Jump to content

מכבי תל אביב והליגה האירופית 19/20

turgi

Recommended Posts

משום מה דווקא בעונה כזאת מסתדר לי יותר לשחק באירופית ופחות באלופות.

אין לנו מה לחפש כרגע באלופות.

משחקים בצ'מפיונס בשביל החוויה לא בשביל להתחרות, עצם ההגעה היא הישג

https://sports.walla.co.il/item/3250712?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonappsport&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

לפיכך, אלו היריבות האפשריות מבחינת מכבי תל אביב בהגרלה שתיערך ביום שני (14:30):

המפסידה בין קלוז' לסלטיק

המפסידה בין אפואל ניקוסיה לקרבאח

המפסידה בין פאוק סלוניקי לאייאקס

המפסידה בין דינמו זאגרב לפרנצווארוש

המפסידה בין הכוכב האדום בלגרד לקופנהאגן

המפסידה בין מאריבור לרוזנבורג

המנצחת במפגש בהשתתפות אסטנה בסיבוב השלישי בליגה האירופית

המנצחת במפגש בהשתתפות לודוגורץ בסיבוב השלישי בליגה האירופית

זה גם מה שאני מבין מהאתר של אופא .

זה הציטוט

״Draw procedure

The six teams eliminated from the UEFA Champions League third qualifying round champions path will be seeded, along with the two teams emerging from the ties in the third qualifying round of this competition's champions path that involved the seeds with the highest coefficients.

Any other restrictions will be announced ahead of the draw.״

מקור- https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2020/draws/round=2001149/

זה לא נראה לי נכון כי זה פשוט לא מסתדר עם ההגרלה של שנה שעברה. אם זה היה נכון אפועל ניקוסיה שהייתה לא מדורגת אבל עם דירוג קבוצתי גבוה הייתה אמורה לקבל קבוצה לא מדורגת, היא קיבלה את אסטנה שכן הייתה מדורגת.

משום מה דווקא בעונה כזאת מסתדר לי יותר לשחק באירופית ופחות באלופות.

אין לנו מה לחפש כרגע באלופות.

תמיד אני מעדיף סינטה על כנפיים.

היוקרה של הצ'מפיונס שווה הכל, גם שער זכות בודד בקמפיין.

אם תהייה סנסציה מחר .... גם באטה בוריסוב שהודחה הערב ממוקדמות הצ'מפיונס מחזיקה בניקוד גבוה יותר מה-16.000 של מכבי תל אביב, כך שרק שתי סנסציות מחר במשחקי הבית של אסטנה (מול סנטה קולומה אחרי 0:0) ולודוגורץ (מול ואלור אחרי 1:1) יכולות להפוך את אלופת ישראל למדורגת.

וואלה מסתמכים על מה שנכתב באתר אופ"א לא בטוח שזה נכון, בשאר האתרים של הדירוגים כתוב אחרת, יש גם אופציה לפגוש קבוצה לא מדורגת.

זה לא נראה לי נכון כי זה פשוט לא מסתדר עם ההגרלה של שנה שעברה. אם זה היה נכון אפועל ניקוסיה שהייתה לא מדורגת אבל עם דירוג קבוצתי גבוה הייתה אמורה לקבל קבוצה לא מדורגת, היא קיבלה את אסטנה שכן הייתה מדורגת.

ניקוסיה הודחה בסיבוב הראשון שנה שעברה מול הליטאים שנפגוש בשבוע הבא, ולכן לא היתה מדורגת.העונה הם אמורים לפגוש את קראבח שהעפילו לסיבוב השלישי בליגת האלופות ולכן הם יהיו מדורגים לאחר שיודחו מול ניקוסיה.

ניקוסיה הודחה בסיבוב הראשון שנה שעברה מול הליטאים שנפגוש בשבוע הבא, ולכן לא היתה מדורגת.העונה הם אמורים לפגוש את קראבח שהעפילו לסיבוב השלישי בליגת האלופות ולכן הם יהיו מדורגים לאחר שיודחו מול ניקוסיה.

מה הקשר?

וואלה מסתמכים על מה שנכתב באתר אופ"א לא בטוח שזה נכון, בשאר האתרים של הדירוגים כתוב אחרת, יש גם אופציה לפגוש קבוצה לא מדורגת.

הם טועים. בוא נראה מתי הם יתקנו

אבל לפני שנה היה להם את הדירוג השני הכי גבוה מבין הלא מדורגות בפלייאוף ועדיין זה לא הפך אותם למדורגים, כנראה שההגרלה תהיה כמו לפני שנה, 6 מדורגות ו-10 לא מדורגות(4 לא מדורגות שישארו בסוף ההגרלה יוגרלו אחת מול השנייה)

ymlwzjkydowf.png

אבל זה לא נכון, אם תעבור על ההודעות שלי אתה תראה הרבה חיובי.

אני ריאלי, ביכולת הנוכחית אני מתקשה לראות אותנו עוברים פלייאוף, יש בעיות קריטיות בהגנה, זאת אירופה, לא ליגת העל שאפשר לתקן.

גם אנחנו בנויים רק על מיכה, אין עוד שחקן ברמה שלו שיכול לתת מסירה לגול.

בגלל זה אמרתי שאנשים חיים בפנטזיה, כי לא שיפרו את מה שהיה בעייתי עונה שעברה, זה לא יעלם ככה סתם.

מה כבר אמרתי? שאני מחזיק מטננבאום?

שכל צ'אנס שהוא קיבל הוא לקח, למה לא מגיע לו להיות שוער מוביל במכבי? לא בטוח שיווני הזה עולה עליו, בינתיים זיין לנו את הצ'מפיונס.

רק מיכה זה צרות של עשירים, לרוב האלופות הישראליות לא היה מוסר אחד טוב בטח לא ברמת מיכה

מסכים לגמרי שלראות את מיכה פותח את התיאבון לעוד שחקן כזה אבל סיכוי קלוש שנראה כזה

אבל לפני שנה היה להם את הדירוג השני הכי גבוה מבין הלא מדורגות בפלייאוף ועדיין זה לא הפך אותם למדורגים, כנראה שההגרלה תהיה כמו לפני שנה, 6 מדורגות ו-10 לא מדורגות(4 לא מדורגות שישארו בסוף ההגרלה יוגרלו אחת מול השנייה)

ymlwzjkydowf.png

כל עוד לא היה שינוי משנה שעברה אז אתה צודק.

בסיבוב הפלייאוף של של עונת 18/19 היו 2 לא מדורגות ששיחקו אחת נגד השנייה

לודוגרץ-טורפדו קוטאיסי

קלוז׳-דודלאנג׳

הדרך להגיע לבתים טרוריסטית לגמרי, התעללות.

אנחנו יכולים לבוא בטענות רק לעצמנו בנושא.

הכישלון הגדול שנה שעברה מול הנורווגים היה הפסד כלכלי אדיר וכמובן הפסד של נקודות דירוג שמנעו מאיתנו הגרלות קלות יותר. עכשיו משלמים את המחיר ויכולים להיאבק מול פאוק או אייאקס או סלטיק על מקום בשלב הבתים של האירופית.

נצטרך לעבור הליטאים (שהם בעצמם מוקש והעיפו של אפואל ניקוסיה שנה שעברה) ולקבל הגרלה סבירה ולעבור אותה. בשביל שזה יקרה נצטרך שהפצועים יחזרו לכושר משחק, שיפור משמעותי במשחק ההגנה, שופט לא ****, וקצת מזל לא יזיק

במסלול הרגיל הרשימה בפלייאוף קשה פי כמה אם לא מדורגים

fwlgojdywelm.jpeg

בהחלט מנחם במיוחד שהרשימה עדיין לא סופית, קבוצות כמו באזל או פורטו יכולות להיות ברשימה אם יודחו בסיבוב השלישי באלופות במסלול הליגה.

במסלול הרגיל הרשימה בפלייאוף קשה פי כמה אם לא מדורגים

fwlgojdywelm.jpeg

בגדול אנחנו אמורים להיכנס לרשימה הזאת כמעט בכל עונה, הניקוד שלנו כרגע גבולי - 16

הכישלון הגדול שנה שעברה מול הנורווגים היה הפסד כלכלי אדיר וכמובן הפסד של נקודות דירוג שמנעו מאיתנו הגרלות קלות יותר. עכשיו משלמים את המחיר ויכולים להיאבק מול פאוק או אייאקס או סלטיק על מקום בשלב הבתים של האירופית.

נצטרך לעבור הליטאים (שהם בעצמם מוקש והעיפו של אפואל ניקוסיה שנה שעברה) ולקבל הגרלה סבירה ולעבור אותה. בשביל שזה יקרה נצטרך שהפצועים יחזרו לכושר משחק, שיפור משמעותי במשחק ההגנה, שופט לא ****, וקצת מזל לא יזיק

רכש כבר ירד מהפרק?

חחחחחחחחחחחחחחח באמת בהצלחה, לב"ש במקרה של העונה.

וואלה פרטיזן בלגרד סיימו 8 נק מתחת לרדניצקי ניש שעברנו בתחילת העונה הקודמת (ו-18 נק מתחת לכוכב האדום).

בהחלט מנחם במיוחד שהרשימה עדיין לא סופית, קבוצות כמו באזל או פורטו יכולות להיות ברשימה אם יודחו בסיבוב השלישי באלופות במסלול הליגה.

מודחות ישר לבתים של האירופית בשיטה החדשה

אולי לנסות לשים שער חוץ יכול להיות נחמד. שונא שבאים למשחק חוץ ראשון כאילו להתגונן ולא מבינים איזה חשיבות יש לשער חוץ.

בתכלס אם אם איכשהו עוברים את סודובה, הייתי מעדיף לקבל את קלוז'. מבין האופציות הם בין הפחות טובים ואנחנו כבר יודעים למה לצפות.

אולי לנסות לשים שער חוץ יכול להיות נחמד. שונא שבאים למשחק חוץ ראשון כאילו להתגונן ולא מבינים איזה חשיבות יש לשער חוץ.

בתכלס אם אם איכשהו עוברים את סודובה, הייתי מעדיף לקבל את קלוז'. מבין האופציות הם בין הפחות טובים ואנחנו כבר יודעים למה לצפות.

גם אסטנה

ופרנצווארוש

אופציות טובות.

אם אתה מייחל לקלוז' אז אתה בטוח יכול להיות מבסוט אם תקבל קבוצה שקלוז הדיחה- כמו אסטנה

"אם איכשהו עוברים את סודובה", אפשר לחשוב אנחנו זה עירוני אשדוד ואנחנו משחקים נגד בארסה.

לא אוהב שמזלזלים ביריבות, אבל אני עוד יותר לא אוהב שמזלזלים בעצמנו.