Jump to content

מכבי ת"א - סודובה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

אתה ראית את אותו המשחק? הם היו יותר קרובים לתת לנו 3 מאשר אנחנו לעשות משהו.

אין מה לסמוך עליו או על מנספורד. יש להם נראה לי מזל גדול שגולדהאר בקנדה ולא ישראלי.

מקווה שהמזל שלך יגמר ותעוף על טיל זבל.

להגיד שהקמפיין הנוכחי נראה ככה בגלל מצב הכדורגל הישראלי זה עצימת עיניים.

גם לא הבנתי את הקטע הזה.

שעלינו 4 פעמים ב 5 שנים לבתים אף אחד לא ציין את המצב הגרוע של הכדורגל בישראל.

הקבוצה נראתה רע מאוד היום.

הליטאים האלו לדעתי מקבלים 3 חתיכות מבני יהודה ביום טוב.

לגבי בלקמן - חולק עלייך. אני אמנם משוחד לגביו (לא אוהב אותו), אבל שפת הגוף שלו תמיד שלילית, צועק על שחקנים אחרים בכל הזדמנות. הוא לא משדר טים פלייר בשום מובן.

מדויק.

גם לא הבנתי את הקטע הזה.

שעלינו 4 פעמים ב 5 שנים לבתים אף אחד לא ציין את המצב הגרוע של הכדורגל בישראל.

הקבוצה נראתה רע מאוד היום.

הליטאים האלו לדעתי מקבלים 3 חתיכות מבני יהודה ביום טוב.

זה הצד המשקר של הסטטיסטיקה. זה נגמר. ניפגש בבתים אה... כאשר בני יהודה תיתן 8!!!למישהי

זה החומר שיש למיטש, מאנספורד ואיביץ לעבוד איתו(בבסיס). הם לא טעו, הם משחקים עם שיש. עצימת העיניים היא של אלה הנדהמים כל פעם מחדש. קבוצה איזוטרית מישראל. לא אייאקס.

מכבי חייבת לעבור את הליטאים.

אם לא זה כשלון עצום.

אני לא חושב ששלב הבתים זה וטו.

שעפנו מול קלוז זה עוד היה בגדר הסביר. אלופת רומניה מול אלופת ישראל 50-50 קלאסי.

הליטאים לפחות לפי המשחק היום לא קבוצה תסלח לי.

עלינו לבתים 4 פעמים מתוך 5 שנים.

אז נכון, עליה לבתים זה הרבה מזל הגרלה, שיפוט, ואיזה גול לא קשור של זהבי דקה 95.

אבל שנה שעברה אילולא הפנדל של טיבי היינו גם בבתים.

הכדורגל הישראלי פח, אבל עובדתית אתה כבר 6-7 שנים ברצף מינימום בפלייאוף ובשני הפעמים שהודחת - מול היוונים והנורווגים, היינו מרחק נגיעה קלה מלעלות.

השנה לפי איך שנראה אירופה כשלון עצום.

לעוף מול הליטאים האלו זה לא מתקבל במשרדיו של מיץ אני חושב.

אחת מנקודות השפל שלנו מאז שיצאנו לגלות ואנחנו מארחים באיצטדיון המגעיל הזה!

ברמה של זניט, ברמה של הגול הארור הזה של אוגו יימח שמו, ברמה של לפתוח עונה ולקבל שלישייה מבית"ר, ברמה של להפסיד לאבוקסיס המזדיין הזה בעונה מושלמת.

מקווה שפה זה נגמר.

רוצה להאמין שנעבור בליטא...

אבל אם לא, אז יאללה, ברוך שפטרנו מעונשו של האצטדיון שהפך להיות השנוא עליי בעולםלא ריצה לעשות את הנסיעה הזאת יותר! לא רוצה!

מכבי חייבת לעבור את הליטאים.

אם לא זה כשלון עצום.

אני לא חושב ששלב הבתים זה וטו.

שעפנו מול קלוז זה עוד היה בגדר הסביר. אלופת רומניה מול אלופת ישראל 50-50 קלאסי.

הליטאים לפחות לפי המשחק היום לא קבוצה תסלח לי.

עלינו לבתים 4 פעמים מתוך 5 שנים.

אז נכון, עליה לבתים זה הרבה מזל הוגרלה, חשיפוט, ואיזה גול לא קשור מקרן.

אבל שנה שעברה אילולא הפנדל של טיבי היינו גם בבתים.

הכדורגל הישראלי פח, אבל עובדתית אתה כבר 6-7 שנים ברצף מינימום בפלייאוף ובשני הפעמים שהודחת - מול היוונים והנורווגים, היינו מרחק נגיעה קלה מלעלות.

השנה לפי איך שנראה אירופה כשלון עצום.

לעוף מול הליטאים האלו זה לא מתקבל במשרדיו של מיץ אני חושב.

מכבי לא חייבת כלום כי לא כזאת עליונה על אף אחת. האם זה כישלון? כן, כי מכבי היתה נוראית ספציפית היום והליטאים היו טובים יותר בעיני. הניקוד הולך וככה גם תור הזהב של העליות הולך ונגמר.

המשרד של מיטש יודע את האמת. לכן לקח לו שנים לתקן את המועדון.

להחליף את ניקוליץ מהר אין לנו זמן למשחקים ושחקני חלודה עוד שחקן לאמצע סטייל שאחוב מתבקש

סוג השחקן שהכי חסר לנו כרגע, גם בצמד המשחקים מול קלוז' וגם היום

50/50 קלאסי שדוחף כדור, מצטרף מקו שני, מאיים ממרחק

כוס אמאמאמק כל הפייר פלאי והפצועים האלה

איביץ צריך לעשות לשחקנים אימון מחר ב7 בבוקר לנער את כל השחקנים ולהראות להם כל יום עד יום חמישי את המשחק מול פלזן.

אפשר לעשות מהפך רק צריך לרצות לשחק כדורגל (אמאדור ופרץ לספסל)

אני מנסה להבין מה קרה למכבי ולא מצליח.

יצאנו לשני מחנות אימון, שמרנו על הסגל הקיים (גם עם דסה התוצאות לא היו משתנות אז אל תזיינו לי את השכל), המאמן נשאר אותו מאמן, אז מה לעזאזל קרה?

הרבה מאוד זמן לא חזרתי הביתה כל כך עצוב וכל העתיד נראה מאוד מאוד רע.

נכון שהיו לנו מקרים של חוסר מזל עם ים של פציעות ופייר פליי מזדיין, אבל היכולת של היום לא מתקבלת בשום צורה.

במכבי צריכים להירגע ולעשות מהלכים שקודם כל יעזרו לנו למלחמה על האליפות.

לגבי שבוע הבא יש סיכוי שנעלה, אבל אני מאוד פסימי כי אנחנו לא במומנטום הנכון. מרגיש לי שהבעיה שלנו היא לא רק מקצועית אלא גם מנטלית. השחקנים לא מאמינים, לא נלחמים ונראים לא רעבים.

נקווה לזמנים יותר טובים כי כרגע קשה. קשה מאוד.

אתה רציני שאתה לא מצליח להבין מה קרה למכבי?! בוא אני יגיד לך, הכתובת הייתה על הקיר

אתה מדבר על מחנות אימון אז כבר במחנות אימון היינו זוועה אבל אנשים פה ''עצמו עניים'' ואמרו שזה רק משחקי אימון ולא צריך לקחת את זה ברצינות, אז אולי באמת לא צריך לקחת ברצינות את המשחקים האלה אבל אולי זה מסמל משהו?

אמרת המאמן נשאר אותו מאמן זה נכון אבל המאמן הביא רשימת קניות למנספורד או למישהו אחר בהנהלה ופשוט ''קרעו'' לו את הרשימה בפנים. לא הביאו לו את החלוץ שהוא רצה, לא השאירו לו את דסה, הביאו לו מגן זר במקום חלוץ או קשר זר שיותר חשוב לנו.

שחקנים כמו: עטר, פרץ, מיכה, קנדיל ופיבן חזרו מהפגרה בכושר זוועה שלא מתאים לשחקנים מקצוענים כמותם.

כל הקיץ צעקתי פה שמשהו במכבי לא נראה טוב אבל אוהדים פה (כנראה היו עוד עיוורים מהאליפות) התחילו לקרוא לי מפגר ולשאר האוהדים שהעזו לבקר. צריך להפסיק ללקק ושצריך מותר גם לבקר

איביץ צריך לעשות לשחקנים אימון מחר ב7 בבוקר לנער את כל השחקנים ולהראות להם כל יום עד יום חמישי את המשחק מול פלזן.

אפשר לעשות מהפך רק צריך לרצות לשחק כדורגל (אמאדור ופרץ לספסל)

שאיביץ יתקשר לסרבי השני שיסביר לו איך עושים את זה.

ואם ניימאר היה מגיע וסוארס היה בא גם.

מה זה קשור ורלוונטי?

אמרתי באותו הרכב, נכון?

פשוט אז החבר'ה היו מתאמנים כאילו הקריירה שלהם תלויה בזה ולא כאילו הם בועד עובדים של בנק שגם אם הם יעלו לשחק בחצי כוח אף אחד לא יגיד כלום כי אין מספיק ישראלים טובים

אגב אני חושב, בלי לבדוק, שהקבוצות הישראליות באירופה הכי אנדראצ'יבריות ביחס לתקציב

אתה רציני שאתה לא מצליח להבין מה קרה למכבי?! בוא אני יגיד לך, הכתובת הייתה על הקיר

אתה מדבר על מחנות אימון אז כבר במחנות אימון היינו זוועה אבל אנשים פה ''עצמו עניים'' ואמרו שזה רק משחקי אימון ולא צריך לקחת את זה ברצינות, אז אולי באמת לא צריך לקחת ברצינות את המשחקים האלה אבל אולי זה מסמל משהו?

אמרת המאמן נשאר אותו מאמן זה נכון אבל המאמן הביא רשימת קניות למנספורד או למישהו אחר בהנהלה ופשוט ''קרעו'' לו את הרשימה בפנים. לא הביאו לו את החלוץ שהוא רצה, לא השאירו לו את דסה, הביאו לו מגן זר במקום חלוץ או קשר זר שיותר חשוב לנו.

שחקנים כמו: עטר, פרץ, מיכה, קנדיל ופיבן חזרו מהפגרה בכושר זוועה שלא מתאים לשחקנים מקצוענים כמותם.

כל הקיץ צעקתי פה שמשהו במכבי לא נראה טוב אבל אוהדים פה (כנראה היו עוד עיוורים מהאליפות) התחילו לקרוא לי מפגר ולשאר האוהדים שהעזו לבקר. צריך להפסיק ללקק ושצריך מותר גם לבקר

זה בדיוק מה שאני מנסה להבין. למה כל השחקנים האלה (עטר, פרץ, מיכה, קנדיל, פיבן וכל השאר) לא בכושר פתאום כי מכבי של העונה שעברה גם בלי אף חיזוק הייתה נותנת לקבוצה הזאת היום שלוש חתיכות.

זה בדיוק מה שאני מנסה להבין. למה כל השחקנים האלה (עטר, פרץ, מיכה, קנדיל, פיבן וכל השאר) לא בכושר פתאום כי מכבי של העונה שעברה גם בלי אף חיזוק הייתה נותנת לקבוצה הזאת היום שלוש חתיכות.

כנראה מנטליות ישראלית.

אתם יותר מדי חופרים פעם על קבוצה ישראלית.

לפני 3 שחקנים בסגל חלש מאד. עברנו קבוצה רומנית, קרואטית וקזחית בדרך לבתים. ניצחנו ויצאנו תיקו עם אלקמאר והפסדנו לזניו בגלל סקנדל.

יש פה בעיה של הכנה מנטלית גרוע+ קיץ ביזיון.

מה אתם מביאים מגן זר שיש בוק ענק בקישור ובעמדת בחלוץ?

למה לא מנסים להשאיל או להגיע להסדר עם ניקוליץ???

אתם יותר מדי חופרים פעם על קבוצה ישראלית.

לפני 3 שחקנים בסגל חלש מאד. עברנו קבוצה רומנית, קרואטית וקזחית בדרך לבתים. ניצחנו ויצאנו תיקו עם אלקמאר והפסדנו לזניו בגלל סקנדל.

יש פה בעיה של הכנה מנטלית גרוע+ קיץ ביזיון.

מה אתם מביאים מגן זר שיש בוק ענק בקישור ובעמדת בחלוץ?

למה לא מנסים להשאיל או להגיע להסדר עם ניקוליץ???

נוסא ומדוניאנין זה בערך 3 רמות מעל גלזר ופרץ.