Jump to content

Nfl 2019 - טרום עונה

Omer

Recommended Posts

בואנה דניאל איך אתה לא בפנטזי שלנו

רק פאטס

פטריוטס. לא בנוי לפנטזי. לא מעודכן בכלל והבנתי שגרונק פרש. אנחנו מועמדים השנה לזכייה כמו תמיד?

כל עוד אלוהים משחק.

מישהו פה יכול להגיד לי אם סאם דרנולד הוא QB טוב? אני באמת לא יודע למה לצפות העונה. שמעתי דברים טובים על קינאן וויליאמס שבחרו בדראפט והחתימו את ליביון בל שאמור להיות רץ אחורי כוכב אבל אני לא סגור על דארנולד.

מישהו פה יכול להגיד לי אם סאם דרנולד הוא QB טוב? אני באמת לא יודע למה לצפות העונה. שמעתי דברים טובים על קינאן וויליאמס שבחרו בדראפט והחתימו את ליביון בל שאמור להיות רץ אחורי כוכב אבל אני לא סגור על דארנולד.

קשה להגיד על רוקיז הרבה פעמים. לוקח לקוורטרבקים זמן להסתגל להבדלים בין הקולג׳ ל-NFL - השנה הראשונה של פייטון מאנינג למשל היתה מזעזעת, זרק 28 חטיפות. אבל דארנולד הראה פוטנציאל לדעתי. עדיין לא מלוטש, אבל היו ניצוצות. יש שחקנים שלא באמת מתקדמים, יש כאלה שעושים קפיצה, לפעמים כבר בשנה השנייה רואים התקדמות משמעותית. בסך הכל הוא אמור להיות פוטנציאל טוב. בל זה בזבוז כסף לדעתי, לא צריך לשלם שכר גבוה לרץ כי זאת עמדה שיחסית קל למלא וכי הם חווים ירידה עוד לפני גיל 30, אבל עשיתם החתמות מעניינות. מצד שני הבעלים שלכם קצת מרגיש לי כמו חוגג. הקטע שפיטרו את הג׳י אם אחרי הדראפט היה הזוי ושידר כאוס. עדיין, אני מסמפט אתכם, ואם להיות אופטימיים אז יכול להיות שילמד מטעויות... כן נראה שמנסה לעשות משהו כדי להחזיר אתכם לצמרת לפחות, והקריירה של בריידי מתקרבת לסיומה אז זה הזמן בשבילכם לפעול.

הג'טס המשיכו עם קיץ טוב נוסף אבל לטעמי הפתיעו וטעו שפיטרו את ה-GM שלהם ממש לפני פתיחת העונה. מצד שני, הם הביאו את ג'ו דאגלס התותח (מהאיגלס) כ-GM שזה צעד חשוב מאוד ובכיוון הנכון.

סימן השאלה הכי גדול מבחינת הג'טס יהיה המאמן. אדם גייס היה טוב מאוד בשיקאגו וזוועה במיאמי.

דרנולד ק"ב טוב עם פוטנציאל להפוך לטוב מאוד (לדעתי מייפילד הכי פוטנציאל/טוב מבין החמישה שנבחרו בסיבוב הראשון ב-2018, דרנולד שני בפער קטן ואז מגיעים "הבעיתיים" למאר ג'קסון, ג'וש אלן וג'וש רוזן, שלכל אחד מהם יש חסרונות משמעותיים שייפגעו ביכולת שלהם להפוך לפרנצ'ייז ק"ב).

מבחינת ההתקפה, בל זה תוספת כוח משמעותית, וביחד עם טיי מונטגומרי, בילאל פאואל ואלייג'ה מגווייר משחק הריצה של הג'טס אמור להיות מעולה. גם האופנסיב ליין התחזק עם קלצי אוסמלה וריאן קאליל שיוסיפו הרבה מאוד ניסיון. הדבר המעניין ביותר, וזה רלוונטי לדארנולד, יהיה משחק המסירה. חוץ מאנדרסון, אין לג'טס אף אחד שיכול למתוח את המגרש. אני מעריך שנראה הרבה מאוד מתיחה "לרוחב" עם אונוואה, קראודר וטייט אנדז בראוטים קצרים. ההשעייה של הרנדון ל-4 משחקים משמעותית. או בקיצור, work in progress אבל יש בסיס טוב מאוד.

מבחינת ההגנה, וואה וואה וואה. כל כך הרבה שחקנים צעירים שאני אוהב מהדראפטים של השנים האחרונות. קינן וויליאמס מפלצת ולדעתי השחקן הכי טוב בדראפט האחרון, לאונרד וויליאמס מצוין ושניהם אמורים לייצר בעיות לכל יריבה מבחינת לחץ מהאמצע. מוסלי שהוחתם על חוזה גבוה (ומוגזם לדעתי) ייצב את האמצע מעמדת הליינבקר, וג'מאל אדאמס ימשיך להנהיג את הסקנדרי, בתוספת חיזוק נפלא של טרומיין ג'ונסון הקורנר. גם כאן, בדומה להתקפה, עדיין work in progress. הפאס ראש מהצדדים בעייתי מאוד על גבול הלא קיים והסקנדרי בעייתי מעבר לאדאמס וג'ונסון.

מעריך שדאגלס יצליח להביא מספיק כישרון בדראפט הקרוב ובזה שאחריו כדי להעמיד קבוצה שתוכל להתחרות על ראשות הבית בעידן שאחרי בריידי.

אני בד"כ לא אוהב שחקנים כאלה (פציעים שמפציעים במשחק ענק ואז כמה משחקים נרדמים וחוזר חלילה, אצילי סטייל) אבל הולך ממש להתגעגע לקראודר.

מדווחים שאנטוניו בראון זעם על זה שהליגה חייבה אותו (כמו אחרים) להחליף קסדה, נטש את האימון בזעם, הסכים להתאמן עם חדשה רק אחרי ששלחו לו קליפ של רוג'רס עם חדשה (שמוכיח שלא רק את בראון מכריחים להחליף), ומאז פעם בכמה ימים ניסה להשתמש עדיין בישנה בלי שישימו לב. עכשיו הוא גם מאיים לפרוש.

CTE?

עושים לו דווקא

שמע, זה אחד הסיפורים הכי הזויים שקראתי בחיי, וזה מדווח בכל מקום, כולל על ידי כתבים מאוד אמינים. אנטוניו בראון זה כמו באר-שבע של השטויות, רק בכל יום בחייו, ועם עוד ועוד סיפורים הזויים.

כמו שקראתי באחת התגובות בפייסבוק:

“My helmet is the best helmet” Antonio Brown yells at teammates while exhibiting clear head trauma symptoms

הקטע עם פרסקוט עצום. אוהדי ניו יורק ופילי עוד רגע מתחילים קמפיין קיקסטארטר כדי שהגולם יקבל את הארבעים מיליון שחושב ששווה.

אנטוניו בראון אגדה.

בתכלס, ברגע שהחליט לעבור לריידרס הוא גמר את הקריירה והוא רק מחזק את זה מרגע לרגע עם השטויות של הקסדה. פשוט לא רצה לפרוש כסטילר (?).

On 8.8.2019 at 18:16, מנג'ר יונייטד said:

הג'טס המשיכו עם קיץ טוב נוסף אבל לטעמי הפתיעו וטעו שפיטרו את ה-GM שלהם ממש לפני פתיחת העונה. מצד שני, הם הביאו את ג'ו דאגלס התותח (מהאיגלס) כ-GM שזה צעד חשוב מאוד ובכיוון הנכון.

סימן השאלה הכי גדול מבחינת הג'טס יהיה המאמן. אדם גייס היה טוב מאוד בשיקאגו וזוועה במיאמי.

דרנולד ק"ב טוב עם פוטנציאל להפוך לטוב מאוד (לדעתי מייפילד הכי פוטנציאל/טוב מבין החמישה שנבחרו בסיבוב הראשון ב-2018, דרנולד שני בפער קטן ואז מגיעים "הבעיתיים" למאר ג'קסון, ג'וש אלן וג'וש רוזן, שלכל אחד מהם יש חסרונות משמעותיים שייפגעו ביכולת שלהם להפוך לפרנצ'ייז ק"ב).

מבחינת ההתקפה, בל זה תוספת כוח משמעותית, וביחד עם טיי מונטגומרי, בילאל פאואל ואלייג'ה מגווייר משחק הריצה של הג'טס אמור להיות מעולה. גם האופנסיב ליין התחזק עם קלצי אוסמלה וריאן קאליל שיוסיפו הרבה מאוד ניסיון. הדבר המעניין ביותר, וזה רלוונטי לדארנולד, יהיה משחק המסירה. חוץ מאנדרסון, אין לג'טס אף אחד שיכול למתוח את המגרש. אני מעריך שנראה הרבה מאוד מתיחה "לרוחב" עם אונוואה, קראודר וטייט אנדז בראוטים קצרים. ההשעייה של הרנדון ל-4 משחקים משמעותית. או בקיצור, work in progress אבל יש בסיס טוב מאוד.

מבחינת ההגנה, וואה וואה וואה. כל כך הרבה שחקנים צעירים שאני אוהב מהדראפטים של השנים האחרונות. קינן וויליאמס מפלצת ולדעתי השחקן הכי טוב בדראפט האחרון, לאונרד וויליאמס מצוין ושניהם אמורים לייצר בעיות לכל יריבה מבחינת לחץ מהאמצע. מוסלי שהוחתם על חוזה גבוה (ומוגזם לדעתי) ייצב את האמצע מעמדת הליינבקר, וג'מאל אדאמס ימשיך להנהיג את הסקנדרי, בתוספת חיזוק נפלא של טרומיין ג'ונסון הקורנר. גם כאן, בדומה להתקפה, עדיין work in progress. הפאס ראש מהצדדים בעייתי מאוד על גבול הלא קיים והסקנדרי בעייתי מעבר לאדאמס וג'ונסון.

מעריך שדאגלס יצליח להביא מספיק כישרון בדראפט הקרוב ובזה שאחריו כדי להעמיד קבוצה שתוכל להתחרות על ראשות הבית בעידן שאחרי בריידי.

קצת באיחור אבל הייתי חייב לומר שכתבת אחלה סיקור

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªsam darnold thumbs up gifâ¬â

רק אוסיף לכך כמה דברים:

-שכחת לציין בסקנדרי את מרקוס מיי, ביחד עם אדאמס (לבלב) אמורים להשלים את אחד מצמדי הסייפטיז הטובים בליגה. נראה איך יתאושש מהפציעה. בכל אופן הבעיה האמיתי היא בקורנרבק שם אין שום עומק ואין לי מושג למה שחררנו את מוריס קלייבורן.

-בליינבקרים, הייתי מאושר מההחתמה של מוסלי שהוא ללא ספק אחד הטובים בליגה בעמדה שלו אבל אייברי וויליאמסון גמר את העונה עוד לפני שהיא התחילה, דארון לי עזב, האדג' ראש נשאר סימן שאלה כמו תמיד.

-מעבר למינוי של אדם גייס, יהיה לא פחות מעניין לראות את גרג וויליאמס מנהל את ההגנה שלנו, במיוחד לאור החסרונות שציינתי בשני הסעיפים הקודמים. מה שכן, יהיה לו קו הגנה עם פוטנציאל מפחיד.

-בצד השני של המגרש יהיה לנו קו התקפה נורמלי לראשונה אחרי 4 שנים, מאז הפרישות של מנגולד ופרגוסון. דארנולד ימשיך בהתקדמות שלו ואני מצפה להמון דברים טובים ממנו. אמנם חוליית הרסיברים לא מושלמת אבל היא תהיה לא רעה בכלל. היא תקום ותיפול בעיקר על היכולת של אנונווה להישאר כשיר, והיכולת של אנדרסון לא להסתבך עם המשטרה. טייט אנד שוב יהיה חור אבל לפחות הפעם זה רק ל-4 משחקים, עד שהרנדון חוזר.

-על משחק הריצה אין הרבה להרחיב: לביון. בל.

-אה, ואין קיקר. ג'ייסון מיירס דרש חוזה גבוה מדי אחרי שנת פרו בול, קטאנזרו הוחתם במקומו. החטיא כמעט את כל הבעיטות שלו בשבוע הראשון של הפריסיזן, והודיע על פרישה :/

אני חושב שאי אפשר לשפוט את ההנהלה על הפיטורים של מקאגנן- עדיף לפטר GM אחרי הדראפט מאשר לפניו או בעיצומו של האוף סיזן במהלך החתמת הפרי אייג'נטס, ואנחנו לא יודעים באיזה שלב קיבלו את ההחלטה לפטר אותו.

כמו שאמרתי בקבוצת וואצאפ- מעולם לא חיכיתי כל כך לעונה כלשהי שתתחיל, ועם זאת נסיון העבר גורם לי לחשוש מאופטימיות יתר.

15 hours ago, Yellowblood said:

וכך גם suck for luck וגם הטרייד מול הראמס בשביל rg3 התבררו כלא משתלמים. 

אנדרו לאק מזכיר לי קצת את ויטור. 

לא אותו דבר בכלל... אם כבר אז שון לי מזכיר את ויטור.

ללאק נפצע כל איבר אפשרי בגוף והוא עדיין חזר לכמה עונות מלאות, הוא החליט שזה יותר מדי בשבילו גם מבחינה נפשית, וקשה לי להאשים אותו.