Jump to content

איביץ'

שורה

Recommended Posts

ואם להיכנס קצת לרזולוציות של המקרה הספציפי - ברור לכולנו שמי שיוצא הכי רע מהכתבות בבוקר זה מיכה, תוסיפו לזה שהמקום שלו בהרכב מובטח. קשה לי לראות מה האינטרס שלו בהדלפה כזאת.

באמת לא עולה לכם לראש שאיך ידיעות על משבר מגיעות דווקא אחרי הפסד? כל הפסד שהיה נחשב "מביש" לקבוצה ישראלית תמיד דיווחו על איזשהו קרע במועדון.

התקשורת מוציאה סיבות, כי בזמן זה זה יכול להישמע הגיוני כי הרי מכבי לא נראים טוב, אם היינו מנצחים פה 2-0 לא היה פה שום דיווח על קרע במועדון

באמת לא עולה לכם לראש שאיך ידיעות על משבר מגיעות דווקא אחרי הפסד? כל הפסד שהיה נחשב "מביש" לקבוצה ישראלית תמיד דיווחו על איזשהו קרע במועדון.

התקשורת מוציאה סיבות, כי בזמן זה זה יכול להישמע הגיוני כי הרי מכבי לא נראים טוב, אם היינו מנצחים פה 2-0 לא היה פה שום דיווח על קרע במועדון

חטפת 2 נגד קבוצה נוראית, נוראית .

משחק שפל שאני לא זוכר כמוהו הרבה זמן .

זה יותר מסתם חוסר מזל .

מי אשם אני לא יודע אבל אני עם איביץ' עד המוות .

חטפת 2 נגד קבוצה נוראית, נוראית .

משחק שפל שאני לא זוכר כמוהו הרבה זמן .

זה יותר מסתם חוסר מזל .

מי אשם אני לא יודע אבל אני עם איביץ' עד המוות .

קבוצה יכולה םשוט לא להיות טובה, לא חייב איזה קרע או משהו מטורף כדי שזה יקרה

לא ככה .

אתמול היה משחק קיצוני בחולשתו, והוא בא אחרי ששיחקנו ככה גם במחנה אימון וגם בצמד המשחקים מול קלוז'.

מכבי פתחו את העונה ברמה של קבוצת תחתית בליגה העל , אם לוקחים בחשבון שלפני חודשיים סיימת את הליגה ב31 הפרש ממקום שני וההרכב נשאר כמעט אותו דבר , המאמן נשאר והכל אמור לדפוק כמו שצריך, אין שום סיבה שנשחק ככה.

קורה פה משהו אחר לדעתי , אני רק מקווה שזה לא גרוע מדי.

כדי להוכיח אחרת מכבי צריכים לבוא שבוע הבא ולתקוע לסודובה רביעייה , אלו בערך הבדליי הרמות על הנייר.

כל הנרטיב של השבוע החולף מספק אינדיקציה לכך שמשהו לא טוב קורה שם.

כשהמאמן שלך אומר במסע״ת ״זה המשחק הכי חשוב שלנו עד סוף העונה״, זה בדרך כלל כדי להעביר מסר לשחקנים. כ

שהשחקנים, בתגובה, עולים למגרש ונראים די אפטיים למתרחש וללוח התוצאה... זה לא סימן טוב.

גם זה אגב, לא סוף העולם. מאמן חזק יודע לצלוח משברים כאלו. הזדמנות טובה לראות ממה איביץ׳ עשוי בסיטואציות כאלו, שנה שעברה הכל

היה חלק כמו תחת של תינוק.

נכון שאחרי הפסדים יש כתבות רעל וכל זה

אבל עד עכשיו בכל משחק שיחקנו זוועה

לא הגיוני שבדקה 70 שחקנים על סף להתעלף

אתמול מיכה וקנדיל שיחקו הכי חלש שאני זוכר מהם

ולא רק זה שוב פעם יוצאת כתבה שמדברת על בעיות בחדר ההלבשה ולפעמים יש גם ציטוטים.

בתקופה של גורדי אותו שחקן למחרת היה משוחרר

ואני מקווה שבאמת במכבי יבדקו את זה ואם באמת שחקן או כמה שחקנים הדליפו נעיף אותם מהקבוצה שלנו

(אם זהבי היה במכבי הסיפור כבר היה נגמר היום בבוקר)

נכון שאחרי הפסדים יש כתבות רעל וכל זה

אבל עד עכשיו בכל משחק שיחקנו זוועה

לא הגיוני שבדקה 70 שחקנים על סף להתעלף

אתמול מיכה וקנדיל שיחקו הכי חלש שאני זוכר מהם

ולא רק זה שוב פעם יוצאת כתבה שמדברת על בעיות בחדר ההלבשה ולפעמים יש גם ציטוטים.

בתקופה של גורדי אותו שחקן למחרת היה משוחרר

ואני מקווה שבאמת במכבי יבדקו את זה ואם באמת שחקן או כמה שחקנים הדליפו נעיף אותם מהקבוצה שלנו

(אם זהבי היה במכבי הסיפור כבר היה נגמר היום בבוקר)

על אף המיתוס, היו כמה וכמה מקרים של הדלפות ומרמרת בתקופת ג׳ורדי.

אף שחקן מעולם לא שוחרר.

אף שחקן מעולם לא שוחרר.

לא נראה לי שיש מועדון שאין בו את זה, בכל זאת מדובר בבני אדם ובמקום עבודה

לא נראה לי שיש מועדון שאין בו את זה, בכל זאת מדובר בבני אדם ובמקום עבודה

ברור. מייחסים לנושא הרבה יותר מדי משמעות ממה שמגיעה לו.

חלק מהקבוצות הגדולות בהיסטוריה היו כאלה שחדר ההלבשה שלהם היה בור של נחשים ולטאות.

חלק מהקבוצות הגדולות בהיסטוריה היו כאלה שחדר ההלבשה שלהם היה בור של נחשים ולטאות.

כל חדר הלבשה עם ג'ון טרי.

שהקבוצה רצה טוב ויש הדלפות זה בקושי משפיע, אבל שהקבוצה מקרטעת ויש אפילו קצת הדלפות הן עושות הרבה נזק.

גם זה אגב, לא סוף העולם. מאמן חזק יודע לצלוח משברים כאלו. הזדמנות טובה לראות ממה איביץ׳ עשוי בסיטואציות כאלו, שנה שעברה הכל

היה חלק כמו תחת של תינוק.

מסכים, זה ממש רגע מבחן.

קח בחשבון שבכדי לצלוח רגע כזה צריך גיבוי מוחלט מההנהלה מול השחקנים, ואני מקווה שהוא יקבל אותו, כי אחרת אין לו סיכוי.

אם קיים איזשהו מתח של מאמן - שחקנים, כל עוד איביץ' לוקח את התפקיד שלו ברצינות וחריצות (ואני מניח שזה המצב) אני מקווה שההנהלה תיתן לו גיבוי עיוור. לא רוצה לחשוב על פוטש כמו שעשו לאיווניר בזמנו, זו היתה נקודת תחתית בעידן מיטש.

שהקבוצה רצה טוב ויש הדלפות זה בקושי משפיע, אבל שהקבוצה מקרטעת ויש אפילו קצת הדלפות הן עושות הרבה נזק.

המשפט הזה ממחיש מצויין את הקורלציה הנמוכה בין ״הדלפות״ לאיכות המשחק של קבוצת כדורגל.

המשפט הזה ממחיש מצויין את הקורלציה הנמוכה בין ״הדלפות״ לאיכות המשחק של קבוצת כדורגל.

ברור, אבל זה לא אומר שאפשר להמעיט בחשיבות של ההדלפות במצב הנוכחי.

ברור, אבל זה לא אומר שאפשר להמעיט בחשיבות של ההדלפות במצב הנוכחי.

זה מציק אין ספק, אבל מכאן ועד לערוף ראשים של שחקנים כמו שדרשו פה חחק הפער הוא גדול. בעיית משמעת שצריך לטפל בה באופן פנימי ע״י קנסות/השעיות, ולהמשיך הלאה.

זה מציק אין ספק, אבל מכאן ועד לערוף ראשים של שחקנים כמו שדרשו פה חחק הפער הוא גדול. בעיית משמעת שצריך לטפל בה באופן פנימי ע״י קנסות/השעיות, ולהמשיך הלאה.

שחקן שנתפס מדליף לא יכול להמשיך בקבוצה. איך שחקנים אחרים יכולים לסמוך על מישהו כזה זה מרעיל את חדר ההלבשה.

שחקן שנתפס מדליף לא יכול להמשיך בקבוצה. איך שחקנים אחרים יכולים לסמוך על מישהו כזה זה מרעיל את חדר ההלבשה.

אתה נאיבי. הדברים האלו קורים ומטופלים בכל מועדון בעולם.

איפה הלכתם?בואו נרגע ובואו תפסיקו להיות כמו חבורת בנות,כל הפייסבוק שלי פוסטים של לחץ וטירוף בואו ננחת לקרקע,מיכה ופרץ האחרונים שידליפו לתקשורת במיוחד בצורה שתפגע במכבי איפה אתם חיים?לגבי שאר השחקנים אי אפשר לדעת אבל אני חושב שזה לא המקום שלנו לצלוב אף שחקן כל עוד אין הוכחה או סבירות גבוהה מאוד שמדובר בו

אנחנו אוהדים של הקבוצה,ולקבוצה הזאת יש הנהלה וההנהלה תטפל במה שצריך אנחנו צריכים לתת את השקט ולא לתת לרחשים של כל השרמוטות בתקשורת וגם לשרמוטה הגדולה מציון 3 שמחפשים לעשות באז על חשבון הקבוצה שלנו

נקווה לטוב ויהיה טוב,אולי באמת יש בעיה קטנה אבל מכבי תתגבר על זה ואנחנו מאחוריה ועל הזין כולם הם רק מחכים לרגעים האלה שניפול ונתרסק

‏‎‎אף אחד לא שם לב שבמסיבת העיתונאים לפני המשחק איביץ׳ אחרי שאמר ש-2 המשחקים נגד סודובה הם 2 המשחקים הכי חשובים העונה, הוא הוסיף את צמד המילים ״for me”. אני מאד מאד מקווה שאיביץ׳ לא יחזיר את המפתחות אם בגומלין לא יצליחו להפוך את הקערה.

‏‎‎אף אחד לא שם לב שבמסיבת העיתונאים לפני המשחק איביץ׳ אחרי שאמר ש-2 המשחקים נגד סודובה הם 2 המשחקים הכי חשובים העונה, הוא הוסיף את צמד המילים ״for me”. אני מאד מאד מקווה שאיביץ׳ לא יחזיר את המפתחות אם בגומלין לא יצליחו להפוך את הקערה.

איביץ פה עד סוף העונה גם אם נפסיד 10-0 בחוץ

אף שחקן מעולם לא שוחרר.

מעט מאוד מקרים כאלה היו בתקופת גורדי ובספר של ערן אהבתי את זה שהם השתגעו על השחקנים כשגילו שהיה הדלפה.

העונה רק התחילה ואנחנו שומעים כל פעם על הדלפות וזה מבאס מאוד.