Jump to content

מכבי תל אביב והליגה האירופית 19/20

turgi

Recommended Posts

הגרלה טובה מאוד.

לא קל כי במצבנו כלום לא קל אבל קבינימט מה אתה מצפים? אם לא נעבור את סודובה ופרצוורוש אז לא מגיע לנו לחלוטין להיות בשלב בתים כלשהו.

שאלוהים יעזור לי ויספר לי למה אתם חושבים שזאת הגרלה נוחה יחסית או אפילו יש כאלה שחושבים שאנחנו פיברוטים

אני לא אלוהים אבל אם האופציות לקבלת קבוצה בפלייאוף היו פאוק/אייאקס, כוכב אדום/קופנהאגן, אפואל ניקוסיה/קארבאח, באטה בוריסוב, אסטנה והמנצחת בין שריף טריספול לאלופת שבדיה, אז יחסית זאת הגרלה נוחה. מה לעשות

חייב חיזוק עכשיו, בלם וחלוץ וכמה שיותר מהר. עם כמות הפציעות שלנו ואם הגרלות שיכלו להיות הרבה יותר קשות זו הזדמנות להיות בליגה האירופית . עוד עונה שלא נעלה, נדרדר משמעותית בניקוד.

יחסית לקופנהגן או הכוכב האדום.

במידה ולא עוברים קבוצה כזאת בפלייאוף האירופאית אנחנו לא ראויים לאירופה.

זו קבוצה פלוס מינוס ברמה של היידוק ספליט שעברנו בעונה של שוטא.

קופנהאגן או הכוכב האדום זו הקבוצות הכי חזקות שיכולנו לקבל, אבל היינו יכולים לקבל את דודלאנג' או את נומה קאליו, או את הארמנים, ואלו הגרלות נוחות יותר.

קבוצה שנפנפנו בקלילות רק לפני שנה הפכה פתאום להגרלה קשה? חחח

הגרלה קלילה ופדיחה אם לא עוברים.

נקווה שדינאמו לא יעשו פדיחה בעצמם כי נגדם יהיה קשה.

נפנפנו בקלות?

הגרלה סבבה, כרטיס כניסה לבתים לא צריך להשיג בקלות, הם פחות או יותר בסדר גודל של קלוז', אם נצליך לשדרג טיפה את המשחק שלנו ולהיות קצת יותר חדים צריך לעבור בסוף.

אשכרה. אנשים פה על סמים, מתלוננים על פרנצוורוש בפלייאוף.

אף אחד פה לא על סמים ,שתו מים ותרגעו .

אחרי הצמצום לא יכולנו לקבל את אייקס.

זה היה הכוכב האדום/קלוז'/פרנצוורוש/ ו2 קבוצות לא מדורגות.

חוץ מהכוכב הייתי מעדיף הגרלה אחרת.

ועדיין חייבים לעבור.

זה מסוג הדברים שאם היית שואל אותי בתחילת הקיץ אם הייתי חותם על פליאוף נגד פרנצוורוש הייתי חותם, בנסיבות המצב היה יכול להיות יותר טוב, היה יכול להיות גם פחות טוב.

אף אחד פה לא על סמים ,שתו מים ותרגעו .

אחרי הצמצום לא יכולנו לקבל את אייקס.

זה היה הכוכב האדום/קלוז'/פרנצוורוש/ ו2 קבוצות לא מדורגות.

חוץ מהכוכב הייתי מעדיף הגרלה אחרת.

ועדיין חייבים לעבור.

קלוז׳ קבוצה שיש לנו מאצ׳אפ לא טוב מולה, למה שוב?

אני לא אלוהים אבל אם האופציות לקבלת קבוצה בפלייאוף היו פאוק/אייאקס, כוכב אדום/קופנהאגן, אפואל ניקוסיה/קארבאח, באטה בוריסוב, אסטנה והמנצחת בין שריף טריספול לאלופת שבדיה, אז יחסית זאת הגרלה נוחה. מה לעשות

אחרי הצמצום לא יכולנו לקבל את פאוק/אייאקס או את אפואל ניקוסיה/קארבאח, גם לא את באטה בוריסוב, אסטנה או לודוגורץ', מה שנשאר זה קלוז'/סלטיק, דינמו זאגרב/פרנצוורוש או קלוז'/סלטיק, או יריבה שהיא לא מדורגת כמו נומה קאליו/דודלאנג' או את הארמנים או הגיאורגים כשגם ריגה או ה.י.ק הלסינקי הגרלה נוחה יותר מפרנצוורוש.

מבחינתם זה נאחס

גם העפנו אותם בלחץ שנה שעברה, גם אנחנו הלא מדורגת הכי קשה שיכולה להיות וגם זה שידור חוזר.

והכי גרוע שהם בכלל שונאים אותנו בלי קשר לכדורגל.

מרגיש שוב כמו באזל, רק הפוך.

זה בדיוק מה שבעיקר מפחיד אותי אנחנו באנו בפעם השנייה נגד באזל חלשים יותר (גם הם למרות שעדיין היו חזקים יחסית לעכשיו התחלשו ביחס למפגש הראשון והשני) ועדיין הצלחנו להעיף אותם

ואנחנו לא כמה רמות מעליהם כמו שבאזל מעלינו ועוד הם התחזקו ואנחנו התחלשנו

קופנהאגן או הכוכב האדום זו הקבוצות הכי חזקות שיכולנו לקבל, אבל היינו יכולים לקבל את דודלאנג' או את נומה קאליו, או את הארמנים, ואלו הגרלות נוחות יותר.

+5478575

ועדיין אפשר וצריך לעבור אותם

אבל קודם כל יש משחק חשוב ביום חמישי וצריך להתחיל לחמם את הגרון כמו שהקרח מחמם את הכדורים

נטו כי אנחנו בערך יודעים מה הם שווים כבר, ואני באמת מאמין שאנחנו טובים מהם, במיוחד עוד כמה שבועות שיחזרו קצת שחקנים מפציעות והקבוצה תרוץ קצת.

אף אחד פה לא יודע מה נקבל מפרנצוורוש באמת.

אגב במידה ויודחו מול סלטיק, קלוז קיבלו את א.י.ק סולנה(עכשיו מקום 2 בשבדיה עם אותו מספר נקודות של מאלמו)

קיבלנו הגרלה יותר נוחה מהם זה בטוח.

אני לא מבין איך התקבעה התחושה הזו.

בהנחה שמה שראינו מקלוז' זה מה שיש לה להציע, מכבי קבוצה טובה יותר. בהחלט היינו צריכים להיראות טוב יותר בצמד המשחקים האלה, אבל לא עברנו את הרומנים בעיקר בגלל דברים שלא תלויים בקבוצה ולא כי היריב הציג איזו איכות שאין למכבי איך להתמודד איתה.

אם היית אלוהים היית יודע ש80 אחוז מהקבוצות שרשמת לא רלוונטיות להגרלה שהייתה לנו היום

או שהיית משחק כדורגל בסין B)

לא טוב לפגוש אותה קבוצה פעמיים תוך זמן קצר מאוד.

זה יכל ללכת לטובתנו, זה יכל ללכת לטובת קלוז'.

אי אפשר לדעת.

לדעתי זה לא משנה קלוז' או פרנצוורוש, הן קבוצות שוות ברמתן.

שאלוהים יעזור לי ויספר לי למה אתם חושבים שזאת הגרלה נוחה יחסית או אפילו יש כאלה שחושבים שאנחנו פיברוטים

לא פייבוריטים. 50-50 לדעתי. אנשים פה אוהבים לזלזל היריבות ואז להתאכזב.