Jump to content

מכבי תל אביב והליגה האירופית 19/20

turgi

Recommended Posts

27 minutes ago, דקסטר said:

יש אתר שאני יכול לראות בו את עשרת תקצירי משחקי המוקדמות אתמול או שצריך לחפש אחד-אחד ביוטיוב?

תבלה

https://hoofoot.com/?idp=15

19 minutes ago, קובי השועל said:

פייי תודה אחי

אין שם תקצירים של לאסק-באזל, קופנהאגן-הכוכב וקרבאח-אפואל אז אם מישהו מוצא, אשמח.

19 minutes ago, YellowAndBlue said:

תגידו למישהו יש הסבר לנפילה של סלטיק מול קלוז'?

ההסבר הוא שהפתעות קורות בכדורגל , ולא מעט

ובנוסף כנראה שקלוז לא כאלה פרייארים כמו שרוב הפורום פה חשב אחרי ההדחה מולם

2 minutes ago, יונתן said:

זה ברור שלא חסרות הפתעות בכדורגל אבל זאת קבוצה שעם טיפה יותר חדות של מכבי היינו עוברים אותם זאת בטח לא קבוצה שברמה של לתת רביעייה לסלטיק בבית .. ההסבר ההגיוני יותר זאת חולשה נוראית של סלטיק

16 minutes ago, YellowAndBlue said:

זה ברור שלא חסרות הפתעות בכדורגל אבל זאת קבוצה שעם טיפה יותר חדות של מכבי היינו עוברים אותם זאת בטח לא קבוצה שברמה של לתת רביעייה לסלטיק בבית .. ההסבר ההגיוני יותר זאת חולשה נוראית של סלטיק

לא ראיתי תקציר עדיין אבל מאמין שזה שילוב של משחק שיא של קלוז' ביחד עם משחק לא טוב של סלטיק (סגנון של פלזן/באזל בחוץ)

אני מסכים שלא ראינו קבוצה מטורפת בצמד המשחקים מולנו ואני גם רציתי לקבל אותם שוב בהגרלה כי אני חושב עדיין שהם קבוצה עבירה מבחינתנו , אבל צריך להגיד שהם באו לנתניה לשחק על תוצאה ועשו את זה טוב (לא הייתי אומר שהיינו ממש קרובים לעבור אותם, אחרי שבמחצית היינו צריכים 3 שערים כדי לעלות) וכנראה שהם לא כאלה פרייארים (בכל זאת צריך להיות קבוצה טובה בשביל לתת 4 בסקוטלנד) - ולכן זה ממש לא "בזיון" שעפנו מולם כמו שהרבה אמרו, לדעתי זה יותר בכיוון של 50-50 או 60-40 שהפעם הלך לרעתנו

Just now, Overmars said:

שום דבר לא מצדיק לראות ת׳חרא הזה עוד פעם

מסכים איתך, אך זה די נדרש אצלי

1 hour ago, שמש צהובה said:

הלב אומר עברנו שלב הזה והבא ועלינו לבתים.  מארחים בנתניה את משחקי שלב הבתים?

או באבי רן האגדי

3 hours ago, יונתן said:

אולי קלוז' לא פראיירים ואולי לא. מול מה שהם הראו נגד מכבי, היינו צריכים לעבור. אפילו די בקלות. נאמר זאת הפוך: לפני המשחקים נגדם חששתי מהם יותר ממה שראיתי מהם כשיחקנו נגדם (ועדיין הם נזקקו לעזרת שופט בשביל לעבור, שזה איכשהו משהו שנשכח כל הזמן).

אני באמת לא יודע מה קרה לרומנים נגד סלטיק, ואיך הם היו, אבל על פניו, אם לשפוט את ע"פ מה שכן ראינו (קרי, 180 דקות נגדנו), אז זו בעיקר תעודת עניות לסלטיק.

20 minutes ago, Cosmic said:

4-2-3-1 ברגיל עם ריקן במקום פרץ/גלזר. 

הייתי אומר ברסקי במקום פרץ, ואם באמת יש לו אומץ (וכפוף לאיך שהוא נראה באימונים, אין לי באמת מושג) - אז קארצב במקום פרץ.

3 hours ago, יונתן said:

On 2.8.2019 at 18:14, eran_7 said:

יש לי הרגשה שקלוז' מעיפים את סלטיק ודווקא אז אני מעדיף לקבל אותם מפרנצווארוש שיבואו למפגש הזה כמו שקלוז' באו נגדנו מעמדת אנדרדוג,

הכוכב\קופנהגן הכי קשה. ברור שעדיף את האופציה של הלא מדורגות.

קלוז' באמת לא פראיירים כמו שחשבתי 

21 minutes ago, חומץ בלסמי said:

הייתי אומר ברסקי במקום פרץ, ואם באמת יש לו אומץ (וכפוף לאיך שהוא נראה באימונים, אין לי באמת מושג) - אז קארצב במקום פרץ.

מעדיף שחקן שיודע לשים כדור ברשת על פני כל דבר אחר. מכבי לא תשטוף לפתע את המגרש, היא צריכה גולים, בכוח.  

5 minutes ago, Cosmic said:

מעדיף שחקן שיודע לשים כדור ברשת על פני כל דבר אחר. מכבי לא תשטוף לפתע את המגרש, היא צריכה גולים, בכוח.  

רק שריקן שם כדור ברשת כמעט אך ורק כשמכבי משחקת שוטף...

כך או כך, זה לא משנה הרבה.

13 hours ago, DT7 said:

איפה האפסים שאמרו שזאת פאדיחה שלא עלינו וקלוז' זאת קבוצה ברמה של בני יהודה והפועל חיפה (היו כאלה שקראו להם גם דייגים).  מה קרה אתם כבר לא מספיק גברים? יצאתם בהצהרות אחרי ההדחה ופתאום אתם מתחבאים.

יש המון סמרטוטים בפורום שחייבים לנקות.

אני עדיין עומד על זה שהם קבוצה ברמתנו ועם הכנה יותר טובה היינו יכולים לעבור. הם לא סן מרינו ולא כמה רמות מעל. כמו שאמרתי פאדיחה זה לא אכזבה בגלל שזו קבוצה שביום רגיל היא ברמה של מכבי בהחלט כן.