Jump to content

מכבי ת"א - סודובה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

פשוט כואב הלב, נשרף הלב. הכתובת כל הקיץ הייתה על הקיר.

אין לי מושג מה חלקכם מתלהבים פה מאמאדור הבן אדם עושה כל כך הרבה טעויות, מלחיץ את ההגנה, משדר פאניקה תמידית, הציוות בקישור צועק הצילו כבר כל כל הרבה זמן, פרץ-גלזר די באמת קבוצה כל כך יקרה לא מגיע לנו קשר שיודע להניע כדור קדימה? שיודע להשתחרר מלחץ? שיודע פאקינג להניע כדור חכם.. ראינו את זה עוד במהלך העונה שברה.. אבל חצי ממנה התנהלה כגרבאג׳ טיים אז העלמנו עין. אבל פאקינג זה לא עובד הכל תקוע!!! וזה רק מחמיר.

מדברים פה על 6-10 זרים ובלי הגבלת זרים אני הראשון שבעד, אבל לא יכול להיות שאנחנו מגיעים למשחקים על עונה שלמה בלי שום זר ראוי !!! סליחה סבוריט וזהו! כל השאר זה פשוט כלום כלום ושום דבר זה לא יכול להיות!! כולם ראו את הכישלון משבוע שעבר אז מה עשה איביץ׳ החליף את ריקן ביונתן כהן. לא יכול להיות שלא היה זעזוע בהרכב!!! לא יכול להיות שמשדרים לשחקנים שהכל כרגיל.. וזה בסך הכל הפסד. זה פשוט לא מתקבל!! איביץ היה חיייב לרענן את ההרכב.. לא יכול להיות שכל קרן הופכת לשער של היריב זה פשוט עמידה בסיסית.. זה לא מקצועני! מה פאקינג נסעו לשתי מחנות אימונים מה עשו שם?!?

אז כן לא הגיע רכש בזמן. אבל זה פשוט לא תירוץ אנחנו לא בועטים לשער וחמור מכך אנחנו לא דומים לכלום. מישהו פה צריך לשלם מחיר. לא יכול להיות שנגיע שנה אחרי שנה למשחקי נוקאוט ונראה ככה זה לא מתקבל, לא יכול להיות שנשחק משחקי חוץ באירופה ונתבטל מה שמכבי עושה בשנים האחרונות. זה פשוט לא מתקבל!!! אין לי בעיה להפסיד אבל תנסו לייצר כדורגל חיובי, ותפסיקו לפחד!

תקווה לעבור את הליטאים - יש

תקווה להעפיל לליגה האירופאית - אפסית

תקווה להעפיל ולא להתבזות - אין

עם להתבזות בקמפיין אני אחיה בשלום, לרגע לא האמנתי שהסחורה שלנו שווה העפלה ל 32.

עדיין, האקסטרה שישה משחקים הללו, ההכנסות הכספיות, הדריכות הכללית לקראת האתגר, הרוטציה שתאפשר דקות

לסגל עמוס בשחקנים שתופסים עצמם בכירים - משמעותיים עבור מכבי לעונה הקרובה בעיניי.

כשאמרתי שאני בספק שעוברים שלב, כולם יצאו עליי, אנחנו פשוט לא ברמה, נגד קלוז' לא ראיתי כלום.

ובטח שגם נגד סודובה, משחק ביזיון, מתמסרים לי אחורה, משחקים לאט, לא חכם, אין תנועה, לא בועטים מרחוק, בושה של כדורגל.

היו צריכים לקחת החלטות קשות, כמו להיפרד משוינפלד שיושב על משכורת עתק.

ולהיפרד מהזר הפצוע הזה שלא ראה דקה של משחק מאז שהגיע, שבעמדה הזו יש רק את מיכה שיכול לתת כדור לגול.

3 בלמים יפתור כמה בעיות מרכזיות שלנו, חוסר יכולת להניע כדור ולצאת קדימה של גלזר ופרץ, האין שחקני קו הנוכחים שלנו והעובדה שכל שחקני ההתקפה שלנו טובים באזור רחבה (אז שים שם 2).

אם זה מחייב מיכה על הספסל אז בסדר למרות שאני חושב שהוא כן יכול לשחק במערך כזה עם פרץ וריקן.

שלושה בלמים עם שחקן חופשי בחוליית הקישור זה מערך מסוכן מאוד שדורש ה-מ-ו-ן מהשחקנים. שעות על גבי שעות במגרש האימונים.

גם אם תוותר על מיכה ותעלה עם קישור טקטי יותר, אני לא חושב שמצבת הבלמים הנוכחית מתאימה לשיטה הזו.

הבלם המרכזי שלך במערך הזה צריך להיות אחראי, שקט עם הכדור וכזה שיכול להנהיג ולסדר את קו ההגנה לאורך משחק שלם. רק ייני עונה להגדרה הזו.

אמאדור-פיבן-טיבי זה מתכון לאסון בעיניי, וזה עוד מבלי להתייחס לעובדה שטיבי חזר להתאמן עם הקבוצה לפני פחות משבוע אחרי שלושה חודשים בהם לא נגע בכדור.

שלושה בלמים עם שחקן חופשי בחוליית הקישור זה מערך מסוכן מאוד שדורש ה-מ-ו-ן מהשחקנים. שעות על גבי שעות במגרש האימונים.

גם אם תוותר על מיכה ותעלה עם קישור טקטי יותר, אני לא חושב שמצבת הבלמים הנוכחית מתאימה לשיטה הזו.

הבלם המרכזי שלך במערך הזה צריך להיות אחראי, שקט עם הכדור וכזה שיכול להנהיג ולסדר את קו ההגנה לאורך משחק שלם. רק ייני עונה להגדרה הזו.

אמאדור-פיבן-טיבי זה מתכון לאסון בעיניי, וזה עוד מבלי להתייחס לעובדה שטיבי חזר להתאמן עם הקבוצה לפני פחות משבוע אחרי שלושה חודשים בהם לא נגע בכדור.

בכר מאלתר 3 בלמים עם מרוואן קבהא ועמית ביטון.

גם הליטאים אתמול לא הניעו יותר מדי מאחור אלא שלחו כדורים קדימה ל2 החלוצים שלהם.

אין לנו כלים ליזום, אז תחזק את ההגנה, תמשוך את היריבה אליך וצא למעברים.

עם להתבזות בקמפיין אני אחיה בשלום, לרגע לא האמנתי שהסחורה שלנו שווה העפלה ל 32.

עדיין, האקסטרה שישה משחקים הללו, ההכנסות הכספיות, הדריכות הכללית לקראת האתגר, הרוטציה שתאפשר דקות

לסגל עמוס בשחקנים שתופסים עצמם בכירים - משמעותיים עבור מכבי לעונה הקרובה בעיניי.

מול קלוז' יותר כאב לי, כי לפני כן היתה תחושה שנבנתה פה קבוצה מיוחדת, בסיס לכמה שנים, בכמה רמות מעל הליגה, ושיוני כהן ופרץ זה שחקנים של 10 מיליון יורו ביחד ...

למרות שליגה אירופאית זה חובה כפי שרשמת, בלי קשר לתוצאות שנשיג בה, אתמול במחצית השנייה התחושה שמודחים פחות הכאיבה,

כמו לא לעבור סלקציה במועדון טופ של דוגמניות צמרת - זיון גם ככה לא היה יוצא מזה, לא שייכים לרמה זו.

המרחק שלנו היום מכל מיני אפועל ניקוסיה, מאריבור, דינמו זאגרב וכאלו הוא כמו המרחק שלנו מצלסי ופורטו ב 2015

נראה שהתוצאה אתמול לא מקרית ולא כל כך קשורה לבעיות המקצועיות (שכן קיימות)

לא אתפלא אם שחקן ישראלי בכיר ימצא את עצמו מחוץ לקבוצה בגלל זה במקרה של כישלון, בסגנון של זעזוע.

לא חושב שזה מופרך להעפיל

נכון שנראינו נורא

אבל צריך שער עד המחצית

במצב כזה כמעט מבטלים את שערי החוץ

ואז גם במקרה של ספיגה - עדיין נהיה במרחק שער מלכפות הארכה (ששם שער חוץ לטובתנו)

בקיצור

השתלשלות המפגש מול פלזן הוכיחה כבר שזה משחק הפכפך

לא מתעלם מהדרך ומהיכולת-

אבל את הסיכומים נשמור לאם וכאשר...

לא חושב שזה מופרך להעפיל

נכון שנראינו נורא

אבל צריך שער עד המחצית

בקיצור

לא מתעלם מהדרך ומהיכולת-

שההגנה שלך פח, אתה לא יכול לפתח ציפיות.

חבר העלה כאן השערה, האם יכול להיות שמיכה בכוונה לא מוסר לבלקמן כדי שעטר משחק?

ברור, הם רבו כי בלקמן לא הסכים להביא לי את הקלף של שמייכל בסופרגול...וגם עקף אותו בתור לברזייה

אין תרירוצים היום.

אפילו לא יצאנו תיקו נגד קבוצה כזאת. זה גם קשור לכישרון הישראלי שבעיני מוטל בספק תמידי אבל גם במוכנות הספציפית שלנו. נורא.

אני לא חושב שסודובה קבוצה כזאת חלשה, הרקורד האירופי שלה לא מאוד שונה משלנו

ברור, הם רבו כי בלקמן לא הסכים להביא לי את הקלף של שמייכל בסופרגול...וגם עקף אותו בתור לברזייה

סבבה אבל מיכה הפיל לו קציצה מהפלאפל קודם

לא חושב שזה מופרך להעפיל

נכון שנראינו נורא

אבל צריך שער עד המחצית

בקיצור

לא מתעלם מהדרך ומהיכולת-

די נו אני גם רוצה להאמין אבל פשוט לא יכול. וגםם אם במקרה נעפיל זה עדיין לא יכפר על הבושה והמשחק הרופס של השחקנים ובשלב הבא נקבל עוד פעם 2 שערים בבית.

לא חושב שזה מופרך להעפיל

נכון שנראינו נורא

אבל צריך שער עד המחצית

בקיצור

לא מתעלם מהדרך ומהיכולת-

דווקא תכנית המשחק מול פלזן היתה שונה, הרדמנו אותם עד דקה 65-70 עם כדורגל אפור כאילו אנחנו לא מאמינים שאפשר לעלות ואז העלינו הילוך עם חילופים התקפיים.

זה מה שצריך לעשות גם הפעם אבל הבעיה שעומדת מולך קבוצת אנדרדוג מובהק שלא יבואו שאננים כמו פלזן.

לא חושב שזה מופרך להעפיל

נכון שנראינו נורא

אבל צריך שער עד המחצית

בקיצור

לא מתעלם מהדרך ומהיכולת-

כתבתי בנושא אחר , אנחנו תיאורטית יכולים להעפיל ודי בקלות.

רוצה לדעת איך ? אם נחבוש את הכובע של בני יהודה.

נבוא לשחק מגעיל,לכפות משחק מעצבן,לתת ליריב לשחק עם הכדור ולארוב לטעויות ומתפרצות.

אמממה ? מכבי היא לא בני יהודה, וגם היא מאוד מאוד רוצה היא פשוט לא יודעת להיות כזו.

אבוקסיס רב אומן בזה,בכר יודע לעשות זאת מצויין,אפילו יורדי עשה את זה טוב בזמנו באירופה.

אבל מכבי של איביץ' לא.

לכן אין לנו באמת סיכוי.

דווקא תכנית המשחק מול פלזן היתה שונה, הרדמנו אותם עד דקה 65-70 עם כדורגל אפור כאילו אנחנו לא מאמינים שאפשר לעלות ואז העלינו הילוך עם חילופים התקפיים.

זה מה שצריך לעשות גם הפעם אבל הבעיה שעומדת מולך קבוצת אנדרדוג מובהק שלא יבואו שאננים כמו פלזן.

הם יעשו בונקר של החיים ויבזבזו זמן (בצדק).