Jump to content

מכבי תל אביב והליגה האירופית 19/20

turgi

Recommended Posts

10 minutes ago, הנדון said:

אני עדיין עומד על זה שהם קבוצה ברמתנו ועם הכנה יותר טובה היינו יכולים לעבור. הם לא סן מרינו ולא כמה רמות מעל. כמו שאמרתי פאדיחה זה לא אכזבה בגלל שזו קבוצה שביום רגיל היא ברמה של מכבי בהחלט כן.

יש הבדל בין לקרוא להם דייגים או לקרוא להם הפועל חיפה ובני יהודה לבין להגיד שהם ברמה של מכבי.

אני גם חושב שהם ברמה שלנו, אבל להיות מודחים לקבוצה ברמה שלנו זה לא כמו שעשו מזה. זה מבאס והכל, אבל לגיטימי.

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

אולי קלוז' לא פראיירים ואולי לא. מול מה שהם הראו נגד מכבי, היינו צריכים לעבור. אפילו די בקלות. נאמר זאת הפוך: לפני המשחקים נגדם חששתי מהם יותר ממה שראיתי מהם כשיחקנו נגדם (ועדיין הם נזקקו לעזרת שופט בשביל לעבור, שזה איכשהו משהו שנשכח כל הזמן).

אני באמת לא יודע מה קרה לרומנים נגד סלטיק, ואיך הם היו, אבל על פניו, אם לשפוט את ע"פ מה שכן ראינו (קרי, 180 דקות נגדנו), אז זו בעיקר תעודת עניות לסלטיק.

נגדנו הם שיחקו על תוצאה אז הם לא היו צריכים ליזום ולנסות לתקוף. בגלל זה הם שיחקו (או יותר נכון לא שיחקו) כדורגל מגעיל.

קבוצה שרוצה לעלות לשלב בתים חייבת לשחק מגעיל בשלבים האלה. גם כשאנחנו עלינו שיחקנו מגעיל וזה עזר לנו.

אפשר ללמוד הרבה מהסיפור של קלוז'.

קבוצה לא חזקה על הנייר, בלי יותר מדי כישרונות שפשוט הגיעה לפתיחת העונה מוכנה ברמה הפיזיולוגית והמנטלית תוך שהיא מממשת את מלוא הפוטנציאל שלה ועוברת 3 קבוצות שעל הנייר יותר טובות ממנה.

להדיח קבוצות כמו אסטנה, אותנו ואת סלטיק מהמפעל זה מלמד על זה שקלוז' פשוט הייתה מוכנה יותר- זה הכל, לא טובה יותר, פשוט מוכנה יותר.

מגיע להם להיות בליגת האלופות... גם אם הם לא יעשו שם הרבה...

מזכיר לי את קמפיין פלזן- באזל שלנו.

השלב הזה של חודשים יולי אוגוסט הוא שלב שחייבים להגיע אליו בפורמה הכי טובה שאפשר- אחוז גדול מהקבוצות לא מגיעות בכושר הרגיל שלהן- הרבה פחות... השנה לצערי אנחנו חלק מהקבוצות האלה.

5 minutes ago, שובב said:

אפשר ללמוד הרבה מהסיפור של קלוז'.

קבוצה לא חזקה על הנייר, בלי יותר מדי כישרונות שפשוט הגיעה לפתיחת העונה מוכנה ברמה הפיזיולוגית והמנטלית תוך שהיא מממשת את מלוא הפוטנציאל שלה ועוברת 3 קבוצות שעל הנייר יותר טובות ממנה.

להדיח קבוצות כמו אסטנה, אותנו ואת סלטיק מהמפעל זה מלמד על זה שקלוז' פשוט הייתה מוכנה יותר- זה הכל, לא טובה יותר, פשוט מוכנה יותר.

מגיע להם להיות בליגת האלופות... גם אם הם לא יעשו שם הרבה...

מזכיר לי את קמפיין פלזן- באזל שלנו.

השלב הזה של חודשים יולי אוגוסט הוא שלב שחייבים להגיע אליו בפורמה הכי טובה שאפשר- אחוז גדול מהקבוצות לא מגיעות בכושר הרגיל שלהן- הרבה פחות... השנה לצערי אנחנו חלק מהקבוצות האלה.

הם קבוצה מאוזנת עם מאמן גדול שמודעת למגבלות שלה. אם הם צריכים גול הם יודעים להשיג אותו, אם הם ביתרון הם יודעים לשמור עליו.

גול מהיר שלנו והתמודדות נפתחת מחדש. אין מה לעשות, נצטרך לבוא שם באנרגיה אחרת ממה שראינו עד עכשיו.

אני עוד אופטימי שזה יכול לקרות ושהקבוצה שינתה קצת פאזה בשבוע האחרון.

22 minutes ago, eran_7 said:

הם קבוצה מאוזנת עם מאמן גדול שמודעת למגבלות שלה. אם הם צריכים גול הם יודעים להשיג אותו, אם הם ביתרון הם יודעים לשמור עליו.

המאמן שלהם באמת גדול. אני מחזיק ממנו.

הוא עשה אותם קבוצה יעילה מאוד.

3 hours ago, eran_7 said:

מסכים, עומדים נהדר על המגרש + כל התרגילים בנייחים שזה פלוס לקבוצה שאין בה הרבה שטף של כדורגל מלהיב, יוזם והתקפי. קבוצה של מאמן לגמרי. רק לפני שנה הודחו והובכו מול דודלאנג' בפלייאוף אירופית, השנה התחילו מסיבוב ראשון בלי ניקוד בכלל כי לא עשו שום קמפיין אירופי ב5 שנים האחרונות ועברו 3 קבוצות מדורגות מהם והבטיחו שלב בתים באירופית לכל הפחות.

אגב סלטיק, גם לפני שנה הודחו. היא לא איזה אייאקס שעומדת בתקן של קבוצת מאסט בליגת האלופות. כשהוגרלנו ביחד עם קלוז' נגדם לא התאכזבתי קשות, היא קבוצה עבירה  בסך הכל- כל עוד באים להתמודדות מוכנים פיזית ומנטאלית כמו שקלוז' עשו וכמו שאא"ק אתונה עשו שנה שעברה.

4 hours ago, EuropE said:

סתם להבין את הנזקים , כמה נק דירוג יהיה לנו עונה הבאה ?

ואיזה עונה נמחקת ה1.5 של צוק איתן או ה-4 ? 

יהיה 16.500 נקודות כמעט כמו השנה, עונה של צוק איתן נמחקת

1 minute ago, פנחס שוף said:

חבל, הניקוד האירופי כל כך חשוב

אבל זה אומר ששנה הבאה נקבל קבוצות בליגה האירופית שאנחנו אמורים להיות ברמה שלהן?

השנה היה לנו 16.000 נקודות ובליגה אירופית קיבלנו הגרלות נוחות, זה שלא עברנו זה משהו אחר

5 minutes ago, Double said:

השנה היה לנו 16.000 נקודות ובליגה אירופית קיבלנו הגרלות נוחות, זה שלא עברנו זה משהו אחר

אז אם עונת פאקו נמחקת אתה לא אמור לאבד דירוג משמעותי

משמע עונה הבאה אתה תקבל את אותם הגרלות פלוס מינוס?

6 minutes ago, פנחס שוף said:

אז אם עונת פאקו נמחקת אתה לא אמור לאבד דירוג משמעותי

משמע עונה הבאה אתה תקבל את אותם הגרלות פלוס מינוס?

בסיבוב השני בליגת אלופות אולי נהיה מדורגים, השנה היינו קרובים רק הכוכב האדום עם 16.750 נקודות מנעו מאיתנו להיות מדורגים

6 minutes ago, tkui said:

באיזה עונה מתחילה הליגה השלישית..?

2021/22