Jump to content

Nfl 2019 - טרום עונה

Omer

Recommended Posts

On 21.8.2019 at 15:24, Yellow4Life said:

כמו שאמרתי בקבוצת וואצאפ- מעולם לא חיכיתי כל כך לעונה כלשהי שתתחיל, ועם זאת נסיון העבר גורם לי לחשוש מאופטימיות יתר.

אני חושב שהדבר המרכזי עבורכם העונה הזאת זה פיתוח. אם דרנולד יתפתח וקווי ההגנה וההתקפה יראו שיש שלד לבנות עליו לעתיד, אתם תהיו בעמדה טובה מאוד להפוך לקונטנדרים עוד שנתיים. העונה הזאת צריכה להיות הבסיס והשלד, העונה הבאה צריכה להיות הקפיצה והעונה אחריה צריכה להיות התחלת השיא. 

לא ציינתי את מיי בכוונה בגלל הפציעה. מסכים שוויליאמסון ולי זה מכה קשה מאוד עבורכם. אני חושב שטרומיין ג'ונסון יפרח אצלכם, ועדיין לא מבין למה לעזאזל שחררתם את קלייבורן. 

מעיין, קצת לצנן את ההתלהבות - אתה זוכר איפה האיגלס היו שנתיים לפני סופרבול 52? הראמס שנתיים לפני סופרבול 53? כל קבוצה רחוקה שנתיים מלהיות קונטנדרית. הג׳טס מסקרנים, אבל הבעלים שלהם מזכיר לי את חוגג. חוץ מזה, הם לא היחידים שמריחים דם בבית הזה. אם רוזן יענה למבקרים אז גם מיאמי תהיה במצב טוב, ולגבי הבילס... לך תדע.

מעבר לזה, הרבה תלוי בפטס ובעתיד שלהם.

12 hours ago, Omer said:

מעיין, קצת לצנן את ההתלהבות - אתה זוכר איפה האיגלס היו שנתיים לפני סופרבול 52? הראמס שנתיים לפני סופרבול 53? כל קבוצה רחוקה שנתיים מלהיות קונטנדרית. הג׳טס מסקרנים, אבל הבעלים שלהם מזכיר לי את חוגג. חוץ מזה, הם לא היחידים שמריחים דם בבית הזה. אם רוזן יענה למבקרים אז גם מיאמי תהיה במצב טוב, ולגבי הבילס... לך תדע.

מעבר לזה, הרבה תלוי בפטס ובעתיד שלהם.

אני לא מתלהב אבל אני כן אוהב את העבודה שנעשית שם. לצורך העניין, הם הרבה יותר קרובים לפתיחת חלון של להיות קונטנדרים מאשר הבילס והדולפינס. 

בליגה הזאת שום דבר אף פעם לא בטוח אבל הבנייה שלהם, בתוספת דאגלס התותח, בהחלט צריכה להוות מקור לאופטימיות לאוהדים שלהם. כמובן שאם בריידי ימשיך לשחק עוד שלוש עונות כל זה לא רלוונטי.

2 דקות לפני, Yellowblood said:

כל מצב שבו אנחנו מסיימים את העונה עם למעלה מ3 נצחונות אני אהיה מרוצה.

אתה מגזים כאילו אתם הג'איינטס. 

ההתקפה שלכם צריכה להיות טובה גם בלי טרנט וויליאמס (אובדן עצום). קינום, מקוי והסקינס אמורים להיות מספיק טובים כדי לא להפסיד לכם משחקים ואולי לנצח משחק פה ושם. דוקסטון, ריצ'רדסון, ריד ודיוויס זה טוב פלוס מבחינת משחק מסירה ויש לכם אחד מחדרי הראנינג בקס הטובים בליגה עם פיטרסון, גויס, פרין, תומפסון, מארשל ולאב (מעניין מי מהם יישאר וכמה מהם יסיימו את העונה ב-IR אבל עדיין רמה גבוהה).

ההגנה שלכם תמשיך להיות טובה עם דפנסיב ליין מעולה (אלן, פיין, יואנידיס וברנטלי וסטל כגיבוי), פאס ראש שכולל את קריגן, אנדרסון וסווט וכמות כישרון לא רעה בכלל בסקנדרי בראשות קולינס. 

1 דקה לפני, מנג'ר יונייטד said:

אתה מגזים כאילו אתם הג'איינטס. 

ההתקפה שלכם צריכה להיות טובה גם בלי טרנט וויליאמס (אובדן עצום). קינום, מקוי והסקינס אמורים להיות מספיק טובים כדי לא להפסיד לכם משחקים ואולי לנצח משחק פה ושם. דוקסטון, ריצ'רדסון, ריד ודיוויס זה טוב פלוס מבחינת משחק מסירה ויש לכם אחד מחדרי הראנינג בקס הטובים בליגה עם פיטרסון, גויס, פרין, תומפסון, מארשל ולאב (מעניין מי מהם יישאר וכמה מהם יסיימו את העונה ב-IR אבל עדיין רמה גבוהה).

ההגנה שלכם תמשיך להיות טובה עם דפנסיב ליין מעולה (אלן, פיין, יואנידיס וברנטלי וסטל כגיבוי), פאס ראש שכולל את קריגן, אנדרסון וסווט וכמות כישרון לא רעה בכלל בסקנדרי בראשות קולינס. 

לא מגזים בכלל.

1. קינום הפותח. הוכרז רשמית. הוא בינוני במקרה הטוב. מראש לא צופה לעונה של אפילו 8-8 או 7-9 איתו (או עם כל אחד אחר מהם).

2. דוקטסון...אתה רציני? הבן אדם פח אשפה. אימפוטנט. דיבורים על סיכוי גבוה מאוד שהוא בכלל ייחתך לפני תחילת העונה. אין לנו רסיברים אלא אם טרי מקלורין פתאום יתגלה כ-וואו. ריצ'רדסון הוא כזה בינוני וסביר שזה למות - אם הוא הכוכב שלנו של הרסיברים אנחנו בצרות.

3. מסכים איתך שיש לנו אחלה TEים אבל זה בתנאי שריד לא ייפצע. ורנון דייויס שחקן מדהים אני מאוד מעריך אותו, שחקן נשמה ויציב אבל זה מה שהוא. יציב. לא ייתן יותר ולא ייתן פחות ממה שאתה מצפה ממנו.

4. מסכים איתך לגבי הראנינגבקס ללא ספק נקודת החוזקה שלנו.

5. האוליין שלנו נטול טרנט וויליאמס גם ככה היה מהטובים והפציעים ביותר בליגה. לא יכול לסמוך עליו. סורי.

6. אז כן, יש אחלה ליין על הנייר...בוא נראה מה יהיה.

7. אז כן, יש אחלה פאס ראש על הנייר... בוא נראה מה יהיה.

8. דפנסיב בקס, חידה רצינית. אומרים שהקורנרים הרוקיז ממש טובים השנה אבל לך תדע (על נורמן אני לא סומך).

אבל 9 ו10 הכי חשובים לגבי העונה הזאת:

9. יש לנו את הצוות הרפואי הכי פח בליגה בוודאות. הכל פציע אצלנו. הכל. כולם יכולים לגמור עונה בכל רגע וזה מה שקורה כל הזמן. בפוטנציאל יש לנו אחלה של קבוצה שיכולה להגיע לפלייאוף וגם לנצח משחק אחד או שניים (מזכיר לכם שעונה שעברה היינו 6-3 לפני הפציעה של סמית' ועם יכולות הגנתיות מרשימות לצד התקפה סולידית ביותר) בפועל, עסוקים בלהיות בIR.

10. ג'יי פאקינג גרודן. Enough said.

1. הוא יותר טוב מבינוני.

2. 3. דוקסטון הוא פוטנציאל לא ממומש. אני אופתע מאוד אם תחתכו אותו. מעבר לזה, אתם משחקים הרבה מאוד עם שני טייט אנדז וזה בדיוק השיטה שיכולה להוציא את המקסימום משחקנים כמו ריצ'רדסון ודוקסטון.

8. קולינס זה שדרוג. נורמן, דאנבר ומוריאו לא כזה אסון. 

9. לגמרי בעיה.

10. גרודן הרבה פחות בעייתי מההנהלה שלכם. היו כמה עונות שהוציא מים מהסלע עם קבוצות בינוניות יותר מזאת שיש לכם.

שוב, אני לא חושב שתהיו במאזן חצוי אבל 3 ניצחונות? נראה לי מעט מדי.

5 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

1. הוא יותר טוב מבינוני.

2. 3. דוקסטון הוא פוטנציאל לא ממומש. אני אופתע מאוד אם תחתכו אותו. מעבר לזה, אתם משחקים הרבה מאוד עם שני טייט אנדז וזה בדיוק השיטה שיכולה להוציא את המקסימום משחקנים כמו ריצ'רדסון ודוקסטון.

8. קולינס זה שדרוג. נורמן, דאנבר ומוריאו לא כזה אסון. 

9. לגמרי בעיה.

10. גרודן הרבה פחות בעייתי מההנהלה שלכם. היו כמה עונות שהוציא מים מהסלע עם קבוצות בינוניות יותר מזאת שיש לכם.

שוב, אני לא חושב שתהיו במאזן חצוי אבל 3 ניצחונות? נראה לי מעט מדי.

1. בינוני.

2.3. הוא גם לא ימומש. די. אנחנו באמת מדברים על שחקן שעוד שניה בן 27 כפוטנציאל? הוא מעולם לא הבליח אפילו. יותר נזק מתועלת. ועדיין עובדה שהשיטה הזו לא עובדת איתם.

8. שדרוג, נכון,על הנייר..תחשוב שגם הבאנו את הא הא קלינטון דיקס וחשבנו שזה יהיה שדרוג והוא היה פלופ. עד שאני לא רואה איך הוא משחק אצלנו אני מסרב להתלהב. מה גם שהשכר שנתנו לו מוגזם. מה שכן הוא אוהד רדסקינס מילדות ככה שאולי ילחם יותר? (מגניב שיש לנו 2 שחקנים, הוא ודייויס, שגדלו כאוהדי סקינס מוצהרים). ולגבי השאר זה עדיין חידה. בוא נראה. עונה שעברה זה היה Ups and downs בדפנסיב בקס.

10. ההנהלה זה החומר הקיים ולא ישתנה, אני השלמתי עם זה. גרודן מאמן פח כי בכל העונות שהוא איתנו שיחקנו אותו דבר בדיוק. פרדיקטבל ברמות. ולא באמת הצליח לשדרג אותנו בשום צורה. די. הגיע הזמן שלו ללכת.

בבקשה שוושינגטון לא ישתנו. בבקשה.

אם אפשר גם שאשיג כרטיס במחיר שפוי למשחק מולכם בלינק (אנחנו נהייה באזור פילי ואשתי אישרה לי ללכת) בעוד שבועיים בכלל יהיה נפלא.