Jump to content

מכבי תל אביב והליגה האירופית 19/20

turgi

Recommended Posts

צריכים לבוא בשיא המוכנות 

ללחוץ אותם בשטח שלהם ולא לתת להם לעבור את החצי

חייבים לבוא עם כל הקילרים שלנו 

עטר ,יוני ,ציקו ,מיכה וריקן 

שמאחוריהם פרץ

זה שלנו חברים

זלזלו פה בקלוז׳, אחלה לגיון זרים יש להם. קבוצה מאומנת ומחוברת.

גם סודובה הגרלה לא נוחה לשלב הזה, קבוצה מאומנת שרצה כבר שנתיים ביחד ושנה שעברה הגיעו לפלייאוף האירופית.

טקטית כשלנו מול ה3 בלמים שלהם ושוב נכשל בזה אם לא נבין שאין לנו קיצוניים ל4-3-3 והנעת כדור.

צריך לשחק עם 3 בלמים גם אם זה אומר שמיכה פותח על הספסל.

8 minutes ago, Ambition said:

כבר עשינו הפתעות מול קבוצות הרבה יותר טובות מסודובה.

מאמין בלב שלם שאפשר לעבור אותם. זה תלוי בנו.

אנחנו נמצאים במצב מנטלי קשה מאוד. לא רואה מי יבוא להרים את הקבוצה ולדחוף את העגלה. לדעתי היחיד שיש לו איזשהו פוטנציאל קטן לעשות את זה שכטר, כשגם לגבי סיכוי סביר שייפתח בכלל על הספסל.

1 minute ago, אלק נילאש said:

אנחנו נמצאים במצב מנטלי קשה מאוד. לא רואה מי יבוא להרים את הקבוצה ולדחוף את העגלה. לדעתי היחיד שיש לו איזשהו פוטנציאל קטן לעשות את זה שכטר, כשגם לגבי סיכוי סביר שייפתח בכלל על הספסל.

מציעים לך ארבע אפשרויות למשחק גומלין שיכריע האם תעלה לפלייאוף האירופית.

1. באזל חוץ

2. פאוק חוץ

3. סודובה חוץ

4. דינמו זאגרב חוץ

תבחר את האופציה המועדפת עליך. ככה אני מסתכל על זה.

עברנו דברים קשים יותר. המצב המנטלי תפס אותנו לא מוכנים פעם אחת, אם זה יקרה בפעם השנייה באמת שלא מגיע לנו לעלות. כששתי הקבוצות מציגות את שיא היכולת שלהן, אין לי ספק מי פה פייבוריטית.

3 minutes ago, Ambition said:

מציעים לך ארבע אפשרויות למשחק גומלין שיכריע האם תעלה לפלייאוף האירופית.

1. באזל חוץ

2. פאוק חוץ

3. סודובה חוץ

4. דינמו זאגרב חוץ

תבחר את האופציה המועדפת עליך. ככה אני מסתכל על זה.

עברנו דברים קשים יותר. המצב המנטלי תפס אותנו לא מוכנים פעם אחת, אם זה יקרה בפעם השנייה באמת שלא מגיע לנו לעלות. כששתי הקבוצות מציגות את שיא היכולת שלהן, אין לי ספק מי פה פייבוריטית.

השאלה איזה מכבי אני מקבל. תביא לי את מכבי של זהבי ואני לוקח גם את באזל חוץ באהבה. מכבי שראינו עד עכשיו לא מסוגלת לעשות את זה באף אחד מהמשחקים. צריך התעלות גדולה שקשה לי לראות אותה באה כרגכ. הלוואי ואצא פסימי מטומטם. 

16 minutes ago, אלק נילאש said:

רק ייני

1 hour ago, קובי השועל said:

יונייטד רומא סביליה ארסנל פורטו ועוד מלא קבוצות טיל השנה בליגה האירופית

יאללה בא לי שלב בתים, אמן. יום חמישי תגיע

20 minutes ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

חייבים גול מהיר בחמישי, פשוט חייבים אירופה השנה בבלומפילד! 

צר לי לאכזב אותך אבל לא יהיה אירופה בבלומפילד גם אם נעלה לבתים

1 hour ago, Double said:

צר לי לאכזב אותך אבל לא יהיה אירופה בבלומפילד גם אם נעלה לבתים

באמת? כי לא מוכן במאה אחוז עדיין? :(

4 hours ago, המכבייה said:

נעוף כי מגיע לנו. 

אי אפשר לקבוע את זה עדיין, רק לאחר המשחק בחמישי. פרק חדש בעלילה שיש בו הפוטנציאל לשנות לחלוטין את הנרטיב.
הרי אם מכבי תתעלה ותספק הופעה מיוחדת מול הליטאים בגומלין התחושה תהיה אחרת. כלל אצבע אלמנטרי שתקף לכל התמודדות נוק אאוט בעיניי. 
סתם כדוגמא - אחרי המשחק הראשון בין מכבי לפלזן בבלומפילד, לא היה ספק מי הקבוצה הראויה יותר להעפיל...

אני שותף להרגשה שלך שמכבי פשוט לא במצב צבירה אנרגטי שנותן לה הרבה סיכויים להכתיב את גורלה.
סביר להניח שנצטרך לתפור להם שלישייה ברשת כדי להעפיל. כרגע, קשה לראות את זה קורה, אלא אם יוני כהן תופס משחק ומשתולל עם צמד. 
יתרה מכך, גם כשמכבי כשהייתה בשיא כוחה בעונה שעברה, היא הוכיחה שמדובר ב ״בקבוצת קמפיין״ מצויינת, אבל לא בהכרח ב ״קבוצת משימה״ טובה.
היכולת להתמודד עם מצבי לחץ ממשיים בהם מוטל הרבה על הכף, או עם סיטואציות בהן היינו עם הגב לקיר - כמעט ולא עמדה במבחן. מדד ״הווינריות״ של הקבוצה הזו הוא עדיין בגדר תעלומה. 

עם זאת, אני כן שואב הרבה אופטימיות בגלל זהות היריבה. מועדון עם אפס מסורת שמעולם לא עשה שלב בתים. רגשי הנחיתות שם מושרשים. 
אם מכבי תבקיע ראשונה, החרדה בלבד יכולה לפרק אותם. 

1 hour ago, Cosmic said:

אי אפשר לקבוע את זה עדיין, רק לאחר המשחק בחמישי. פרק חדש בעלילה שיש בו הפוטנציאל לשנות לחלוטין את הנרטיב.
הרי אם מכבי תתעלה ותספק הופעה מיוחדת מול הליטאים בגומלין התחושה תהיה אחרת. כלל אצבע אלמנטרי שתקף לכל התמודדות נוק אאוט בעיניי. 
סתם כדוגמא - אחרי המשחק הראשון בין מכבי לפלזן בבלומפילד, לא היה ספק מי הקבוצה הראויה יותר להעפיל...

אני שותף להרגשה שלך שמכבי פשוט לא במצב צבירה אנרגטי שנותן לה הרבה סיכויים להכתיב את גורלה.
סביר להניח שנצטרך לתפור להם שלישייה ברשת כדי להעפיל. כרגע, קשה לראות את זה קורה, אלא אם יוני כהן תופס משחק ומשתולל עם צמד. 
יתרה מכך, גם כשמכבי כשהייתה בשיא כוחה בעונה שעברה, היא הוכיחה שמדובר ב ״בקבוצת קמפיין״ מצויינת, אבל לא בהכרח ב ״קבוצת משימה״ טובה.
היכולת להתמודד עם מצבי לחץ ממשיים בהם מוטל הרבה על הכף, או עם סיטואציות בהן היינו עם הגב לקיר - כמעט ולא עמדה במבחן. מדד ״הווינריות״ של הקבוצה הזו הוא עדיין בגדר תעלומה. 

עם זאת, אני כן שואב הרבה אופטימיות בגלל זהות היריבה. מועדון עם אפס מסורת שמעולם לא עשה שלב בתים. רגשי הנחיתות שם מושרשים. 
אם מכבי תבקיע ראשונה, החרדה בלבד יכולה לפרק אותם. 

איך אתה עולה מול הליטאים? שוב 4-3-3 עם גלזר@פרץ?