Jump to content

ערים זולות ששווה לחיות בהן

ד.ק

Recommended Posts

אני חיי בקייב חצי שנה בערך ונהנה מעיר מדהימה שיש בה בערך הכלללל בפי 3 יותר זול מבארץ

אולי יש פה אנשים בקהל שגם הם מטיילים חיים ונהנים במקומות ששווה לבקר בהם ואפשר להתקיים ולחיות בסכומי כסף לא מוגזמים כמו בארץ

אם כן תשפכו אשמח לרעיונות מעניינים

הדרישה היחידה שלי זה מצרכי מזון ברמה טובה+ ואינטרנט טוב

אשמח לאיזה המלצה לאי או חור תחת כזה או אחר בעולם שאני יכול לחיות בו תקופה

אני לא בטוח שזה קולע לסטנדרט שאתה מכוון אליו אבל כשטיילתי בקמבודיה פגשתי לא מעט ישראלים ששוכרים דירה בקמפוט בכלום כסף ועובדים מהבית עם הלפטופ.

בכללי קמבודיה מדינה ממש זולה לתיירים אז אני בטוח שאם אתה תושב שם אתה מתקיים בסלמתק מסכום כסף מצחיק.

בסגנון שאולי יותר דומה לקייב יש את פראג שגם שם מאוד מאוד זול לקנות אוכל ובהתחשב במחירי אירבנב נראה לי שגם להשכיר שם דירה לא יהיה יקר במיוחד

אני חיי בקייב חצי שנה בערך ונהנה מעיר מדהימה שיש בה בערך הכלללל בפי 3 יותר זול מבארץ

אולי יש פה אנשים בקהל שגם הם מטיילים חיים ונהנים במקומות ששווה לבקר בהם ואפשר להתקיים ולחיות בסכומי כסף לא מוגזמים כמו בארץ

אם כן תשפכו אשמח לרעיונות מעניינים

הדרישה היחידה שלי זה מצרכי מזון ברמה טובה+ ואינטרנט טוב

אשמח לאיזה המלצה לאי או חור תחת כזה או אחר בעולם שאני יכול לחיות בו תקופה

בארה"ב יש מלא מקומות שיענו לך על הדרישה.

אחרי הצבא הייתי שנתיים וחצי בקייב.

ואכן עבדתי מהבית, dropshipping, חייתי כמו מלך, אבל לא הכל ורוד שם.

נשמע מטורף לחיות ככה מעסק באינטרנט. תוכל קצת לפרט על החוויה?

כן, בזמנו עשיתי מזה כסף טוב, אבל היום זה קצת יותר קשה להצליח בזה.

אתה יכול למצוא על זה הרבה מידע ברשת, הייתי עובד עם כל מיני ספקים, כמו לדוגמא tinydeal, שהיו שולחים את המוצר בפועל, בזמן שהקונה בכלל הזמין ממני ב-ebay.

מקבל אחוזים קטנים מהמכירה, דואג ללקוח במקרה והמוצר לא הגיע או פגום.

היום אני לא מתעסק עם זה, אבל בזמנו מעטים עשו את זה, לכן גם היית יכול להרוויח יפה ולהתקדם שהחנות גדלה ואייביי מאשרת לך למכור יותר מוצרים.

החוכמה היתה ללכת על מוצרים חמים.

באותה תקופה זה היה המצלמות אקשן, כל אדם שני הסתובב עם זה.

בודפשט מדהימה וכיפית לחיות בה, בתנאי שהמגע שלך עם המקומיים מצומצם כמה שאפשר.

קהילה גדולה של זרים , מחיה זולה, חיי לילה מטורפים, מסעדות ברמה גבוהה במחירים טובים כולל מסעדות מישלן, תחבורה ציבורית בין הטובות באירופה, ונמצאת ממש במרכז היבשת.

בודפשט מדהימה וכיפית לחיות בה, בתנאי שהמגע שלך עם המקומיים מצומצם כמה שאפשר.

קהילה גדולה של זרים , מחיה זולה, חיי לילה מטורפים, מסעדות ברמה גבוהה במחירים טובים כולל מסעדות מישלן, תחבורה ציבורית בין הטובות באירופה, ונמצאת ממש במרכז היבשת.

בדיוק חזרתי מבודפשט לפני שעתיים.

אוכל מהגרועים שיצא לי לאכול, מסעדות מישלן יקרות (איך לא) וחיי לילה בינוניים שהם בעצם מלכודת תיירים. השתעממתי בכל שנייה שהייתי שם עם האזור המרכזי האפור הזה.

אוכל מהגרועים שיצא לי לאכול, מסעדות מישלן יקרות (איך לא) וחיי לילה בינוניים שהם בעצם מלכודת תיירים. השתעממתי בכל שנייה שהייתי שם עם האזור המרכזי האפור הזה.

חייב לציין שיש הבדל גדול בין עיר שגרים בה לבין שרק נמצאים בה כתיירים

כן, בזמנו עשיתי מזה כסף טוב, אבל היום זה קצת יותר קשה להצליח בזה.

אתה יכול למצוא על זה הרבה מידע ברשת, הייתי עובד עם כל מיני ספקים, כמו לדוגמא tinydeal, שהיו שולחים את המוצר בפועל, בזמן שהקונה בכלל הזמין ממני ב-ebay.

מקבל אחוזים קטנים מהמכירה, דואג ללקוח במקרה והמוצר לא הגיע או פגום.

היום אני לא מתעסק עם זה, אבל בזמנו מעטים עשו את זה, לכן גם היית יכול להרוויח יפה ולהתקדם שהחנות גדלה ואייביי מאשרת לך למכור יותר מוצרים.

החוכמה היתה ללכת על מוצרים חמים.

באותה תקופה זה היה המצלמות אקשן, כל אדם שני הסתובב עם זה.

גם התחום הזה נהיה מוצף? לא שרציתי להתעסק בזה, אבל ראיתי פעם כל מיני סרטונים ביוטיוב של אנשים שמסבירים איך לעשות את זה

מאוד מוצף, יש הרבה שרוצים לעבוד מהבית ובוחרים בדרך הזו.

גם יותר קשה כי המדיניות של אי-ביי ואמזון יותר קשה, כמה תלונות בודדות שמוצר לא הגיע וסוגרים לך את החנות.

מה שהולך היום זה קבוצות בפייסבוק.

כמו ALIBUY, הוא מפרסם לינקים מיוחדים, שאם קנית מהם, הוא מקבל אחוזים מאוד יפים, הוא גם דואג לדבר עם האתר עצמו ולקבל קופונים מיוחדים.

אני מעריך שהוא עושה 20 אלף שקל בחודש בשיטה הזו.

אולי אפילו יותר, כי גם הקים אתר ואפליקציה (ומקבל מוצרים בחינם מאתרים סינים לסקירה)

חייב לציין שיש הבדל גדול בין עיר שגרים בה לבין שרק נמצאים בה כתיירים

לגמרי. נשמע לי הזוי על גבול הבלתי הגיוני כל מה שטוני רשם (אולי בנוגע למסעדות המישלן שלא מדברות אליי אבל לפי מה ששמעתי מאנשים - זולות).