Jump to content

איביץ'

שורה

Recommended Posts

כמה מילות ביקורת שמסבירות למה אני חושב שאיביץ' ממש לא האחרון שאשם:

1. מנטליות.

כמו שאמרתי כבר בנושא: הקבוצה הגיעה למשחקים כאלה חשובים ונראית כמו חרא בפיתה. בדגש על המילה 'הקבוצה'. כששחקן x או שחקן y משחקים רע אז האשמה היא עליהם אבל כש-14 שחקנים משחקים רע כבר חודש רצוף- זו כבר אשמת המאמן.

2. קיבעון וחוסר תגובה לבעיה הברורה בחלק האחורי:

כולם ראו עוד ממחנות האימון שההגנה נראית רע מאוד. יש כאלה שעוד סבלו וקיבלו את זה, אבל היו הרבה ואני ביניהם שראו כבר מוקדם את הבעיה המשמעותית שלנו בהגנה, שלמעשה ספגה בכל משחק העונה, כולל משחקי האימון, להוציא את אלוף האלופים מול בני יהודה. היו מספיק סימנים לזה: 2 שערים מול קבוצה מליגה שניה בבלגיה, רביעיה מגנק ולאחרונה 2 שערים בבית מקלוז'. גם איביץ ידע את זה אבל משום מה הוא לא הגיב. הוא ממשיך לעלות עם אותו מערך 4 5 1 כאילו הכל בסדר וההגנה יציבה ולא מגיב לחולשה של מכבי בכל החלק האחורי, כאילו פשוט מתעלם מהבעיה. התוצאה הישירה של חוסר התגובה הזה היא השערים שספגנו היום.

אז נכון, חסר חלוץ וחסר בלם להרכב ויש בעיית כושר גופני קשה ופציעות. כל אלה לא על איביץ' אבל לצערנו ממש לא נכון שהוא האשם האחרון כי יש לו נתח יפה מאוד של "אשמה" באיך שהקבוצה נראית עד כה.

אני מאוד מקווה שיהיה לו לילה לבן הלילה של צפייה במשחקים האחרונים, הצבעה על הליקויים מצידו (שלא כזה קשה לראות) ובניית איזושהי תוכנית להגיב להם. לא חייב להצליח אבל לפחות שינסה.

לא האשם המרכזי. אבל ניהול המשחק שלו היום לא היה טוב. מוציא חלוץ, מכניס חלוץ, מוציא קיצוני מכניס קיצוני. ריקן לפחות עוד קצת שינה את המערך, וגם נכנס רק בדקה 80.

הוא סתם נתקע היום על ה4 3 3 הזה שלא הלך היום.

ציפיתי שיבצע שינויים דרסטים כבר במחצית. אולי לעבור ל3-5-2, אולי להכניס שחקן התקפי במקום אחד הקשרים האחוריים. לבצע שינויים קצת יותר משמעותיים מהחילופים ראש בראש האלה.

ביכולת כזאת ועם תוצאה כזאת מאמן חייב להיות אשם במידה מסוימת.

הוא לא האשם המרכזי, אבל יש גם לו אשמה.

נראה לי משונה קצת לומר שאין לו אשמה. הליטאים קבוצה נחותה מאיתנו גם בסגל הנוכחי, ולדעתי זה נכון גם לגבי קלוז'. התפקיד שלו היה להביא את הסגל הזה, זה שיש, למוכנות מספקת, והוא לא הצליח לעשות את זה.

לפני שמישהו קופץ - אני שמח שהוא נשאר השנה, אני חושב שהוא מאמן טוב מאוד, אני מאמין בו והכל, אבל לפטור אותו מאחריות כשהקבוצה נראית ככה (ועוד מול מה!), זה לא לעניין.

יש לי הרגשה רעה

שאחרי שנעוף בשבוע הבא הוא יתפטר

אני לא מאמין שהוא ישאיר את הקבוצה ככה שנייה לפני פתיחת הליגה כי זה יעשה לו כתם ענק בקריירה.

יש לי הרגשה רעה

שאחרי שנעוף בשבוע הבא הוא יתפטר

אם נעוף והוא יתפטר, אז שיתפטר. לא רוצה מאמן שנעלם שקשה (אבל אני לא חושב שהוא כזה בן אדם).

כולם אמרו שלא צריך לבזבז זר על מגן ימני.

היה חייב בתחילת הקיץ להגיע לפה חלוץ וקשר 50:50 במקום ניקוליץ.

הפייר פליי זה תירוץ, הכנסנו מהקיץ 6.5 מיום יורו ממכירת שחקנים, לא כולל 15k מנויים, לא כולל מכירה של דור פרץ.

זה קיץ ביזיון, התעכבו עם דסה, סגרו עם טיבי אחרי חודשיים, התפשרו על בלקמן שאין לו תפקיד ברור במערך.

אכזבה ענקית

איביץ לא אשם

מנספורד לא אשם

לוזון אשם

אסור יותר לפתח ציפיות לאירופה. אין טעם. גם עליה לבתים תהיה במקריות גמורה

מישהו במכבי סיפר לי 2 נתונים שגמרו לי להפסיק לצפות:

1. מס השחקנים שהופיעו לאימונים בעודף משקל

2. מס השחקנים מסעיף 1 שעמדו ביעדים של הצוות המקצועי במחנה האימונים (רחוק מ100 אחוז)

החבר'ה מאכזבים אותי מאוד. כולל כמה מהאהובים עליי ביותר. ולצערי אני ברגע שבר...

הפייר פליי זה תירוץ, הכנסנו מהקיץ 6.5 מיום יורו ממכירת שחקנים, לא כולל 15k מנויים, לא כולל מכירה של דור פרץ.

זה קיץ ביזיון, התעכבו עם דסה, סגרו עם טיבי אחרי חודשיים, התפשרו על בלקמן שאין לו תפקיד ברור במערך.

אכזבה ענקית

נכון, זה תרוץ. אתה על הספרים ואתה יודע. לא הבנת היום שזה בכלל לא פרסונלי אלא מערכתי? אתה בבדידים של שמות של שחקנים וזה לא רלוונטי בכלל.הודעה ביזיונית שלך חייב להגיד.

כמובן שאיביץ לא האשם העיקרי

אבל איביץ אשם מאוד במצב.

זה התחיל בקלוז כשעלה בלי השחקן היחידי שיכול לתת כדור לגול(מיכה)

זה המשיך למשחק הביתי עם הרכב רע של ריקן בלקמן ושכטר להתקפה כשאתה חייב לנצח

וזה המשיך היום עם שכטר בלקמן יחד במקום ציקו ועטר

אבל הכי מעצבן זה שאתה רואה שלא הולך עם גלזר ופרץ יחד,בחייאת כמה זמן לוקח לך להכניס את ריקן במקום אחד מהם,

איחר איזה 20 דקות עם החילוף הזה.

היה חייב להפוך שולחנות בשביל שישאירו את דסה ובשביל להביא חלוץ זר שפיץ מטורף ולא להחזיר לפה את הברירת מחדל בלקמן.

לדעתי ההתעקשות שלו על ניקוליץ הכי לא מובנת ,הבחור לא שיחק חצי שנה,הבחור אחרי פציעה קשה בגיד אכילס, כאילו מה הוא כזה תותח כדורגל שהיא אפשר לוותר עליו ולהביא זר אחר לקישור שאנחנו כל כך צריכים שמיכה לא פוגע(בלי מיכה אין כדורגל במכבי!!)?!?

קיץ מוזר על גבול המחדל!!

מקווה מאוד שגם איביץ יקום מהשיינה של הקיץ כמו השחקנים

אכזבה ענקית

האם אתה מבין שהמכירות וההכנסות הם תעודת הביטוח לתקציב במקרה של אי העפלה לבתים? זה באמת מסובך כל כך להבין?

אני באמת לא מבין מה הקשר של איביץ' לדסה או החלטת הנהלה כזאת או אחרת. כל מי שמכיר קצת את הפרטים בעניין דסה אומר שאיביץ' התעקש עליו מאוד ושההחלטה לא להסכים לדרישות שלו היא של גולדהאר. בלקמן שחקן שיכול לתרום ולא תופס משבצת של זר. מה אתם חושבים שהוא לא רוצה חיזוק?

כמובן שאיביץ לא האשם העיקרי

אבל איביץ אשם מאוד במצב.

זה התחיל בקלוז כשעלה בלי השחקן היחידי שיכול לתת כדור לגול(מיכה)

זה המשיך למשחק הביתי עם הרכב רע של ריקן בלקמן ושכטר להתקפה כשאתה חייב לנצח

וזה המשיך היום עם שכטר בלקמן יחד במקום ציקו ועטר

אבל הכי מעצבן זה שאתה רואה שלא הולך עם גלזר ופרץ יחד,בחייאת כמה זמן לוקח לך להכניס את ריקן במקום אחד מהם,

איחר איזה 20 דקות עם החילוף הזה.

היה חייב להפוך שולחנות בשביל שישאירו את דסה ובשביל להביא חלוץ זר שפיץ מטורף ולא להחזיר לפה את הברירת מחדל בלקמן.

לדעתי ההתעקשות שלו על ניקוליץ הכי לא מובנת ,הבחור לא שיחק חצי שנה,הבחור אחרי פציעה קשה בגיד אכילס, כאילו מה הוא כזה תותח כדורגל שהיא אפשר לוותר עליו ולהביא זר אחר לקישור שאנחנו כל כך צריכים שמיכה לא פוגע(בלי מיכה אין כדורגל במכבי!!)?!?

קיץ מוזר על גבול המחדל!!

מקווה מאוד שגם איביץ יקום מהשיינה של הקיץ כמו השחקנים

ניקוליץ זה עניין חוזי לדעתי.

דסה, לא בשליטה שלו גם אם ישרוף את הבית.

כל עניין ההרכבים שעולים- לא מעניין כי היית אומר שמות אחרים אם היה עולה כמו שאתה רוצה. והוא מעולה בבחירות שלו.

יש לו חלק כי מכבי היתה זוועה והוא אחראי לה, זה ברור. אני חושש שהפרזיטיות הישראלית גברה אפילו על הפדנטיות הסרבית שלו וזה הכי עצוב.

יואב, אני מעריך אותך ואני לא רוצה להתווכח איתך בזמן קצת רגיש.

קודם כל גם עם פייר פליי אפשר לעבוד נכון( ראינו את זה בשנה שעברה), דבר שני כבר היה כוונה לשים סכום גבוה מאד על חלוץ, נכון שלא הלך אז למה לא ללכת על אופציה אחרת?

למה להביא מגן ימני זר בזמן שיש בור ענק בתפקידים אחרים??

היה פה מחדל בקיץ הזה שהרבה ראו, אבל נתנו קרדיט למנספורד.

אי אפשר לפטור לא את איביץ' ולא את ההנהלה מאשמה.

אבל ואחד גדול, עצום- האשמים העיקריים הם חבורת הרשלנים ששיחקו היום על הדשא.

גם מול קלוז', גם מול סודובה, תצוגת רשלנות שאם היו במקצוע "אמיתי" כנראה היו נכנסים לכלא.

איביץ' יכול לאמן את הקבוצה שתשחק כמו בפיפא, אבל צר לי גול מהקרן שקיבלנו היום זה ביזיון גדול על השחקנים ולא על אף אחד אחר, שיבוא הגבר מהם ויחפש אשמים.

לקחתם אליפות ב30 הפרש, אתם שווים הרבה יותר מזה רק אם תתנערו מהמנטליות סרח הזאת, תתעוררו ומהר.

אני רק מקווה שאיביץ ינסה לשנות קצת בגומלין ולא להתעקש על מה שכרגע לא עובד.

מקווה לשלישיה באמצע של גלזר ריקן מיכה כי הדבר הכי רע לדעתי אצלנו כרגע זה הציוות גלזר פרץ שדורכים אחד על השני.

עדיין מאמין שאנחנו צריכים לעבור, ההשפעה של התיקו מול קלוז הייתה בולטת היום.

אי אפשר לפטור לא את איביץ' ולא את ההנהלה מאשמה.

אבל ואחד גדול, עצום- האשמים העיקריים הם חבורת הרשלנים ששיחקו היום על הדשא.

גם מול קלוז', גם מול סודובה, תצוגת רשלנות שאם היו במקצוע "אמיתי" כנראה היו נכנסים לכלא.

איביץ' יכול לאמן את הקבוצה שתשחק כמו בפיפא, אבל צר לי גול מהקרן שקיבלנו היום זה ביזיון גדול על השחקנים ולא על אף אחד אחר, שיבוא הגבר מהם ויחפש אשמים.

לקחתם אליפות ב30 הפרש, אתם שווים הרבה יותר מזה רק אם תתנערו מהמנטליות סרח הזאת, תתעוררו ומהר.

כל מילה