Jump to content

איביץ'

שורה

Recommended Posts

יואב, אני מעריך אותך ואני לא רוצה להתווכח איתך בזמן קצת רגיש.

קודם כל גם עם פייר פליי אפשר לעבוד נכון( ראינו את זה בשנה שעברה), דבר שני כבר היה כוונה לשים סכום גבוה מאד על חלוץ, נכון שלא הלך אז ל ללא ללכת על אופציה אחרת?

למה להביא מגן ימני זר בזמן שיש בור ענק בתפקידים אחרים??

היה פה מחדל בקיץ הזה שהרבה ראו, אבל נתנו קרדיט למנספורד.

תודה. מעריך. לא התכוונתי להיות עוקצני.

תשמע, טעויות תמיד עושים. אבל היום ומול הרומנים, הבסיס שלך, הארדקור שלך שלא ניתן להחלפה, לא תפקד. לכן כל הקניות הדימיוניות שלא נעשו, פשוט לא מעניינות. מכבי של שנה שעברה, באה לא טוב לעונה הזאת.

אין לי ספק שמי שאמון על הפייר פליי עושה נהדר. אתה רואה רכש והוא רואה שוב בריחה מהנורמה המותרת. אין אירופה= 20 מיליון פחות. התקציב הוא 100(לא כולל נוער שלא נספר). הכנסות ללא מכירות או אירופה- 50 במקרה הטוב. מאיפה תשלים את ההפרש של 20 מיליון כדי להמשיך לייצב תקציב גרעוני של 30? מבין?וזה דוגמא גסה וכוללת. פייר פליי הוא לא תירוץ וגם לא תירוץ לאיך שמכבי נראתה היום. היא היתה צל של שנה שעברה. שיט הפנס.

אי אפשר לפטור לא את איביץ' ולא את ההנהלה מאשמה.

אבל ואחד גדול, עצום- האשמים העיקריים הם חבורת הרשלנים ששיחקו היום על הדשא.

גם מול קלוז', גם מול סודובה, תצוגת רשלנות שאם היו במקצוע "אמיתי" כנראה היו נכנסים לכלא.

איביץ' יכול לאמן את הקבוצה שתשחק כמו בפיפא, אבל צר לי גול מהקרן שקיבלנו היום זה ביזיון גדול על השחקנים ולא על אף אחד אחר, שיבוא הגבר מהם ויחפש אשמים.

לקחתם אליפות ב30 הפרש, אתם שווים הרבה יותר מזה רק אם תתנערו מהמנטליות סרח הזאת, תתעוררו ומהר.

לא ברור לאיפה הם נעלמו כל השחקנים האלו. אם אתה הגעת למצב של הודעה כזאת אז מגיעה להם כל מילת ביקורת פשוט ביזיון מה שהלך היום.

ההנהלה והשחקנים הם האשמים העיקריים. כל פעם שהגענו לאירופה בזחיחות ואף למעלה קיבלנו בראש או שהצלחנו להסתבך. שבאים כאנדרדוג פתאום נלחמים על תוצאה ונותנים ת'תחת במגרש.

יש לו חלק בכישלון (אבל קטן).

האשמה שלי היא על ההנהלה.

חבל שאיביץ לא היה עקשן או נוקשה בקשר לחיזוק שרצה ודרש.

איביץ וההנהלה זה אגרוף אחד. אוי ואבוי לנו אם ז.ה לא היה ככה. אולי אנחנו לא טובים בכדורגל אבל לפחות אנחנו לא שכונה ניהולית.

איביץ וההנהלה זה אגרוף אחד. אוי ואבוי לנו אם ז.ה לא היה ככה. אולי אנחנו לא טובים בכדורגל אבל לפחות אנחנו לא שכונה ניהולית.

כן, אבל התפקיד של ההנהלה לעשות הכל ולספק למאמן את הכלים שהוא דורש - יש הרגשה שזה לא קרה.

אולי אני טועה בזה (כנראה שכן).

שורה תחתונה, הוא לא קיבל מה שרצה (חלק גדול).

החילוף עם ריקן הגיע באיחור.

זאת הטעות היחידה שלו.

פרץ וגלזר ביחד לא הלך גם שנה שעברה.

זה התחיל רק איפשהו בפלייאוף.

אם נשנה את זה המשחק ירוץ יותר, הם כצמד תוקעים את ההמשכיות קדימה.

שלא לדבר שאף אחד מהם כולל מיכה לא בועט מרחוק. אי אפשר עם קשרים כאלו.

בכל מקרה, מקווה שנוכל לנצח שם ולהחזיר את הכבוד האבוד שהשחקנים השאירו היום עוד במנהרה.

האם אתה מבין שהמכירות וההכנסות הם תעודת הביטוח לתקציב במקרה של אי העפלה לבתים? זה באמת מסובך כל כך להבין?

מנספורד אמר בספורט 5 שהפייר פליי נוגע למכירה/קנייה של שחקנים בלבד.

מה אני מפספס ?

אתם ממשיכים לדבר על חיזוק, הנהלה, אימון וכל זה.

אני רק יודע שאדון דור פרץ אם כדור מקפץ לי ככה ברחבה ואני קרוב אליו אני לא אבהה סתם.

אם מפעילים עליי לחץ, אני לא אזוז עם הכדור ככה ברגוע עד שחוטפים לי.

אדון דור מיכה אם היה מגיע אליי כדור שהרחיק ברגע גמור של הזייה לקרן, הייתי לכל הפחות מנסה להשתלט כי לא הופעל עליי שום לחץ.

שחר פיבן בשבוע שעבר שפשוט משום מה מחליט לא לכל הפחות לסגור את הבעיטה אחרי הרחקה גרועה, העיקר שיאניוטיס אשם, מילא הרחקת גרוע ולא סגרתם בעיטה, עוד ממשיכים לחלום ולא מלווים את החלוץ שבא לשם ככה מול השער כמו כלום?

כל השערים האלה בעיניי לא בעיות של רכש, דם לא של אימון וגם לא של הנהלה.

היה חסר רק שהשחקנים היו מפהקים ומגרדים בביצים תןך כדי ואז בכלל צחוקים.

תתעוררו, הייתי רוצה לומר ליטרלי, כבר הוכחתם שאתם יודעים אחרת בשנה שעברה.

מנספורד אמר בספורט 5 שהפייר פליי נוגע למכירה/קנייה של שחקנים בלבד.

מה אני מפספס ?

ששלב הבתים מכניס לך הרבה מאוד כסף לקופה ואם לא נעלה לבתים גם העונה אז יהיה הרבה יותר קשה לשמור על מאזן שעומד בעונש של אופא.

ראינו שמכבי כן הייתה מוכנה לשלם מיליון יורו על שחקן גם לפני שהבטיחה העפלה, אבל אי אפשר לצפות שיוציאו עכשיו חמישה מיליון יורו כשאין את ההכנסה מקמפיין אירופי.

איזה גולים של קבוצה ישראלית קיבלנו.

צריך פה נס פלזן

ביצים שלי נס.

בסוכניות ההימורים היחס לניצחון סודובה היה בערך פי 10.

צריך פשוט לשחק.. אנחנו נלחמים נגד עצמנו, זה לא קשור כבר ליריבות.

ביצים שלי נס.

קצת פחות נחרץ אבל מסכים.

היו רגעים היום שלא חלמנו וחשפנו אותם די בקלות, רק שתמיד השחקן התורן קיבל החלטה לא נכונה.

ממש לא חושב שעפנו עדיין.

ששלב הבתים מכניס לך הרבה מאוד כסף לקופה ואם לא נעלה לבתים גם העונה אז יהיה הרבה יותר קשה לשמור על מאזן שעומד בעונש של אופא.

ראינו שמכבי כן הייתה מוכנה לשלם מיליון יורו על שחקן גם לפני שהבטיחה העפלה, אבל אי אפשר לצפות שיוציאו עכשיו חמישה מיליון יורו כשאין את ההכנסה מקמפיין אירופי.

לא התייחסת למה שכתבתי

לא התייחסת למה שכתבתי

צודק, תסלח לי בגלל השעה.

מתוך הודעת המועדון בשנה שעברה:

במסגרת ההסכם יחזור המועדון לגבולות הסטייה המותרת (30 מיליון יורו) עד סוף עונת 2020/21. יעדים פיננסיים הוגדרו לכל עונה כשבמקרה והמועדון לא יעמוד ביעדים ובמטרות עליהן סוכמו, עלולים להיות מושתים עליו עונשים נוספים.

https://www.maccabi-tlv.co.il/2018/06/%d7%94%d7%95%d7%93%d7%a2%d7%aa-%d7%9e%d7%95%d7%a2%d7%93%d7%95%d7%9f-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%a1%d7%9b%d7%9d-%d7%9e%d7%95%d7%9c-%d7%90%d7%95%d7%a4%d7%90-%d7%91%d7%a0%d7%95%d7%a9%d7%90-%d7%94-f/

ביצים שלי נס.

/

אגב, במחצית היחס עדיין היה 3.5 לסודובה כשהם הובילו 1-0. הזייה.

קשה לבוא לאיביץ' בטענות, הוא הראשון שהתריע שהסגל לא מספיק חזק בשעה שאנחנו התבשמנו בריח האליפות ולא הבנו מה הוא רוצה.

להגיד שההרכב שלו היה מוטעה זה בעיה כי בסופו של דבר זה השחקנים שיש לו כרגע, כבר אין לו דסה, טיבי חזר רק בימים האחרונים, ייני, גולסה, אצילי וניקוליץ' פצועים וזה מה שנותר לו ...הוא רצה חלוץ 9 דומיננטי סטייל דולמאו ולא הגיע(דולמאו מן הסתם לא יכלנו לשלם עליו, אבל מחליף אחר לא הגיע, רק בלקמן שהוא כרגע נראה חלוד לאללה ובטח לא ברמת ה19 גולים של הספרדי בהולנד..) לפי דיווחים סותרים רצו גם את שאחוב שהוא קשר שנותן מספרים מהקישור וגם הגנה..גם הוא בסוף ירד מהפרק מכל מיני סיבות. אחרי זה אכזבת דסה וכ'ו בסופו של דבר לאיביץ' היה המון כאב ראש בקיץ הזה .

מכבי של איביץ היא הקבוצה הישראלית הכי מאומנת שראיתי בחיי, זה לא אומר בהכרח הכי טובה אסל באמת שהיא הייתה הכי מאומנת

איביץ בן אדם בסופו של דבר איך אפשר להאשים אותו פה במשהו? ועוד על מה על כמה משחקים בודדים? נתן לכם עונה היסטורית לפני שנייה

כן, אבל התפקיד של ההנהלה לעשות הכל ולספק למאמן את הכלים שהוא דורש - יש הרגשה שזה לא קרה.

אולי אני טועה בזה (כנראה שכן).

שורה תחתונה, הוא לא קיבל מה שרצה (חלק גדול).

לא. התפקיד של ההנהלה הוא לנהל מועדון כדורגל לאורך זמן ולטווח ארוך מתוך אחריות כלכלית ותוך מיצוי ההצלחה המקצועית.

באף קבוצה בעולם המאמן לא מקבל כל שחקן שהוא רוצה.

וגם אם לא קיבל כל מה שרצה, עדיין אפשר היה להוציא יותר מהקיים. קח את אותו הרכב חצי שנה אחורה, אתה רואה מצב שאנחנו לא עוברים את השלב הזה לפחות?!

תודה. אתה הראשון שגורם לי לחייך מאז שיצאתי מהאצטדיון.

אגב בלי קשר לשטויות שהפגזת במקלדת עטר שכולכם כל כך התלהבתם ממנו היה כל כך גרוע שזה הרגיש כאילו מכבי עם עשרה שחקנים.

מזל שעטר קיבל 20 דק׳ אחרת את מי הייתם מאשימים?!

ועכשיו ברצינות אולי מישהו במערכת הזאת יבין שאליקן עטר שה שחקן שצריך אמון, זה או הרכב או כלום. זה לא 20 דק׳זה לא רבע שעה. זה או לפתוח את המשחק או כלום! זה להרגיש שבמאמן סומך עלייך, מאמין בך ואז הוא גם מחזיר במגרש.

בלקמן בשמאל זה באמת לשחק עם 10 שחקנים ורק לפני יום או יומיים מישהו פה אמר לי שהוא על תקן חלוץ.... סבבה ראינו בפועל איפה הוא משחק.

בלקמן או אגף ימין או כלום.

יש לי כל כך הרבה ביקורת כל כך הרבה ... הבעיה שזה לא באמת יעזור.

תודה. אתה הראשון שגורם לי לחייך מאז שיצאתי מהאצטדיון.

אגב בלי קשר לשטויות שהפגזת במקלדת עטר שכולכם כל כך התלהבתם ממנו היה כל כך גרוע שזה הרגיש כאילו מכבי עם עשרה שחקנים.

מזל שעטר קיבל 20 דק׳ אחרת את מי הייתם מאשימים?!

ועכשיו ברצינות אולי מישהו במערכת הזאת יבין שאליקן עטר שה שחקן שצריך אמון, זה או הרכב או כלום. זה לא 20 דק׳זה לא רבע שעה. זה או לפתוח את המשחק או כלום! זה להרגיש שבמאמן סומך עלייך, מאמין בך ואז הוא גם מחזיר במגרש.

בלקמן בשמאל זה באמת לשחק עם 10 שחקנים ורק לפני יום או יומיים מישהו פה אמר לי שהוא על תקן חלוץ.... סבבה ראינו בפועל איפה הוא משחק.

בלקמן או אגף ימין או כלום.

יש לי כל כך הרבה ביקורת כל כך הרבה ... הבעיה שזה לא באמת יעזור.

במידה ולא עולים יהיה לו חלק גדול.

השוער לדוגמא החתמה שלו, בינתיים עושה רושם של נפילה רצינית, היו צריכים לתת את המפתחות לטננבאום שקיבל הזדמנות והוכיח שיש על מי לסמוך.