהוא משחק בכל התפקידים במגרש, לא ברור לי איך הוא לא קרס.

היחיד שיכול לעשות משהו יצרתי.

לא ברור איך פתחנו את העונה והשארנו את כל יתר התקוות בניקוליץ׳.

כמה מיכאל אוחנה או אפילו חנן ממן היו יכולים לעזור

מיכה נפגע מזה שהוא השחקן היחיד שמסוגל לייצר משהו בקבוצה השבלונית הזאת, כל פעם שלא הולך מסתכלים עליו.

התקפה שבלונית, צפויה, שחקן אחד שיכול לתת פס עומק, 0 שחקנים שיכולים לעשות דריבל, שחקן וחצי שיכולים לאיים מרחוק. בעיה.

מיכה צריך עכשיו עכשיו לא עוד יום לא יומיים עכשיו לעלות על טיסה לסין ולהשתחוות לערן זהבי להגיד לו תודה שסידר לו חוזה חלומי של חצי מיליון יורו בעונה

בלי זהבי מיכה היום ברעננה עם 10 קילו יותר

אתם מסתכלים על המסירה לגול על איזה בישול, הבן אדם מאבד כדורים בסיטונאות עם מסירות כושלות מתוך 30 כדורי עומק הוא מצליח להכניס1 וגונב דעת ואז כולם מתלהבים איזה כדור איזה גאון אבל מה עם ה29 מסירות של ילדים ב שהיו לפני? מי בונה קבוצה על שחקן שמבשל 10 שערים בעונה זה הכוכב הגדול של מכבי? פעם כוכבים היו מבקיעים 20-30 שערים בעונה היום הם מבשלים 10 וכובשים2 וככה זה נראה קבוצה של תומכי לחימה הלוחמים בגולה

הבעייתיות בו כקפטן היא הרבה יותר מכריזמה.

תמיכה הייתה בעיה במשך שנים של צליעה בתחילת העונה. שנה שעברה עבד קשה מאוד בקיץ, העלה מסת שריר, אימונים מנטליים, מה לא, וזה הראה את אותותיו. מישהו חושב שהוא עבד בצורה דומה הקיץ?

הוא לא רציני מספיק, לא יכול לשמש דוגמה לאף אחד.

כן, אפשר לומר שהוא התבלט אתמול, זה אומר בעיקר על מכבי. אני ראיתי שוב שחקן שמתמזמז עם הכדור קצת יותר מידי (הוא הכי טוב בשתי נגיעות, לא ב-8), ממעט להתפנות באיזורים מסוכנים ומנסה שטיק קבוע. זו הגרסה הרעה של דור מיכה, גם אם הוא מחלק מסירות עומק לא רעות פעם בכמה דקות.

כמובן, זה לא רק הוא, יש עוד כמה כאלה בגישה שלו, וגם הם מציגים יכולת פחות טובה משהתרגלנו, אבל הוא אמור להיות במרכז במעמדו.

הבעייתיות בו כקפטן היא הרבה יותר מכריזמה.

תמיכה הייתה בעיה במשך שנים של צליעה בתחילת העונה. שנה שעברה עבד קשה מאוד בקיץ, העלה מסת שריר, אימונים מנטליים, מה לא, וזה הראה את אותותיו. מישהו חושב שהוא עבד בצורה דומה הקיץ?

הוא לא רציני מספיק, לא יכול לשמש דוגמה לאף אחד.

כן, אפשר לומר שהוא התבלט אתמול, זה אומר בעיקר על מכבי. אני ראיתי שוב שחקן שמתמזמז עם הכדור קצת יותר מידי (הוא הכי טוב בשתי נגיעות, לא ב-8), ממעט להתפנות באיזורים מסוכנים ומנסה שטיק קבוע. זו הגרסה הרעה של דור מיכה, גם אם הוא מחלק מסירות עומק לא רעות פעם בכמה דקות.

כמובן, זה לא רק הוא, יש עוד כמה כאלה בגישה שלו, וגם הם מציגים יכולת פחות טובה משהתרגלנו, אבל הוא אמור להיות במרכז במעמדו.

מסכים, אבל מיכה הוא שחקן שצריך שחקני קו שיעשו תנועה. מכבי כבר 270 דק עומדת על המגרש. עייפה, צפויה, לא יצירתית. אין מגנים(לשחק עם סאבוריט כרגע זה לסכן אותו, הוא משחק בגלל שהמערכת בלחץ וזה ניכר) ואין שחקני קו (בלקמן לא שחקן קו, לטעמי הוא מלכתחילה היה רכש מיותר שבהתאם לנסיבות הוא הרע במיעוטו כי וויתרו על עמדת החלוץ הזר), אצילי חסר, עטר בכושר משחק של ילדה בת 4 ושכטר בעצמו לא חלם שהוא יהיה החלוץ הפותח שלך העונה. מה שהיה טוב לשנה שעברה לא מספיק טוב לאחר מכן. כשאתה צריך להשתדרג וראית את החסר וזה לא קרה. אין הוקוס פוקוס , הקיץ היה רע מה1.6 הרגשנו את זה והדחקנו. לראות אתמול אי יכולת לחבר 2 מסירות פשוטות במשך דקות רבות מעיד על הלחץ העצום.