Jump to content

דור פרץ

אלק נילאש

Recommended Posts

מאנספורד לא נרדם. הוא עובד תחת אילוצים. אתה מצפה ממנו לשפוך מיליונים על עלי מוחמד כשלפחות על הנייר, יש לו קשר עם 8 גולים בעונה ורצון לתת לו 400 בחוזה חדש? זה לא עובד ככה במציאות. זאת צריכה להיות חוצפה גדולה מצד מכבי בשנת פייר פליי אחרונה ועוד בלי להבטיח בתים. ומותר לאנשים להתחתן(:

לתלות את התקוות שלנו בעסקאות לא ריאליות כמו שאחוב ודלמאו זה חתיכת הירדמות.

שאחוב בסופו של דבר חתם בליגה האיטלקית השנייה תמורת חצי מיליון יורו.

ריאלי הייתי אומר

תיקון: הם עלו לסרייה א'.

אבל מבחינת הסכום, ריאלי.

זה מה שאנחנו יודעים. על כל דלמאו אני מעריך שהיו עוד לא מעט אופציות שנפלו בשלב כזה או אחר. כנל שאחוב. אתה באמת חושב שאנחנו נחשפים לרוב?

מאנספורד מוציא לפועל רצונות ויש לו מגבלות. לא רואה שום הירדמות, סורי. לא כל עיסקה שנופלת מקורה בשנצ.

ולהבנתי, איביץ בעיקר רצה לשמור על הקיים, כך שמהבחינה הזאת הוא מרוצה. גם בעיני אגב זה לא קיץ נוראי.

בסופו של דבר קארצב ואלמוג חזרו למכבי ובינתיים לצערי או מחוסר נסיון או מבחינת אימונים הם לא בתמונה , ברור שזה לא שאחוב ודלמאו אבל אולי הם יתנו לנו ערך מוסף , הבעיה שכרגע אין להם מפעל כמו הטוטו לשחק ולהוכיח את עצמם.

שאחוב בסופו של דבר חתם בליגה האיטלקית השנייה תמורת חצי מיליון יורו.

ריאלי הייתי אומר

תיקון: הם עלו לסרייה א'.

אבל מבחינת הסכום, ריאלי.

שחקן שחותם בליגה האיטלקית ב500 לעונה כנראה ירצה קצת יותר בשביל להסכים להגיע לישראל. גם להילחם על שחקן שמצא בקבוצה בסרייה א' נראה קצת לא ריאלי. שמע, ניסית להביא את שאחוב.כנראה מראש ידעת שזו עסקה מורכבת. לא הלך. מה הלאה? איפה שאר האופציות. עשינו שני מחנה אימון שלתוכם כל שחקני הרכש היו אמורים להגיע כדי שפעם אחת נגיע מוכנים לשלבים האלה במאה אחוז, עוד עם מאמן שהביא אליפות והמשיך עוד עונה. יכלת ליצור מומנטום מטורף, והיה לו הרבה זמן לתכנן את המהלכים לקיץ.

אוהב את מנספורד, עד כה ניהל את העיניינים בצורה מעולה. הקיץ הזה לדעתי נכשל. לא צריך לפחד מהמילה הזאת. היו לו יעדים שהוא לא עמד בהם. האם זה אומר משהו על עתידו במועדון או משהו אישי נגדו? ממש לא. הוא איש מקצוע נהדר שניכר שהוא טוטאלי אלינו.אוהב אותו. הלוואי שימשיך פה כמה שיותר. מקווה מאוד שאיכשהו יצליחו להשתדרג בזמן המעט שנותר.

אם דור פרץ עוזב - נותן לקארצב את המפתחות בלי פחד ובלב שלם.

אל תסתכלו על הגיל, הוא כבר שנתיים משחק בקבוצת בוגרים.

הוא מאוד בוגר לגילו, גם מנטלית וגם במשחק שלו.

תמיד הוא היה כזה, כבר מגיל צעיר מאוד.

בכסף שיתפנה מהמכירה של פרץ הייתי מביא שחקן או יותר בתפקידים אחרים.

הכי חשוב לדעתי זה חלוץ 9, ושחקן בעמדה 10 שיודע לפרוץ הגנות בכדרור.

עם כל הכבוד לקארצב, שאני מאוד מעריך, לתת את המפתחות לשחקן צעיר מאוד שעדיין לא רץ כמה משחקים בהרכב ולא ראינו אותו בכלל דורך על הדשא יותר ממספר דקות מועט במדי מכבי, זה וואחד מוגזם. שחקן דוגמת קארצב צריך לרוץ כמו שצריך החל מיציע לספסל להרכב, על פי אימונים ולפי חלוקת עבודה מתאימה ואז צריך לראות אם הוא מתאים בכלל לקחת חלק כחילוף ראשון או שני. לשים אותו בהרכב ו״לתת לו את המפתחות בקישור״ זה לחרבן על האוהדים ובעיקר עליו. זה נזק שיכול להיות בלתי הפיך במקרה שלו ואולי ויותר חשוב מזה גם בשלנו.

פרץ אתמול במשחק, רק נשם. קשה לי להאמין שכל שחקן קישור אחר שלנו, יכול היה לתרום פחות ממנו בשלושה משחקים האחרונים(פלוס נזק ישיר של אי מעורבות קריטית בשני גולים).

עם כל הכבוד לקארצב, שאני מאוד מעריך, לתת את המפתחות לשחקן צעיר מאוד שעדיין לא רץ כמה משחקים בהרכב ולא ראינו אותו בכלל דורך על הדשא יותר ממספר דקות מועט במדי מכבי, זה וואחד מוגזם. שחקן דוגמת קארצב צריך לרוץ כמו שצריך החל מיציע לספסל להרכב, על פי אימונים ולפי חלוקת עבודה מתאימה ואז צריך לראות אם הוא מתאים בכלל לקחת חלק כחילוף ראשון או שני. לשים אותו בהרכב ו״לתת לו את המפתחות בקישור״ זה לחרבן על האוהדים ובעיקר עליו. זה נזק שיכול להיות בלתי הפיך במקרה שלו ואולי ויותר חשוב מזה גם בשלנו.

אולי הגזמתי עם המשפט "לתת לו את המפתחות".

מסכים איתך, ברור שהוא צריך לעבור תהליך מסויים ולא ישר להרכב.

מאמין שיש לו מקום ברוטציה, אפילו בקלות.

במיוחד אם פרץ נמכר, יתפנה מקום ויהיה קל יותר לשלב אותו.

גם אם פרץ נמכר לא רואה שיש ישראלי שריאלי להביא אותו אלינו או אחד כזה שטוב ממנו.

קארצב היה צריך להשתלב כבר מזמן, לדעתי עוד עונה שעברה. בטח בעונה הזאת שזה ממש תמוהה לי למה הוא אפילו לא בסגל. אני אמנם לא נמצא באימונים אבל איך שפרץ נראה לא חושב שקארצב יכול להיות גרוע יותר, מה גם שלקארצב יכולות התקפיות הרבה יותר טובות. מבחינתי נותן לו את המפתחות כבר מהמשחק הקרוב ולא מוציא מההרכב לפחות עד ינואר. אלא אם פרץ יחזור לקחת את עצמו בידיים. את פרץ היינו צריכים למכור ולהמשיך הלאה בכלל.

מאנספורד לא נרדם. הוא עובד תחת אילוצים. אתה מצפה ממנו לשפוך מיליונים על עלי מוחמד כשלפחות על הנייר, יש לו קשר עם 8 גולים בעונה ורצון לתת לו 400 בחוזה חדש? זה לא עובד ככה במציאות. זאת צריכה להיות חוצפה גדולה מצד מכבי בשנת פייר פליי אחרונה ועוד בלי להבטיח בתים. ומותר לאנשים להתחתן(:

יואב אך אתה מסביר את זה שמכבי כל כך זקוקה לחלוץ ומגיע לפה בלקמן?

למה לדעתך ניקוליץ נשאר? הבחור לא שיחק חצי שנה ,עבר פציעה קשה בגיד האכילס בזמן שהקבוצה שלנו כל כך זקוקה לזר איכותי בתפקיד לו כי גלוי לעין שבלי מיכה אין "כדורגל" ?!?

למה חיכו ומרחו את המו"מ עם דסה עד הדקה ה90? למה לא הציבו לו דד ליין?

אותו דבר עם טיבי.

אנחנו חווים עכשיו בדיוק את מה שחווינו עם גורדי

במקום לרענן ולחזק את הקבוצה(עלי מוחמד שחקן מעל הליגה,מקווה שלא נזכיר את הפיספוס שלא הבאנו אותו=וואקמה) אנחנו עומדים במקום ואפשר לומר אפילו שנחלשנו(ראייקו ודסה)

אז לדעתי מנספורד ומנהליו נרדמו ועוד אך נרדמו

הקיץ הזה..

לפי מה שהבנתי ניקוליץ יצירתי

וריקן הוא קשר מסוג לא צריך להיות במכבי

אני הבנתי שניקוליץ הוא דובון אכפת לי שיורה קשת צבעונית מהבטן כשמלטפים לו את הראש...

יואב אך אתה מסביר את זה שמכבי כל כך זקוקה לחלוץ ומגיע לפה בלקמן?

למה לדעתך ניקוליץ נשאר? הבחור לא שיחק חצי שנה ,עבר פציעה קשה בגיד האכילס בזמן שהקבוצה שלנו כל כך זקוקה לזר איכותי בתפקיד לו כי גלוי לעין שבלי מיכה אין "כדורגל" ?!?

למה חיכו ומרחו את המו"מ עם דסה עד הדקה ה90? למה לא הציבו לו דד ליין?

אותו דבר עם טיבי.

אנחנו חווים עכשיו בדיוק את מה שחווינו עם גורדי

במקום לרענן ולחזק את הקבוצה(עלי מוחמד שחקן מעל הליגה,מקווה שלא נזכיר את הפיספוס שלא הבאנו אותו=וואקמה) אנחנו עומדים במקום ואפשר לומר אפילו שנחלשנו(ראייקו ודסה)

אז לדעתי מנספורד ומנהליו נרדמו ועוד אך נרדמו

הקיץ הזה..

בלקמן הגיע כי העסק עם דסה הסתבך ופתאום אתה צריך גם שחקן הגנה זר. רצו כמה חלוצים שהעדיפו מקומות אחרים.

ניקוליץ נשאר מטעמי חוזה. זה מאד ברור וגם לא יוצא דופן.

הם היו משוכנעים כל הזמן שדסה יחתום אבל הוא סיבך את העינינים והיום הוא פסול חיתון מצד מיטש. טיבי, לא עשה לך נזק גדול. הדרישה הזאת שמוחמד או וואקמה חייבים להיות במכבי היא קצת לא מובנת. לפעמים זה מסתדר ולפעמים לא. אנחנו לא לבד בעולם. איביץ רצה להשאיר את כולם וקיבל סגל אלוף, צעיר, רעב עם תקרה גבוהה להשתפר כקוקלטיב ובאופן אישי. אף אחד לא ישן או זילזל. אבל היו הסתבכויות קטנות, בלתמים שקורים בכל חלון לכולם. אתה מתחיל את הקיץ בבצורה אחת ומסיים אותו אחרת. יונייטד לא טיפלה בקישור שלה ונשארה עם פוגבה הפצצה המתקתקת ועוד היתה חלשה מאיתנו יחסית. כנל עוד המון מועדונים. אי הצלחה לא שווה בהכרח כישלון או חוסר רצון. יו הב טו טראסט יור מאן.

בלקמן הגיע כי העסק עם דסה הסתבך ופתאום אתה צריך גם שחקן הגנה זר. רצו כמה חלוצים שהעדיפו מקומות אחרים.

ניקוליץ נשאר מטעמי חוזה. זה מאד ברור וגם לא יוצא דופן.

הם היו משוכנעים כל הזמן שדסה יחתום אבל הוא סיבך את העינינים והיום הוא פסול חיתון מצד מיטש. טיבי, לא עשה לך נזק גדול. הדרישה הזאת שמוחמד או וואקמה חייבים להיות במכבי היא קצת לא מובנת. לפעמים זה מסתדר ולפעמים לא. אנחנו לא לבד בעולם. איביץ רצה להשאיר את כולם וקיבל סגל אלוף, צעיר, רעב עם תקרה גבוהה להשתפר כקוקלטיב ובאופן אישי. אף אחד לא ישן או זילזל. אבל היו הסתבכויות קטנות, בלתמים שקורים בכל חלון לכולם. אתה מתחיל את הקיץ בבצורה אחת ומסיים אותו אחרת. יונייטד לא טיפלה בקישור שלה ונשארה עם פוגבה הפצצה המתקתקת ועוד היתה חלשה מאיתנו יחסית. כנל עוד המון מועדונים. אי הצלחה לא שווה בהכרח כישלון או חוסר רצון. יו הב טו טראסט יור מאן.

הקבוצה היתה זקוקה לחלוץ זר(בלקמן לא ממש כזה) דבר ראשון יותר ממגן זר

יכולנו להביא את קונסטנטין או להישאר עם קנדיל ולהשתמש בשעת הצורך בשרן או בפיבן(שיחק משחק אחד בתור מגן שנה שעברה מול בש והיה טוב מאוד)כפלסטר עד ינואר לפחות.

חובה היה להביא זר במקום ניקוליץ.

נתנו לדסה לעשות צחוק מהמערכת ולמרוח את כולם עד תחילת אוגוסט במקום לסגור את הנושא לפה או לשם ביולי לפחות.

גם על גורדי סמכנו יותר מידי..

הקבוצה היתה זקוקה לחלוץ זר(בלקמן לא ממש כזה) דבר ראשון יותר ממגן זר

יכולנו להביא את קונסטנטין או להישאר עם קנדיל ולהשתמש בשעת הצורך בשרן או בפיבן(שיחק משחק אחד בתור מגן שנה שעברה מול בש והיה טוב מאוד)כפלסטר עד ינואר לפחות.

חובה היה להביא זר במקום ניקוליץ.

נתנו לדסה לעשות צחוק מהמערכת ולמרוח את כולם עד תחילת אוגוסט במקום לסגור את הנושא לפה או לשם ביולי לפחות.

גם על גורדי סמכנו יותר מידי..

אולי יש לנו ציפיות גבוהות מידי מארגון ספורט ישראלי, טוב ככל שיהיה. אולי אנחנו ללא מכירים את המטרייה עד הסוף. אבל אי אפשר עכשיו לשחזר את כל הקיץ ולהגיע עד קונסטנטין. מכבי בחרה בדסה. ובזמן אמת, זאת היתה בחירה טובה. חיפשו אחרי חלוצים ולא הצליחו. הן מחוסר התאמה, מחיר, חוסר רצון שלהם. עניין ניקוליץ הוא עניין חוזי וזה בינו למכבי. זה לא העניין שלי בכלל. מבחינתי הקיץ הזה לא היה כל כך נוראי כמו שמתארים אותו. רמת הכדורגל כרגע לא מספיק טובה וזה קשור לדברים אחרים אז יש נטיה לצבוע הכל בשחור. מאנספורד לא איכזב אותי עד עכשיו ולא נתן לי סיבה עד עכשיו לשנות את דעתי. גם כלפי יורדי אני מרגיש בעיקר רגשות טובים והמון כבוד. ממש לא אכזבה. הפוך לגמרי. אני יודע מראש שלא אסכים עם 100 אחוז החלטות שלהם(גם עם פרגי לא הסכמתי) או של אחרים. סו וואט? עוד לא נולד האדם שלא טעה מעולם בעבודה שלו. זאת הפורפורציה הקטנה שלי.

אולי יש לנו ציפיות גבוהות מידי מארגון ספורט ישראלי, טוב ככל שיהיה. אולי אנחנו ללא מכירים את המטרייה עד הסוף. אבל אי אפשר עכשיו לשחזר את כל הקיץ ולהגיע עד קונסטנטין. מכבי בחרה בדסה. ובזמן אמת, זאת היתה בחירה טובה. חיפשו אחרי חלוצים ולא הצליחו. הן מחוסר התאמה, מחיר, חוסר רצון שלהם. עניין ניקוליץ הוא עניין חוזי וזה בינו למכבי. זה לא העניין שלי בכלל. מבחינתי הקיץ הזה לא היה כל כך נוראי כמו שמתארים אותו. רמת הכדורגל כרגע לא מספיק טובה וזה קשור לדברים אחרים אז יש נטיה לצבוע הכל בשחור. מאנספורד לא איכזב אותי עד עכשיו ולא נתן לי סיבה עד עכשיו לשנות את דעתי. גם כלפי יורדי אני מרגיש בעיקר רגשות טובים והמון כבוד. ממש לא אכזבה. הפוך לגמרי. אני יודע מראש שלא אסכים עם 100 אחוז החלטות שלהם(גם עם פרגי לא הסכמתי) או של אחרים. סו וואט? עוד לא נולד האדם שלא טעה מעולם בעבודה שלו. זאת הפורפורציה הקטנה שלי.

בדיוק ההרגשה שלי.

היה חלון רגיל מאוד למכבי כמו בכל החלונות האחרונים.

לא מביאים שמות מפוצצים או שחקנים יקרים מאוד, במיוחד לא בפייר פליי.

הבאנו 2 שחקנים יקרים מעבר לממוצע שלנו ב6 שנים האחרונות ו-2 סיפקו את הסחורה אבל לא יותר מכל שחקן הרכב אחר.

הבעיה בפתיחת העונה שלנו היא עם השחקנים שכבר במכבי וידעו לתת את הטון עונה קודמת: פרץ, גלזר, קנדיל, מיכה(לגמרי יחסית) ועטר.

הם רחוקים מאוד מאוד בלהיות בפורמה וזה די מובן לתחילת עונה, הבעיה שכולם רחוקים ממש ואז זה מורגש ועוד מה שהיה בחמישי בכלל קטסטרופה.

אותה קבוצה שנה שעברה עשתה לחץ לפחות 70-80 אחוז מהמשחק, ידעה לנצח בונקרים שנה שעברה גם שהיה 3 שורות של מגנים על ה16.

צריך רק לנער איפה שצריך לנער, נקווה שעד חמישי זה יקרה ומשם כבר נדע לתקן אחרת.

בדיוק ההרגשה שלי.

הבאנו 2 שחקנים יקרים מעבר לממוצע שלנו ב6 שנים האחרונות ו-2 סיפקו את הסחורה אבל לא יותר מכל שחקן הרכב אחר.

הבעיה בפתיחת העונה שלנו היא עם השחקנים שכבר במכבי וידעו לתת את הטון עונה קודמת: פרץ, גלזר, קנדיל, מיכה(לגמרי יחסית) ועטר.

הם רחוקים מאוד מאוד בלהיות בפורמה וזה די מובן לתחילת עונה, הבעיה שכולם רחוקים ממש ואז זה מורגש ועוד מה שהיה בחמישי בכלל קטסטרופה.

אותה קבוצה שנה שעברה עשתה לחץ לפחות 70-80 אחוז מהמשחק, ידעה לנצח בונקרים שנה שעברה גם שהיה 3 שורות של מגנים על ה16.

מצטער אבל דיבורי פר פליי לא ממש עושים עלי רושם,במיוחד שמכבי הציעו לרכוש את דלמאו ב1.5 מיליון יורו.

גם בביצה המקומית הדי עלובה שלנו ראינו כולם שחסר חלוץ ובעיקר אי אפשר להסתיר את זה שבלי מיכה מכבי לא קיימת,אז זה יכול להספיק להגיע לשלב בתים באירופה?!?

מי שלא מכיר בזה שעברנו קיץ בלהות משקר לעצמו,כולי תקווה שיעשו איזה שינוי אחד או יותר שלפחות בליגה נראה אחרת.

מצטער אבל דיבורי פר פליי לא ממש עושים עלי רושם,במיוחד שמכבי הציעו לרכוש את דלמאו ב1.5 מיליון יורו.

גם בביצה המקומית הדי עלובה שלנו ראינו כולם שחסר חלוץ ובעיקר אי אפשר להסתיר את זה שבלי מיכה מכבי לא קיימת,אז זה יכול להספיק להגיע לשלב בתים באירופה?!?

מי שלא מכיר בזה שעברנו קיץ בלהות משקר לעצמו,כולי תקווה שיעשו איזה שינוי אחד או יותר שלפחות בליגה נראה אחרת.

מסכים.

בעונה שעברה עם אותו הסגל נכשלנו באירופה ולא עלינו לשלב הבתים, אז מאיפה הביטחון של ההנהלה והצוות המקצועי שעם אותו הסגל נצליח השנה?? במיוחד שידעו שהיריבות הפעם יהיו קשות בהרבה יותר.

קיץ רע מאוד בעיניי.

מקווה שיעשו שינויים נדרשים, עדיין לא מאוחר.

בדיוק ההרגשה שלי.

!

בדיוק ההרגשה שלי.

בשביל האיש שאתה רוצה, מכבי יכולה ומוכנה להוציא. עד גבול מסויים ורק למטרות מאד מסויימות שהיא בחרה. בוודאי שיש פייר פליי, גם אם עליך הוא לא עושה רושם. הוא מכתיב התנהלות ובוודאי זהירות. והזהירות הזאת תלווה את מכבי גם בהמשך.

בעיני, עצם זה ששמרת על הצורה ועל רוב הסגל, הופך את זה לקיץ סביר בהחלט.

אם היית מראה את היכולת של שנה שעברה אפילו בקצת היית עובר גם את קלוז' ומשם מקסימום פלייאוף אירופית קל יחסית.

אתה לא מראה יכולת אז ישר אומרים שחסר חלוץ.

ראית את המשחק האחרון, ההרגשה הייתה שחסרים 8 שחקני הרכב חדשים.

אני גם חושב שהקיץ סביר לגמרי, ועדיין יש עוד חודש לסגירת החלון. צריך להבין שרכישות בראייה של מכבי הן לטווח ארוך ולא לקמפיין באירופה.

מי שהיה צריך להוביל באירופה זה הסגל של עונה שעברה.

בשביל האיש שאתה רוצה, מכבי יכולה ומוכנה להוציא. עד גבול מסויים ורק למטרות מאד מסויימות שהיא בחרה. בוודאי שיש פייר פליי, גם אם עליך הוא לא עושה רושם. הוא מכתיב התנהלות ובוודאי זהירות. והזהירות הזאת תלווה את מכבי גם בהמשך.

בעיני, עצם זה ששמרת על הצורה ועל רוב הסגל, הופך את זה לקיץ סביר בהחלט.

שמע, השחקנים היחידים שבאמת היו מועמדים לעזיבה הם פרץ, דסה וראייקו. שניים מתוכם עזבו (במקרה של ראיקו - טוב שכך).

לשמור על עטר וטיבי בסגל ? לא אתגר קשה במיוחד, תסכים איתי. להתרשמותי, מכבי נתנה לדברים להתגלגל לפתחה הקיץ, ולא יזמה מהלכים

שהייתה בהחלט יכולה (ע״ע שחרור של ניקוליץ׳, שוינפלד, אולי גם צ׳יקו).

זהו קיץ מאכזב ונטול השראה בתוצאותיו, אבל בטח שלא קטסטרופלי.

שמע, השחקנים היחידים שבאמת היו מועמדים לעזיבה הם פרץ, דסה וראייקו. שניים מתוכם עזבו (במקרה של ראיקו - טוב שכך).

לשמור על עטר וטיבי בסגל ? לא אתגר קשה במיוחד, תסכים איתי. להתרשמותי, מכבי נתנה לדברים להתגלגל לפתחה הקיץ, ולא יזמה מהלכים

שהייתה בהחלט יכולה (ע״ע שחרור של ניקוליץ׳, שוינפלד, אולי גם צ׳יקו).

זהו קיץ מאכזב ונטול השראה בתוצאותיו, אבל בטח שלא קטסטרופלי.

אני לא חושב שהיה צריך לשחרר את ניקוליץ', הוא עוד לא שיחק. אמנם נפל עם פציעות, הרבה חוסר מזל, אבל צריך לתת לשחקן שהחליטו להחתים לחמש שנים את האופציה לשחק.

לגבי שוינפלד וצ'יקו מסכים, אבל מעריך שהפייר פליי לא מאפשר יותר מידי תמרון ואף אחת לא תיקח אותם בשכר הזה (שוינפלד כי זו הזיה מוחלטת, צ'יקו כי העביר עונה בינונית בליגה שהיא מצנח לערך של שחקן אלא אם מככב) ומכבי לא תשלם פיצויים מלאים כדי שיעזבו.

הקיץ איכזב גם אותי, אבל אני לגמרי יכול לראות את הסיבות שהובילו לו.

אני לא חושב שהיה צריך לשחרר את ניקוליץ', הוא עוד לא שיחק. אמנם נפל עם פציעות, הרבה חוסר מזל, אבל צריך לתת לשחקן שהחליטו להחתים לחמש שנים את האופציה לשחק.

לגבי שוינפלד וצ'יקו מסכים, אבל מעריך שהפייר פליי לא מאפשר יותר מידי תמרון ואף אחת לא תיקח אותם בשכר הזה (שוינפלד כי זו הזיה מוחלטת, צ'יקו כי העביר עונה בינונית בליגה שהיא מצנח לערך של שחקן אלא אם מככב) ומכבי לא תשלם פיצויים מלאים כדי שיעזבו.

הקיץ איכזב גם אותי, אבל אני לגמרי יכול לראות את הסיבות שהובילו לו.

נראה לי שהפיירפליי מאפשר למכבי טיפה יותר ממה שאנחנו חושבים, זה לא משית עלייך דד-לוק מוחלט ועצם העובדה שמכבי

הגישה הצעות של מיליון + יורו על שחקנים מראה שיש עם מה לעבוד.

לשחרר את צ׳יקו, בתסריט בלהות לא ריאלי (ללא שום תמורה ועם השתתפות מלאה בשכר), היה מייצר לך בור של 300-350 אלף דולר. זה בוטנים.

לא יודע כמה חוסר מזל משחק במקרה של ניקוליץ׳, ולא רגלי חרסינה. יש לנו כבר יותר מדי שחקנים עם כשירות מפוקפקת בסגל.

לשחרר אותו בעיניי הייתה החלטה יותר הגיונית מאשר להשאיר. אבל מילא.

מקווה שאתבדה ונגלה בסוף טאלנט חריג שהיה שווה לחכות כמעט שנה קלנדרית מלאה כדי שיעלה על הדשא, אני קצת בספק.

בעיניי, לפחות אחד מהזרים בקבוצה היה צריך לפנות את מקומו בניסיון לחתור לשיפור הסגל. no guts no glory.