Jump to content

רשמים מההפסד הביתי לקלוז' בגומלין מוקדמות האלופות | הדחה כואבת

Sawyer

Recommended Posts

כמה מאכזב. המשחק נפתח טוב מבחינתנו עם שער חשוב, דחיפה גדולה מהקהל והרבה אמונה. הפנדל (שופט ****) שקיבלנו מיד לאחר מכן היה כואב, אכזרי והוציא לנו את האוויר מהריאות. כמעט הרג אותנו.

מחצית שניה נפתחה בסחרור שוב פעם, יוני כהן עם מהלך אישי גדול שמסתיים בפצצה לרשת, כמעט מחצית שלמה לתת להם עוד 2. לצערי הרב משחק מגעיל בצורה יוצאת דופן של הרומנים בתוספת שופט גרמני באמת **** וכמובן, חלודה של פתיחת עונה לא אפשרו לנו למצוא את השער למרות שהיו לנו כמה הזדמנויות טובות, חבל מאוד.

קצת על השחקנים כמובן נתחיל עם השוער היווני, כן הדף זוועה. היה במשחק לא טוב, צריך להיות מפגר אמיתי כדי להשליך על זה לעונה שלמה, עם זאת אני עדיין מאוכזב מאוד כי חלק מהקטע היה שהוא יהיה חם מהתחלה, שוער מוכח שנכנס לסיטואציה לא מחרב את אירופה ואז הופך לשוער הטוב בליגה עוד חודש, מאכזב אבל בטח לא משליך עליו כלום. ההגנה הייתה במשחק לא טוב בעיקר מבחינת משחק הרגל, אמאדור הצטיין במשחק רגל רע היום, ממש כל כדור לחוץ. דן גלזר היה אחד היחידים שתפקד, דור פרץ היה לגמרי בצל שלו במשחק הזה. דור מיכה שבר להם את ההגנה עם כמה מסירות אבל יכל לתת הרבה יותר ולא להתעלף דקה 70, ריקן הקריב בהתחלה והיה לא רע, בלקמן נתן רק גול. שכטר עשה עבודה מעולה ולרגעים היה היחיד בצהוב על הדשא, עדיין רחוק מהתפוקה לחלוץ שאני רוצה לקבל. גול גדול של יוני אבל גם הוא לא הצליח להביא יותר ולנצח לנו את המשחק, באסה באסה באסה.

פיקנטריה:

- שופט גרמני (באמת)

- לבוש ורוד צועק דוחה לשופטים

- מודחים מליגת האלופות

- בכורה לג'ראלדס במכבי.

שמחתי לראות את הטירוף בפתיחת המשחק מבחינת הקהל, אמצע שבוע ב20:00 והאצטדיון כמעט מלא עד אפס מקום, אווירה של טירוף מהשניה הראשונה. כן נחנקנו קצת אחרי השערים שלהם, כן היו רגעים פחות טובים אבל בסה"כ זאת רוח טובה וצריך לקחת אותה לבלומפילד ולעוף על העונה הזאת.

יום חמישי הבא אנחנו במשחק על העונה האירופית שלי, תגיעו אש כי משם אין דרך חזרה.

הקהל לא עמד בלחץ ולא נתנו את האקסטרה. היה יותר מדי דקות של שקט.

הקהל היום היה אש

דחף בכל הכוח

מנהלים שימו עין על הבחור הזה...

כל כך מעצבן!!!!

קבוצה ברמה של בני יהודה ביום טוב...

אם אנחנו מחוברים אנחנו נותנים להם 5.

קשה לי לתאר את התסכול...

יש לי הרגשה שסלטיק מפרקים אותם, והם נושרים לפליאוף האירופית... וההגרלה תזמן לנו אותם שוב... סתם הרגשה כזאת...

רק שיבואו הבני זונות

יש לרומנים שחקן ארגנטינאי, קוליו משהו כזה. הרג אותנו ב2 המשחקים. המון ניסיון שלו.

יש לו שמאלית מלחיצה.

דעה לא פופולארית בהקשר הזה אגב, אני חושב שההדיפה של יאניוטיס הייתה לא טובה, אבל לא מזעזעת כמו שזה נראה.

הכדור היה מפתיע מאוד, בעוצמת פגז. רואים הדיפות כאלו לא מעט, רק שלרוב שחקן הגנה מגיע לריבאונד וכל העניין עובר בסבבה ללא התייחסות.

רוצה לאמר, זו הדיפה לא טובה אבל העובדה שהכדור הגיע במקרה לשחקן התקפה (חוסר מזל מבחינתו) גרמה לה להראות רע יותר ממה שהייתה באמת.

כל כך מעצבן!!!!

קבוצה ברמה של בני יהודה ביום טוב...

אם אנחנו מחוברים אנחנו נותנים להם 5.

קשה לי לתאר את התסכול...

יש לי הרגשה שסלטיק מפרקים אותם, והם נושרים לפליאוף האירופית... וההגרלה תזמן לנו אותם שוב... סתם הרגשה כזאת...

רק שיבואו הבני זונות

מתי נתנו 5 לבני יהודה רק תזכיר לי.

בכדורגל של היום אם אין לך בלם, לפחות אחד, עם טכניקה בסיסית של הנעת כדור ויכולת מסירה נורמלית אתה פשוט נתקע. יותר מזה, גם זה שאחרי פיבן את אמאדור לא מצטיין בהנעת כדור ודחיפה קדימה (גלזר) מה שמשאיר אותנו עם שחקן אחד ויחיד שיודע להניע קדימה וזה דור מיכה, שעד דקה 50 כבר תפס את הצד. יש גבול לכמה הוא יכול לבוא לקבל כדור לבד.

כל המבנה הנחמד הזה הוליד משחק שהוא כאב עיניים אחד גדול, עם בונקר מופתי וצמד בלמים שמתמסר בחצי שלנו כשהמרחק מהם לשחקן רומני הוא אינסופי. אמאדור לפיבן, פיבן לאמאדור, לקנדיל, לגלזר וחזרה לשם. המון זמן לא ראיתי כמות כזו גדולה של משולשים בחצי שלנו כשאנחנו חייבים גול.

המצב כרגע מדאיג. כולי תקווה שבהמשך זה ישתפר, אבל משהו צריך לקרות.

יחסית לסדרת משחקים ראשונה באירופה ולשלב הזה של תחילת עונה מכבי נראתה טוב מבחינת קצב המשחק.

מה שכן שלושת השערים שספגנו הם שערים שלא היינו צריכים לספוג בשום מצב,בשניים מהם האשם העיקרי הוא הבלם "הבכיר" - ז'איר,שצריך לקחת אחריות ולהפוך את הבלם שלצידו ליותר טוב אך במקום זה בשתי הפעמים היה אדיש ואיבד את השחקן שלו ברגע קריטי..

לדעתי אין ברירה אלא לחפש בלם יציב ומרוכז שיודע להניע כדור כמו שצריך ולשלוח את ז'איר לליגה הספרדית השנייה שכל כך אוהבים אותו שם,אחרת מכבי תדרוך במקום ואותן בעיות יצוצו שוב מול קבוצות מאירופה השנה/ שנה הבאה.

על זה נתפסת דווקא?

הכוונה הייתה ברורה, זאת קבוצה שהיינו חייבים לעבור.

מקווה שעד שבוע הבא נבוא קצת יותר מחוברים ונעלה את הרמה שלנו כדי לתת בראש ולצאת עם מקדמה לגומלין

על זה נתפסת דווקא?

הכוונה הייתה ברורה, זאת קבוצה שהיינו חייבים לעבור.

מקווה שעד שבוע הבא נבוא קצת יותר מחוברים ונעלה את הרמה שלנו כדי לתת בראש ולצאת עם מקדמה לגומלין

מתוך עשרה מפגשים מולם (בהתחשב במצבת הפצועים הקיימת בסגל), כמה אתה מעריך שהיינו עוברים ?

אוף.

ההפסד הזה מעצבן בעיקר כי אין את מי להאשים. היו הרבה שלקחו חלק, אבל בשורה התחתונה הפסדנו כי שיחקנו מול קבוצה פחות או יותר ברמה שלנו, ובמצבים כאלה לפעמים מנצחים ולפעמים מפסידים.

בכדורגל של היום אם אין לך בלם, לפחות אחד, עם טכניקה בסיסית של הנעת כדור ויכולת מסירה נורמלית אתה פשוט נתקע. יותר מזה, גם זה שאחרי פיבן את אמאדור לא מצטיין בהנעת כדור ודחיפה קדימה (גלזר) מה שמשאיר אותנו עם שחקן אחד ויחיד שיודע להניע קדימה וזה דור מיכה, שעד דקה 50 כבר תפס את הצד. יש גבול לכמה הוא יכול לבוא לקבל כדור לבד.

מדאיג המצב כרגע. כולי תקווה שבהמשך זה ישתפר, אבל משהו צריך לקרות.

כשאין לך בלם עם טכניקה בסיסית ויכולת מסירה נורמלית ומעל יש לך צמד קשרים שלא טובים בהנעת כדור ובהמשך יש את ריקן ודויזאדה שגם לא מצטיינים בהיבט הטכני אז כל כדור עף החוצה ואי אפשר ״לשטוף״ את הדשא.

מדאיג המצב כרגע. כולי תקווה שבהמשך זה ישתפר, אבל משהו צריך לקרות.

אם ייני חוזר, אז 3 בלמים. אין ברירה במצבת הפצועים הנוכחית.