Jump to content

דור פרץ

אלק נילאש

Recommended Posts

אם איביץ' הוא באמת הבן זונה הקשוח כמו התדמית שעשינו לו הוא צריך לשים את פרץ ביציע בגומלין בליטא. אם שני המשחקים נגד קלוז' היו חושך, היום זו כבר הייתה שערורייה.

אין צורך גם גלזר וגם פרץ ביחד

צריך לשחק רק עם גלזר וריקן לידו יחד עם מיכה

חלש מאד ואנמי בטח זרק זין על אימונים אישיים כל הקיץ הזה .. שחקן ישראלי טיפוסי אחרי עונה עולה להם

רק חבל שלא הבאנו שעוד היה אפשר את עלי מוחמד או את סורו והקפאנו\השאלנו את ניקוליץ.

שלא לדבר על להחתים את דסה ולפנות מקום לזר בקישור\הגנה.

אגב, אני גם לא ממהר לצלוב את פרץ, נכון פתיחת עונה רעה אבל לא מאמין שהוא עושה פה איזה סבוטז', הבעיות שלנו הרבה יותר עמוקות מזה.

הוא אחלה קשר אחורי, אבל בחיי שאני לא מבין איך הוא קנה לעצמו שם של קשר 50:50 לגיטימי, במיוחד כשזוכרים את התפקוד של גולסה באותה עמדה זה הבדל של שמיים וארץ.

גם בתקופה ה"טובה" שלו שנה שעברה חוץ מכמה שערים בנגיחות הוא לא עשה שום דבר מעניין על המגרש.

לא במקום כל הנושא הזה והעליהום.

פתח את העונה לא טוב אבל לזכותו אני אומר שהוא לא היה אף פעם לדעתי קשר 50-50 ברמה מתאימה. הוא מספר 6 אדיר וביחד עם גלזר לא נשאר לו מקום במגרש.

הוא צריך להיות ברוטציה עם גלזר לדעתי וריקן על העמדה של ה50-50 עד ששני הפצועים הנצחיים יחזרו

לא במקום כל הנושא הזה והעליהום.

פתח את העונה לא טוב אבל לזכותו אני אומר שהוא לא היה אף פעם לדעתי קשר 50-50 ברמה מתאימה. הוא מספר 6 אדיר וביחד עם גלזר לא נשאר לו מקום במגרש.

הוא צריך להיות ברוטציה עם גלזר לדעתי וריקן על העמדה של ה50-50 עד ששני הפצועים הנצחיים יחזרו

אולי יש לי בעיה בהבנת הנקרא, אבל לא ראיתי שכתבתי שצריך לצלוב אותו ושהוא לא ברמה. כן שהוא צריך איפוס. דחוף. כי כנראה שהוא עלה לנו בקמפיין האירופי.

נראה רע מאוד מתחילת העונה.

עם כל היכולת הגרוע אני לא אוהב את התגובות פה. אל תשכחו איך השפלנו אותו פעם ובסוף אכלנו את הכובע. במיוחד שכל הקבוצה נראתה רע.

בכל מקרה עוד לפני המשחק היום חשבתי שהגיע הזמן שלו להימכר וזה יעשה רק טוב לשני הצדדים.

אולי יש לי בעיה בהבנת הנקרא, אבל לא ראיתי שכתבתי שצריך לצלוב אותו ושהוא לא ברמה. כן שהוא צריך איפוס. דחוף. כי כנראה שהוא עלה לנו בקמפיין האירופי.

לא נראה לי שהוא התכוון אלייך ספציפית אלא יותר על התגובות.

מצד אחד היה חלש היום וחייבים שחקן כמו גולסה/ריקן בעמדה שלו אם הוא משחק עם גלזר

מצד שני כל המשחק מדקה 1 ישב אוהד, סליחה ישב "אוהד" לידי שכל המשחק קרא לו רוסיה וקילל אותו

מבאס אם אני אפול על שכן כזה בבלומפילד החדש

לא אמרת משהו לא מכבד אבל..

שמת אותו על הגריל כשכולם מתים להתפוצץ

תראה את התגובות

הטעות עם פרץ היא של ההנהלה. כפי שכתבתי בנושא האחר, פרץ היה חייב להיות ארוז ומשווק באגרסיביות למרבה במחיר החל מהשלב בו הבטחנו את האליפות.

למכור למרבה במחיר. מרגיש מתחילת העונה שהוא מיצה את עצמו במכבי והראש שלו כבר במקום אחר.

הוא פתח לא טוב את העונה, אבל גם על ראיקו אמרת שצריך למכור בכל מחיר בשנה שעברה (גם במחיר של הפסד) אם היינו עושים את מה שהצעת היינו מוכרים ב-2 מיליון יורו במקום ב-4.5-5 מיליון כמו שמכרנו השנה, המון אנשים אוהבים לדרוש מחיר לא ריאלי אחרי משחקים מצוינים ולדרוש מחירי רצפה אחרי משחקים רעים, זו ממש לא הגישה של קבוצה מקצוענית, אם אין הצעה מספיק טובה לא צריך למכור.

יחזור לעצמו בקרוב אני מקווה, היה לא טוב היום.

רק היום יא שמש? הוא לא משחק טוב כבר הרבה זמן, עוד מהעונה שעברה.

כמו שכבר אמרו פה, אם יש הצעה רצינית, להיכנס למו"מ ולמכור אחרת נתחרט על זה.

רק היום יא שמש? הוא לא משחק טוב כבר הרבה זמן, עוד מהעונה שעברה.

כמו שכבר אמרו פה, אם יש הצעה רצינית, להיכנס למו"מ ולמכור אחרת נתחרט על זה.

זה.

או שלפחות אם ישאר, שיחזור להיות שור פרץ הלוחם שאנחנו אוהבים.