Jump to content

רשמי :איתן טיבי האריך חוזה לשנתיים

guyMTA

Recommended Posts

עוד פעם אמאדור רוצה הביתה? חלאס להאמין לכל דבר שהעיתונאי פח מפרסמים.

בסוף העונה שעברה הפכו אותו לראמוס ופתאום עכשיו הוא פידלף. הוא היה ונשאר בלם טוב עם הנעת כדור לא טובה (וזה לא הדבר הכי חשוב לבלם).

כולנו מסתמכים על עיתונאים, גם אתה כל עוד אתה לא יושב עם איביץ׳ בחדר. חלאס עם המוסר הכפול. אמאדור בירידה דרסטית ביכולת ואם לא מדובר ברצון שלו לחזור הביתה אז מדובר בסיבה אחרת. זה לא כל כך משנה. שורה תחתונה, הוא לא ביכולת שאפיינה אותו בעונה שעברה.

טיבי גם יכול לשחק עם אמאדור והשילוב הזה הצליח בסוף העונה שעברה.

יש סיבה שה״סידור הזה״ נוסה רק במשחקי הפלייאוף, רוצה לומר כשאנחנו כבר בהפרש 30 נקודות על המקום השני ולא רץ כל העונה.

טיבי בסדר גמור ביחס למקום שלו בסגל. לא בטוח "שבלם זר גנרי" עדיף עליו בשלב הזה של העונה.

אתה אומר בלם זר גנרי, אני אומר בלם זר שיכול לשדרג אותנו. הבעיה היא לא בטיבי כבלם רביעי (שמקבל 300 אלף לעונה) אלא הבלמים הראשון והשני שלנו.

כולנו מסתמכים על עיתונאים, גם אתה כל עוד אתה לא יושב עם איביץ׳ בחדר. חלאס עם המוסר הכפול. אמאדור בירידה דרסטית ביכולת ואם לא מדובר ברצון שלו לחזור הביתה אז מדובר בסיבה אחרת. זה לא כל כך משנה. שורה תחתונה, הוא לא ביכולת שאפיינה אותו בעונה שעברה.

יש סיבה שה״סידור הזה״ נוסה רק במשחקי הפלייאוף, רוצה לומר כשאנחנו כבר בהפרש 30 נקודות על המקום השני ולא רץ כל העונה.

נכון אני לא יושב עם איביץ' באותו חדר ובגלל זה אני לא מזיין את השכל על זה שאמאדור רוצה לעזוב. אמאדור רוצה להיות שחקן מכבי תל אביב עד שיוכח אחרת.

אין שום ירידה ביכולת של אמאדור. ההבדל היחיד הוא שכרגע נמצא לידו בלם עם הנעת כדור לא טובה כמו פיבן ולא ייני או טיבי. והיריבה יותר טובה ממה שיש פה בליגה.

ואגב אתה מדבר על ירידה ביכולת של אמאדור העונה. אני מזכיר לך ש"העונה" היא רק שני משחקים בינתיים אז...

נכון אני לא יושב עם איביץ' באותו חדר ובגלל זה אני לא מזיין את השכל על זה שאמאדור רוצה לעזוב. אמאדור רוצה להיות שחקן מכבי תל אביב עד שיוכח אחרת.

אין שום ירידה ביכולת של אמאדור. ההבדל היחיד הוא שכרגע נמצא לידו בלם עם הנעת כדור לא טובה כמו פיבן ולא ייני או טיבי. והיריבה יותר טובה ממה שיש פה בליגה.

ואגב אתה מדבר על ירידה ביכולת של אמאדור העונה. אני מזכיר לך ש"העונה" היא רק שני משחקים בינתיים אז...

לא אמיתי שאי אפשר לנהל פה דיון בלי שיקפצו כל מיני הזויים שיתחילו להשתמש במשפטים כמו ״מזיין את השכל״ ושאר משפטי אוהדי פייסבוק.

אתה צודק אני טועה. רק שחרר ממני.

אתה אומר בלם זר גנרי, אני אומר בלם זר שיכול לשדרג אותנו. הבעיה היא לא בטיבי כבלם רביעי (שמקבל 300 אלף לעונה) אלא הבלמים הראשון והשני שלנו.

אני רואה את זה קצת אחרת. מכבי עוד לא בזרימה שלה. כשזה יחזור, הכל יראה יותר טוב. גם כמות הפעמים שבכלל ניחשף. האיך חשוב מהמי וזה מעולה לנו בעידן הפייר פליי.

אני רואה את זה קצת אחרת. מכבי עוד לא בזרימה שלה. כשזה יחזור, הכל יראה יותר טוב. גם כמות הפעמים שבכלל ניחשף. האיך חשוב מהמי וזה מעולה לנו בעידן הפייר פליי.

יש מצב גדול שכן. יכול להיות שפתאום תהיה קפיצה ביכולת של אמאדור וחזרה טובה של ייני והכל יהיה סבבה. כרגע, אני לא מתלהב מההחתמה מחדש של איתן טיבי. מרגיש לי שלא מדובר במשהו שהיה בראש של איביץ׳ כשסיימנו את הליגה.

לא אמיתי שאי אפשר לנהל פה דיון בלי שיקפצו כל מיני הזויים שיתחילו להשתמש במשפטים כמו ״מזיין את השכל״ ושאר משפטי אוהדי פייסבוק.

אתה צודק אני טועה. רק שחרר ממני.

נו באמת לא דיברתי עלייך ספציפית. העיתונאים מזיינים את השכל על זה שהוא רוצה לעזוב וזה מטפטף לאוהדים שלנו. אתה לא הראשון לצערי.

נו באמת לא דיברתי עלייך ספציפית. העיתונאים מזיינים את השכל על זה שהוא רוצה לעזוב וזה מטפטף לאוהדים שלנו. אתה לא הראשון לצערי.

שוב, זה לא משנה אם הוא רוצה לעזוב או לא, יש ירידה ביכולת שלו בעיניי. מה זה משנה מה הסיבה? לא הבנתי את ה״מטפטף לאוהדים״ כאילו אני מושפע מפרסומים. אני רואה בעיניים שלי שאמאדור בירידה ביכולת (ואני לא הראשון שאומר את זה) לא צריך את רז אמיר כדי לתת סיבה.

יש מצב גדול שכן. יכול להיות שפתאום תהיה קפיצה ביכולת של אמאדור וחזרה טובה של ייני והכל יהיה סבבה. כרגע, אני לא מתלהב מההחתמה מחדש של איתן טיבי. מרגיש לי שלא מדובר במשהו שהיה בראש של איביץ׳ כשסיימנו את הליגה.

אם אני צריך לנחש מה היו מטרות הרכש של איביץ-הוא רצה את דסה, חלוץ זר ועוד קשר יצירתי. כמובן שאם היה ניתן, אולי היה רוצה יותר. נקווה לטוב.

עוד פעם אמאדור רוצה הביתה? חלאס להאמין לכל דבר שהעיתונאי פח מפרסמים.

בסוף העונה שעברה הפכו אותו לראמוס ופתאום עכשיו הוא פידלף. הוא היה ונשאר בלם טוב עם הנעת כדור לא טובה (וזה לא הדבר הכי חשוב לבלם).

מרגע שיצאו הדיווחים האלה גם אם הוא יסגור פה 4 עונות ידברו במהלכן על זה שלא רוצה להיות פה.

שוב, זה לא משנה אם הוא רוצה לעזוב או לא, יש ירידה ביכולת שלו בעיניי. מה זה משנה מה הסיבה? לא הבנתי את ה״מטפטף לאוהדים״ כאילו אני מושפע מפרסומים. אני רואה בעיניים שלי שאמאדור בירידה ביכולת (ואני לא הראשון שאומר את זה) לא צריך את רז אמיר כדי לתת סיבה.

שלושת רבעי סגל בירידה ביכולת יחסית לפלייאוף בעונה הקודמת.

אנחנו רק בהתחלה. זה לא אומר כלום.

במקום לדבר על הפייסבוק תגיבו בפייסבוק...תאזנו את החרא שרושמים שם לגבי טיבי.

החתמה טובה בהתחשב במצב הנוכחי. לדעתי, לטיבי תהיה עונה מצוינת...הוא יהיה הבלם הראשון השנה.

אמאדור לא יכול לשחק עם אף שחקן שהוא לא שרן ייני. הוא צריך בלם שיודע להניע כדור ובשילוב עם העובדה שהוא לא כל כך מבסוט להיות פה, זאת בעיה. פיבן מציג כרגע ירידה ביכולת, במיוחד באירופה וגם הוא מסתמן כשחקן לא משהו בהנעת כדור. צריך בלם שיודע לדחוף כדור קדימה ולהתמודד עם לחץ, וכרגע כששרן בחוץ אין לנו כזה. אני עושה אחד ועוד אחד וכששרן נפצע אנחנו למעשה נשארים בלי יותר מדי אופציות נורמליות. לכן לטעמי היה צורך להביא בלם זר.

זה נכון שסביר להניח שאיביץ׳ רצה את המגן, אבל לא צריך להיות גאון בשביל להניח שזה לא מה שהוא קיווה להביא מלכתחילה. לא צריך להיות גאון גם בשביל להניח שאיתן טיבי לא היה האופציה הראשונה, השנייה או אפילו השלישית מבחינת בלם נוסף.

מי סיפר לך שאמאדור לא רוצה להיות פה?

שלושת רבעי סגל בירידה ביכולת יחסית לפלייאוף בעונה הקודמת.

אנחנו רק בהתחלה. זה לא אומר כלום.

.

תקרא את ההודעות שלי למעלה. לא באמת מעניין למה הייתה לו ירידה ביכולת.

לא במשחק הראשון ברומניה ולא בבית הרגשתי בירידה ביכולת שלו.

שני הקשרים שלנו לא תפקדו ב2 המשחקים האלו לא באו מספיק לקבל כדורים אז הוא שלח כמה כדורים למעלה(שחלקם היו מאוד טובים ומדוייקים).

מעבר לזה יש לו משחק ראש סבבה, פיזיות, משחק זהיר שצריך.

גם אם הוא לא רוצה להיות פה, זה לא מורגש סתם התקשורת נתפסת על זה.

בלם שכל קבוצה הייתה רוצה.

לא במשחק הראשון ברומניה ולא בבית הרגשתי בירידה ביכולת שלו.

שני הקשרים שלנו לא תפקדו ב2 המשחקים האלו לא באו מספיק לקבל כדורים אז הוא שלח כמה כדורים למעלה(שחלקם היו מאוד טובים ומדוייקים).

מעבר לזה יש לו משחק ראש סבבה, פיזיות, משחק זהיר שצריך.

גם אם הוא לא רוצה להיות פה, זה לא מורגש סתם התקשורת נתפסת על זה.

בלם שכל קבוצה הייתה רוצה.

גם אם בעיניך אמאדור לא מראה ירידה ביכולת, זה לא משנה את העובדה שעדיין צריך חיזוק להגנה, לפחות בעיניי. ולטעמי, איתן הוא לא חיזוק.

במקום לדבר על הפייסבוק תגיבו בפייסבוק...תאזנו את החרא שרושמים שם לגבי טיבי.

החתמה טובה בהתחשב במצב הנוכחי. לדעתי, לטיבי תהיה עונה מצוינת...הוא יהיה הבלם הראשון השנה.

זה אותם "אוהדים" שלנו שמקללים שחקני מכבי ביציע.

זבלים

אולי זה היה הדבר הנכון. אבל כל ישראלי בהעברה חופשית עם פוטנציאל להרכב, צריך להיות פה

בדיוק כמו בלאקמן

סיכמת את הנושא,חד משמעית

ועוד אומר לך את זה בתור קוטל טיבי כבר שנתיים ברצף,אין אחד שלא ראה את ההתדרדרות הקיצונית מאז עזיבתו של קרלוס.

לצערי , אחרי המשחקים האחרונים אפשר לראות שפיבן היקר עדיין לא בשל , עוד קצת ויהיה בסדר;

חבל שטיבי לא חתם לפני כן,סחבת מיותרת שפגעה בקבוצה באירופה עם הפציעה של ייני(לא מזכיר את סבוריט באותו משפט כמובן).

נחמיאס ואנחנו מסודרים פרפקט בהגנה, גם אם אמאדור עוזב(לא מפחיד אותי למרות המשחק הטוב נגד קלוז',מביא במקומו אחלה חלוץ זר)

הבעיה שלי עם העמדה הזאת היא שקצת חסר לנו "עתיד" שם.

וגם אין כל כך באנקר מתוך הארבעה.

הרבה דיברנו פה על טיבי בלם שלישי/רביעי אבל אין קונצנזוס על השניים הראשונים.

הבעיה שלי עם העמדה הזאת היא שקצת חסר לנו "עתיד" שם.

וגם אין כל כך באנקר מתוך הארבעה.

הרבה דיברנו פה על טיבי בלם שלישי/רביעי אבל אין קונצנזוס על השניים הראשונים.

מכבי עוד תשים את היד על אחד הצעירים שהוזכרו, גם אם לא בחלון הזה

וכמו שאמרת, חוץ מסאבוריט אין אף עמדה סגורה כרגע בהגנה

מכבי עוד תשים את היד על אחד הצעירים שהוזכרו, גם אם לא בחלון הזה

וכמו שאמרת, חוץ מסאבוריט אין אף עמדה סגורה כרגע בהגנה

לדעתי ההגנה די סגורה במידה וכולם בריאים

ג'ראלדש ייני אמאדור סבוריט

הייתי חי בשלום עם דור אלו וקנדיל כמגן ראשון, הרבה יותר משאני חי בשלום עם אמאדור ופיבן כרגע.

נו באמת. גניבת דעת לשמה. לא אתחיל להראות לך שאכן יש בלמים שניתן להביא בכסף לא כסף והעברה חופשית, אבל שנינו יוצאים מנקודת הנחה שאכן יש בלמים כאלה בכל העולם כולו, שיכולים למלא משבצת זר בצורה טובה. איך בדיוק זה מוריד את השיח לרמה של ילדים? אתה רוצה שאתחיל לתת לך שמות של בלמים שיכולים לתפוס את המקום? כנס לנושא סקאוטינג, תראה שחקנים זרים מכל טוב שיכולים להגיע. אני מצפה ממחלקת הסקאוטינג שלנו לעשות את העבודה ולהביא זרים שיכולים למלא מקומות בעייתיים ולא למחזר את מה שיש לנו. נשמע לך לא בסדר?

לא הבנתי מה הקשר לחיפה, מה הקשר למנג׳ר או בכלל, מה הקשר לאליסון דוס סנטוס. על כל אליסון דוס סנטוס אני יכול לתת לך וואקמה שהגיע לפה בנזיד עדשים ודרס את הליגה. בקיצור, במקום להעביר ביקורת על רמת השיח אתה מוזמן באהבה להצטרף אליו, ואולי, מר הוד רוממותו, תעלה את הרמה שלו. בכיף אנהל איתך דיון שלא גולש לשטויות לא קשורות.

לא יודע מה הקשר לגניבת דעת, אבל אם כבר, אז להגיד "צריך להביא בלם זר" זו גניבת דעת, כי אתה רומז שיש היצע מספיק גדול והסיכוי שהשחקן יקלט פה ויצליח הוא טוב וזה ממש לא ככה.

לקבוצות קטנות הרבה יותר פשוט להמר על שחקנים זרים; אם הן פוגעות זה מצוין ואולי אפילו יוכלו למכור לקבוצה גדולה ולהרוויח, אבל אם הן מביאות פלופ לאף אחד לא אכפת, אף אחד לא יזכיר לך שב2013 רעננה הביאה 3 פלופים, יזכרו רק את וואקה.

וכן, אני אשמח לשמוע מי אלה הבלמים הזרים שאפשר להביא בקלות ויותר אשמח לשמוע על דוגמאות לזרים שאף אחד לא הכיר והצליחו פה כל וואקמה, בטח בהשוואה לאלה שנכשלו.

זה מרדד את השיח כי זה ריק מתוכן, ריק מפרטים, ריק מנתונים, הכי קל לזרוק לאוויר "שחקן זר".

גם למה אתה מניח שמכבי לא חיפשה" בלם זר"? אולי אתה צריך להציע את עצמך למחלקת הסקאוטינג?