Jump to content

איביץ'

שורה

Recommended Posts

לא סומך לא עליו ולא על מנספורד בטח לא על יצחקי. לא הגיוני שחצי שנה יודעים שצריך להתחזק בשביל אירופה ואנחנו מקבלים בנס רק 2 מקב' ברמה כזאת.

האמת העצובה היא שהמשחק נגד קלוז׳ בחוץ היה הטוב ביותר של מכבי בקמפיין הזה.

בהדחה נגד הרומנים אני לא חושב שלאיביץ׳ יש חלק משמעותי, אם נעוף מול הליטאים לגמרי כן.

דווקא מול הרומנים במשחק הראשון שהוא עלה בלי מיכה זאת הייתה טעות גדולה לדעתי.

פתחנו עונה בלי המגן השמאלי שלנו,עם שוער חדש, בלי הבלם המוביל שלנו, ועם אצילי פצוע. כל קבוצה ישראלית שהייתה מקבלת כזאת מכה הייתה מתקשה.

היום היינו צריכים לנצח את סודובה, אבל השחקנים אשמים הרבה יותר מאיביץ'. אם שבוע הבא איביץ' יפתח עם אותם שחקנים ולא יפיק לקחים, אז כנראה שגם הוא יהיה אשם גדול.

האחרון שאשם.

הקיץ הזחוח של מנספורד וההנהלה הביאו אותנו להפסד הזה.

סוף סוף מישהו חושב כמוני.

אני מקווה שאיבץ' ומיץ' ''יתנו לו על הראש'' היום בלילה, הוא האחראי הראשי על הכישלון הזה. ואם לא יהיו לו תשובות מספקות אני הייתי מפטר אותו, מישהו צריך לשלם את המחיר על השערורייה הזאת

מבין הארבעה אולי ייני היחיד שהיה משדרג את העמדה שלו.

אצילי ודסה היו פצועים הרבה גם בעונה הקודמת והסתדרנו בלעדיהם מצוין.

לא חושב שיאניוטיס פחות טוב מראייקו. את שני השערים היום גם אליסון היה סופג.

ואת שני השערים נגד קלוז'?

אצילי היה אחד השחקנים החשובים שלנו שנה שעברה בריצה שלנו, כנל דסה שמשום מה אוהבים לזלזל פה קצת..

דווקא מול הרומנים במשחק הראשון שהוא עלה בלי מיכה זאת הייתה טעות גדולה לדעתי.

פתחנו עונה בלי המגן השמאלי שלנו,עם שוער חדש, בלי הבלם המוביל שלנו, ועם אצילי פצוע. כל קבוצה ישראלית שהייתה מקבלת כזאת מכה הייתה מתקשה.

היום היינו צריכים לנצח את סודובה, אבל השחקנים אשמים הרבה יותר מאיביץ'. אם שבוע הבא איביץ' יפתח עם אותם שחקנים ולא יפיק לקחים, אז כנראה שגם הוא יהיה אשם גדול.

אז אנחנו לא מסכימים לגבי מיכה כן או לא מול הרומנים בחוץ, ביג דיל. עדיין, מכבי נראתה שם כמו קבוצת כדורגל. חלשה, אבל קבוצה.

לגבי היום - אין קשר לפציעות, סורי. מכבי נראית כבויה ולא מאומנת.

אלמנטים בסיסיים של קבוצת כדורגל, לא קשור לחוסר באיכות כזו או אחרת.

גם אם פציעות, הייתי מצפה לראות מכבי נחושה שמתסערת על המשימה שהיא מתכוננת אליה כבר חודשים ארוכים, ולא הולכת על הדשא כמו אסקופה נדרסת.

ואת שני השערים נגד קלוז'?

אצילי היה אחד השחקנים החשובים שלנו שנה שעברה בריצה שלנו, כנל דסה שמשום מה אוהבים לזלזל פה קצת..

פרץ ומיכה היו השחקנים הכי חשובים שלנו. שניהם לא הגיעו בכושר משנה שעברה לעונה הזו.

אחד מהדברים שהביא איתו איביץ׳ ועבד מצוין היה משחק הלחץ הגבוה. הרבה שערים הובקעו מחטיפות כדורים בשטח היריב.

משום מה העונה מכבי מאוד דלילה בחלק הקדמי ואין תאום בין שחקני ההתקפה. גם בהתקפות מעבר מהירות רואים שהשחקנים לא סגורים על העמדות שלהם ולאן הם צריכים לרוץ. הכל נראה כמו אלתור אחד גדול.

טביעת האצבע של המאמן שהייתה ברורה מאוד בשיטת המשחק של מכבי עונה שעברה, כאילו נעלמה.

פרץ ומיכה היו השחקנים הכי חשובים שלנו. שניהם לא הגיעו בכושר משנה שעברה לעונה הזו.

ועטר? סבוריט? דסה? התקופות שצ'יקו היה טוב ומשך אותנו קדימה. שכטר פתח את העונה טוב ומשך אותנו קדימה.

ממש לא מסכים עם הקביעה הזאת.

ועטר? סבוריט? דסה? התקופות שצ'יקו היה טוב ומשך אותנו קדימה. שכטר פתח את העונה טוב ומשך אותנו קדימה.

ממש לא מסכים עם הקביעה הזאת.

כולם טובים, לא היינו מגיעים להישגים של הקבוצה הזו בלי יכולת אישית טובה של כולם. רק שפרץ ומיכה היו הברומטרים של הקבוצה ולהם לא היו ממש מחליפים באותה רמה.

חבל שלא שיחק 3 בלמים, במיוחד שידוע שהליטאים משחקים ככה.

אין לנו הרכב ל4-3-3.

היה צריך 3-5-2 עם ריקן, פרץ ומיכה באמצע, כאשר יוני וציקו בחוד.

שנה שעברה איביץ היה יצירתי, מאכזבת פתיחת העונה שלו.

הוא אשם שעונה שניה לא עוברים באירופה!!!

הוא אשם שיש כזאת מצבת פצועים שלא זכור לי שהיתה איי פעם במכבי( כל הצוות הרפואי הוחלף)

הוא אשם שלא משחרר את אמדור ועוד שחקנים שהראש שלהם בחול.

הוא אשם שלא נותן לעטר לשחק והוא אשם שהוא הסכים שבלקמן יחזור!!

הוא אשם שעונה שניה לא עוברים באירופה!!!

הוא אשם שיש כזאת מצבת פצועים שלא זכור לי שהיתה איי פעם במכבי( כל הצוות הרפואי הוחלף)

הוא אשם שלא משחרר את אמדור ועוד שחקנים שהראש שלהם בחול.

הוא אשם שלא נותן לעטר לשחק והוא אשם שהוא הסכים שבלקמן יחזור!!

תודה. אתה הראשון שגורם לי לחייך מאז שיצאתי מהאצטדיון.

אגב בלי קשר לשטויות שהפגזת במקלדת עטר שכולכם כל כך התלהבתם ממנו היה כל כך גרוע שזה הרגיש כאילו מכבי עם עשרה שחקנים.

לשחק עם בלקמן בשמאל זה להיות ב10 שחקנים.

לשחק עם בלקמן בשמאל זה להיות ב10 שחקנים.

עם זה אני מסכים. מנסה להבין את איביץ'.

צודק ביותר מיכה לא בכושר ופרץ נראה בלי חשק. שנה שעברה בנוסף היה לנו את עטר בכושר טוב.

חצי שנה להתכונן וזה מה שקיבלנו. אמרתי לך אני לא סתם הייתי שלילי מתחילת הקיץ

לפעמים דווקא בגלל שיש הרבה זמן להתכונן ואחרי שבעונה שעברה הכל בא לנו די בקלות המשבר מגיע.

יכול להיות שגם השחקנים וגם ההנהלה היו קצת זחוחים אחרי העונה הפסיכית שהייתה לנו והם שכחו לעשות את השינוי בראש.

האמת העצובה היא שהמשחק נגד קלוז׳ בחוץ היה הטוב ביותר של מכבי בקמפיין הזה.

כי בחוץ נגד הרומנים אתה לא בא פייבוריט וצריך לפרוץ בונקר , הבעיה העיקרית שלנו היא חוסר היכולת לפצח משחק הגנה בינוני , כמו בעונה ההיא של ג'ורדי...

לפעמים דווקא בגלל שיש הרבה זמן להתכונן ואחרי שבעונה שעברה הכל בא לנו די בקלות המשבר מגיע.

יכול להיות שגם השחקנים וגם ההנהלה היו קצת זחוחים אחרי העונה הפסיכית שהייתה לנו והם שכחו לעשות את השינוי בראש.

ביזבזו יותר מחודש על סגאת דסה שתקעה את כל הרכש, החזירו את טיבי בגלל זה, הביאו מגן שבוע לפני אירופה, לא עשו שום חיזוק להתקפה.