Jump to content

רשמים מההפסד הביתי לקלוז' בגומלין מוקדמות האלופות | הדחה כואבת

Sawyer

Recommended Posts

יפה. הלוואי ואטעה גם הפעם. אבל בוא נגיד שאתמול באתי עם 4 חברים ונראה שלסודובה אבוא לבד/אחד.

+ היה להרבה אנשים את הכרטיס חינם

מצב אידיאלי בהיבט של נשאר אותו מאמן, יש מנהל מקצועי שמכיר את הקבוצה, אין אף שחקן מרכזי שעזב, קבוצה טובה שלקחה אליפות ברמה מעל הליגה. תאכלס, יכולת כבר מינואר שנה שעברה להיערך לעונה. זה קיץ שלא היה לנו כבר הרבה מאוד זמן.

אז אידאלי מצד אחד ולא כ"כ אידאלי מצד שני. לא חושב שיש כאן איזה פספוס מיוחד.

האמת שמכבי שיחקה סה"כ סביר פלוס, עם כל הבעיות שלה. ראיתי אותנו בעונות ארופאיות משחקים רע הרבה יותר ועוברים. בסוף הודחנו בנסיבות לא לגמרי כשרות.

כל תוצאה מלבד לעבור את סודובה יהיה בגדר כישלון קולוסאלי.

זה כן.

+ היה להרבה אנשים את הכרטיס חינם

זה לא נכון להגיד, זה בא בחינם בדמות של 240 שקל לפוראבר כשהמחיר של הכרטיס הוא ההבדל היחיד בין הפוראבר לפוראבר פלוס.

זה לא נכון להגיד, זה בא בחינם בדמות של 240 שקל לפוראבר כשהמחיר של הכרטיס הוא ההבדל היחיד בין הפוראבר לפוראבר פלוס.

מאמין ש90% מאלו שעשו את הפוראבר עשו את זה דרך הכרטיס אשראי אז זה היה להם בחינם.

אז אידאלי מצד אחד ולא כ"כ אידאלי מצד שני. לא חושב שיש כאן איזה פספוס מיוחד.

האמת שמכבי שיחקה סה"כ סביר פלוס, עם כל הבעיות שלה. ראיתי אותנו בעונות ארופאיות משחקים רע הרבה יותר ועוברים. בסוף הודחנו בנסיבות לא לגמרי כשרות.

זה כן.

מסכים, המשחק היה סה״כ סביר בטח בהתאם לשלב בעונה, כמות הפצועים והיריבה.

לא יודע אם הייתי אומר נסיבות לא כשרות, אבל כן שוב חוסר מזל עם שיפוט מחורבן, לא דומה אבל להדחה של שנה שעברה.

לא רק שכל התקשורת חושבים שאנחנו איזה מדינת כדורגל שיכולה לזלזל במישהו חוץ מבעצמה, גם הדבר היחיד שמשנה זה התוצאה, מכבי סה״כ נראו בסדר בהתאם לסיטואציה וכל כתבות הכישלון והבכי מוגזמות לחלוטין, חבל שהקהל האדיוט שלנו נשאב לחרא הזה.

אגב, הרבה כבוד לשכטר ומנספורד שיצאו אחרי ההפסד להתראיין וגם כמובן דיברנו לעניין.

מאחל לשכטר עוד הרבה שנים לשחק כדורגל אבל הראיון פרישה שלו עם יוסיפוביץ׳ יהיה קאלט.

יפה. הלוואי ואטעה גם הפעם. אבל בוא נגיד שאתמול באתי עם 4 חברים ונראה שלסודובה אבוא לבד/עם אחד.

זו לא אינדיקציה מספיק טובה.

טיפ קטן-עדיף להיות אופטימי מפסימי לאורך זמן.

זו לא אינדיקציה מספיק טובה.

טיפ קטן-עדיף להיות אופטימי מפסימי לאורך זמן.

גם פסיכולוגים לא יעזרו פה אבל תודה (לא בציניות)

על אתמול הרווחתי ארוחה אז בנתיים רק פסימי זה מרגש

זה בעיקר כואב כי הפסדנו לקבוצה פחות טובה, אם זאת היתה קבוצה רצינית אף אחד לא היה מתבאס.

תכלס אין לנו מה למכור בליגת האלופות, קיבלנו בראש שם עם זהבי בקבוצה, צריכים אליפות שוב, ובבלומפילד ננסה לקחת את זה הלאה.

נקווה שמתייחסים לסודובה בשיא הרצינות הם לא באים להיות שטיח.

עולים עם נוער מחוזק ושומרים שחקנים לחצי גמר גביע הטוטו

אחרי שעפים מהצמפיונס קשה להכנס למוד של אירופאית, זה הבדל שמיים וארץ.

מאכזב

למועדון וקבוצה ברמה שלנו אין שום זכות לזלזל במפעל כמו הליגה האירופאית,רוב הזמן אנחנו מתאימים לפחות לשלב הבתים של המפעל הזה,ויש תקופות שגם את זה אנחנו לא שווים.

זה בעיקר כואב כי הפסדנו לקבוצה פחות טובה, אם זאת היתה קבוצה רצינית אף אחד לא היה מתבאס.

תכלס אין לנו מה למכור בליגת האלופות, קיבלנו בראש שם עם זהבי בקבוצה, צריכים אליפות שוב, ובבלומפילד ננסה לקחת את זה הלאה.

הם קבוצה רצינית, אנחנו אולי יותר טובים אבל הם קבוצה לא רעה

הם קבוצה לא רעה, אבל לא כזו שצריכה להדיח אותנו.

הרי על מה הודחנו? טעויות בהגנה ושיפוט הזוי, לא מאיזה מהלכים מבריקים או כדורגל אמיתי, עקיצות.

שזה בסדר גם ככה, זה הכדורגל, אבל דעתי היא שגם ללא השחקנים הפצועים היינו צריכים לקחת אותם.

יש לאיביץ' חלק בזה, הם גם הודה... הקבוצה לא היתה מוכנה, זאת לא מכבי שאנחנו מכירים ולכן זה מתסכל.

ושלא ידברו איתי על דסה וטיבי.

אחד היה פצוע כל שני וחמישי, והשני היה בלם מחליף על הספסל, שגם חלק מהמקרים היה ביציע, דיבורים על זה שנחלשנו זה בולשיט.

בקיץ ההוא היו נסיבות מקלות. השנה אין. אמנם היו המון פציעות וחוסר מזל, אבל בסופו של יום היה לנו מצב אידיאלי לבוא מוכנים לשלבי המוקדמות ולא ניצלנו את זה. להפך.

זאת גם הוכחה שמשחקי ידידות לא הכי משקרים בסופו של דבר. מגמות שרואים שם זה מה שתראה אחר כך במציאות

שילוב של צוות שיפוט נוראי, שגמר אותנו עם שריקות הזייה. שוער חלוד שמוסיף עוד טעות של גול. ובראש ובראשונה ניצול מצבים פשוט נוראי - בשני שלהם הייתה הרגשה שאנחנו נותנים משחק ששווה 3-1 ואנחנו בפיגור משום מקום.

בקיצור אין זמן כל כך ללקק את הפצעים צריך להתכונן לסודובה, עוד יריבה שצריך לעבור בעז"ה גם נעבור.

למועדון וקבוצה ברמה שלנו אין שום זכות לזלזל במפעל כמו הליגה האירופאית,רוב הזמן אנחנו מתאימים לפחות לשלב הבתים של המפעל הזה,ויש תקופות שגם את זה אנחנו לא שווים.

להפך אני חושב שרוב הפורום פה מכוון תמיד לליגה האירופאית , אני חושב שזה המפעל שמכבי צריכה לכוון אליו כל עונה , גם כסף גם דירוג שיעזור לנו לעלות לאלופות פעם בחמש שנים לאלופות .

הכאב פה זה שאנחנו לא נהיה מדורגים בפליאוף אירופית , מכבי לטעמי עם כל הגבלות הזרים והחומר של השחקן ההישראלי יכולה וצריכה להגיע כל שנה לאירופית , וככה בסופו של דבר הזרים שגם יבואו לפה יהיו ברמה גבוהה יותר שנסיים עם הפייר פלי.

להפך אני חושב שרוב הפורום פה מכוון תמיד לליגה האירופאית , אני חושב שזה המפעל שמכבי צריכה לכוון אליו כל עונה , גם כסף גם דירוג שיעזור לנו לעלות לאלופות פעם בחמש שנים לאלופות .

הכאב פה זה שאנחנו לא נהיה מדורגים בפליאוף אירופית , מכבי לטעמי עם כל הגבלות הזרים והחומר של השחקן ההישראלי יכולה וצריכה להגיע כל שנה לאירופית , וככה בסופו של דבר הזרים שגם יבואו לפה יהיו ברמה גבוהה יותר שנסיים עם הפייר פלי.

נו זה מה שאני בדיוק אומר פשוט ציטטתי את זה שאמר שאחרי שעפנו אתמול אנחנו לא במוד לאירופית,כאילו באיזה זכות אנחנו יכולים לא לבוא באלף אחוז על המפעל הזה?

זאת גם הוכחה שמשחקי ידידות לא הכי משקרים בסופו של דבר. מגמות שרואים שם זה מה שתראה אחר כך במציאות

גם עונה שעברה וגם בעונת סוזה אני זוכר משחקי אימון לא טובים ובסוף כולנו יודעים איך זה נגמר...

בן בסט כל שנה היה הכוכב של המחנה וזה היה שווה משהו?

למה אתה תמיד צץ שמכבי מפסידה?

הדבר שהכי שיגע אותי זה ששחר פיבן לא הפסיק לאבד. כל פס שלו כמעט פשוט הגיע לקלוז. גם פסים פשוטים.

חוסר ביטחון שלא ראיתי ממנו הרבה זמן.

נראה לי שהחוסר ביטחון הזה הוא בגלל שאין את ייני לידו.

הדבר שהכי שיגע אותי זה ששחר פיבן לא הפסיק לאבד. כל פס שלו כמעט פשוט הגיע לקלוז. גם פסים פשוטים.

אותי יותר משגע שבורחים לאופיר כדורים על הקו, יש לו בעיה לפעמים של עצירת כדורים פשוטים מאוד

ואני השתגעתי מחוסר התיאום בין פרץ-גלזר-מיכה אחרי כל כך הרבה משחקים ביחד.

הרגיש לי שגלזר מנסה לצאת קצת קדימה ומיכה מנסה לחזור אחורה כל פעם כדי להתחיל את ההתקפות מוקדם יותר ופרץ פשוט נדחק החוצה ולא הצליח למצוא את המקום שלו.

כשבמקור כמובן גלזר צריך ללכת יותר אחורה ופרץ ה50-50

קשה להבין את ההחלטיות של השופט אין ספק , אחרי הר געש באצטדיון ביתי אחרי דקה אחת הוא פשוט שרק בהחלטיות כשהרגע הוא בסיטואציה של לא לשרוק גם אם תפסו לשחקן בביצים , במיוחד פנדל גבולי כזה שאחרי ראייה של התקציר השחקן עשה לשכטר שכטר .

שופט הזוי ועצוב ניראלי ששיגעון גדלות זה התיאור המושלם בשבילו.

מדוייק. פשוט זיין אותנו, סליחה על הבוטות.

עם הטירוף שהיה עוד התקפה או שניים היינו כובשים עוד אחד, ויש הבדל לספוג 1:1 מאשר 2:1, הקיצר שופט בן כלבים, ****. חייב למות