Jump to content

איביץ'

שורה

Recommended Posts

הוא מאמן ענק.

כמו שציינתי בהודעה הקודמת, אף שחקן פרט לסאבוריט ודסה לא נכנס להרכב של אוסקר וסוזה.

יש אשם בלעדי בקיץ הזה והוא חייב לתקן את זה עוד היום.

קודם כל האשם הוא אך ורק מנספורד שלא הביא לו את השחקנים שהוא רוצה.

לא הגיוני שמכרנו שוער ב-5 מיליון ולא הוצאנו אגורה על אף שחקן.

לאיביץ' יש אשמה מסוימת, בין אם מבחינה מקצועית ובין אם מנטלית, אבל אני לא חושב שהוגן להפיל עליו את הבושה של אתמול.

לאיביץ' יש אשמה מסוימת, בין אם מבחינה מקצועית ובין אם מנטלית, אבל אני לא חושב שהוגן להפיל עליו את הבושה של אתמול.

השחקנים קודם כל ובפער עצום משאר האחראיים, לא מבין איך מנקים אותם ככה מאחריות, שחקני כדורגל מקצועניים כאילו הם תינוקות שצריכים תמיכה נפשית כל פעם.

לגבי ה 5 מיליון יורו מכבי לא יכולה לקחת סיכון כזה, כמו שנה שעברה כנראה ישתמשו בהם למקרה הכי גרוע של אי עלייה לשלב בתים, על מנת לעמוד ביעדים בהסכם פייר פליי.

מתיחות גדולה בין איביץ' לשחקנים במכבי ת"א

האלופה חווה משבר והיחסים בין המאמן וחניכיו מבעבעים. במוקד: קנס שגזר על מיכה, טענות לפגיעה בעטר ואמירות על התרופפות משמעתית וחוסר ברעב

אחלה רז אמיר

ישמן מניאק

השחקנים קודם כל ובפער עצום משאר האחראיים, לא מבין איך מנקים אותם ככה מאחריות, שחקני כדורגל מקצועניים כאילו הם תינוקות שצריכים תמיכה נפשית כל פעם.

לגבי ה 5 מיליון יורו מכבי לא יכולה לקחת סיכון כזה, כמו שנה שעברה כנראה ישתמשו בהם למקרה הכי גרוע של אי עלייה לשלב בתים, על מנת לעמוד ביעדים בהסכם פייר פליי.

ברור שהם קודם כל אשמים, הבעיה היא שיותר קל להפיל את האשמה על אדם אחד ולא על קבוצה.

מאוד מקווה שאיביץ' מריץ אותם עכשיו עד שימותו.

מתיחות גדולה בין איביץ' לשחקנים במכבי ת"א

האלופה חווה משבר והיחסים בין המאמן וחניכיו מבעבעים. במוקד: קנס שגזר על מיכה, טענות לפגיעה בעטר ואמירות על התרופפות משמעתית וחוסר ברעב

אחלה רז אמיר

ישמן מניאק

אפשר לרכז את כל כתבות הרפש בנושא התקשורת ולא בשאר הנושאים? יש אנשים שלא רוצים לקרוא את החרא הזה

מינואר אני כותב על הבעיות האלה של מכבי. פשוט הזוי שהגענו לקיץ בלי פתרונות.

חסר קשר שיוזם ויודע להתמודד עם לחץ, חסר חלוץ ובלם, וחסרה שליטה על המשחק למשך 90 דקות. הקטע שאם אני ראיתי את זה מעונה שעברה, אני בטוח שהצוות ראה את זה והזוי שלא נעשה כלום בדבר.

להיכנס לעסקה כמו דלמאו בלי אופציה ב' זו פשוט הפקרות. שחקן שמוערך ב 4 מיליון יורו שעקב סיטואציה בעייתית שלו נמכר ב2.5 מיליון ואתה מגיש הצעה בגג על 1.2. אין לך סיכוי לשחקן כזה במסגרת הפייר פליי, כנל לגבי שאחוב וביטון. אחד חתם בסרייה א ואחד מקבוצה שברור שתתפור עליך סכום שאתה לא יכול לעמוד בו כרגע. זה תפוס גם לגבי נחמיאס שברור ששירצקי ינסה לחלוב כמה שיותר ממנו וסתם נתקעו עליו. בסוף סיימנו עם טיבי ובלקמן.

מצב הפצועים זו הפקרות. את ניקוליץ היו צריכים לשחרר ממזמן. כן אני יודע שיש חוזה ועוד לא ראיתי אותו משחק. אבל זה כדורגל ואנחנו יודעים מה באמת הערך של חוזה. גולסה זה בדיחה עצובה. אצילי משחק מפציעה לפציעה.

הכושר גופני של השחקנים לא ברמה. אין משחק לחץ אמיתי, מאוד סטטים בהתקפה. זו תוצאה נטו של בעיות בסיבולת כי עונה שעברה זה קרה ובגדול.

פשוט מאכזב.

ברור שהם קודם כל אשמים, הבעיה היא שיותר קל להפיל את האשמה על אדם אחד ולא על קבוצה.

מאוד מקווה שאיביץ' מריץ אותם עכשיו עד שימותו.

שיעשה להם ת'מוות.

השחקן הישראלי שתמיד מזיין במוח על כמה אירופה זה "החלום" ו"מגשים" אותו כשיוצא לאיזה דינמו ביציםשלי תחת טייטל חרטא של לגיונר, ואז מגיע רגע האמת וטוב שלא גרבצו תוך כדי משחק.

ואז מדברים לי פה על הכנה מנטלית ואחריות של מאמן, אם ברגע כזה השחקנים האלה צריכים תמיכה נפשית כאילו הם הלומי קרב ולא באים מוכנים מנטלית אז מתי?! להפיל הכנה מנטלית על מאמן או כל שיט אחר זה נוח, איפה האחריות של אדון שחקן שזה "החלום" שלו?

לא יודע למה,אבל מרגיש לי כי אם לא עוברים בשבוע הבא,שני הצדדים בדרך לפרידה.מקווה מאוד שאני טועה.

בלי אירופה אין לאיביץ מניע אמיתי להישאר כאן עונה נוספת

לא יודע למה,אבל מרגיש לי כי אם לא עוברים בשבוע הבא,שני הצדדים בדרך לפרידה.מקווה מאוד שאני טועה.

שיקח איתו גם הצוות הרפואי הגרוע במקרה שכזה, ואת הזר ההוא ששכחתי את שמו, שלא שיחק דקה.

שיעשה להם ת'מוות.

השחקן הישראלי שתמיד מזיין במוח על כמה אירופה זה "החלום" ו"מגשים" אותו כשיוצא לאיזה דינמו ביציםשלי תחת טייטל חרטא של לגיונר, ואז מגיע רגע האמת וטוב שלא גרבצו תוך כדי משחק.

ואז מדברים לי פה על הכנה מנטלית ואחריות של מאמן, אם ברגע כזה השחקנים האלה צריכים תמיכה נפשית כאילו הם הלומי קרב ולא באים מוכנים מנטלית אז מתי?! להפיל הכנה מנטלית על מאמן או כל שיט אחר זה נוח, איפה האחריות של אדון שחקן שזה "החלום" שלו?

אני לא מבין ממה אתה מופתע, תראה את המשחקים שלנו באירופה כל שנה, ברובם אנחנו נראים רע, כי השחקן הישראלי לא מגיע מוכן אחרי הפגרה (לפחות רובם), אני חושב שהדרך היחידה לפתור את זה היא הגדלת מכסת הזרים ל-10-12 שחקנים בכל קבוצה, במצב הנוכחי, כשיש 20 שחקנים ישראלים בסגל, אף אחד מהם לא מרגיש לחץ כי המקום שלו בטוח, ואם נוותר על חלקם, עם השוק הישראלי הנורא נביא שחקנים עוד פחות טובים ממה שיש לנו היום, וזה משהו שלא הולך להשתנות עד שתגדל מכסת הזרים בצורה משמעותית.

מכרנו הקיץ הזה שחקנים ב6.5 מיליון יורו?

לכל אחד מבעלי התפקידים במכבי יש חלק ביכולת הנוראית הזאת וגם בכישלון מול קלוז.

איביץ, מנספורד, השחקנים. רצינו את דלמאו בתור חלוץ ובסוף קיבלנו את זראלדש בתור מגן ימני, לא ברור.

הגיע זראלדש ואתמול הוא לא משחק, אז למה הגיע מהרגע להרגע...בשביל להתריס מול דסה?

מכבי חייבת לשחרר ולהחליף שחקן-שניים. גם בגלל היכולת וגם בשביל לסמן לשאר השחקנים.

השחקנים נראים כאילו הם עדיין בתוך הסטורי באינסטגרם במסיבת בריכה במיאמי ולא על הדשא במוקדמות ליגה אירופית.

לא אתפלא אם אמדור לא ימשיך איתנו או לפחות ירד לספסל, שני הבלמים יהיו איתן ושרן.

גם לשחרר את ניקוליץ זה בסדר. אנחנו עדיין באוגוסט...למזלנו אנחנו נראים ככה עכשיו ולא גונבים דעת ואז מגיעים לליגה ומתרסקים בלי יכולת לבצע שינויים עד ינואר.

מזל שעטר קיבל 20 דק׳ אחרת את מי הייתם מאשימים?!

ועכשיו ברצינות אולי מישהו במערכת הזאת יבין שאליקן עטר שה שחקן שצריך אמון, זה או הרכב או כלום. זה לא 20 דק׳זה לא רבע שעה. זה או לפתוח את המשחק או כלום! זה להרגיש שבמאמן סומך עלייך, מאמין בך ואז הוא גם מחזיר במגרש.

בלקמן בשמאל זה באמת לשחק עם 10 שחקנים ורק לפני יום או יומיים מישהו פה אמר לי שהוא על תקן חלוץ.... סבבה ראינו בפועל איפה הוא משחק.

בלקמן או אגף ימין או כלום.

יש לי כל כך הרבה ביקורת כל כך הרבה ... הבעיה שזה לא באמת יעזור.

מזל שעטר קיבל 20 דק׳ אחרת את מי הייתם מאשימים?!

ועכשיו ברצינות אולי מישהו במערכת הזאת יבין שאליקן עטר שה שחקן שצריך אמון, זה או הרכב או כלום. זה לא 20 דק׳זה לא רבע שעה. זה או לפתוח את המשחק או כלום! זה להרגיש שבמאמן סומך עלייך, מאמין בך ואז הוא גם מחזיר במגרש.

בלקמן בשמאל זה באמת לשחק עם 10 שחקנים ורק לפני יום או יומיים מישהו פה אמר לי שהוא על תקן חלוץ.... סבבה ראינו בפועל איפה הוא משחק.

בלקמן או אגף ימין או כלום.

יש לי כל כך הרבה ביקורת כל כך הרבה ... הבעיה שזה לא באמת יעזור.

עטר צריך אמון? אז שלא ישחק. כדי לשחק בהרכב אתה צריך להראות שאתה שווה לו גם אם אתה משחק 30 דקות.

תפסיקו עם השטויות האלה שהוא צריך אמון. מה הוא שונה מכל שחקן אחר?

בלקמן באמת נראה רע באגף שמאל ומרגיש כאילו הוא שחקן פחות, אבל גם כשעטר נכנס הרגשתי כאילו אנחנו שחקן פחות.

אשם זה בטוח, אבל בעיני האחרון ברשימה.

אין לי בעיה עם משחק חלש, מול קבוצה שבאמת רמה,

אבל שיחקנו פה נגד קבוצה באמת באמת חלשה.

הם בעצמם לא האמינו שניצחו.

השחקנים במשחק נרפה וחסר מעוף,כאילו שלא רוצים להיות על הדשא.

אני יותר מרחם על איביץ מכועס

מאיפה הבאת 6.5?

כתבתי בפירוש 5

הסימן שאלה בטעות.

מכרנו שחקנים השנה באזור ה6.5 מליון יורו:

ראייקוביץ-5

ציבוטה- 500k

דאבור-500 k

דסה +פרץ-500 k

הסימן שאלה בטעות.

ראייקוביץ-5

ציבוטה- 500k

דאבור-500 k

דסה +פרץ-500 k

אז אתה עוד יותר מעלה לי את העצבים כשאני רואה שזה 6.5 שלא עשו איתם כלום.

סעמק איתם ועם הפיירפליי.

עוד הפעם אלירן עטר? אתמול הוא קיבל חצי שעה ונגע בכדור אולי 3 פעמים. לא זוכר פעולה אחת טובה שלו. לא שהוא אשם באיך שנראנו, אבל הוא בטח לא המושיע.

הסימן שאלה בטעות.

ראייקוביץ-5

ציבוטה- 500k

דאבור-500 k

דסה +פרץ-500 k

מונאס 300 אלף

אור+אליאל 300 אלף

הסימן שאלה בטעות.

ראייקוביץ-5

ציבוטה- 500k

דאבור-500 k

דסה +פרץ-500 k

צ'יבוטה - 400 אלף יורו (הוא נמכר ב-800 אלף יורו כשיש בונוס של 200 אלף יורו על עלייה לשלב בתים).

דאבור - נמכר ב-15 מיליון יורו, דמי הסולידריות הם 2% שזה 300 אלף יורו.

דסה ופרץ - נמכרו תמורת 1.2 מיליון שקל ביחד (שזה כ-300 אלף יורו).

אם ראיקוביץ' נמכר בסכום של 4.5-5 מיליון יורו ההכנסות של הקבוצה ממכירת שחקנים עומדת 5.5-6 מיליון יורו ולא 6.5 מיליון יורו, אבל עדיין מדובר בסכום יחסית גבוה.