Jump to content

מכבי ת"א - סודובה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

טוב.. קשה להיות אופטימי..

משחקי החוץ האחרונים של איביץ באירופה:

פרנצווארוש - 1:1

רדניצ'קי - 2:2

פיוניק - 0:0

סרפסבורג - 3:1

קלוז' - 1:0

סודובה - 0:3

צריך להגיע לגומלין בגישה הכי התקפית שיש. לא משנה הספיגות, העיקר להבקיע כמה שיותר.

עטר ויוני צריכים לפתוח.

לדעתי זה ההרכב שצריך איביץ' לעלות בחמישי הבא:

שוער: יאניוטיס

בלמים: אמאדור וטיבי (מי היה מאמין ששנה אחרי הפנדל טיבי יהיה התקווה בהגנה שלנו אבל מה לעשות, הניסיון שלו חשוב), (כמובן שאם ייני יהיה כשיר עדיף אותו על טיבי).

מגנים: סבוריט וג'ראלדס (ראינו שקנדיל לא מספיק טוב באירופה ואנחנו באמת עם הגב לקיר ואין לנו מה להפסיד אז יאללה ג'ראלדס), (נקווה שעוד שבוע של אימונים יעשו טוב לסבוריט)

קישור: גלזר, ריקן ומיכה (אחרי שפרץ נראה רע במשחקים והיו לפחות 2 שערים באשמתו הגיע זמנו לרדת לספסל, במשחק הבא לא צריך יותר מגלזר כקשר אחורי בודד), (לגבי ריקן אני חושב שהוא השחקן היחיד במכבי שהוא על המגרש הוא מביא הרבה אנרגיות, ראינו גם שלא בעטנו הרבה לשער וריקן הוא אחד שאוהב לבעוט אז אני בעדו. אם איביץ' יפתיע וקארצב יעלה אז אני גם יהיה שמח אבל קשה לי להאמין שזה יקרה).

כנפיים: כהן ועטר (צריכים גולים במשחק הבא ועטר הוא שחקן של גולים. המשחק בליטא זה הזמן של עטר, לעטר יש את מה שהיה חסר יכולת אישית ויכולת כיבוש גבוהה), (יונתן כהן הוא השחקן הכי טוב נכון לעכשיו הוא חייב לפתוח).

חלוץ: צ'יקו (יותר טוב משכטר ומבלקמן)

אם זה ההרכב שיעלה בחמישי אין ספק שתתעורר בי האופטימיות

שבר ענק היום. לא מעניין רכש כן או לא, מכבי לא דומה למה שהיתה(פלוס יריבות טובות יותר). 5 מחציות בקמפיין וזה מהגרועים שאני זוכר. מסתכל בעיניים לזיליניה ואז היינו מקום חולה.

איך מתקדמים מכאן? פרוספקטים נהדרים לא מספיקים, מאמן מעולה לא מספיק, ניהול ובעלות לא מספיק. מה אמור להספיק?

אנחנו סקנד בסט לכל קבוצה עם דרכון זר.

שבר ענק. רגרסיה עצומה. חלל בבטן ואכזבה עצומה.

שבר ענק היום. לא מעניין רכש כן או לא, מכבי לא דומה למה שהיתה(פלוס יריבות טובות יותר). 5 מחציות בקמפיין וזה מהגרועים שאני זוכר. מסתכל בעיניים לזיליניה ואז היינו מקום חולה.

איך מתקדמים מכאן? פרוספקטים נהדרים לא מספיקים, מאמן מעולה לא מספיק, ניהול ובעלות לא מספיק. מה אמור להספיק?

שבר ענק.

גם בעונה שעברה עשינו קמפיין אירופי רע והודחנו מול קבוצה פחות טובה מאיתנו.

יצאנו מהשבר הזה לאחת העונות הגדולות בהיסטוריה.

גם בעונת פאקו שבה גם הספקנו להחליף מאמן בזמן הזה, קמנו מההתרסקות באירופה לטרבל ענק.

איך מתקדמים מכאן? נשתה מים, נלך לישון, נקווה לטוב בגומלין.

אם נודח, נתרכז בליגה ונעשה הכל כדי להביא טרבל.

אנחנו סקנד בסט לכל קבוצה עם דרכון זר.

שבר ענק. רגרסיה עצומה. חלל בבטן ואכזבה עצומה.

ניהול מקצועי לא מספיק טוב בתוספת הפייר פליי ואוסף פציעות קריטיות בנקודת זמן שאולי גרמו לכדור שלג של חוסר ביטחון.

לא מבין איזה משחק אנשים פה ראו

אמאדור היה בין הטובים על המגרש ביחד עם יוני

ואני חושב שזה המשחק הכי חלש שראיתי קנדיל ומיכה (למרות הכדור ליוני)

מבאס מאוד שככה אנחנו נראים ומטריד מאוד הקטע של הכושר הגופני (מיכה בדקה 70 כבר גמור)

גם בעונה שעברה עשינו קמפיין אירופי רע והודחנו מול קבוצה פחות טובה מאיתנו.

יצאנו מהשבר הזה לאחת העונות הגדולות בהיסטוריה.

גם בעונת פאקו שבה גם הספקנו להחליף מאמן בזמן הזה, קמנו מההתרסקות באירופה לטרבל ענק.

איך מתקדמים מכאן? נשתה מים, נלך לישון, נקווה לטוב בגומלין.

אם נודח, נתרכז בליגה ונעשה הכל כדי להביא טרבל.

אני חושש מהספק. מהשאלות שישאלו. שנה שעברה היינו על אוטומט מטורף.

ניהול מקצועי לא מספיק טוב בתוספת הפייר פליי ואוסף פציעות קריטיות בנקודת זמן שאולי גרמו לכדור שלג של חוסר ביטחון.

הקבוצה הזאת, גם ללא רכש וללא שינוי, צריכה היתה להיות טובה יותר ממה שהיא היתה. לא היתה סכין בין השיניים, תחושת דחיפות. היא נראתה תקועה. צעד היסטרי אחורה. עצוב לי.

אני חושש מהספק. מהשאלות שישאלו. שנה שעברה היינו על אוטומט מטורף.

ייני יחזור וסאבוריט יכנס לכושר וההגנה תתייצב.

איביץ' ימצא את הציוות המתאים בקישור (בתקווה שמתישהו גם גולסה וניקוליץ' יחזרו ואולי נגלה סוף סוף למה כל כך מתעקשים על האחרון),

אצילי יחזור מפציעה, יונתן כהן יתן עונת פריצה מטורפת.

אנחנו באוגוסט, השחקנים שלנו עדיין לא בכושר ונופלים מהרגליים בדקה ה70.

בדיעבד עם כמה שבכינו על זה שאין פגרה, אולי דווקא עדיף למכבי להתחיל עונה בסיבוב הראשון כדי להגיע לשלבים המכריעים אחרי שהיא שיחקה כמה משחקים. אולי צריך לשחק מול יריבות טיפה יותר איכותיות במחנה אימונים ולתת להרכב לרוץ רוב המשחק ולא לשתף את כולם. לא יודע.

מה שאני יודע זה שאני מאמין במאמן, מאמין בשחקנים שזה בגדול אותם שחקנים ששנה שעברה הביאו אליפות גדולה.

כרגע אנחנו רואים קבוצה שפשוט לא בכושר. זה מעצבן, זה מבאס, זה מתסכל. אבל אני בטוח שעוד חודש נראה קבוצה אחרת לגמרי.

מקווה שהפעם יפיקו את הלקחים הנדרשים לקראת העונה הבאה.

רק התחלת לצפות בתוצאות של הידלדלות הכישרון. השנים הרעות עוד לפניך. וספציפית מכבי, לא היתה עליונה באמת על אלופת רומניה וליטא. זאת האמת. תעשה עם הנתון הזה מה שבא לך. שלב בתים זאת לא הוראת קבע בבנק יותר. האמת, שמעולם לא היתה.

רק התחלת לצפות בתוצאות של הידלדלות הכישרון. השנים הרעות עוד לפניך. וספציפית מכבי, לא היתה עליונה באמת על אלופת רומניה וליטא. זאת האמת. תעשה עם הנתון הזה מה שבא לך. שלב בתים זאת לא הוראת קבע בבנק יותר. האמת, שמעולם לא היתה.

מעריך מאוד את הדעה שלך אבל הפעם אתה לדעתי מפספס בענק. השחקן הישראלי של קבוצות אחרות במגרשים אחרים הסתדר יופי עם הכדורגלן הקזחי, הצרפתי, השבדי והאזרבייג'ני. כדורגל יותר טוב מהליטאי. אין שום סיבה בעולם שנראה ככה נגיד פאקינג סודובה.

אני ממש לא מאלה שזלזלו בקלוז', סודובה זו באמת קבוצת מרכז טבלה בארץ. גם זה ביום בהיר. לא יכול להיות בחיים שבנס לא קיבלת מהם 3-0 בנתניה. זה הרבה יותר מהדלדלות הכישרון והליכה אחורה של הכדורגל הישראלי. זה בזיון ענק. אני יכול לחשוב על הרבה סיבות ותירוצים אבל התוצאה לא תשתנה - זו קבוצה של לוני. לא של מיץ'.

זו קבוצה של לוני. לא של מיץ'.

הכל נכון. עד השורה הזאת.

נסחפת בגדול.

בוא נדבר עוד חודשיים. ממליץ לך בינתיים ללכת לנושא המשחק בשנה שעברה מול סרפסבורג, תראה שזעקות השבר דומות ותיזכר איך נגמרה העונה.

מעריך מאוד את הדעה שלך אבל הפעם אתה לדעתי מפספס בענק. השחקן הישראלי של קבוצות אחרות במגרשים אחרים הסתדר יופי עם הכדורגלן הקזחי, הצרפתי, השבדי והאזרבייג'ני. כדורגל יותר טוב מהליטאי. אין שום סיבה בעולם שנראה ככה נגיד פאקינג סודובה.

אני ממש לא מאלה שזלזלו בקלוז', סודובה זו באמת קבוצת מרכז טבלה בארץ. גם זה ביום בהיר. לא יכול להיות בחיים שבנס לא קיבלת מהם 3-0 בנתניה. זה הרבה יותר מהדלדלות הכישרון והליכה אחורה של הכדורגל הישראלי. זה בזיון ענק. אני יכול לחשוב על הרבה סיבות ותירוצים אבל התוצאה לא תשתנה - זו קבוצה של לוני. לא של מיץ'.

אין תרירוצים היום.

אפילו לא יצאנו תיקו נגד קבוצה כזאת. זה גם קשור לכישרון הישראלי שבעיני מוטל בספק תמידי אבל גם במוכנות הספציפית שלנו. נורא.

הכל נכון. עד השורה הזאת.

נסחפת בגדול.

בוא נדבר עוד חודשיים. ממליץ לך בינתיים ללכת לנושא המשחק בשנה שעברה מול סרפסבורג, תראה שזעקות השבר דומות ותיזכר איך נגמרה העונה.

הציפיות לפני שנה היו שונות בתכלית, כך שההשוואה מעט בעייתית בעיניי.

מכבי הנוכחית הייתה אמורה להגיע למשחק הזה ברמת דריכות מקסימלית, בלי קשר לאיכות השחקנים.

ראיתי היום חלקים מהמשחק של בני יהודה. קבוצה שהסגל שלה נדרס ע״י D9 בקיץ, אבל הגיע למשחק חוץ עם אש בעיניים.

החשש שמכבי תחווה צניחה ביכולת שלה מהעונה שעברה הוא ריאלי לצערי. שחקנים ישראלים לא נשארים רעבים לאורך זמן כשהאתגרים נותרים זהים.

היעדר קמפיין אירופי בעונה הזו עלול לייצר כדור שלג לא פשוט, ומשם זה כבר פונקציה של האם היריבות שלנו יהיו טובות ויציבות מספיק כדי לנצל.

הציפיות לפני שנה היו שונות בתכלית, כך שההשוואה מעט בעייתית בעיניי.

מכבי הנוכחית הייתה אמורה להגיע למשחק הזה ברמת דריכות מקסימלית, בלי קשר לאיכות השחקנים.

ראיתי היום חלקים מהמשחק של בני יהודה. קבוצה שהסגל שלה נדרס ע״י D9 בקיץ, אבל הגיע למשחק חוץ עם אש בעיניים.

החשש שמכבי תיצנח ביכולת שלה מהעונה שעברה הוא ריאלי מאוד לצערי. שחקנים ישראלים לא נשארים רעבים לאורך זמן כשהאתגרים נותרים זהים.

היעדר קמפיין אירופי בעונה הזו עלול לייצר כדור שלג לא פשוט, ומשם זה כבר פונקציה של האם היריבות שלנו יהיו טובות ויציבות מספיק כדי לנצל.

אני חושב שרצון לקבל דקות משחק בסגל כל כך רחב שמשחק רק במסגרת אחת והפרצוף של איביץ' על הקווים זה דרייב שיספיק.

מסכים שמכבי לא הגיעה מוכנה. וזה מבאס ומתסכל ומכבי ממנספורד דרך איביץ' ועד השחקנים ראויה לכל הביקורת שהיא מקבלת.

אבל אני חושב שזאת באמת הייתה הבעיה. המוכנות. ההכנה לא הייתה מספיק טובה.

במחנה האימונים שיחקת מול יריבות חלשות ועלית בהרכבים שכללו שחקנים שבכלל לא בתוכניות.

במשחק הרשמי הראשון באלוף האלופים עלית עם הרכב שני.

יצא מצב שעלית למשחק על כל הקופה אחרי שלא תרגלת את ההרכב שלך אפילו במשחק אימון.

תוסיף לזה שהשחקנים לא בכושר ומתעייפים בדקה ה60 במקרה הטוב, מותחים שריר במקרה הרע.

תוסיף לזה מכת פציעות שהגיעה בזמן הכי מנחוס שיש.

בגלל זה אני בטוח שעוד חודש-חודשיים הקבוצה תראה הרבה יותר טוב.

אז כן, הפשלות שמכבי עשתה הקיץ בתוספת הפייר פליי שאנחנו סוחבים איתנו והפציעות שתקפו אותנו חירבנו לנו את אירופה.

אבל זה לא אומר שהלכה הליגה ואפשר להוריד את הפאניקה בנתיים עד שמכבי תוכיח לנו אחרת (בתקווה שלא).

אני חושב שרצון לקבל דקות משחק בסגל כל כך רחב שמשחק רק במסגרת אחת והפרצוף של איביץ' על הקווים זה דרייב שיספיק.

מסכים שמכבי לא הגיעה מוכנה. וזה מבאס ומתסכל ומכבי ממנספורד דרך איביץ' ועד השחקנים ראויה לכל הביקורת שהיא מקבלת.

אבל אני חושב שזאת באמת הייתה הבעיה. המוכנות. ההכנה לא הייתה מספיק טובה.

במחנה האימונים שיחקת מול יריבות חלשות ועלית בהרכבים שכללו שחקנים שבכלל לא בתוכניות.

במשחק הרשמי הראשון באלוף האלופים עלית עם הרכב שני.

יצא מצב שעלית למשחק על כל הקופה אחרי שלא תרגלת את ההרכב שלך אפילו במשחק אימון.

תוסיף לזה שהשחקנים לא בכושר ומתעייפים בדקה ה60 במקרה הטוב, מותחים שריר במקרה הרע.

תוסיף לזה מכת פציעות שהגיעה בזמן הכי מנחוס שיש.

בגלל זה אני בטוח שעוד חודש-חודשיים הקבוצה תראה הרבה יותר טוב.

אז כן, הפשלות שמכבי עשתה הקיץ בתוספת הפייר פליי שאנחנו סוחבים איתנו והפציעות שתקפו אותנו חירבנו לנו את אירופה.

אבל זה לא אומר שהלכה הליגה ואפשר להוריד את הפאניקה בנתיים עד שמכבי תוכיח לנו אחרת (בתקווה שלא).

לא אמרתי שהלכה הליגה, אבל אני כן רואה איך העונה בליגה תחווה השפעה מהעדר קמפיין אירופי.

דקות משחק בסגל כה רחב יספקו לשחקנים דרייב ? הלוואי.

מהיכרותי עם השחקן הישראלי המצוי, התרחיש של מרמרת בחדר הלבשה הוא ריאלי לא פחות לצערי. כנראה שיותר.

היריבות במחנה האימון לא היו חלשות אגב, חלקן קירקסו אותנו.

לתחושתי,מכבי הזו קצת פחות חסינה ממה שהרבה אנשים חושבים. בעונה שעברה רכבנו על גל גבוה ויפהיפה שהעצים יכולות שחקנים.

ממש לא

יותר בכיון של לראות משחק כדורגל אמיתי ולא רק מתוך אהדה לקבוצה מסוימת

נעלבתי כישראלי ונעלבתי כמכביסט מלידה.

לא אמרתי שהלכה הליגה, אבל אני כן רואה איך העונה בליגה תחווה השפעה מהעדר קמפיין אירופי.

דקות משחק בסגל כה רחב יספקו לשחקנים דרייב ? הלוואי.

מהיכרותי עם השחקן הישראלי המצוי, התרחיש של מרמרת בחדר הלבשה הוא ריאלי לא פחות לצערי. כנראה שיותר.

לתחושתי,מכבי הזו קצת פחות חסינה ממה שהרבה אנשים חושבים. בעונה שעברה רכבנו על גל גבוה ויפהיפה שהעצים יכולות שחקנים.

בנתיים ב3 העונות האחרונות שבהן לא היינו באירופה לקחנו אליפות.

בכולן היינו עם סגל רחב וחוץ מראדי ואולי קצת בן בסט (למרות שלדעתי העניין איתו די נופח) לא היה שחקן שאפשר להגיד עליו שהיה ממורמר.

מסכים שהגל שרכבנו עליו העצים יכולות של שחקנים, מצד שני, בוא, לקחת אליפות ב30 הפרש, הפסדת פעם אחת. אי אפשר לעשות את זה עם שחקנים גרועים.

בלי קשר, אני עוד מאמין שאפשר לעשות את זה בגומלין.

בנתיים ב3 העונות האחרונות שבהן לא היינו באירופה לקחנו אליפות.

בכולן היינו עם סגל רחב וחוץ מראדי ואולי קצת בן בסט (למרות שלדעתי העניין איתו די נופח) לא היה שחקן שאפשר להגיד עליו שהיה ממורמר.

מסכים שהגל שרכבנו עליו העצים יכולות של שחקנים, מצד שני, בוא, לקחת אליפות ב30 הפרש, הפסדת פעם אחת. אי אפשר לעשות את זה עם שחקנים גרועים.

בלי קשר, אני עוד מאמין שאפשר לעשות את זה בגומלין.

לא אומר שהם גרועים, רק שהפערים בינם לבין קולגות שלהם מקבוצות אחרות יכולים להתאייד מהר יותר ממה שעשויים לחשוב.

בשלוש העונות בהן לא היינו בשלב בתים לקחנו אליפות - אמת. אבל אסור לשכוח שבכל אחת מהעונות הללו כללה חילופי מאמנים, מה שסייע

לטעמי להכניס אנרגיה ודריכות במערכת. מהיכרותי עם השחקן הישראלי, לאיביץ׳ יהיה קשה מאוד להצית את האש מחדש ללא אתגרים חדשים.

התרחיש שאני חושש ממנו הוא זה שב״ש חוותה בעונה האחרונה - קיץ מוזר בגזרת הרכש, הדחה מוקדמת מאירופה, פתיחת ליגה מגומגמת, ומרמרת בסגל.

גם אני מאמין שאפשר לעשות את זה, השער המצמק נותן תקווה. הליטאים לא פרייארים, אבל אין שם ניסיון ומסורת מועדונית.

אם מכבי תצליח להבקיע ראשונה, הם ירגישו את הלחץ.

לא אומר שהם גרועים, רק שהפערים בינם לבין קולגות שלהם מקבוצות אחרות יכולים להתאייד מהר מאוד.

גם אני מאמין שאפשר עדיין לעשות את זה, השער המצמק נותן תיקווה.

תקווה לעבור את הליטאים - יש

תקווה להעפיל לליגה האירופאית - אפסית

תקווה להעפיל ולא להתבזות - אין