Jump to content

איביץ'

שורה

Recommended Posts

גם את מונאס, טעה בסכומים.

מסתבר שגם בשל ציבוטה לפי הבחור שכתב מעליך

אני יודע. בגלל זה ערכתי...

צ'יבוטה - 400 אלף יורו (הוא נמכר ב-800 אלף יורו כשיש בונוס של 200 אלף יורו על עלייה לשלב בתים).

דאבור - נמכר ב-15 מיליון יורו, דמי הסולידריות הם 2% שזה 300 אלף יורו.

דסה ופרץ - נמכרו תמורת 1.2 מיליון שקל ביחד (שזה כ-300 אלף יורו).

אם ראיקוביץ' נמכר בסכום של 4.5-5 מיליון יורו ההכנסות של הקבוצה ממכירת שחקנים עומדת 5.5-6 מיליון יורו ולא 6.5 מיליון יורו, אבל עדיין מדובר בסכום יחסית גבוה.

ועוד צריך לנכות מחלק מזה מע"מ

עוד הפעם אלירן עטר? אתמול הוא קיבל חצי שעה ונגע בכדור אולי 3 פעמים. לא זוכר פעולה אחת טובה שלו. לא שהוא אשם באיך שנראנו, אבל הוא בטח לא המושיע.

לגמרי.

ושלא יגידו לי הוא צריך לפתוח כדי להראות מה הוא שווה, אם שחקן בסגל "חייב לפתוח" כדי לשחק נורמלי אז לא שווה שיהיה בסגל.

זה חארטה בשקל שלושים, אם זה מנטלי אז בכלל ממחיש עוד יותר את מה שאומרים על השחקן הישראלי.

לפני שנה דיברו כמה איביץ' התרשם מעטר, ולא סתם כי הוא החזיר תפוקה יפה, מה השתנה השנה? השאלות לאלירן.

גם אני לא חושב שהוא צריך לפתוח כדי להיות טוב.

עונה שעברה הוא נכנס מצויין למשחק בפרנצווארוש והביא גול ובגלל זה פתח אחרי זה, העונה בדקות שקיבל הוא לא עשה כלום ובצדק לא פותח.

לגמרי.

ושלא יגידו לי הוא צריך לפתוח כדי להראות מה הוא שווה, אם שחקן בסגל "חייב לפתוח" כדי לשחק נורמלי אז לא שווה שיהיה בסגל.

זה חארטה בשקל שלושים, אם זה מנטלי אז בכלל ממחיש עוד יותר את מה שאומרים על השחקן הישראלי.

לפני שנה דיברו כמה איביץ' התרשם מעטר, ולא סתם כי הוא החזיר תפוקה יפה, מה השתנה השנה? השאלות לאלירן.

בכלל נמאס מזה שעטר לא פותח בכמה משחקים ישר כל הצבא שלו קופץ ואומר סדרת חינוך. למה צריך ללטף אותו כל הזמן הוא שחקן מכבי ופה יש תחרות אף אחד לא מקובע להרכב. אצל עטר זאת סדרת חינוך אבל כל שחקן אחר זה מקצועי נו באמת.

איביץ' האחרון שאשם. יש לו חלקים מסויימים שיכל לשפר אם מבחינת הצבת שחקנים או טקטית, אבל כששחקנים טועים בפעולות בסיסיות של מסירות, הרחקות, פתיחה לשטח, אי סגירה, מה תגיד למאמן? זה כמו שתשים את איביץ' לאמן בליגה ג', כמה טוב שהוא לא יהיה עדיין הרוב לא יהיה תלוי בו. לא יודע מה קרה לשחקנים בתחילת העונה הזאת אבל בינתיים זה נטו עליהם. שיתעוררו ומהר. מבחינתי מתחיל לעלות פרוספקטים שלנו מהנוער כדי שיבינו שמקומם לא מובטח וברוך השם לא חסר לנו כאלה. בתור התחלה - אלמוג וקארצב.

צ'יבוטה - 400 אלף יורו (הוא נמכר ב-800 אלף יורו כשיש בונוס של 200 אלף יורו על עלייה לשלב בתים).

דאבור - נמכר ב-15 מיליון יורו, דמי הסולידריות הם 2% שזה 300 אלף יורו.

דסה ופרץ - נמכרו תמורת 1.2 מיליון שקל ביחד (שזה כ-300 אלף יורו).

אם ראיקוביץ' נמכר בסכום של 4.5-5 מיליון יורו ההכנסות של הקבוצה ממכירת שחקנים עומדת 5.5-6 מיליון יורו ולא 6.5 מיליון יורו, אבל עדיין מדובר בסכום יחסית גבוה.

ועדיין לא מספיק בהתחשב בזה שלא נעלה לבתים. גם את פרץ למכור.

עוד נצטער אם יברח מפה, עצוב מאוד שלא הולך כל החרא יוצא. שחקנים מפונקים , תלחמו על הקרדיט באירופה זה מה שקורה שמרגישים יותר מדי בנוח.

אני עם איביץ.

עטר לא זז. הלכה לו כל המהירות. נשאר רק הדאווין של התנועה, כשזה לא קורה מהר - זה לא שווה כלום. בליגה הוא יתן 10-12 שערים בגג בשכלול של נייחים ופנדלים, ניכר שהוא לא בכושר משחק, אפילו סבוריט יותר בכושר.

ציון 3 בפייסבוק:

‏מי שהאזין לפרק האחרון של הציון, הרבה לפני מבול הכתבות המתוזמרות היום, רמזתי על בעיות אמיתיות בין איביץ' לשחקנים בכירים ולא רציתי להיכנס לשמות. זה אמיתי. יש קרטל והמצקצקים יצטרכו להשלים עם זה. כדי להקל עליכם, אספר מי *לא בקרטל* והגיע טוב לעונה: גלזר, יונתן ופיבן. יש קרטל ויש פשוט כאלו שהאף לא ירד להם.

‏איביץ' מנסה להוריד את האף שלהם והם מחרבנים עליו, ועוד מדליפים שהוא הגיע יותר מדי קשוח. אין מילים. ישראלים חאפרים, עצלנים שלא יגיעו לשום דבר משמעותי. מיכה ממש לא נקנס על בעיטה בבקבוק, אלא על משהו שקרה אחרי המשחק בקלוז'.

עטר?

מגיע לשחקנים את כל הבוז שבעולם אם איביץ' יעזוב בגללם. אם יש מדליף ושחקן סורר לבעוט אותו לאלף עזאזל.

מגיע לשחקנים את כל הבוז שבעולם אם איביץ' יעזוב בגללם. אם יש מדליף ושחקן סורר לבעוט אותו לאלף עזאזל.

בדיוק! הדלפה מחדר הלבשה זה אולי הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות שהקבוצה במצב לא טוב, ונראה שמכבי יש אחד כזה לפחות, וזה כבר התחיל שבוע שעבר עם הדלפה של ההרכב. מקווה שיעלו על מי זה כמה שיותר מהר.

במצב של מכבי הכי חשוב לשמור על שקט עד פתיחת העונה.

מקווה מאוד שאין איזה קליקה של שחקנים נגד המאמן, לדעתי איביץ הוא הנכס הכי גדול שיש לנן כרגע.

חייבים לגלות מי הדליף ולעשות לו את המוות. יש לי השערות, אבל אני לא אגיד אותם כדי לא לפגוע באף שחקן.

אני מצפה מייני הקפטן שלנו שמוערך מאוד אצל השחקנים לטפל בבעיה הזאת כי אנחנו בדרך למצב שלא חלמנו עליו בחלומות הכי גרועים שלנו.

המחשבות שלי- איביץ הוא בוודאי אדם שקשה להכיל למשך תקופה ממושכת. הוא לא מתפשר, סמכותי, יסודי, דקדקן ודורש ממך 100 אחוז בכל אימון. הוא נכנס לך לעור ולעצמות. תמיד הערצתי במיוחד את גיגס ששרד את פרגי שני עשורים. רק על זה מגיע לו איזה פרס. השחקן הישראלי הממוצע- מגיע מאד מהר לאיזור הנוחות שלו(לכן למכור את פרץ ולהימנע מחוזה ארוך של 400 לשנה, זאת אותה טעות של טיבי). אז הם הגיעו לנחלה וחושבים שעכשיו כל התארים יתגלגלו לעברם. ועם זה איביץ צריך להתמודד. כשחושבים על זה לעומק, הסיכוי שמכבי תמשיך להיות הדוקה, מקצוענית ועינינית כמו שנה שעברה, היא אולי לא ציפיה ריאלית באקלים הכדורגל כאן.

המחשבות שלי- איביץ הוא בוודאי אדם שקשה להכיל למשך תקופה ממושכת. הוא לא מתפשר, סמכותי, יסודי, דקדקן ודורש ממך 100 אחוז בכל אימון. הוא נכנס לך לעור ולעצמות. תמיד הערצתי במיוחד את גיגס ששרד את פרגי שני עשורים. רק על זה מגיע לו איזה פרס. השחקן הישראלי הממוצע- מגיע מאד מהר לאיזור הנוחות שלו(לכן למכור את פרץ ולהימנע מחוזה ארוך של 400 לשנה, זאת אותה טעות של טיבי). אז הם הגיעו לנחלה וחושבים שעכשיו כל התארים יתגלגלו לעברם. ועם זה איביץ צריך להתמודד. כשחושבים על זה לעומק, הסיכוי שמכבי תמשיך להיות הדוקה, מקצוענית ועינינית כמו שנה שעברה, היא אולי לא ציפיה ריאלית באקלים הכדורגל כאן.

השאלה מה עושים במצב כזה? משאירים ככה ומקווים שאיביץ יאפס אותם לליגה? כי הדבר שהצליח עונה שעברה זה שהיינו קבוצה של מאמן, ממושמעת ומאוד טקטית. אם העונה זה לא יהיה ככה לא רואה אותנו מתרוממים וגם אליפות בספק גדול.

ציון 3 בפייסבוק:

‏מי שהאזין לפרק האחרון של הציון, הרבה לפני מבול הכתבות המתוזמרות היום, רמזתי על בעיות אמיתיות בין איביץ' לשחקנים בכירים ולא רציתי להיכנס לשמות. זה אמיתי. יש קרטל והמצקצקים יצטרכו להשלים עם זה. כדי להקל עליכם, אספר מי *לא בקרטל* והגיע טוב לעונה: גלזר, יונתן ופיבן. יש קרטל ויש פשוט כאלו שהאף לא ירד להם.

‏איביץ' מנסה להוריד את האף שלהם והם מחרבנים עליו, ועוד מדליפים שהוא הגיע יותר מדי קשוח. אין מילים. ישראלים חאפרים, עצלנים שלא יגיעו לשום דבר משמעותי. מיכה ממש לא נקנס על בעיטה בבקבוק, אלא על משהו שקרה אחרי המשחק בקלוז'.

עטר?

להעיף את כולם

לדעתי המדליף זה לא שחקן, סביר להניח שזה איזה מקורב של שחקן כלשהו..

ואיך המידע הגיע לאותו מקורב? דרך שחקן. אין משהו אחר כי להם יש את האינטרס, במיוחד למי שלא משחק.

גם לי ברור שזה לא ישירות משחקן לכתב.