Jump to content

מכבי תל אביב והליגה האירופית 19/20

turgi

Recommended Posts

לא מבין את אלה שרוצים את קלוז'.

בשני משחקים לא ניצחנו אותם וההגנה שלהם טובה מאוד. הם יודעים להבקיע ממצבים בודדים ומשחקים טקטי. בנוסף הם מכירים אותנו טוב.

עדיף לקבל לא מדורגת. לצערי בסוף נקבל את הכוכב האדום.

כי אם אני מסתכל על 2 המשחקים אז אני בטוח שאנחנו קבוצה טובה יותר.

המשחק הראשון היה זוועתי כמו כל משחק ראשון של העונה, כשחוץ ממחנה אימונים לא חווית כלום. בגומלין כבר ראו טוב מאוד שאנחנו טובים בהרבה.

נכון, יש לנו נקודות תורפה שהם מספיק טובים כדי לנצל, אבל אני חושב שלעובדה שכבר שיחקת נגדם ואתה מודע ליכולות שלהם + הרצון של השחקנים לנקום, בהחלט תהיה השפעה על מפגש נוסף נגדם.

לא היתי מזלזל בקלוז' לרגע

מי יודע מה היכולת שלהם ? אולי הם גם היו גרועים ? בסופו של דבר הם עשו הגנה חזקה ואי אפשר היה לפרוץ את הבונקר שלהם..מכל המדורגות אין לי העדפה כי אני לא מכיר את הרמה של הכוכב וההונגרים, יש לי העדפה לקבוצה לא מדורגת .

בא לי את קלוז' זה הרק שיבואו החדש. לא ניצחנו אותם פעמיים, לא ברור לי למה אתם חושבים שנעבור אותם בכזו קלות. יותר מזה, במשך 180 דקות לא הייתה אפילו דקה אחת שהיינו ביתרון עליהם בסיכום שני המפגשים. לזלזל בהם זה הכי ישראלי מצידנו, כמו לזלזל בפולין ואז להגיד שזהבי לא שווה כלום כי חטפנו מהם 4-0 בחוץ. אנחנו בינוניים מאוד וכדאי שתפנימו את זה כבר. בלי קשר לזה שלהיות מודח מול אותה קבוצה פעמיים זה אחד האכזריים.

בקיצור, רק אחת מהלא מדורגות.

אתה מדבר כאילו הם הציגו בצמד המשחקים רמה של קבוצת צ'מפיונס לגיטימית ועוד משווה להפרשי רמות בין פולין לישראל.

קבוצה סבירה שניצלה סגל חסר מאוד, חלודה של תחילת עונה וחוסר מזל מול השער למרות דומיננטיות מוחלטת של מכבי.

מישהו בכלל זוכר/יודע שפנסטיל הציל דקה 90 מהקו טיל עם הראש שהיה גול בטוח?

אם זה היה נכנס היינו עפים.

וואי וואי הייתה שם החמצה אחת של אלי ביטון שבגללה בעטתי בשולחן יחף