Jump to content

מכבי ת"א - סודובה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

פלאשבק פלזן.

הובילו פה 2-0, צימקנו בסיום ל2-1 ובגומלין ניצחנו 0-2.

אז אין לנו כרגע זהבי, אבל גם סודובה לא פלזן[של אז]..

בע"ה עולים ומשנים כיוון ▲

לא מספיק לנו 1-0 ?

אני מנסה להבין מה קרה למכבי ולא מצליח.

יצאנו לשני מחנות אימון, שמרנו על הסגל הקיים (גם עם דסה התוצאות לא היו משתנות אז אל תזיינו לי את השכל), המאמן נשאר אותו מאמן, אז מה לעזאזל קרה?

הרבה מאוד זמן לא חזרתי הביתה כל כך עצוב וכל העתיד נראה מאוד מאוד רע.

נכון שהיו לנו מקרים של חוסר מזל עם ים של פציעות ופייר פליי מזדיין, אבל היכולת של היום לא מתקבלת בשום צורה.

במכבי צריכים להירגע ולעשות מהלכים שקודם כל יעזרו לנו למלחמה על האליפות.

לגבי שבוע הבא יש סיכוי שנעלה, אבל אני מאוד פסימי כי אנחנו לא במומנטום הנכון. מרגיש לי שהבעיה שלנו היא לא רק מקצועית אלא גם מנטלית. השחקנים לא מאמינים, לא נלחמים ונראים לא רעבים.

נקווה לזמנים יותר טובים כי כרגע קשה. קשה מאוד.

אין כזה דבר תוצאה מפתיעה באירופה, במיוחד לא בקיץ. קבוצות שלא מכירות אחת את השנייה משחקות את המשחקים הראשונים שלהן בעונה במפעל נוקאאוט בתנאי מזג אוויר שלא תמיד נוחים. אני זוכר שנראינו מעולה מול פאו ומול אולימפיאקוס ואז היינו מחרידים בליגה, ואני זוכר שהודחנו מול כל מיני אסטרס וסרפסבורג ואז דרסנו את הליגה. אני עוד לא מדבר על זה שעשינו קמפיין מכובד בצ׳מפיונס באחת העונות הגרועות בהיסטוריה של המועדון.

המקרים היחידים שבהם משחקים באירופה באמת מרמזים משהו על הליגה לדעתי זה כשהם יוצרים כדור שלג שלילי שלא מצליחים לעצור, כמו ב-07/08.

נראינו נוראי היום, ועדיין מבחינה מקצועית אני לא מתרגש בכלל. הדבר היחיד שמדאיג אותי הוא שמכבי אולי תיכנס לפאניקה.

פלאשבק פלזן.

הובילו פה 2-0, צימקנו בסיום ל2-1 ובגומלין ניצחנו 0-2.

אז אין לנו כרגע זהבי, אבל גם סודובה לא פלזן[של אז]..

בע"ה עולים ומשנים כיוון ▲

לא מספיק לנו 1-0 ?

מה שסימנתי בכחול - זה הציטוט שלי.

חייבים נצחון ב-2 שערים (או ניצחון בגול בתנאי שאנחנו כובשים 3+)

קושי רב? אני זוכר שבמשחק בשבדיה הפועל היו טובים משמעותית ושיכלו לנצח יותר. לא זוכר מה היה בבלומפילד. היה חסר לאיק שער אחד, הפועל נלחצו ואז אלוהים שם גול בסיום, לא?

הפועל עברו עם 1-0 בסיכום שני המפגשים מגול של ראובן עובד.

נראה לי שאתה מתבלבל עם משחק אחר, זהבי היה אז שחקן נוער.

יאלה הוצאתי(נו) קצת רעל.

שבוע הבא מקווה שיבואו לעבור בכל הכוח ויכפרו קצת על התצוגה היום.

גם אם אני לא רואה אותנו עוברים את פרנצווראש\זאגרב כרגע עדיין חייבים להילחם לפחות להגיע לפלייאוף.

אני מנסה להבין מה קרה למכבי ולא מצליח.

יצאנו לשני מחנות אימון, שמרנו על הסגל הקיים (גם עם דסה התוצאות לא היו משתנות אז אל תזיינו לי את השכל), המאמן נשאר אותו מאמן, אז מה לעזאזל קרה?

הרבה מאוד זמן לא חזרתי הביתה כל כך עצוב וכל העתיד נראה מאוד מאוד רע.

נכון שהיו לנו מקרים של חוסר מזל עם ים של פציעות ופייר פליי מזדיין, אבל היכולת של היום לא מתקבלת בשום צורה.

במכבי צריכים להירגע ולעשות מהלכים שקודם כל יעזרו לנו למלחמה על האליפות.

לגבי שבוע הבא יש סיכוי שנעלה, אבל אני מאוד פסימי כי אנחנו לא במומנטום הנכון. מרגיש לי שהבעיה שלנו היא לא רק מקצועית אלא גם מנטלית. השחקנים לא מאמינים, לא נלחמים ונראים לא רעבים.

נקווה לזמנים יותר טובים כי כרגע קשה. קשה מאוד.

ויתרת על דסה, אצילי וייני פצועים. עלית למשחק עם מגן שמאלי שלא שיחק שלושה חודשים.

לא שיפרת את נקודות התורפה (מחליף למיכה, חלוץ, בלם)

הפועל עברו עם 1-0 בסיכום שני המפגשים מגול של ראובן עובד.

נראה לי שאתה מתבלבל עם משחק אחר, זהבי היה אז שחקן נוער.

צודק, בילבלתי לגמרי. חשבתי על זלצבורג מסיבה לא ברורה.

לדעתי, הרבה מזה זו נפילה מנטלית שדיברו עליה בדיון אחר.

השחקנים כנראה היו קצת זחוחים, גם בקיץ, ואז זה נגרר להכנה, ואז רצף של תוצאות לא טובות הכניסו אותם להלם. אין מי שידחוף את הקבוצה על המגרש, ייני חסר מאוד. מיכה לא קפטן, אין לו את זה, הוא עוד אחד בחבר'ה. היחידים שמציגים אנרגיות בינתיים הם ריקן (רוטציה), בלקמן (הגיע לא מזמן) וקצת יונתן כהן ואולי שכטר במשחקים קודמים, וזה לא מספיק, הם לא כאלה שירימו את כל הקבוצה. שכטר מסוגל בגדול, אבל במכבי כנראה יותר בעייתי לו לעשות את זה.

די תרגיעו, לפני חודשיים אלו היו אותם שחקנים שלקחו אליפות ב30 הפרש, נכון שנראים רע אבל לא צריך לשרוף את המועדון.

ואני מגדולי המבקרים של הקיץ שלנו, אבל צריך לקחת נשימה עמוקה.

מאמין שבגומלין נעבור אותם. יהיה בסדר, סומך על איביץ'

ויתרת על דסה, אצילי וייני פצועים. עלית למשחק עם מגן שמאלי שלא שיחק שלושה חודשים.

לא שיפרת את נקודות התורפה (מחליף למיכה, חלוץ, בלם)

נכון וברור שזה פגע בנו, אבל עם הרכב דומה היינו עולים בעונה שעברה נגד קבוצות טובות יחסית בארץ והיינו משחקים נהדר.

היכולת שלנו היום לא הייתה בינונית וגם לא חלשה. היא הייתה פשוט גרועה ואני לא מצליח להבין למה.

אגב בלי קשר דבר ששמתי אליו לב, הבלמים שלנו אמנם לא משהו, אבל כל משחק ההגנה שלנו נראה רע מאוד. רואים את זה גם במצבים הנייחים וגם בהתקפות מעבר. השחקנים לא מרוכזים ושומרים לא טוב ולא יעיל.

בעונה שעברה ההגנה שלנו לא הייתה יותר מדי טובה, אבל המשחק ההגנתי שלנו כקבוצה היה טוב. העונה זה לא קורה וזאת בעיה גדולה.

זה באמת כבר רמה אחרת של ביזיון מה שראינו הים

3 קשרים באמצע שלא מסוגלים להוציא בעיטה מחוץ ל16 מול קבוצה שמסתגרת עם 10 שחקנים מאחורי הכדור שמתוכם שניים לא תורמים כלום ושום דבר להנעת כדור התקפית

מגנים במשחק היו צריכים לפתוח על הקווים, במקום זה שחקנים נתקעים וסוגרים להם את העקיפות

בלקמן לא קיים, באמת לא קיים לא עשה כלום

ממשיך לצעוק את זה, אי אפשר לפתוח עם גלזר ופרץ ביחד, זה לא כדורגל כאשר שניהם על המגרש ואנחנו צריכים להניע כדור מהר וליצור מצבים.

אנחנו ממשיכים להסתמך על הברקות של מיכה

יוני כהן היחיד שניסה משהו בהתקפה וצ'יקו הוסיף 10 דקות של התלהבות עד שנכנס לבינוניות

תצוגת נפל, נקווה לטוב בגומלין

להגיד שהקמפיין הנוכחי נראה ככה בגלל מצב הכדורגל הישראלי זה עצימת עיניים.

רק התחלת לצפות בתוצאות של הידלדלות הכישרון. השנים הרעות עוד לפניך. וספציפית מכבי, לא היתה עליונה באמת על אלופת רומניה וליטא. זאת האמת. תעשה עם הנתון הזה מה שבא לך. שלב בתים זאת לא הוראת קבע בבנק יותר. האמת, שמעולם לא היתה.

רק התחלת לצפות בתוצאות של הידלדלות הכישרון. השנים הרעות עוד לפניך. וספציפית מכבי, לא היתה עליונה באמת על אלופת רומניה וליטא. זאת האמת. תעשה עם הנתון הזה מה שבא לך. שלב בתים זאת לא הוראת קבע בבנק יותר. האמת, שמעולם לא היתה.

מאמין שבגומלין נעבור אותם. יהיה בסדר, סומך על איביץ'

אתה ראית את אותו המשחק? הם היו יותר קרובים לתת לנו 3 מאשר אנחנו לעשות משהו.

אין מה לסמוך עליו או על מנספורד. יש להם נראה לי מזל גדול שגולדהאר בקנדה ולא ישראלי.

זה החומר שיש למיטש, מאנספורד ואיביץ לעבוד איתו(בבסיס). הם לא טעו, הם משחקים עם שיש. עצימת העיניים היא של אלה הנדהמים כל פעם מחדש. קבוצה איזוטרית מישראל. לא אייאקס.

לדעתי, הרבה מזה זו נפילה מנטלית שדיברו עליה בדיון אחר.

השחקנים כנראה היו קצת זחוחים, גם בקיץ, ואז זה נגרר להכנה, ואז רצף של תוצאות לא טובות הכניסו אותם להלם. אין מי שידחוף את הקבוצה על המגרש, ייני חסר מאוד. מיכה לא קפטן, אין לו את זה, הוא עוד אחד בחבר'ה. היחידים שמציגים אנרגיות בינתיים הם ריקן (רוטציה), בלקמן (הגיע לא מזמן) וקצת יונתן כהן ואולי שכטר במשחקים קודמים, וזה לא מספיק, הם לא כאלה שירימו את כל הקבוצה. שכטר מסוגל בגדול, אבל במכבי כנראה יותר בעייתי לו לעשות את זה.

מיכה קפטן זה סקנדל בעיניי.

חשבתי ככה בפעם הראשונה שקיבל את הסרט באיזה משחק רנדומלי לפני כמה שנים, וארגיש ככה עד היום בו ייפרוש.

לגבי בלקמן - חולק עלייך. אני אמנם משוחד לגביו (לא אוהב אותו), אבל שפת הגוף שלו תמיד שלילית, צועק על שחקנים אחרים בכל הזדמנות. הוא לא משדר טים פלייר בשום מובן.

אתה ראית את אותו המשחק? הם היו יותר קרובים לתת לנו 3 מאשר אנחנו לעשות משהו.

אין מה לסמוך עליו או על מנספורד. יש להם נראה לי מזל גדול שגולדהאר בקנדה ולא ישראלי.

איך עוד נותנים לך לכתוב כאן.