Jump to content

רשמים מההפסד הביתי לקלוז' בגומלין מוקדמות האלופות | הדחה כואבת

Sawyer

Recommended Posts

הדחה כואבת ומיותרת.

החיסרון בחלוץ שידחוק לנו איזה כדור זעק לשמיים היום.

פרץ הפקיר היום לגמרי את הקישור ואת ניהול המשחק. גלזר הפך להיות פליימייקר בעל כורחו.

הפציעות של ייני וסאבוריט גמרו לנו את ההתמודדות.

אם ייני חוזר, אז 3 בלמים. אין ברירה במצבת הפצועים הנוכחית.

ייני באנקר בכל מקום במגרש. לגבי שלושה בלמים לא הייתי רץ, בטח אם אין לך מגנים תוקפים שיודעים להעביר כדור עומק נורמלי דוגמת סאבוריט ודסה. לשים את דוידזאדה (בכושר הנוכחי) וקנדיל (בכושר הנוכחי) במערך של שלושה בלמים זה לעשות צחוק מעבודה.

מתוך עשרה מפגשים מולם (בהתחשב במצבת הפצועים הקיימת בסגל), כמה אתה מעריך שהיינו עוברים ?

מסכים איתך שהבעיה המרכזית היא הפצועים כרגע- בעיקר סאבוריט ייני ואצילי.

מעריך שמתוך 10 משחקים בבית אנחנו מנצחים 7 או 8

הם באמת קבוצה שהיה צריך לעבור לדעתי.

אבל עזוב, הכל מתוך תסכול...

לשכוח ולהסתכל קדימה

הייתי בטוח שעוברים אותם ואת סלטיק האשפות.. איזה באסה

הרבה באד לאק, בעיקר פציעות.. לא בא בהאשמות להכנה כי יודע שבמערכת עבדו כמו חמורים ובאמת ניסו ולפעמים לא הכל הולך..

מבאס להזכר איך מיכה נוטה לפתוח את העונות שלו

לא מבין איך רשמת שגלזר עשה משהו.

פרץ וגלזר ביחד גרועים ממש גם במשחק בחוץ. לא לקחו היום בכלל כדורים באמצע, כלום בקושי כדור אחד 2 ביחד.

כבר רשמתי מלא פעמים. אי אפשר לשחק עם שניהם ביחד, אתה מפסיד שחקן התקפי ככה.

גלזר בועט לשמיים ופרץ לא מרים, לא עושה איזה דריבל מעניין וגם לא בועט בכלל מרחוק.

כמובן שזה בצירוף של מיכה ואין לך קשר אמצע שבועט למסגרת.

יש לנו הזדמנות טובה בליגה אירופית, צריך לשכוח מההדחה אפשר לעשות דברים יפים באירופה השנה

מפעל מרגש שדווקא נמצא בעלייה ברמת העניין בשנים האחרונות עם המון קבוצות אטרקטיביות.

הלוואי שנעפיל לבתים למרות שביכולת הנוכחית זה יהיה קשה.

חייבים חלוץ !!! לא צריך כל כך הרבה שחקני קו - עטר, אצילי, יונתן כהן, בלקמן (לעת הצורך) וציקו, אפשר להוסיף לרשימה גם את אלמוג.

חייבים לשחרר אחד מהם ולהביא חלוץ.

לדעתי, שחררו את ציקו ותחפשו חלוץ זר.

זה עדיין לא מאוחר.

יש לו שמאלית מלחיצה.

דעה לא פופולארית בהקשר הזה אגב, אני חושב שההדיפה של יאניוטיס הייתה לא טובה, אבל לא שמזעזעת כמו שזה נראה.

הכדור היה מפתיע מאוד, בעוצמת פגז. רואים הדיפות כאלו לא מעט, רק שאם שחקן הגנה מגיע לריבאונד אז שוכחים מזה אחרי שניה.

רוצה לאמר, ההדיפה לא טובה אבל העובדה שהכדור הגיע במקרה לשחקן התקפה (חוסר מזל) גרמה לה להראות רע יותר ממה שהייתה באמת.

מתי נתנו 5 לבני יהודה רק תזכיר לי.

אתה רוצה את זה בשיר או במשפט?

מאכזב מאוד .

רוב האכזבה באה בעיקר כי זה קבוצה שהיינו צריכים לעבור , ולעומת הרבה דעות פה אני חושב שקלוז קבוצה יותר חלשה ממכבי ומגרדת פה את מקומות 3 עד 5 , כל המשחק שלהם גם בבית וגם בחוץ היה בנוי על להעיף כדור למעלה ולצפות לטוב , ומשום מה כל כדור גובה הם לקחו וזה שיגע אותי , איך שהוא הם שיחקו כדורסל והלך להם .

הם קיבלו לטעמי יותר מידי כבוד בחוץ ובמקום לבוא לנצח עלינו במערך הססני , אין ספק שהכל הלך נגדנו והכל הלך בעדם , פנדל שהזכיר את נשכחות סארספבורג בשילוב עם הגנה רעה ולא מתואמת בגלל פציעות .

יחד עם זאת היה להם הרבה חורים בהגנה ובמחצית הראשונה כל התקפה שלנו הייתה 90 אחוז גול , דברים שנכנסו לנו בקלות שנה שעברה הוחמצו כאילו כלום .

קבוצה חלשה שגם עם כל הפציעות , החוסרים בסגל והחלודה היינו צריכים לעבור במיוחד אם רוצים להיות באלופות , אשמח מאוד אם נקבל אותם בפליאוף של האירופית ואיביץ יעלה יותר התקפי גם

במשחק בחוץ .

יש לו שמאלית מלחיצה.

דעה לא פופולארית בהקשר הזה אגב, אני חושב שההדיפה של יאניוטיס הייתה לא טובה, אבל לא שמזעזעת כמו שזה נראה.

הכדור היה מפתיע מאוד, בעוצמת פגז. רואים הדיפות כאלו לא מעט, רק שאם שחקן הגנה מגיע לריבאונד אז שוכחים מזה אחרי שניה.

רוצה לאמר, ההדיפה לא טובה אבל העובדה שהכדור הגיע במקרה לשחקן התקפה (חוסר מזל) גרמה לה להראות רע יותר ממה שהייתה באמת.

מתי נתנו 5 לבני יהודה רק תזכיר לי.

תשמע דקויות של שוערים זה לא דבר שאני חזק בו במיוחד, אבל בהתחשב בסיטואציה הדלילה הוא היה צריך לעשות קצת מעבר להדיפה כזו, שאני מסכים שרואים לא מעט. מצב קריטי.

מה שכן, אשמה גדולה של צמד הבלמים במהלך, פיבן לא היה צריך לעזוב את השחקן ככה בבעיטה.

מתוך עשרה מפגשים מולם (בהתחשב במצבת הפצועים הקיימת בסגל), כמה אתה מעריך שהיינו עוברים ?

6.5 לדעתי, אנחנו יותר טובים בסך הכל. אבל זה בטח לא חד צדדי, מסכים.

קלוז׳ לוקחת פה אליפות. אחלה הגנה והתקפה. בילאל הזה חלוץ אש שגם רונדון שחקן מסוכן, ועוד שיחקו בלי מלך השערים שלהם בצמד המשחקים.

תשמע דקויות של שוערים זה לא דבר שאני חזק בו במיוחד, אבל בהתחשב בסיטואציה הדלילה הוא היה צריך לעשות קצת מעבר להדיפה כזו, שאני מסכים שרואים לא מעט. מצב קריטי.

מה שכן, אשמה גדולה של צמד הבלמים במהלך, פיבן לא היה צריך לעזוב את השחקן ככה בבעיטה.

6.5 לדעתי, אנחנו יותר טובים בסך הכל. אבל זה בטח לא חד צדדי, מסכים.

פיבן טעה בהרחקת הכדור הראשון בראש, היה צריך להפגין קצת יותר קור רוח ולעזוב את הכדור שהיה בדרכו הבטוחה לשום מקום.

לגבי הסגירה של הבעיטה אני לא מסכים. הבחור שיחרר שם שוט לא סביר בעליל ממצב קשה בטירוף.

זה מסוג הבעיטות שאתה לגמרי חי איתם בשלום ששחקן ההתקפה ייקח.

לגבי ההדיפה - אני רוצה לראות אותה שוב כדי לחזק את התחושה שהייתה לי בזמן המשחק. על אף המרחק, זה היה כדור לא פשוט בכלל.

אני חושב שיאניוטיס היה יותר unlucky ממה שזה נראה. הדיפה לא טובה, אבל גם לא נוראית.

באשר ליחסי הכוחות מולם, אני די איתך באותו ראש. 60:40 לנו משקף את יחסי הכוחות. בפערים כאלו, כשמדובר סך הכל על שני משחקים

בשלב טרום עונה, זה לגמרי anybody's game.

אני חושב שבדיעבד אחת הבעיות הגדולות שלנו היא שאנחנו צריכים בליגה בלמים שיודעים להניע כדור טוב. ככה נוצר מצב שאתה מוכן שהבלמים המובילים שלך יהיו פחות טובים הגנתית על חשבון יכולת בניית ההתקפית שלהם. שמגיעים לאירופה, או בכלל לשלבי נוק אאוט, זה בעוכרינו. מה שהכריע את התמודדות זה העלינות של ההגנה שלהם. בכל פעם שהרומנים קצת קיבלו אומץ ויצאו קדימה הם הבקיעו לנו שערים או הגיעו למצבי הבקעה. ככה לא מגיעים לכלום. גם נגד הליטאים אני לא צופה שיהיה לנו חיים קלים.

פיבן ואמאדור הם לא בלמים ברמה הנדרשת לאירופה, לליגה הם יספיקו יופי כי הם לא נדרשים להיות פליימיקרים מול רעננה, אשדוד ושות׳ מה שכן היינו תקועים יותר בגלל ששיחקנו היום עם שחקן פחות. פרץ איכזב אותי בצורה בלתי רגילה, לא ניצח מאבק אחד, לא חילץ כדור אחד, לא עשה פעולה אחת חיובית בהתקפה. הרגיש לי כאילו גלזר נמצא לבד באמצע, אף שחקן לא בא לקבל כדור בדקה ה-70 מ-2 בלמים שמשלימים 15,000 משולשים עם יאניוטיס (מנוע מלהתייחס אליו אבל יותר מרגיש לי שנפלנו מאשר שזה באמת נראה כך. הוא לא הזדקק לזינוק מטורף בבעיטה והיה צריך להדוף לקרן או לחוץ, זה נראה הזוי בשידור החוזר שהוא הודף את הכדור לאמצע. בכל אופן זו לא ההגנה שאמורה להיות בשוטף למעט אמאדור ואני רוצה להאמין שההגנה תתייצב וגם הוא יקבל ביטחון. דוידזאדה כנ״ל ביחס לפיבן וז׳איר, קנדיל היה סביר לגמרי. שכטר שיחק לבד החל מהדקה ה-70 כשגם הוא גמור. בלקמן היה לא רע בחצי הראשון, נעלם בשני. עטר לא טוב כשהוא עולה מהספסל ... זה לא ישתנה בגיל 32 , לוקח לו רבע שעה להוריד את הבאסה והעצבים, עד אז המשחק נגמר.

נכון ותמיד קל לדבר בדיעבד, אבל היה מקום להוציא את פרץ ולא את ריקן. מיכה לא יכול כשאין מאחוריו קישור, יש גבול גם לכמה שהוא יכול לייצר, ובכללי מכבי לא מנצלת מומנטום והזדמנויות. 2-3 מצסים בטוחים לגול, ההחמצה של ריקן הייתה שערוריה, של שכטר חסרת מזל .. מאכזב.

קלוז׳ לוקחת פה אליפות. אחלה הגנה והתקפה. בילאל הזה חלוץ אש שגם רונדון שחקן מסוכן, ועוד שיחקו בלי מלך השערים שלהם בצמד המשחקים.

לא רק מלך השערים, אלה גם חד משמעית השחקן הכי איכותי בקבוצה. אני עדיין חושב שעל פני עונה שלמה מכבי הייתה משיגה אחוזי הצלחה גבוהים יותר, בעיקר בגלל

עומק הסגל.

פיבן טעה בהרחקת הכדור הראשון בראש, היה צריך להפגין קצת יותר קור רוח ולעזוב את הכדור שהיה בדרכו הבטוחה לשום מקום.

לגבי הסגירה של הבעיטה אני לא מסכים. הבחור שיחרר שם שוט לא סביר בעליל ממצב קשה בטירוף.

זה מסוג הבעיטות שאתה לגמרי חי איתם בשלום ששחקן ההתקפה ייקח.

לגבי ההדיפה - אני רוצה לראות אותה שוב כדי לחזק את התחושה שהייתה לי בזמן המשחק. על אף המרחק, זה היה כדור לא פשוט בכלל.

אני חושב שיאניוטיס היה יותר unlucky ממה שזה נראה. הדיפה לא טובה, אבל גם לא נוראית.

התמודדות הזאת הוכרעה על כל קרבות האוויר שהפסדנו להם , כל כדור גובה הם היו ראשונים , וגם בגול הזהאפשר לראות הרחקה רעה , כל מה שהם עשו זה רק להעיף כדור למעלה והצליח להם .

ועל ההדיפה של יאניוטיס במגרש הרגישה לי כואבת ולא מציאותית והפלתי הכל עליו , אבל בפועל אחרי הסתכלות על הבעיטה והסיטואציה כמה פעמים אתה לגמרי צודק , הביא שם שוט לא מהעולם הזה שהיה נכנס אם יאניוטיס לא הודף , ויש אשמה בשער הזה הרבה יותר לחוליית ההגנה , היה שחקן שלא יצא לבעיטה ושחקן שלא ליווה את השחקן שהכניס את הגול , זאיר ויאניוטיס לטעמי לא אשמעם בשער.

מבאס מאוד, אבל קורה.

יאללה צריך לעשות את המקסימום תקבל שוב את ההזדמנות בשנה הבאה, חוץ מזה, יש לנו עוד סיכוי לא רע לאירופית אז יאללה להתקדם.

יש לו שמאלית מלחיצה.

לא יודע אם זה חוסר מזל - ההגנה שכחה את השחקן לגמרי, ועדיין, הוא הדף לאמצע.

ובכל זאת - אנשים שופטים אותו על זה שספג שלושה שערים משני מצבים. נכון שזאת סטטיסטיקה מזעזעת, נכון שלא היה צריך לספוג אותם, ובכל זאת. זה לא sample size רציני בשביל להסיק ממנו משהו. ב-100% מהמצבים שהיו מולו במשחקים רשמיים הוא לא הגיב טוב, זה נכון. אבל אלה רק שני מצבים. לא יודע אם יהיה טוב או לא, אבל זה גם לא רציני להרוג אותו עכשיו לדעתי.

פיבן ואמאדור הם לא בלמים ברמה הנדרשת לאירופה, לליגה הם יספיקו יופי כי הם לא נדרשים להיות פליימיקרים מול רעננה, אשדוד ושות׳ מה שכן היינו תקועים יותר בגלל ששיחקנו היום עם שחקן פחות. פרץ איכזב אותי בצורה בלתי רגילה, לא ניצח מאבק אחד, לא חילץ כדור אחד, לא עשה פעולה אחת חיובית בהתקפה. הרגיש לי כאילו גלזר נמצא לבד באמצע, אף שחקן לא בא לקבל כדור בדקה ה-70 מ-2 בלמים שמשלימים 15,000 משולשים עם יאניוטיס (מנוע מלהתייחס אליו אבל יותר מרגיש לי שנפלנו מאשר שזה באמת נראה כך. הוא לא הזדקק לזינוק מטורף בבעיטה והיה צריך להדוף לקרן או לחוץ, זה נראה הזוי בשידור החוזר שהוא הודף את הכדור לאמצע. בכל אופן זו לא ההגנה שאמורה להיות בשוטף למעט אמאדור ואני רוצה להאמין שההגנה תתייצב וגם הוא יקבל ביטחון. דוידזאדה כנ״ל ביחס לפיבן וז׳איר, קנדיל היה סביר לגמרי. שכטר שיחק לבד החל מהדקה ה-70 כשגם הוא גמור. בלקמן היה לא רע בחצי הראשון, נעלם בשני. עטר לא טוב כשהוא עולה מהספסל ... זה לא ישתנה בגיל 32 , לוקח לו רבע שעה להוריד את הבאסה והעצבים, עד אז המשחק נגמר.

נכון ותמיד קל לדבר בדיעבד, אבל היה מקום להוציא את פרץ ולא את ריקן. מיכה לא יכול כשאין מאחוריו קישור, יש גבול גם לכמה שהוא יכול לייצר, ובכללי מכבי לא מנצלת מומנטום והזדמנויות. 2-3 מצסים בטוחים לגול, ההחמצה של ריקן הייתה שערוריה, של שכטר חסרת מזל .. מאכזב.

זה החילוף שהיה צריך להיות להוציא קשר אמצע ולהכניס שחקן התקפי. במיוחד שאתה צריך להבקיע 3 שערים.

ריקן בכל מקרה היה נכנס חזרה למרכז. שלא מבין מראש מי הזיז אותו משם.

זה החילוף שהיה צריך להיות להוציא קשר אמצע ולהכניס שחקן התקפי. במיוחד שאתה צריך להבקיע 3 שערים.

ריקן בכל מקרה היה נכנס חזרה למרכז. שלא מבין מראש מי הזיז אותו משם.

נכון, אבל פרץ היה צריך לצאת ולא ריקן. הוא היה נוראי ברמה שאני לא יכול להסביר. זה בא לידי ביטוי בכך שגלזר נראה רע (והוא לא היה כזה, הוא פשוט היה לבד), הבלמים מתמסרים מהדקה ה-70 ועד הסוף ביניהם ואף היו רגעים שפיבן עומד במקום(!!), לא היה מילימטר של תנועה. הצורך בגולסה זעק לשמיים.