Jump to content

מכבי ת"א - סודובה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

נהיה טובים מספיק לליגה עוד חודש.

אבל מרגיש שהקמפיין באירופה הוא תוצאה של קיץ מאכזב שנובע מיהירות משנה שעברה במחשבה שמה שדרס את הליגה יספיק לאירופה.

חבל לי מאוד בשביל איביץ, רציתי את זה גם בשבילו כי אני בטוח שזאת הייתה המטרה שלו עוד לפני האליפות.

אני לא מודאג מהליגה, נהיה טובים יותר מהתחרות שלנו

אנחנו נראים כמו קבוצת ליגה לאומית. איביץ'יהיה חייב להחליף דיסקט דחוף עד הגומלין כי עדיין לא הודחנו.

נקודת אור חיובית אולי: איביץ׳ כישלון באירופה בנתיים עד שיוכיח אחרת, אולי שנה הבאה..זה מה שיגרום לו להישאר אולי בכדי לשנות את זה. (או יעשה איזשהו נס בגומלין)

מעניין כמה רפש יצא פה על הקבוצה עד מחר.

נכון שאנחנו נראים גרוע מתחילת העונה כולל מחנה האימונים, ונכון שההכנה כנראה הייתה לקויה, אבל בוא לא נפיל הכל על ההכנה ויש חלק גדול גם לשחקנים שלנו שפשוט הראש שלהם כנראה נמצא במקום אחר. אולי כדאי להוריד לספסל חלק מה"כוכבים" האלה ולתת לשחקנים אחרים לשחק במקומם, כאלה שיותר רעבים ויותר רוצים לנצח.

ולגבי ההוא שאמר שזה תוצאה של ההתעסקות של מכבי בפוראבר, מה הקשר בכלל?אתה מדבר כאילו מנספורד יושב ביד אליהו ועושה לאנשים מנוי.

סבבה. הופעות מכובדות היו גם למכביסל בשנות ה60. מה זה מעניין? שנה שניה ברצף ללא נציגה ישראלית.

לא זוכר מתי, אם בכלל, קבוצה ישראלית הדיחה יריבה שוודית.

אם הם יצליחו במשימה, זה כן ראוי לציון בעיניי.

אם כבר מדברים על אחרות

לא רואה את המשחק כרגע של בש אבל כרגע התוצאה לטובתם. ראיתי את המשחקים של חיפה ובש בסיבוב הקודם בש עלו בפוקס הם שיחקו על הפנים בטרנר ,

אבל חיפה היתה נהדרת בבית ובחוץ.. היריבה העיקרית לתואר העונה תהיה חיפה .

סבבה. הופעות מכובדות היו גם למכביסל בשנות ה60. מה זה מעניין? שנה שניה ברצף ללא נציגה ישראלית.

לא הכל שחור או לבן. יש גם דרך לא להגיע לבתים ולא לחשוב שהכל פה כושל. להפסיד לשטרסבורג ואולי לפיינורד זה לגיטימי ומתקבל על הדעת. אף אחד לא יכול לטעון שהכדורגל הישראלי לא ברמה כי הפסדנו ליריבות מצרפת והולנד.

מרגיש לי כמעט כמו הערב נגד זניט

באמת?

מול זניט ישבתי ביציע... הייתי בהלם ממה שעשינו להם...ואז כשהם התחילו לחזור לא נפלתי מהכיסא.

אחרי הגול השני היה ברור שהם יהפכו וזה בעיקר היה מרתיח.

היום... בעיקר מביך. פרץ לוקח על עצמו יותר מידי, מיכה מעט מידי. שכטר עם משחק חלש מאוד. סבוריט לא נראה כאילו הוא בכושר ואמאדור נראה עושה טובה שהוא זז...

אחרי זניט כעסתי על המהפך

היום אני כועס על רוב השחקנים

נקודתית? אולי. גם מכבי ניצחה בהולנד וספרד עם קבוצות בינוניות. אבל שיש משקל על הכתפיים וציפיות- זה כמעט תמיד מתרסק, בטח ככל שעוברות השנים. היי, דור פרץ, שחקן מוביל בנבחרת, ראית איך הוא נראה? ראית את הליקויים הטכניים של מכבי בפס, בעצירה? וזה מהקבוצה הטובה בארץ. אין פה כלום.

כל קבוצה עם כושר גופני ופיזיות תנפנף אותנו ותנצל מקסימום מצבים. אנחנו נעצור את הכדןר, נתמזמז עוד נגיעה. זה לא משהו שאיביץ יכול להתחיל לתקן בכלל.

חזרו על אותה טעות של גורדי שלא רענן מספיק את הסגל אחרי אליפויות ובנה לרוחב

היו צריכים להנחית פה זרים חדשים

מי שלא רוצה להשאר פה צריך ללכת

שרי יכל לשדרג אותנו במקום ניקוליץ שיושב כבר שנה בחוץ

כל ההתנהלות בקיץ אומללה

הפועל הדיחה את איק, די בקלות למיטב זכרוני. חיפה היתה עוברת את מאלמו אם דוידוביץ׳ לא היתה נותן את פאדיחת חייו ואם לארבייטמן היה אייקיו גבוה יותר.

לא הכל שחור או לבן. יש גם דרך לא להגיע לבתים ולא לחשוב שהכל פה כושל. להפסיד לשטרסבורג ואולי לפיינורד זה לגיטימי ומתקבל על הדעת. אף אחד לא יכול לטעון שהכדורגל הישראלי לא ברמה כי הפסדנו ליריבות מצרפת והולנד.

שויין. ליקויים בסייסים. לא משנה מול מי הם נחשפים.

פלאשבק פלזן.

הובילו פה 2-0, צימקנו בסיום ל2-1 ובגומלין ניצחנו 0-2.

אז אין לנו כרגע זהבי, אבל גם סודובה לא פלזן[של אז]..

בע"ה עולים ומשנים כיוון ▲

מה לגבי יריבות מליטא ורומניה?

הפועל הדיחה את איק, די בקלות למיטב זכרוני. חיפה היתה עוברת את מאלמו אם דוידוביץ׳ לא היתה נותן את פאדיחת חייו ואם לארבייטמן היה אייקיו גבוה יותר.

צודק, הפועל באמת עברו אותם. בקושי רב אגב.

אנחנו לא נראים טוב מאז שתחילה העונה, אבל קבוצות כמעט ולא מגיעות מולנו למצבים במשחק מסודר, אבל מה שקורה לנו במצבים נייחים זה פשוט מביך, וחייבים לפתור את זה.

אגב, דסה ואצילי מאוד חסרים לנו מבחינה התקפית, המשולש מיכה - דסה - אצילי יוצר לנו הרבה מאוד מצבים כל משחק, וזה משהו שפוגע בנו בצורה משמעותית, וזה בלי לקחת בחשבון שאצילי הוא מסוג השחקנים שיכול להביא גולים מכלום.

ראוי לציון כן, צריך לזכור שזו קבוצה שבאמצע עונה כרגע מקום 7 ומכרה הרגע את הכוכב שלה

צודק, הפועל באמת עברו אותם. בקושי רב אגב.

קושי רב? אני זוכר שבמשחק בשבדיה הפועל היו טובים משמעותית ושיכלו לנצח יותר. לא זוכר מה היה בבלומפילד. היה חסר לאיק שער אחד, הפועל נלחצו ואז אלוהים שם גול בסיום, לא?

אני מנסה להבין מה קרה למכבי ולא מצליח.

יצאנו לשני מחנות אימון, שמרנו על הסגל הקיים (גם עם דסה התוצאות לא היו משתנות אז אל תזיינו לי את השכל), המאמן נשאר אותו מאמן, אז מה לעזאזל קרה?

הרבה מאוד זמן לא חזרתי הביתה כל כך עצוב וכל העתיד נראה מאוד מאוד רע.

נכון שהיו לנו מקרים של חוסר מזל עם ים של פציעות ופייר פליי מזדיין, אבל היכולת של היום לא מתקבלת בשום צורה.

במכבי צריכים להירגע ולעשות מהלכים שקודם כל יעזרו לנו למלחמה על האליפות.

לגבי שבוע הבא יש סיכוי שנעלה, אבל אני מאוד פסימי כי אנחנו לא במומנטום הנכון. מרגיש לי שהבעיה שלנו היא לא רק מקצועית אלא גם מנטלית. השחקנים לא מאמינים, לא נלחמים ונראים לא רעבים.

נקווה לזמנים יותר טובים כי כרגע קשה. קשה מאוד.

בסופו של דבר כשאתה בא לקמפיין באירופה עם:

שכטר, שלא שווה הרכב בב"ש חיפה ובית"ר, בתור החלוץ המרכזי,

פיבן, שעם כל הכבוד ובאמת יש הרבה כבוד לא ברמה עדיין לקבוצה שרוצה לעשות שלב בתים באירופה, בתור בלם פותח,

בלקמן-עטר, שזה בגדול אותו שחקן שיש לו רק טריק אחד, כווינגרים של הקבוצה, בכנפיים (וההזייה שריקן היה בכנף מול קלוז'),

עם גלזר ופרץ בהרכב שכבר ראינו בעונה שעברה שהציוות בינהם בעייתי,

כשאתה מביא מגן ימני מחליף זר בזמן שיש לך בור בקישור ובהתקפה,

מכת פציעות של אצילי, ייני, סאבוריט וכמובן גולסה וניקוליץ' הפצועים הנצחיים,

אז אלו התוצאות.

על חלק מהדברים יש למכבי שליטה ועל חלק לא.

גם עם הסגל הזה ציפיתי מאיביץ' שאחרי התצוגות מול קלוז' יפיק את הלקחים, אולי יעבור ל3 בלמים, אולי יעשה שינוי אחר שיעזור לקבוצה להצליח לחדור בונקרים מצד אחד ושלא כל התקפה של היריב תגמר בגול מצד שני. בפועל הלכנו אחורה ושיחקנו הרבה פחות טוב מול יריבה הרבה פחות איכותית והפסדנו.

ועדיין, עם כל האכזבה, אני עדיין מאמין בקבוצה הזאת ובמאמן הזה גם לגומלין ובטח ובטח שלליגה.