Jump to content

רשמים מההפסד הביתי לקלוז' בגומלין מוקדמות האלופות | הדחה כואבת

Sawyer

Recommended Posts

לא יודע אם זה חוסר מזל - ההגנה שכחה את השחקן לגמרי, ועדיין, הוא הדף לאמצע.

ובכל זאת - אנשים שופטים אותו על זה שספג שלושה שערים משני מצבים. נכון שזאת סטטיסטיקה מזעזעת, נכון שלא היה צריך לספוג אותם, ובכל זאת. זה לא sample size רציני בשביל להסיק ממנו משהו. ב-100% מהמצבים שהיו מולו במשחקים רשמיים הוא לא הגיב טוב, זה נכון. אבל אלה רק שני מצבים. לא יודע אם יהיה טוב או לא, אבל זה גם לא רציני להרוג אותו עכשיו לדעתי.

זה שהשחקן שוטט שם לבד בטח לא קשור אליו. בנוסף, להגיד שכל ״הדיפה לאמצע״ כטעות זה קצת מצחיק בעיניי.

כששוער נאלץ להתמודד עם כדור מאוד קשה, כמעט ואין לו שליטה על המסלול שאליו יילך הכדור אחרי ההדיפה. המאמצים שלו מתנקזים בלהגיע לכדור, לא מעבר לכך.

פשוט משחק מבאס.

הפנדל המומצא שניה אחרי שער היתרון ממש הוציא לנו את האויר, החולמנות בהגנה בגול השני בכלל הייתה ביזיון. אגב כמו במשחק הראשון גם פה אני לא חושב שמירב האשמה היא על השוער למרות שהתקשורת שלנו תחגוג על זה כאילו הבאנו איזה חתול בשק שחירב לנו את ליגת האלופות אבל האמת היא שכמו שפרץ הפקיר אותו במשחק הראשון ובמקום לעלות לכדור העדיף להתכופף גם פה פיבן משום מה נגח כדור ישר ליריב תוך כדי שאני צורח "בשביל מההההה????? עזוב את זה לשוער!!!" שניה אחר כך יאניאוטיס הודף בעיטה ממש טובה, אז ההדיפה לא הייתה הכי מוצלחת אם כי הבעיטה הייתה קשה מאוד להדיפה ולא כל שוער בכלל מגיע לדבר הזה אבל איפה הגנה? איך מפקירים ככה שחקן חופשי ברחבה, לא קופצים לריבאונד. שער שהוא הרבה יותר על ההגנה שלנו מאשר באשמת השוער.

במשחק כזה היה חסר לנו מאוד מישהו שיבצע את החיתוכים פנימה, האמצע שלנו היה אנמי ודי פרוץ. גלזר ופרץ פשוט לא יכולים לשחק ביחד. עוד מהעונה שעברה הציוות הזה פשוט לא עובד לא בליגה לא באירופה לא בשום מקום. הנה למשל משחק שהייתי נותן לקארצב לעלות בתור הקשר הקדמי, יונתן במקום ריקן שאני עד עכשיו לא מבין מה לעזאזל הוא עושה על המגרש. ויש פה משהו שאפשר לצאת למלחמה.

קלוז' לא קבוצה חלשה, אבל גם לא כזאת חזקה ובאמת תפסו אותנו בפורמה על הפנים עם פצועים ובלי דסה שעזב. חבל על ההדחה באמת האמנתי שנוכל לעבור אותם. עכשיו המטרה שלב הבתים של הליגה האירופית, חובה עונה אירופאית בבלומפילד לא רוצה לדמיין אפילו מצב שזה לא יקרה.

פשוט משחק מבאס.

הפנדל המומצא שניה אחרי שער היתרון ממש הוציא לנו את האויר, החולמנות בהגנה בגול השני בכלל הייתה ביזיון. אגב כמו במשחק הראשון גם פה אני לא חושב שמירב האשמה היא על השוער למרות שהתקשורת שלנו תחגוג על זה כאילו הבאנו איזה חתול בשק שחירב לנו את ליגת האלופות אבל האמת היא שכמו שפרץ הפקיר אותו במשחק הראשון ובמקום לעלות לכדור העדיף להתכופף גם פה פיבן משום מה נגח כדור ישר ליריב תוך כדי שאני צורח "בשביל מההההה????? עזוב את זה לשוער!!!" שניה אחר כך יאניאוטיס הודף בעיטה ממש טובה, אז ההדיפה לא הייתה הכי מוצלחת אם כי הבעיטה הייתה קשה מאוד להדיפה ולא כל שוער בכלל מגיע לדבר הזה אבל איפה הגנה? איך מפקירים ככה שחקן חופשי ברחבה, לא קופצים לריבאונד. שער שהוא הרבה יותר על ההגנה שלנו מאשר באשמת השוער.

במשחק כזה היה חסר לנו מאוד מישהו שיבצע את החיתוכים פנימה, האמצע שלנו היה אנמי ודי פרוץ. גלזר ופרץ פשוט לא יכולים לשחק ביחד. עוד מהעונה שעברה הציוות הזה פשוט לא עובד לא בליגה לא באירופה לא בשום מקום. הנה למשל משחק שהייתי נותן לקארצב לעלות בתור הקשר הקדמי, יונתן במקום ריקן שאני עד עכשיו לא מבין מה לעזאזל הוא עושה על המגרש. ויש פה משהו שאפשר לצאת למלחמה.

קלוז' לא קבוצה חלשה, אבל גם לא כזאת חזקה ובאמת תפסו אותנו בפורמה על הפנים עם פצועים ובלי דסה שעזב. חבל על ההדחה באמת האמנתי שנוכל לעבור אותם. עכשיו המטרה שלב הבתים של הליגה האירופית, חובה עונה אירופאית בבלומפילד לא רוצה לדמיין אפילו מצב שזה לא יקרה.

כי הרבה יותר סקסי להפוך את יאניוטיס לאנסטיס 2 בעיניי התקשורת, לא משנה מה הם יהפכו כל דבר לטעות גורלית שלו,

הפעם יש לו יותר אשמה לדעתי מפעם קודמת שההגנה עשתה פדיחה עצומה אבל אז מה? זה ידוע שהוא צריך להוריד חלודה ולהכנס לעניינים, אם היינו מביאים אותו בשיא אחרי עונה שבה הוא נבחר לשוער העונה ביוון זה היה עולה לנו כמו ראיקוביץ'. אז צריך סבלנות לתת לו להוריד חלודה, ברגע שייני וסבוריט (ובע"ה בלם נוסף, אינשאללה רק שיבוא) יחזרו ואולי ז'ראלדש יתפוס מקום בהרכב אז יוכלו להתחיל ליצור תיאום והבנה בהגנה וזה ישפיע גם עליו.

הבעיה היא שכבר אוהדים שלנו חותכים אותו, אחד הציע להעיף אותו היום ולעלות עם טננבאום בתור שוער ראשון העונה. אתה מבין? אחרי 2 משחקים רשמיים (לא סופר את הסופרקאפ) כבר חותכים אותו, עוד משחק או שניים הוא יתחיל גם לקבל בוז מהקהל במצב כזה, זה כבר לא יפתיע אותי למרבה הצער.

גלזר היה מצויין הגנתית לדעתי,עמד נכון,חטף כדורים,עשה לחץ,בקיצור עשה את תפקידו.

לעומתו דורפרץ פתח את העונה בצורה סבירה עד כה.

בכל מקרה שנייהם לא הצליחו לדחוף את המשחק קדימה בנוהל

לדעתי? טעות של איביץ׳ לשחק עם שנייהם,אני חושב שבמשחק כזה אני משחק עם אחד מהם,זה היה נראה כיאלו דור משחק קצת יותר קדימה מגלזר אבל הוא פשוט לאהצליח לעזור למיכה ולשאר השחקנים בשליחת כדורים חכמים קדימה ופריצת הבונקר הרומני.

אני חושב שחילוף בוגר היה להוציא את אחד מהם ולשחק עם ריקן באמצע יחד עם דור,ריקן שחקן שמאיים על השער וחושב קדימה,ולדעתי גם לא היה מאוד רע.

אם כבר 1-2 להם בואו נשים את כל הצ׳יפים שנשארו לנו בשולחן.

יאללה מכבי,שלב בתים באירופית וכולנו עם חיוך.

כי הרבה יותר סקסי להפוך את יאניוטיס לאנסטיס 2 בעיניי התקשורת, לא משנה מה הם יהפכו כל דבר לטעות גורלית שלו,

הפעם יש לו יותר אשמה לדעתי מפעם קודמת שההגנה עשתה פדיחה עצומה אבל אז מה? זה ידוע שהוא צריך להוריד חלודה ולהכנס לעניינים, אם היינו מביאים אותו בשיא אחרי עונה שבה הוא נבחר לשוער העונה ביוון זה היה עולה לנו כמו ראיקוביץ'. אז צריך סבלנות לתת לו להוריד חלודה, ברגע שייני וסבוריט (ובע"ה בלם נוסף, אינשאללה רק שיבוא) יחזרו ואולי ז'ראלדש יתפוס מקום בהרכב אז יוכלו להתחיל ליצור תיאום והבנה בהגנה וזה ישפיע גם עליו.

הבעיה היא שכבר אוהדים שלנו חותכים אותו, אחד הציע להעיף אותו היום ולעלות עם טננבאום בתור שוער ראשון העונה. אתה מבין? אחרי 2 משחקים רשמיים (לא סופר את הסופרקאפ) כבר חותכים אותו, עוד משחק או שניים הוא יתחיל גם לקבל בוז מהקהל במצב כזה, זה כבר לא יפתיע אותי למרבה הצער.

מסכים איתך לגמרי , יש לי הרגשה שהוא יהיה שוער מצוין וישכיח את העונה האחרונה של ראיקו , אבל אי אפשר שלא לחשוב באיזה מחיר עושים את זה .

זה שחקן שצריך להוריד חלודה וכבר ראינו את זה קורה פעם אחת עם ראיקו , אני בדעה שיש לו חלקים בשערים שספגנו אבל הגולים האלה יותרעל ההגנה מאשר עליו .

מה שכן עובר לי בראש זה למה לא לתת לטננבאום אם אנסטיס צריל להוריד חלודה , למה שטננבאום לא יפתח במוקדמות יותר תיאום בהגנה ופחות פחד של הורדת חלודה , ניראה לי פחות מסוכן ויותר מרגיע את ההגנה , והייתי נותן ליאניוטיס להיכנס יותר בקלות ובלי לחץ במשחקים אחרים עד שירגיש בטוח .

מסכים איתך לגמרי , יש לי הרגשה שהוא יהיה שוער מצוין וישכיח את העונה האחרונה של ראיקו , אבל אי אפשר שלא לחשוב באיזה מחיר עושים את זה .

זה שחקן שצריך להוריד חלודה וכבר ראינו את זה קורה פעם אחת עם ראיקו , אני בדעה שיש לו חלקים בשערים שספגנו אבל הגולים האלה יותרעל ההגנה מאשר עליו .

מה שכן עובר לי בראש זה למה לא לתת לטננבאום אם אנסטיס צריך להוריד חלודה , למה שטננבאום לא יפתח במוקדמות יותר תיאום בהגנה ופחות פחד של הורדת חלודה , ניראה לי פחות מסוכן ויותר מרגיע את ההגנה , והייתי נותן ליאניוטיס להיכנס יותר בקלות ובלי לחץ במשחקים אחרים עד שירגיש בטוח .

מה פרויד היה אומר על זה? :whistling:

יכול להיות שלא ציפו שהחצץ שנאכל יהיה כזה משמעותי כי הייתה לנו הגנה טובה ויציבה בשלב שהביאו אותו אבל אז פתאום דסה עזב, טיבי עזב, סבוריט וייני נפצעו ואמאדור שעד אז היו דיבורים על להחליף אותו בבלם טוב יותר פתאום נשאר ועוד בניגוד לרצונו לכאורה, אז קיבלו פה הגנה אחרת לגמרי ועל זה הביאו שוער חדש, בעוד שהם חשבו שיביאו שוער חדש על הגנה טובה יציבה ומתואמת.

בקטע הזה בניגוד לחובבנים מב"ש אני רגוע שהצוות המקצועי שלנו יתן לו את הגב שצריך ולדעתי הוא יהיה שוער אפילו יותר טוב מראייקוביץ.

אוהדים תמיד יהיו אוהדים שידברו מהרגש ובעיקר מטמטום, הרי את ראייקו אנשים רצו לצלוב תקופה ארוכה, קיללו אותו ואפילו את חברה שלו וזה הגיע לרמות מגעילות כבר שראייקו התחיל להחזיר להם בחזרה. אם ראייקו הצעיר הצליח להתגבר על זה ולעזוב בתור שחקן אהוב בטח שחקן מנוסה כמו יאניאוטיס יצליח גם.

בקטע הזה בניגוד לחובבנים מב"ש אני רגוע שהצוות המקצועי שלנו יתן לו את הגב שצריך ולדעתי הוא יהיה שוער אפילו יותר טוב מראייקוביץ.

אוהדים תמיד יהיו אוהדים שידברו מהרגש ובעיקר מטמטום, הרי את ראייקו אנשים רצו לצלוב תקופה ארוכה, קיללו אותו ואפילו את חברה שלו וזה הגיע לרמות מגעילוות כבר שראייקו התחיל להחזיר להם בחזרה. עם ראייקו הצעיר הצליח להתגבר על זה ולעזוב בתור שחקן אהוב בטח שחקן מנוסה כמו יאניאוטיס יצליח גם.

בע"ה, אני מאמין בו מאוד וגם שקיבלו גול "עליו", לא יודע, זה לא הכעיס אותי, לא הדאיג אותי. מדובר בשוער טוב אבל חלוד שהגיע בדיוק בשפל של ההגנה שלנו בלי סבוריט, בלי ייני, כשקנדיל פתאום נראה פחות טוב, אני מאמין שיהיה בסדר איתו אם לא ישחטו אותו יותר מידי עד שהוא ישבר.

גלזר היה מצויין הגנתית לדעתי,עמד נכון,חטף כדורים,עשה לחץ,בקיצור עשה את תפקידו.

לעומתו דורפרץ פתח את העונה בצורה סבירה עד כה.

בכל מקרה שנייהם לא הצליחו לדחוף את המשחק קדימה בנוהל

לדעתי? טעות של איביץ׳ לשחק עם שנייהם,אני חושב שבמשחק כזה אני משחק עם אחד מהם,זה היה נראה כיאלו דור משחק קצת יותר קדימה מגלזר אבל הוא פשוט לאהצליח לעזור למיכה ולשאר השחקנים בשליחת כדורים חכמים קדימה ופריצת הבונקר הרומני.

אני חושב שחילוף בוגר היה להוציא את אחד מהם ולשחק עם ריקן באמצע יחד עם דור,ריקן שחקן שמאיים על השער וחושב קדימה,ולדעתי גם לא היה מאוד רע.

אם כבר 1-2 להם בואו נשים את כל הצ׳יפים שנשארו לנו בשולחן.

יאללה מכבי,שלב בתים באירופית וכולנו עם חיוך.

פרץ פתח סביר שהאמאמא של האנדרסטייטמנט.

שני השחקנים שהיו ההפתעות של העונה שעברה - פיבן ופרץ, הם גם שני השחקנים שהיו הכי חלשים בשני המשחקים.

שני השחקנים שהיו ההפתעות של העונה שעברה - פיבן ופרץ, הם גם שני השחקנים שהיו הכי חלשים בשני המשחקים.

פיבן היה טוב מאוד (לליגה, לא נבחן באירופה) לצד ייני והיה בניהם תיאום מושלם שנבנה במשך עונה שלמה כאשר בצד אחד יש מפלצת כמו סבוריט ובצד שני את דסה ומאחוריה גם את ראיקוביץ' שהיה בשיאו,

זאת הגנה ממש שקטה ואחלה סביבה להיות חלק ממנה וזה עזר לו מאוד להראות טוב, עכשיו כשהוא לצד אמאדור, דודזאדה וקנדיל בירידת כושר ועם שוער חדש וחלוד, אז מה הפלא שגם הוא נראה פחות טוב?

גם יכול להיות שלאירופה הוא לא מספיק כרגע, זה לא בושה, עדיין אחלה בלם לרוטציה של מכבי.

בעיניי פשוט חובה להביא בלם זר טוב שייצב את ההגנה, יש 3 זרים לפחות שאפשר לשחרר אחד מהם לטובת בלם.

יש כבוד לשחקן ואני לא אוהב ללכלך על הגיבורים של כולנו מהשנה שעברה.

בקשר לפיבן,אין ברירה יש 2 בלמים בריאים בסגל ..

מקווה שמכבי תמצא בלם נוסף לעמדה ולא איזה רז שלמה מהפועל (מי זה בכלל??)

יש כבוד לשחקן ואני לא אוהב ללכלך על הגיבורים של כולנו מהשנה שעברה.

בקשר לפיבן,אין ברירה יש 2 בלמים בריאים בסגל ..

מקווה שמכבי תמצא בלם נוסף לעמדה ולא איזה רז שלמה מהפועל (מי זה בכלל??)

לא מבין את כל הרז שלמה הזה בתקווה שזה בכלל פייק ניוז,

מה הוא יעזור לי? אני לא צריך בלם רביעי עם או בלי פוטנציאל אולי לעתיד, אני צריך בלם יציב וטוב עכשיו לזרוק להרכב שיעשה לי סדר בהגנה ואז מטבע הדברים פיבן/ייני/אמדור הופכים להיות הבלם הרביעי אם מגיע בלם להרכב ולא צריך לחפש מלכתחילה בלם רביעי.

מבאס כל כך

הפציעות של שרן סבוריט ואצילי(מה איתו?),ההרכב שאיביץ' בחר לעלות בו, העובדה שהזר שהבאנו בדצמבר עונה שעברה שאולי יכל לתת משהו קצת אחר לא ראה דקה בקבוצה, ופשוט ההרגשה הזאת שלא הגענו מספיק מוכנים למפגש הזה (למרות שאנחנו רק בסוף יולי, עניין הפציעות כולל גולסה שסוגר 9! חודשים בחוץ, החלוץ ויש שיגידו הבלם)

עם הפנים לחמישי הבא, חייבים את זה.

לא הודחנו בגלל השוער, אבל כן צריך להגיד את האמת גם המשחק הקודם וגם במשחק בבית ספגנו שערים באשמתו. הפתיחה שלו אצלנו לא טובה הוא הצטרך להישתפר ולתקן את הפתיחה הרעה שלו בהמשך.

דודזאדה היה חלש בשני המשחקים והוא לא מספיק טוב למשחקים באירופה. (אנריק תחזור מהר)

פיבן ואמאדור לא היו רעים וגם אם היינו עוברים הציוות בינהם לא היה עובד מול ההתקפה של סלטיק. בכל מקרה צריך להביא בלם ולקוות שייני יחזור מהר.

קנדיל היה בינוני, לפי שני המשחקים נגד קלוז' זה נראה שהוא מתקשה באירופה אבל ניתן לו צ'אנס כי במשחק השני הוא השתפר והיה לא רע ככל שהמשחק התקדם. נקווה גם שג'ראלדש יתברר כמגן טוב.

דור פרץ בשני משחקים חלשים. אין ספק שהוא הכי איכזב בצמד השחקים האלה.

גלזר היה בסדר בעיני.

מיכה היה נקודת האור היחידה. הוא הצליח לתת מסירות ששברו את ההגנה של קלוז' והיה מאוד פעיל ודומיננטי, הוא צריך כמו כל הקבוצה עוד להסיר חלודה וכושר משחק יותר טוב.

בלקמן הפתיע לטובה. הוא צריך לפתוח באמצע החלוץ 9 כי אני חושה ששם הוא יבוא טוב יותר לידי ביטוי.

גם שכטר היה בסדר לא הפסיק לנסות.

יונתן כהן חייב לפתוח, הוא השחקן החם שלנו.

ריקן היה כמו תמיד. אם היה מבקיע את הבעיטה שהוא יצר לעצמו הכל היה נראה אחרת.

עטר לא שיחק הרבה אז קשה לשפוט.

אצילי חסר מאוד.

חסר לנו קשר אמצע שיוכל לעבור שחקן או לצאת מהר קדימה, או להעביר כדור חד/מפתיע קדימה. משהו כמו מוחמד או אוחנה. מישהו שייתן תמיכה לקבל כדור עם קצת מרווח ולא שמיכה יצטרך למצוא הכל. פרץ לא מצליח לעשות את זה, הוא פשוט לא הצליח להשתלט על כדור ולצאת קדימה,גלזר בולדוג אבל חייב להסתכן ולתת פסים טובים יותר קדימה. ברסקי לא הראה שומדבר מאלה, אולי גולסה אם יחזור אי פעם ואולי ניקוליץ.

או שחייב לחזור ללחוץ כמו משוגעים, אצילי חסר בזה, וגם ככה קשה יותר ללחוץ אירופאיות.

יהיה קשה גם סיבוב הבא, ובטח הפלייאוף אם יהיה.

חסרים לנו שחקנים כמו גולסה, עידן ורד , מיכאל אוחנה

מניעים כדור ודוחפים קדימה

מוסרים מסירות לגול

עושים תנועה

פשוט אין לנו את זה

הכל על מיכה וכשהוא לא טוב כלום לא עובד

זה הזוי מדי

דווקא בכאלה משחקים הייתי שמח אם טיבי היה נשאר והיה פותח לצד אמאדור (נכון שטיבי הרס לנו שנה שעברה אבל בסוף השנה היה נראה שחזר לעצמו )

לא יודע אם אמרו כבר אבל יש לנו כדורגל מבאס עם הגבלות מבאסות.

פנרבחצוש שהדחנו בעונה שעברה העיפה את לודוגורץ, היו לה תשעה זרים בהרכב היום ועוד שלושה על הספסל.

לסודובה יש איזה עשרה זרים.

לא מספיק השחקן הישראלי פחות אתלט, אז גם מגבילים אותנו עם הזרים.

אם העונה לא עולה ישראלית לשלב בתים יהיה קשה מאוד לעלות בעתיד.

למי ששאל מה עם אצילי, גם אני מודאג מזה מאוד.

שנה שניה ברציפות ששופט ממציא פנדל שעולה לנו בהדחה. שנה שניה ברציפות שחוטפים גולים מכריעים באירופה מטעות של שוער.

אני באמת מאמין שבלי השריקה הזאת אנחנו יורדים למחצית ב3-0 ועוברים.

עוד כמה מחשבות:

להחליף מגן ימני במגן ימני כשאתה צריך 2 גולים זה מוזר.

מה יהיה עם שכטר? חייב להתחיל להבקיע.

יונתן כהן שחקן גדול.

היה לנו אחרי השער של יוני מומנטום מטורף של 10-15 דקות. את החילוף של עטר לדעתי היה צריך לעשות בדקות הטובות ולא לחכות שהמומנטום הזה יגמר ורק אז לבצע את החילוף שמכבי כבר לא תוקפת ועטר לא מקבל כדורים.

איזו אכזבה בבעיטה החופשית של עטר, הייתי בטוח שהולך לשים את זה בחיבורים.

הנעת הכדור בסוף... מקווה שאיביץ הולך לעבוד על הדבר הזה. היה כואב לראות.

בקיצור הדחה כואבת. מאוד. עם סף שבירה פחות נמוך וקצת יותר דיוק בפעולה האחרונה היינו עושים את זה למרות השופט הגרמני.

נקווה להפתיע ולהצליח להעפיל לבתים באירופית.

2 עונות רצופות ללא שלב בתים זאת מכה כלכלית ומכה לדירוג שלנו.

לא היינו מגיעים לבתים באלופות ועל זה אני חושב שיש הסכמה מכולם.

המטרה הריאלית הייתה בתים באירופאית , הפכנו את זה להרבה יותר קשה עם ההדחה עכשיו ולא בשלב הבא אבל זאת עדיין המטרה וזה עדיין אפשרי אז תרימו תראש.

נכון, אבל פרץ היה צריך לצאת ולא ריקן. הוא היה נוראי ברמה שאני לא יכול להסביר. זה בא לידי ביטוי בכך שגלזר נראה רע (והוא לא היה כזה, הוא פשוט היה לבד), הבלמים מתמסרים מהדקה ה-70 ועד הסוף ביניהם ואף היו רגעים שפיבן עומד במקום(!!), לא היה מילימטר של תנועה. הצורך בגולסה זעק לשמיים.

כן רשמתי את זה באיזה מקום אחר.

הצורך בקשר שמניע כדור קדימה חכם פלוס בעיטה טובה מרחוק והיכולת למסור פנימה למצבים. כרגע זה נראה בקשה קשה גם לרמה של הליגה.

נכון, אבל פרץ היה צריך לצאת ולא ריקן. הוא היה נוראי ברמה שאני לא יכול להסביר. זה בא לידי ביטוי בכך שגלזר נראה רע (והוא לא היה כזה, הוא פשוט היה לבד), הבלמים מתמסרים מהדקה ה-70 ועד הסוף ביניהם ואף היו רגעים שפיבן עומד במקום(!!), לא היה מילימטר של תנועה. הצורך בגולסה זעק לשמיים.

במיוחד במיוחד במיוחד שאין לך קשר שיכול לבעוט מרחוק. איך משחקים עם שלושה קשרים שאף אחד לא יכול לשחק מהם לא יכול לסכן את השער? בשביל מה ריקן קיים אם לא בשביל זה?

בכלל ריקן שיחק היום בתפקיד שאף פעם לא ראיתי אותו משחק. כנף ימין? מה זה? קיוויתי שאם כבר הוא בהתקפה אז שיהיה בכנף שמאל, אבל כנף ימין?

אם נוסיף לזה את החילוף הדי הזוי של קנדיל בשחקן רכש (יש לך שלושה חילופים, זה הזמן שלך להכניס מגן ימני חדש?) ניהול משחק סביר מינוס של איביץ'.

שנה שניה ברציפות ששופט ממציא פנדל שעולה לנו בהדחה. שנה שניה ברציפות שחוטפים גולים מכריעים באירופה מטעות של שוער.

אני באמת מאמין שבלי השריקה הזאת אנחנו יורדים למחצית ב3-0 ועוברים.

עוד כמה מחשבות:

להחליף מגן ימני במגן ימני כשאתה צריך 2 גולים זה מוזר.

מה יהיה עם שכטר? חייב להתחיל להבקיע.

יונתן כהן שחקן גדול.

היה לנו אחרי השער של יוני מומנטום מטורף של 10-15 דקות. את החילוף של עטר לדעתי היה צריך לעשות בדקות הטובות ולא לחכות שהמומנטום הזה יגמר ורק אז לבצע את החילוף שמכבי כבר לא תוקפת ועטר לא מקבל כדורים.

איזו אכזבה בבעיטה החופשית של עטר, הייתי בטוח שהולך לשים את זה בחיבורים.

הנעת הכדור בסוף... מקווה שאיביץ הולך לעבוד על הדבר הזה. היה כואב לראות.

בקיצור הדחה כואבת. מאוד. עם סף שבירה פחות נמוך וקצת יותר דיוק בפעולה האחרונה היינו עושים את זה למרות השופט הגרמני.

נקווה להפתיע ולהצליח להעפיל לבתים באירופית.

2 עונות רצופות ללא שלב בתים זאת מכה כלכלית ומכה לדירוג שלנו.

קנדיל הוחלף כי נפצע והיית חייב מישהו נוסף שיתמוך בהתקפה בענף.