Jump to content

מכבי תל אביב והליגה האירופית 19/20

turgi

Recommended Posts

כמו שהיה לפני 3 שנים? שטויות. לפרנצווארוש יש 15+ זרים, לנו יש 5-6, בהצלחה.

נו ואם משחקים שם זרים מה זה אומר?

לפי טרנספרמרקט ערך השחקנים שלהם שווה לשלנו כשעלינו יש כרגע הגבלות.

אני גאה בזה שאנחנו נותנים פייט יפה באירופה עם הישראלים שלנו שגדלו במועדון וגם אלה שלא.

נו ואם משחקים שם זרים מה זה אומר?

לפי טרנספרמרקט ערך השחקנים שלהם שווה לשלנו כשעלינו יש כרגע הגבלות.

אני גאה בזה שאנחנו נותנים פייט יפה באירופה עם הישראלים שלנו שגדלו במועדון וגם אלה שלא.

אבל אתה מבין שבגלל הגבלת הזרים שכר הישראלים אצלנו גבוה מאוד, כן?

אבל אתה מבין שבגלל הגבלת הזרים שכר הישראלים אצלנו גבוה מאוד, כן?

מדובר בערך השחקן ולא בגובה שכר השחקנים.

בגדול הקבוצות שוות ברמתן וזה יכול ללכת לפה או לפה.

מספיק שהיינו מביאים חלוץ כמו וידאר ובלם מוביל כדור ברמה ליד זאיר והיית מקבל מפלצת, אבל בעקבות ההגבלות זה מה יש כרגע ואם זה נסתדר.

יש לנו 9 זרים כולל המתאזרחים

התכוונתי באופן כללי שיש לנו את האפשרות להחתים רק 5-6 זרים (מניח שזה יחזור ל5 בקרוב).

בלקמן סבבה אבל שוינפלד וטננבאום? לא כזה עוזר לי, ואני עוד מחבב את שוינפלד.

הגבלת זרים זה הדבר העיקרי שעוצר את הכדורגל כאן מלהתקדם ונותן לכל ישראלי פישר לחשוב שהוא שווה חוזה של חצי מיליון דולר צפונה

בדיוק.

התכוונתי באופן כללי שיש לנו את האפשרות להחתים רק 5-6 זרים (מניח שזה יחזור ל5 בקרוב).

בלקמן סבבה אבל שוינפלד וטננבאום? לא כזה עוזר לי, ואני עוד מחבב את שוינפלד.

גם בפרנצווארוש לא כל ה-15 זרים שחקנים משמעותיים, אז אם כבר להשוות זה 9 מול 15, בקבוצות אחרות במוקדמות האלופות יש כמות זרים כמו שלנו בערך.

גם בפרנצווארוש לא כל ה-15 זרים שחקנים משמעותיים, אז אם כבר להשוות זה 9 מול 15, בקבוצות אחרות במוקדמות האלופות יש כמות זרים כמו שלנו בערך.

לא הבנתי את המתמטיקה שלך

הגבלת זרים זה הדבר העיקרי שעוצר את הכדורגל כאן מלהתקדם ונותן לכל ישראלי פישר לחשוב שהוא שווה חוזה של חצי מיליון דולר צפונה

היה יכול להיות מדהים אם לא היה הגבלת זרים, או לכל הפחות הגבלת זרים סבירה (משהו כמו 3 ישראלים בהרכב).

בישראל משלמים טוב יחסית לאירופה והיה יכול להיבנות כאן משהו יפה.

ולא הייתי מחשיב מתאזרחים כזרים...רובם פה נטו בגלל התעודת זהות הכחולה, התפשרות

מדובר בערך השחקן ולא בגובה שכר השחקנים.

בגדול הקבוצות שוות ברמתן וזה יכול ללכת לפה או לפה.

מספיק שהיינו מביאים חלוץ כמו וידאר ובלם מוביל כדור ברמה ליד זאיר והיית מקבל מפלצת, אבל בעקבות ההגבלות זה מה יש כרגע ואם זה נסתדר.

אחי, כמה אתה חושב היו מרוויחים רוב השחקנים של הקבוצות הגדולות כאן בלי ההגבלה?

הם משלמים סכומים די נמוכים וזה עוד בלי להתייחס למיסוי

יש לנו 9 זרים כולל המתאזרחים

אחי למעט בלקמן (שגם עליו אני לא סגור) אף שחקן מהמתאזרחים לא היה כאן אם לא ההגבלה

ולהם יש 19 (17 בלי אזרחות הונגרית בכלל)

מה בדיוק לא הבנת

לא הבנתי למה 9. אחרי זה ראיתי שהחשבת גם מתאזרחים. לא חושב שזו השוואה נכונה, האפשרויות למתאזרחים מוגבלת ליחסית מעט מאוד אנשים לעומת האפשרות להביא כמה זרים מאוכלוסיה מאוש גדולה. בסופו של יום, יש מעט מאוד יהודים מוכשרים בעולם שאפשר לאזרח.

היצע השחקנים שלהם גדול בעשרות אלפים.

אם לא הייתה הגבלה אני מוכן לקיים כסף שמכבי הייתה מביאה בלם זר.

לא הבנתי למה 9. אחרי זה ראיתי שהחשבת גם מתאזרחים. לא חושב שזו השוואה נכונה, האפשרויות למתאזרחים מוגבלת ליחסית מעט מאוד אנשים לעומת האפשרות להביא כמה זרים מאוכלוסיה מאוש גדולה. בסופו של יום, יש מעט מאוד יהודים מוכשרים בעולם שאפשר לאזרח.

נכון, אבל ברגע שהצלחת להביא מישהו הוא בסגל בגלל יכולת ולא בגלל תעודת זהות, לפחות בקבוצה כמו מכבי.

נכון, אבל ברגע שהצלחת להביא מישהו הוא בסגל בגלל יכולת ולא בגלל תעודת זהות, לפחות בקבוצה כמו מכבי.

בחייך. אחד הוא שוער מחליף והשני הוא חלוץ רוטציה שבקושי משחק. המתאזרח היחיד שהוא באמת ברמת זר איכותי הוא בלקמן. אין לנו 9 זרים, מה אנחנו ליגת ווינר מ' שמסתכלת על מתאזרחים בתור זרים? יש למכבי מגבלה מאוד ברורה של זרים שתוקעת אותה במקום בנוסף לפייר פליי שלא מאפשר לנו לקנות זרים משמעותיים בכסף, אחרת שחקנים כמו שאחוב או דלמאו כבר היו פה. כרגע אנחנו תקועים עם מה שיש, חלק בגלל התנהלות לא נכונה הקיץ הזה וחלק בגלל שאלה החוקים וזה מה יש. קשה מאוד להתחרות ככה מול קבוצות שמאגר השחקנים שהם יכולים להביא גדול משמעותית משלנו. כמה כדורגלנים יהודים טובים כבר יש בעולם?

בחייך. אחד הוא שוער מחליף והשני הוא חלוץ רוטציה שבקושי משחק. המתאזרח היחיד שהוא באמת ברמת זר איכותי הוא בלקמן. אין לנו 9 זרים, מה אנחנו ליגת ווינר מ' שמסתכלת על מתאזרחים בתור זרים? יש למכבי מגבלה מאוד ברורה של זרים שתוקעת אותה במקום בנוסף לפייר פליי שלא מאפשר לנו לקנות זרים משמעותיים בכסף, אחרת שחקנים כמו שאחוב או דלמאו כבר היו פה. כרגע אנחנו תקועים עם מה שיש, חלק בגלל התנהלות לא נכונה הקיץ הזה וחלק בגלל שאלה החוקים וזה מה יש. קשה מאוד להתחרות ככה מול קבוצות שמאגר השחקנים שהם יכולים להביא גדול משמעותית משלנו. כמה כדורגלנים יהודים טובים כבר יש בעולם?

אתה מסתכל רק על זרים משמעותיים להרכב אבל באירופה בלי המגבלה זה לא בדיוק ככה, הם מרכיבים סגל.

אז כן, שוער מחליף כמו טננבאום שכבר עונה שניה פה ותופס את המשבצת הזאת, זה כמו זר בהתחשב בזה שאין לך פה שוערים ישראלים ברמה טובה.

ושוינפלד תופס משבצת של חלוץ שלישי שאני מעדיף אותו בסגל על פני איזה שלומי אזולאי\בן בסט כזה.

חייבים להתמקד ולא להקל ראש בסודובה קודם, אמנם אנחנו על הנייר יותר טובים אבל גם מול קלוז' כולם חשבו שנעבור שלב.

רק אח"כ במידה ונעבור נראה את מי נקבל.

ברור שההבדל זה כמות הזרים, בעבר הקבוצות הישראליות היו מסתדרות עם קבוצות מזרח אירופאיות.

היום אם אתה לא פוגע ב3 זרים בינגו קשה לעבור.

שם ההיצע הרבה יותר גדול ושהם מביאים שחקן זר הם לא חושבים יותר מדי.

גם הרמה הכללית של הליגה מתחזקת וגם התחרות בסגל.

התקציב שלנו גבוה מכל המזרח אירופאיות עם כל הדרום אמריקאים והאפריקאים, אבל אצלנו הכל הולך לשכר הישראלים המנופח.