Jump to content

מכבי תל אביב והליגה האירופית 19/20

turgi

Recommended Posts

מי שרוצה לקבל כמה רשמים על הליטאים אז הנה תקצירים של המשחקים שלהם באירופה העונה:

0:0 בבית עם הכוכב האדום סיבוב 1 באלופות

https://m.youtube.com/watch?v=4VVgmPikM98

הפסד 2:1 לכוכב האדום בחוץ, גומלין סיבוב 1

https://m.youtube.com/watch?v=uYVBNx8f0SU

נצחון 5:0 בחוץ על טרה פנה ( סן מרינו ) סיבוב 2 באירופית משחק 1:

https://m.youtube.com/watch?v=lUtyW6N56GI

נצחון 5:0 על טרה פנה , גומלין סיבוב 2 באירופית:

https://m.youtube.com/watch?v=ByGpiO2hA3c

יקח לי כמה ימים להשלים עם זה שהודחנו לקבוצה פחות איכותית מאיתנו. תחושת מועקה מעצבנת.

לא יודע איך אבל חייבים פשוט חייבים להגיע לבתים. בלומפילד המחודש סולד אאוט במשחקים אטרקטיביים בליגה האירופית יכול לתת בוסט מטורף.

הליטאים קשים. צפיתי בכמה משחקים של קבוצות ליטאיות אלופות בעבר ותמיד הופתעתי לטובה מהרמה שלהן.

אז אני לא המופרע היחיד שמת לקבל אותם בפלייאוף?

תן לי את סבוריט, ייני, אצילי,

תן לי שיאניוטיס יוריד קצת חלודה, ז'ראלדש ובלקמן יכנסו יותר לעניינים וזאת קבוצה אחרת.

אולי אלוהים ישלח לנו גם בלם זר

מת לזיין אותם

לא תודה. הם קבוצה שמוציאה לך את הנשמה עם בונקר מסריח ומצד שני יודעים לעקוץ.

אם פוגשים אותם שוב בפלייאוף ולא עוברים לא מגיע לנו שלב בתים.

כרגע יש לך את ההנחות של חצי הרכב פצוע, תחילת עונה וכולי.

עד אז מאמין שנקבל את סאבוריט חזרה, ז'ראלדס יותר מחובר, אצילי חוזר וייני, ומי יודע אפילו מדברים על גולסה שיתחיל לחזור באמת עד אז.

אבל כרגע זהwishfull thinking וכרגע יש לך את סודובה לעבור.

כמה ימים להתמרמר, אבל שבוע הבא סיבוב חדש, קבוצה אחרת שעל הנייר אתה טוב ממנה ואותה מטרה שהיא שלב בתים אירופי.

יש לנו פה הזדמנות שנייה ולא נחרבן אותה.

קלוז' בפלייאוף זה החלום, תהיה נקמה מתוקה.

לגמרי. זו גם אחת ההגרלות היותר קלות על הנייר וגם הזדמנות לנקמה.

אבל קודם כל סודובה , לא יהיה קל בכלל, הם בכושר טוב ובאמצע הליגה לעומתנו

שאלה,

האופציות שלנו לאירופית בעצם הן:

קלוז׳/סלטיק

דינמו זאגרב/פרנצווראוש

הכוכב האדום/קופנהאגן

אפועל ניקוסיה/קרבאח

המנצחת בין רוזנבורג-באטה בוריסוב/המנצחת בין סולנה-מאריבור

על פניו נראה קשה מאוד

להגיד על קבוצה הגרלה קלה (גם אם יחסי) יום אחרי שהודחת נגדה, ואפילו לא היית קרוב לעלות ( 2 שערים שהרגישו שלא יגיעו גם אם היינו משחקים עד עכשיו) זה בכלל לא רציני

כל ההגרלות קשות במידה ונגיע לפלייאוף וככה בדיוק מכבי צריכה להתנהג וגם אנחנו כקהל

צריך להבין שחייבים לחזור לשלב בתים באירופה, תראו מה קרה כשלא שיחקנו במשך שנה באירופה, נראה שהלכנו אחורה כמה שנים וזה בזמן ששברנו פה את הליגה

אנחנו עדיין כלום באירופה, צריך להתאבד על כל משחק, ובטח שאין זכות לזלזל באף קבוצה

שאלה,

האופציות שלנו לאירופית בעצם הן:

קלוז׳/סלטיק

דינמו זאגרב/פרנצווראוש

הכוכב האדום/קופנהאגן

אפועל ניקוסיה/קרבאח

המנצחת בין רוזנבורג-באטה בוריסוב/המנצחת בין סולנה-מאריבור

על פניו נראה קשה מאוד

או פאוק/ איאקס

ויש לך סיכוי לפגוש גם לא מדורגת

או פאוק/ איאקס

ויש לך סיכוי לפגוש גם לא מדורגת

צודק, פספסתי את איאקס/פאוק ( שזאת האופציה הכי גרועה )

איך יש אופציה לפגוש לא מדורגת?

האופציות שצפויות להיות בפלייאוף קשות אפילו יותר ממה שחשבתי.

למעט פרנצוורוש וקלוז', כל 10 האפשרויות האחרות הן קבוצות פלייאוף ליגת אלופות לגיטימיות.

צודק, פספסתי את איאקס/פאוק ( שזאת האופציה הכי גרועה )

איך יש אופציה לפגוש לא מדורגת?

יש שתי קבוצות לא מדורגות שיפגשו שתי קבוצות לא מדורגות .

אם תסתכל תראה שנושרות 6 מדורגות מהסיבוב השלישי באלופות , לעומת 10 קבוצות במסלול האלופות של האירופית .

יש שתי קבוצות לא מדורגות שיפגשו שתי קבוצות לא מדורגות .

אם תסתכל תראה שנושרות 6 מדורגות מהסיבוב השלישי באלופות , לעומת 10 קבוצות במסלול האלופות של האירופית .

מישהו כתב בנושא אלופות ש 2 הקבוצות הלא מדורגות ( שעלו מהסיבות ה 3) בעלות הדירוג הכי גבוה מצטרפות למדורגות וכרגע אלה אסטנה ולודוגורטס

חלומות לחוד ומציאות לחוד. מי שציפה שמכבי תעלה לשלב הבתים בצ׳מפיונס חי בללה לנד. הרציונל היה להתמודד מול סלטיק ובמקרה של הדחה להיות מדורג בפלייאוף אירופית. אין לנו סגל ברמה הנדרשת בעיקר בשל הפייר פליי והמטרה נותרה בעינה - שלב בתים בליגה האירופית.

וזה יהיה קשה כמו תמיד. אבל אפשרי.

יאללה מכבי.

בסדר, אבל אתה בהכחשה אח יקר, מה ראית אתמול?

בהנחה ואתה לא טרול -

יש מצב שאתה צודק במקרה הזה אבל הבעיה של אנשים איתך פה זה שאתה רושם תמיד רק שלילי.

אפשר להעביר ביקורת אבל אצלך זה סיסטמית תמיד רק לכיוון הלא טוב, פעם אחת לא רשמת משהו חיובי לטובת הקבוצה והקהל.

לא יודע אם אתה אוהד של קבוצה אחרת ועושה את זה בכוונה או אוהד שסתם מחפש רק לעצבן אבלה זה לא רלונטי כי זה מזמן מאוס והנסיון הזה להכעיס/לקומם אוהדים פה רחוק מלהצחיק ולעניין.

אבל זה לא נכון, אם תעבור על ההודעות שלי אתה תראה הרבה חיובי.

אני ריאלי, ביכולת הנוכחית אני מתקשה לראות אותנו עוברים פלייאוף, יש בעיות קריטיות בהגנה, זאת אירופה, לא ליגת העל שאפשר לתקן.

גם אנחנו בנויים רק על מיכה, אין עוד שחקן ברמה שלו שיכול לתת מסירה לגול.

בגלל זה אמרתי שאנשים חיים בפנטזיה, כי לא שיפרו את מה שהיה בעייתי עונה שעברה, זה לא יעלם ככה סתם.

מה כבר אמרתי? שאני מחזיק מטננבאום?

שכל צ'אנס שהוא קיבל הוא לקח, למה לא מגיע לו להיות שוער מוביל במכבי? לא בטוח שיווני הזה עולה עליו, בינתיים זיין לנו את הצ'מפיונס.

אבל זה לא נכון, אם תעבור על ההודעות שלי אתה תראה הרבה חיובי.

אני ריאלי, ביכולת הנוכחית אני מתקשה לראות אותנו עוברים פלייאוף, יש בעיות קריטיות בהגנה, זאת אירופה, לא ליגת העל שאפשר לתקן.

גם אנחנו בנויים רק על מיכה, אין עוד שחקן ברמה שלו שיכול לתת מסירה לגול.

בגלל זה אמרתי שאנשים חיים בפנטזיה, כי לא שיפרו את מה שהיה בעייתי עונה שעברה, זה לא יעלם ככה סתם.

מה כבר אמרתי? שאני מחזיק מטננבאום?

שכל צ'אנס שהוא קיבל הוא לקח, למה לא מגיע לו להיות שוער מוביל במכבי? לא בטוח שיווני הזה עולה עליו, בינתיים זיין לנו את הצ'אמפיונס.

איך אתה מפיל הכל על היווני? מה עם ההגנה הפח אשפה שלך? ובכלל כל הקבוצה חושך בנתיים,למרות כל זה אני מאמין באיביץ ובקבוצה ואת ג'יבריל סידיבה האלה נעבור,רק נצטרך שרוב הפצועים יחזרו לכשירות ולקבל את אחשוורוש בפלייאוף

לא מפיל הכל עליו, אבל עשה טעויות של שוערים מתחילים.

אני לא יודע אם מישהו זוכר, אבל בנושא של מחנה האימון, אמרתי שהוא נראה מאוד חלוד והייתי עולה עם טננבאום שכבר מכיר את ההגנה.

גם לא שללתי אותו, אמרתי שצריך לתת לו זמן, שאסור לשפוט אותו כרגע.

ואז באים אנשים ואומרים שאני שלילי כל הזמן, ההפך... אני אומר דברים ריאלים, ולא רחוקים מהמציאות, וזה מרגיז אנשים מסיבה כלשהי.

אני לא מושפע מהתקשורת או משהו, למעשה אני אפילו מתנתק מזה.

לא רואה חדשות הספורט, גולש ב-ONE או YNET, לא מעניין אותי בשיט, אני רק בפורום הזה וזהו, רק מכבי מעניינת אותי.

הרבה אוהדים מעבירים פה ביקורת אבל אם "נתפסו" דווקא עליך אז תנסה להבין למה.

אף אחד לא מכיר אותך ופה אישית ומתנכל לך בכוונה.

אולי אתה אובייקטיבי יותר מדי והרוב המוחלט של אוהדי כדורגל מטבעם הם סובייקטיבים, גם אופציה.

קצת חיובי על הקבוצה שלך, בניסוח וברוח של הדברים - לא יזיק, תראה שיתייחסו אליך אחרת.

בינתיים זה נראה שאתה רק מחכה בפינה, בדיוק כמו אנשים בתקשורת ואתה מחכה רק להעביר ביקורת.

לא יודע מה האינטרס של אוהד מכבי אמיתי לעשות את זה כל פעם (מרגיש שבהנאה מצדך יש לציין וזה מה שמביא עליך תגובות כאלה).