Jump to content

איביץ'

שורה

Recommended Posts

השאלה מה עושים במצב כזה? משאירים ככה ומקווים שאיביץ יאפס אותם לליגה? כי הדבר שהצליח עונה שעברה זה שהיינו קבוצה של מאמן, ממושמעת ומאוד טקטית. אם העונה זה לא יהיה ככה לא רואה אותנו מתרוממים וגם אליפות בספק גדול.

גיבוי מוחלט(לא פומבי וחרטות אלא פנימי ועמוק) לאיביץ ואם צריך להניף את הגרזן על שחקנים מסויימים, סו בי איט.

זה לא אומר שהשחקן אמר לו להדליף..בכל אופן שחקנים צריכים להתעסק בכדורגל ולעבוד על צירופים וריווח כמו בעונה הקודמת עם הגנה חזקה, טוב שטיבי וייני חוזרים, איביץ' רמז שהוא יבחן אולי אופציות של שחקני סגל לא מנוסים באירופה ואולי הגיע הזמן.

בלתי נתפס.

איך הגענו למצב הזה בתקופת זמן של פחות מחודש, אפילו לכיוון השבועיים?

מדהים איך גלגל מסתובב כל כך מהר.

ועוד יותר מקומם שמדובר בשחקני כדורגל שעוסקים במה שהם אוהבים, מרוויחים באמת מדהים, נמצאים לקראת מעבר לאצטדיון חדש עם האוהדים הטובים בארץ ועוד אחרי אליפות מרשימה, והם פשוט מזלזלים.

איך אפשר?

גיבוי מוחלט(לא פומבי וחרטות אלא פנימי ועמוק) לאיביץ ואם צריך להניף את הגרזן על שחקנים מסויימים, סו בי איט.

זה.

כאילו שצריך הדלפות כדי להסיק שהשחקנים זורקים זין.

תמיד שהיכולת היא כזו יש בעיה בחדר ההלבשה, שחקנים-שחקנים, שחקנים-מאמן, וואטאבר.

וכשהדבר הזה לא עובד, אין מה להיכנס לטקטיקה ולמה היה חילוף כזה או אחר.

גם אם אף שחקן לא הדליף העובדה שיש בלגן בין שחקנים למאמן זה בושה (כרגע דובר על מיכה ועטר).

השחקנים לא מעל המועדון והם חייבים להבין את זה.

כתבתי אתמול שאני לא מבין איך עם אותו סגל פחות או יותר היינו קבוצה מצוינת בעונה שעברה ופתאום כולם שכחו לשחק, אז הנה הסיבה.

מזכיר לי את הסדרה ליגה ג'

נשמע כמו עטר ופרץ

בכל מקרה הבן זונה שהדליף מקווה מאוד שימצא את עצמו בחוץ ולא אכפת לי מי זה.

לא יודע על עטר אבל משער שלא.

דור גם לא.

לא מבין איך אנשים פה מנערים אחריות מאיביץ.
נגד הרומנים אפשר לתת את האשמה להנהלה ולא לאיביץ- מקבל.
אתמול הפסדנו לקבוצה שמתחרה עם בני סכנין על מי תרד מהמקום האחרון.
איביץ פישל ובגדול- ממש כמו בשנה שעברה. (באירופה)

מקווה שעטר לא מבעבע לו את חדר ההלבשה כי הוא לא משחק (וחלש שהוא כן משחק).

למה אתה לא מקווה את זה על כל שחקן אחר? בחייאת אתה לא שם לב שיש לך שנאה לעטר?

קודם כל רביד הוא נביא אמת, סוייר תכיר.

וכן מנטלית האחריות על איביץ':

ראיתם פעם מפקד שולח חיילים לקרב עם מסר של "אבל חסר לנו טנק ימני, ומשגר טילים זר עם שפם"?

מציאותית זה מה יש- מי שנושא את הדגל הוא המפקד, אה סליחה המאמן.

ההופעה הפסיבית של מכבי העונה עד כה, היא תגובת נגד לאובר-שליטה האבסולוטית שנה שעברה-

רוצה לומר ש- 30 הפרש זה יפה לפרוטוקול אבל בפועל איביץ' לא נפגש בשום תזוזת לוחות במהלך שנה שעברה.

שילב לקרוז קונטרול ובעצם לא צלח שום דרמה בחדר הלבשה או קנוניה על הדשא או כל דרמה מול הקהל, סקנדל מול התקשורת וכו'.

כמה אכזר שדווקא בצמתים הכי מסוכנים (ליגת אלופות וליגה אירופית) הוא חצה בלי לדעת איפה הוא נמצא.

למה אתה לא מקווה את זה על כל שחקן אחר? בחייאת אתה לא שם לב שיש לך שנאה לעטר?

כי כשעטר לא משחק יש הכי הרבה רעש.

ציון 3 בפייסבוק:

‏מי שהאזין לפרק האחרון של הציון, הרבה לפני מבול הכתבות המתוזמרות היום, רמזתי על בעיות אמיתיות בין איביץ' לשחקנים בכירים ולא רציתי להיכנס לשמות. זה אמיתי. יש קרטל והמצקצקים יצטרכו להשלים עם זה. כדי להקל עליכם, אספר מי *לא בקרטל* והגיע טוב לעונה: גלזר, יונתן ופיבן. יש קרטל ויש פשוט כאלו שהאף לא ירד להם.

‏איביץ' מנסה להוריד את האף שלהם והם מחרבנים עליו, ועוד מדליפים שהוא הגיע יותר מדי קשוח. אין מילים. ישראלים חאפרים, עצלנים שלא יגיעו לשום דבר משמעותי. מיכה ממש לא נקנס על בעיטה בבקבוק, אלא על משהו שקרה אחרי המשחק בקלוז'.

עטר?

בפרק הוא אמר שזה לא עטר, ושזה מישהו שהוא לא השם הראשון שקופץ לנו לראש אבל הוא שחקן בכיר

אגב הוא רק אמר שאיביץ אומר שהוא עם האף למעלה ושצריך להוריש אותו, לא היה שם איזה משהו מוגזם זה קורה בכל קבוצה

כי כשעטר לא משחק יש הכי הרבה רעש.

מהתקשורת, אני במהלך שתי העונות האחרונות ראיתי את עטר יושב בשקט בספסל ולא עושה בעיות

מה הוא יכול לעשות? להרביץ לאיביץ'?

הוא כבר בעט בבקבוק וחצי משחק היד שלו על הפה (אף אחד לא יודע מה הוא אומר).

אני לא אומר שעטר מדליף (לא חושב שהוא מדליף, אולי נימני) ואני לא אומר שהוא עושה בלגן בחדר הלבשה, כי אני לא יודע כלום. אבל זה לא נראה טוב.

אם יש כמה ערסים ופרחחים שעושים קרטל באמת על איביץ אז פה צריך מנספורד להוכיח ממה הוא עשוי ולעשות סדר מיידי ולא מתפשר. השחקן הישראלי הכלומניק הוכח מה היכולת שלו מול נמושות אירופה והם מעיזים להרים את הראש - אתם בדיחה ובושה למקצוע ותקבלו מה שמגיע לכם באמת במוקדם או במאוחר.

(אם הפרסום נכון)

אגב תמיד חשבתי שעטר הוא צבוע ולא אמין ורע לחדר הלבשה. מעניין איך התחיל לשחק כמו חרא כלבים אחרי שחתם על חוזה חדש , שמתם לב ?

מה הוא יכול לעשות? להרביץ לאיביץ'?

הוא כבר בעט בבקבוק וחצי משחק היד שלו על הפה (אף אחד לא יודע מה הוא אומר).

אני לא אומר שעטר מדליף (לא חושב שהוא מדליף, אולי נימני) ואני לא אומר שהוא עושה בלגן בחדר הלבשה, כי אני לא יודע כלום. אבל זה לא נראה טוב.

לעטר יש תדמית וזה מה שגורם לכולם לשפוט אותו בקלות, יש בעיות בקבוצה ישר עטר

לדעתי בכלל אין בעיות בקבוצה, אז נכון אנחנו לא נראים טוב אבל זאת סתם ירידת יכולת של תחילת עונה ואם יש בעיות איביץ ידע להתמודד איתם.

לא מבין איך אנשים פה מנערים אחריות מאיביץ.

נגד הרומנים אפשר לתת את האשמה להנהלה ולא לאיביץ- מקבל.

אתמול הפסדנו לקבוצה שמתחרה עם בני סכנין על מי תרד מהמקום האחרון.

איביץ פישל ובגדול- ממש כמו בשנה שעברה. (באירופה)

הירככיית ארגון בסיסית-הוא המאמן ולכן תמיד צודק. צריך להתיישר אליו, לא הפוך. אם איביץ טועה בעיניך בהחלטה מקצועית כזאת או אחרת, אין עם זה בעיה. כל אחד זכאי לדעתו וכל מאמן זכאי לטעותו. הרי ברור שאין מאה אחוז הצלחה בכל החלטה. אבל ברמת המשמעת, הלכידות והרעב, אין שום פשרות

. בנתיים, כאשר הם הלכו אחריו, יצא להם רק טוב.

לעטר יש תדמית וזה מה שגורם לכולם לשפוט אותו בקלות, יש בעיות בקבוצה ישר עטר

לדעתי בכלל אין בעיות בקבוצה, אז נכון אנחנו לא נראים טוב אבל זאת סתם ירידת יכולת של תחילת עונה ואם יש בעיות איביץ ידע להתמודד איתם.

אין שום סיכוי שזאת סתם ירידת יכול כי אם הכול נשאר כמעט אותו דבר ועד המחזור האחרון נראנו מעולה (4-0 על ב"ש בטרנר) ואתמול נראנו נוראי זה אומר שיש פה בעיה יותר גדולה מהיכולת.

למה עטר? יש סיבה שבכל התקשורת (אני ניזון מהפורום) אומרים שיש מתיחות בינו לבין איביץ'.

לצערי אם יש בעיות בחדר הלבשה איביץ' לא ירצה להמשיך כי הוא נמצא במדינה זרה שהשחקנים האהובים על הקהל עושים לו בעיות, אז הפרידה קרובה.

הכל תלוי בשחקנים כמו ייני ובהנהלה. אם הם יתעוררו בזמן הכל יהיה בסדר. אם לא אז אני מעדיף לא לדמיין מה יקרה...

מצידי שישלחו את כל הפרינססות לפוליגרף וימצאו את המדליף/מדליפים.כפויי טובה ברמה הבזויה ביותר.

מאחל להם לעוף מכאן ויפה שעה אחת קודם.

‏מי שהאזין לפרק האחרון של הציון, הרבה לפני מבול הכתבות המתוזמרות היום, רמזתי על בעיות אמיתיות בין איביץ' לשחקנים בכירים ולא רציתי להיכנס לשמות. זה אמיתי. יש קרטל והמצקצקים יצטרכו להשלים עם זה. כדי להקל עליכם, אספר מי *לא בקרטל* והגיע טוב לעונה: גלזר, יונתן ופיבן. יש קרטל ויש פשוט כאלו שהאף לא ירד להם.

‏איביץ' מנסה להוריד את האף שלהם והם מחרבנים עליו, ועוד מדליפים שהוא הגיע יותר מדי קשוח. אין מילים. ישראלים חאפרים, עצלנים שלא יגיעו לשום דבר משמעותי. מיכה ממש לא נקנס על בעיטה בבקבוק, אלא על משהו שקרה אחרי המשחק בקלוז'.

מציון 3.

לא יודע אם זה אמיתי או סתם אבל כל העסק הזה ממש מבאס, מתחיל להריח לא טוב.

אין שום סיכוי שזאת סתם ירידת יכול כי אם הכול נשאר כמעט אותו דבר ועד המחזור האחרון נראנו מעולה (4-0 על ב"ש בטרנר) ואתמול נראנו נוראי זה אומר שיש פה בעיה יותר גדולה מהיכולת.

למה עטר? יש סיבה שבכל התקשורת (אני ניזון מהפורום) אומרים שיש מתיחות בינו לבין איביץ'.

לצערי אם יש בעיות בחדר הלבשה איביץ' לא ירצה להמשיך כי הוא נמצא במדינה זרה שהשחקנים האהובים על הקהל עושים לו בעיות, אז הפרידה קרובה.

הכל תלוי בשחקנים כמו ייני ובהנהלה. אם הם יתעוררו בזמן הכל יהיה בסדר. אם לא אז אני מעדיף לא לדמיין מה יקרה...

הפרסום שממנו שמענו על זה הוא של ציון 3, ושמה בפירוש נאמר כך

"הוא(איביץ) לא רוצה לדבר עם השחקנים, הוא לא מכיר את השחקנים הוא רותח על השחקנים הישראליים שלו והוא לא מצליח להוריד את האף שלהם אל הקרקע והוא עצבני עליהם רצח אני יודע על שחקן אחד כזה שחקן בכיר, וזה לא החשוד המיידי" ואז שאלו אותו מי, הוא ענה זה דווקא לא עטר.

לא יודע לי נשמע כמו משהו שקורה כשיש לך מאמן קשוח, לא איזה משהו מטורף זה קורה הוא עצבני על השחקנים כי הוא רואה את היכולת

עכשיו לציון 3 אני כן מאמין, הם באמת לא אומרים סתם דברים אלא רק במה שהם בטוחים בו, אבל כל הכתבות שמסתובבות להם באתרים זה פשוט ניצול המצב שהפסדנו משחק שברור שגורם לאיזה זעזוע+מה שדיווחו בציון 3, צריך לזכור מה הנטייה של התקשורת ספורט פה בארץ לשקר.