Jump to content

מכבי תל אביב והליגה האירופית 19/20

turgi

Recommended Posts

אם אתה רואה את זה ככה מהצד, בסדר, אני מקבל ומעריך את הדעה שלך.

אבל אני לא מסכים, אני אמיתי, לא בא לעשות דווקא, לא טרול הזוי שמחפש לעצבן, אחד מכם.

בואו ניהיה כולנו רובוטים עם אותם דעות וזהו, זה יהפוך את הפורום לדיי משעמם.

בסך הכל יש לנו מחנה משותף, אנחנו אוהדים את הקבוצה ורוצים בהצלחות שלה, אני לא חושב שאמרתי משהו קיצוני אי פעם.

יש כאן חבר'ה שמאחלים מוות וסרטן לאנשים.

אני בחיים לא הגעתי ולא אגיע לרמה כזו, מבחינתי זה גועל נפש וחסר פרופורציות, אבל זה כן עובר חלק, הדעות שלי לא.

מישהו כתב בנושא אלופות ש 2 הקבוצות הלא מדורגות ( שעלו מהסיבות ה 3) בעלות הדירוג הכי גבוה מצטרפות למדורגות וכרגע אלה אסטנה ולודוגורטס

זה לא נכון אם תסתכל שם שוב זה תוקן , בכל מקרה חוץ מפאוק ואולי הכוכב התמודדויות שוות בסיכוי , ומכבי צריכה לעבור את הקבוצות האלה אם הן רוצות להיות באירופית .

אני מאוד אופטימי כי עפנו על עקיצות וטעויות בהגנה ולא על משחק שוטף .

הליטאים החתימו השבוע שחקן עם רזומה לא רע

https://www.transfermarkt.com/renan-oliveira/profil/spieler/74198

שיחק 10 עונות כמושאל כאשר היה שייך לאתלטיקו מניירו

אחלה רזומה סה״כ

אני בחיים לא הגעתי ולא אגיע לרמה כזו, מבחינתי זה גועל נפש וחסר פרופורציות, אבל זה כן עובר חלק, הדעות שלי לא.

ולשופט אתמול לא היית מאחל את זה?

זה לא נכון אם תסתכל שם שוב זה תוקן , בכל מקרה חוץ מפאוק ואולי הכוכב התמודדויות שוות בסיכוי , ומכבי צריכה לעבור את הקבוצות האלה אם הן רוצות להיות באירופית .

אני מאוד אופטימי כי עפנו על עקיצות וטעויות בהגנה ולא על משחק שוטף .

זה גם מה שאני מבין מהאתר של אופא .

זה הציטוט

״Draw procedure

The six teams eliminated from the UEFA Champions League third qualifying round champions path will be seeded, along with the two teams emerging from the ties in the third qualifying round of this competition's champions path that involved the seeds with the highest coefficients.

Any other restrictions will be announced ahead of the draw.״

מקור- https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2020/draws/round=2001149/

בסדר, אבל אתה בהכחשה אח יקר, מה ראית אתמול?

אני ראיתי שקלוז' הסתגרה בהגנה כל המשחק ובסופו של דבר עברה עם המון מזל, שופט ומעט יכולת. גם אצלם בבית הם לא שלטו והסתגרו בלא מעט דקות.

עם כל ההגנה "פח אשפה" שאנשים ממהרים להגיד על ההגנה שלנו, בסופו של דבר קלוז' לא הגיעה להרבה מצבים ולא הביכה אותנו כמעט בשני המשחקים ואני מפריד את השוער לרגע ממשחק ההגנה.

ראיתי שאנחנו השתפרנו משמעותית מהמשחק הקודם בחוץ וזה רק המשחק השני שלנו, אני בטוח שנשתפר משמעותית כל משחק והאמת אפילו הופתעתי לטובה מהיכולת שלנו לשתק ככה את אלופת רומניה שחלקנו פה נפל לתרגיל של התקשורת והפך אותם לדייגים.

אני בטוח שהם היו מתחרים איתנו ראש בראש על האליפות בליגה שלנו ולמרות שהם עברו אותנו הפעם, אני בטוח שב-7 מ-10 היינו עוברים אותם.

אתה תראה את השיפור במשחקים הבאים, במיוחד עם החזרה של סבוריט בתקווה אלינו במהרה.

מי שרוצה לקבל כמה רשמים על הליטאים אז הנה תקצירים של המשחקים שלהם באירופה העונה:

0:0 בבית עם הכוכב האדום סיבוב 1 באלופות

https://m.youtube.com/watch?v=4VVgmPikM98

הפסד 2:1 לכוכב האדום בחוץ, גומלין סיבוב 1

https://m.youtube.com/watch?v=uYVBNx8f0SU

נצחון 5:0 בחוץ על טרה פנה ( סן מרינו ) סיבוב 2 באירופית משחק 1:

https://m.youtube.com/watch?v=lUtyW6N56GI

נצחון 5:0 על טרה פנה , גומלין סיבוב 2 באירופית:

https://m.youtube.com/watch?v=ByGpiO2hA3c

ראיתי עכשיו את 4 התקצירים.

בצמד המשחקים נגד הכוכב האדום אני חייב לציין שהתוצאות לא משקפות.

בשני המשחקים היו הרבה מאוד החמצות לכוכב האדום ובמיוחד במשחק שהכוכב אירחו.

היו שם קורות, החמצות באחד על אחד ופנדל שלא נשרק. בקלות המשחק יכולה היה להסתיים בתוצאה גבוהה.

לגבי צמד המשחקים נגד טרה פנה- באמת שאני לא בקטע של לזלזל אבל זה נראה שהם שמו להם עשירייה בהליכה.

טרה פנה נראים חלשים על סף החובבנים ואני לא חושב שצמד המשחקים הזה הוא אינדיקציה למשהו.

לי יש את הרושם שמדובר בקבוצה חלשה מקלוז' בהרבה.

חייבים לעבור

היו שם קורות, החמצות באחד על אחד ופנדל שלא נשרק. בקלות המשחק יכולה היה להסתיים בתוצאה גבוהה.

לגבי צמד המשחקים נגד טרה פנה- באמת שאני לא בקטע של לזלזל אבל זה נראה שהם שמו להם עשירייה בהליכה.

טרה פנה נראים חלשים על סף החובבנים ואני לא חושב שצמד המשחקים הזה הוא אינדיקציה למשהו.

חייבים לעבור

יש להם שם של מחלבה.

חייבים לעבור

זאת קבוצה חצי מקצוענית . הודחו בסיבוב המקדים של הצמפיונס ע״י סנטה קולומה.

יום שני הגרלה על עונה שלמה.

ראיתי חלק מהמשחק של סודובה בסיבוב קודם בצ'מפיונס והכוכב האדום היו כמה רמות מעליהם, סודובה לא הרשימה במיוחד למרות שהם בכלל לא נגרים. לגבינו עם איך שהקבוצה נראית אין לי ספק שנקיז דם מולם, לא יהיה טיול.

שמסתכלים על הניסיון, הדירוג, התקציב ורמת השחקנים בסגל מכבי פייבוריטית ברורה ואנחנו חייבים לעבור. הדחה וזה יהיה כישלון מערכתי ענק, אסור לתת לזה לקרות.

לגבי ההמשך בפלייאוף אני ממש לא אופטימי, לא יודע איך נעבור קבוצות ברמה של הכוכב האדום או פאוק. נקווה להגרלה עדינה ולחזרת הפצועים. יש לנו 2 משחקים נגד סודובה ועוד משחק חצי גמר טוטו לפני הפלייאוף, נקווה שזה יספיק.

דווקא נותן לי תקווה קטנה שמול קבוצה שמחזיקה את עצמה יותר טובה מאיתנו יהיה לנו קל יותר לפרוץ את ההגנה שלה ולכבוש שערים. כמובן שמצד שני צריך לקוות שההגנה שלנו תתאושש, אבל עד הפלייאוף סאבוריט וייני אמורים לחזור וגם המגן הימני החדש יכנס לקצב כמו גם השוער שיוריד חלודה

דווקא נותן לי תקווה קטנה שמול קבוצה שמחזיקה את עצמה יותר טובה מאיתנו יהיה לנו קל יותר לפרוץ את ההגנה שלה ולכבוש שערים. כמובן שמצד שני צריך לקוות שההגנה שלנו תתאושש, אבל עד הפלייאוף סאבוריט וייני אמורים לחזור וגם המגן הימני החדש יכנס לקצב כמו גם השוער שיוריד חלודה

מאיפה המידע על סאבוריט וייני? אני מת לקבל איזו זריקת הרגעה... לפחות בקטע של סאבוריט, השחקן האהוב עליי בעונה שעברה ולדעתי הכי חסר לנו היום...

לצערי לא משחררים מידע בנוגע אליו... שלא ייעלם לנו עם פציעה שלא נגמרת כמו עוד כמה שחקנים

אם אתה רואה את זה ככה מהצד, בסדר, אני מקבל ומעריך את הדעה שלך.

אבל אני לא מסכים, אני אמיתי, לא בא לעשות דווקא, לא טרול הזוי שמחפש לעצבן, אחד מכם.

בואו ניהיה כולנו רובוטים עם אותם דעות וזהו, זה יהפוך את הפורום לדיי משעמם.

בסך הכל יש לנו מחנה משותף, אנחנו אוהדים את הקבוצה ורוצים בהצלחות שלה, אני לא חושב שאמרתי משהו קיצוני אי פעם.

התבוסתנות שלך לא מתאימה לאוהד מכבי, אולי כדאי לך להחליף קבוצה

מאיפה המידע על סאבוריט וייני? אני מת לקבל איזו זריקת הרגעה... לפחות בקטע של סאבוריט, השחקן האהוב עליי בעונה שעברה ולדעתי הכי חסר לנו היום...

לצערי לא משחררים מידע בנוגע אליו... שלא ייעלם לנו עם פציעה שלא נגמרת כמו עוד כמה שחקנים

הוא כבר חזר להתאמן, ועד הפלייאוף אמור להיות כשיר. תזכור שהפלייאוף זה עוד 3 שבועות.

כנ"ל ייני שיכול להיות שאפילו יהיה כשיר נגד סודובה. לפחות למשחק השני.

מה האופציות ליריבה במידה ועוברים את הליטאים?

כתבו פה כבר בעמוד הקודם. המפסידות מהמפגשים האלו ובנוסף יהיו 4 לא מדורגות שיוגרלו ביניהם, בחמישי בלילה תהיה תמונת מצב מלאה של העולות.

פאוק/ אייאקס

קלוז׳/סלטיק

דינמו זאגרב/פרנצווראוש

הכוכב האדום/קופנהאגן

אפועל ניקוסיה/קרבאח

רוזנבורג/מאריבור

נערך על ידי תמיר8

כתבו פה כבר בעמוד הקודם. המפסידות מהמפגשים האלו ובנוסף יהיו 4 לא מדורגות שיוגרלו ביניהם, בחמישי בלילה תהיה תמונת מצב מלאה של העולות.

פאוק/ אייאקס

קלוז׳/סלטיק

דינמו זאגרב/פרנצווראוש

הכוכב האדום/קופנהאגן

אפועל ניקוסיה/קרבאח

המנצחת בין רוזנבורג-באטה בוריסוב/המנצחת בין סולנה-מאריבור

רוזנבורג עברה את באטה, מאריבור עברה את סולנה

הכותרת של הנושא עדיין מבעסת אותי.

משום מה דווקא בעונה כזאת מסתדר לי יותר לשחק באירופית ופחות באלופות.

אין לנו מה לחפש כרגע באלופות.