Jump to content

עטר

Recommended Posts

זה משהו שהתחיל עוד בעונה שעברה ואני לא מתכוון לסדרת חינוך שהוא נתן לו אלא לקראת סוף העונה.

כמה שיגידו שהוא לא בכושר טוב, אני עדיין מעדיף אותו בהרכב הפותח על חשבון ריקן.

איביץ חייב לפתוח איתו בהרכב בחמישי הבא.

מצד אחד באופן מוכח הוא הסקורר הכי טוב בקבוצה. מצד שני, כנראה שהוא לא בכושר. הוא לא נראה כך בכל אופן. בלקמן, יוני ושכטר צריכים לפתוח יחד עם מיכה בקישור לצד שניים מתוך ריקן/גלזר/פרץ(היה הכי חלש על המגרש היום ביי פאר.)

אין פה עניין לא מקצועי.

זה התחיל כשעטר הפסיק לשחק עבור הקבוצה, ועבר להתמקד באיך הוא הופך להיות מלך השערים של הליגה.

מעבר לכך, נראה שהוא פשוט בכושר רע. לא חד ולא מרוכז. הבעיטה החופשית הגרועה שלו היום הייתה סימבולית בעיניי.

די עם כותרות ונושאים מפגרים.

די עם הערות מיותרות.

לא חייבים להגיב שאין מה.

השחקן הכי טוב שלך לא פותח בשום משחק.

נראה לי שזה נושא שכדאי לדבר עליו או שאולי עדיף להמשיך לקלל את השופט או משהו מבסגנון.

באופן כללי אני חושב שכל עוד הוא ישחק חצי שעה בסוף כל משחק הוא לא יכנס לכושר.

די עם הערות מיותרות.

לא חייבים להגיב שאין מה.

נראה לי שזה נושא שכדאי לדבר עליו או שאולי עדיף להמשיך לקלל את השופט או משהו מבסגנון.

אוי כמה שהוא רחוק מלהיות השחקן הכי טוב שלך.

הגיע הזמן שתתקדמו ושתבינו שהוא כבר לא כוכב. אה וזה שאתם מתלהבים שהוא נכנס גורם לו גם לחשוב שהוא כוכב וזה מתבטא על המגרש ולא לטובה.

די עם הערות מיותרות.

לא חייבים להגיב שאין מה.

אני אוהב עטר אבל הוא כל כך רחוק מלהיות השחקן הכי טוב שלך חחח לצערי במשחקים שהוא עולה הוא בעיקר מחרב התקפות. אז נכון אם אין מה להפסיד הוא יכול להביא את הטאץ' שיביא את הגול אבל באיזה מחיר?

אני מסכים עם הדעות , שעטר הרבה פעמים משחק באגואיסטיות , אבל האמת שמאוד קשה לי להבין את איביץ שלא הלחים אותו להרכב בהתמודדות מול קלוז , לטעמי זה בין השחקנים היחידים בקבוצה שיש להם killer instinct לא סתם שנה שעברה הוא היחיד שהכניס במקודמות באירופה וסחב אותנו עד לפליאוף .

מה שכן אני מעדיף שאם הוא לא פותח שלא ישחק בכלל , תמיד לוקח לו זמן להיכנס למשחק ובשני המשחקים האחרונים נראה שעד שהוא מוריד את החלודה ומנקה את עצמו מעצבים והבאסה שהוא לא פתח כבר נגמר המשחק.

לא חושב שיש בניהם דם רע, אם כן וזה באמת קרה מהעונה שעברה, למה בסוף מכבי "נשברו" ונתנו לו חוזה בסכום שלא רצו לשלם לו?
כנראה שכן רצו אותו ולכן אני לא חושב שיש בעיה שם מעבר לשיקולים מקצועיים.

מכבד את הדעות של כולם, אבל לא מסכים עם העניין לגבי עטר. אני חושב שעדיין הוא השחקן הכי כשרוני בהתקפה שלנו.

וגם אם אנסה לזרום עם מה שאתם אומרים, אז רק אחרי שהוא יפתח בהרכב שניים-שלושה משחקים ברצף לשם שינוי,יהיה ניתן באמת לבחון אותו ברמתו הנוכחית ולא שהוא מקבל פעם בכמה משחקים 30 דקות ולשכוח את כל מה שהוא כן עשה בעונה שעברה. וקצת קשה לי לקבל דעות שמשתנות אחרי כל משחק ואמנם אני לא מגיב כאן הרבה אבל קורא כל הזמן ואחרי כל משחק הדעות פה על שחקנים משתנות בקצב לא נורמלי.

אל תשכחו שעטר לא עשה כמעט הכנה עם הקבוצה.

במחנה האימון הוא לא שותף באף משחק, עדיין לא נכנס לעניינים.

הוא עדיין לא חד בשביל לפתוח בהרכב.

אני מאוד אוהב את עטר וחושב שהוא עדיין אחד השחקנים המסוכנים שלנו

אבל באלוף האלופים וגם היום הוא נכנס פשוט במטרה להוכיח, שזה אחלה אבל כשזה מתבטא בלהתחנן לכדור כל פעם גם כשאין סיבה, וללכת לבד גם כשאין סיבה, ולא להציג יכולת טובה אז זה אומר שזה בא על חשבון הצלחת הקבוצה וזה לא מתאים.

גומרים פה את עטר כאילו הוא לא מגיע אחרי עונה מצויינת בליגה והשחקן הכי טוב שלנו במוקדמות אירופה בשנה שעברה. פתאום הוא מבוגר ואחרי השיא, הקיץ גמר אותו?

קצת קשה להיות חד כשאתה עולה 10-20 דקות במקרה הטוב.

ולמרות שהנושא הזה מיותר כמו 90% מהנושאים פה כי יש אנשים שתפקידים להיכנס לנושאים ולכתוב שזה נושא מיותר, עדיין אני חושב שעטר צריך לפתוח.

ולמרות שהנושא הזה מיותר כמו 90% מהנושאים פה כי יש אנשים שתפקידים להיכנס לנושאים ולכתוב שזה נושא מיותר, עדיין אני חושב שעטר צריך לפתוח.

איביץ׳ חושב אחרת (לגבי עטר, לא יודע מה דעתו לגבי הנושא)

איביץ עולה בהתאם ליריבה. כנראה שלדעתו נגד הרומנים ריקן היה עדיף על עטר. זה לא מעיד כלום על מעמדו של עטר בקבוצה.

נושא מיותר.

ההחלטות של איביץ' נטו מקצועיות.

ת

לנוכח הכשלון המקצועי המהדהד - של איביץ באופן פרטני - יש מקום לשקול את הטענה שאולי החלטתו המקצועית נטו לגבי עטר גם כן היתה שגויה.

אגב, גם בשיא הקריירה שלו, הוא חא היה שחקן שיכול להכנס דקה 70 ולעשות שינוי. מילא בחוץ, לא לפתוח איתו אתמול / להכניס אותו לכל המאוחר במחצית, היתה החלטה אומללה.

זה התחיל כשעטר הפסיק לשחק עבור הקבוצה, ועבר להתמקד באיך הוא הופך להיות מלך השערים של הליגה.

מעבר לכך, נראה שהוא פשוט בכושר רע. לא חד ולא מרוכז. הבעיטה החופשית הגרועה שלו היום הייתה סימבולית בעיניי.

לא הייתה שום סיבה הגיונית שהוא בעט ולא יונתן כהן.