Jump to content

אנדרה ג'ראלדש

yellowcake

Recommended Posts

בקושי הצליח לעצור כדור ואנשים פה וביציע התאהבו. מה הולך פה?

ישב לידי מישהו שהיה בטוח שזה היה בלטקסה :)

זרק משהו כמו "גם בלטקסה לא משהו"

לדעתי כן אפשר לראות שזה שחקן גם בזמן ששיחק, פעולות קטנות כמו עצירת כדור קשה בנגיעה שכבר הכינה לו את המהלך הבא, סגירה נקיה בהגנה, טכניקה טובה בשמירה על הכדור. שקט במשחק ולא נבהל מלחץ של היריב.

לדעתי כן אפשר לראות שזה שחקן גם בזמן ששיחק, פעולות קטנות כמו עצירת כדור קשה בנגיעה שכבר הכינה לו את המהלך הבא, סגירה נקיה בהגנה, טכניקה טובה בשמירה על הכדור. שקט במשחק ולא נבהל מלחץ של היריב.

לזה התכוונתי. נראה אם התחושות לגביו נכונות בהמשך העונה.

חייב להודות שלא הבנתי למה להכניס אותו. קנדיל היה היחיד מהחוליה האחורית שתמך בהתקפה (גם נתן קרוס לגול) ולא איבד כדורים שטותיים, לא הבנתי למה להוציא דווקא אותו.

חייב להודות שלא הבנתי למה להכניס אותו. קנדיל היה היחיד מהחוליה האחורית שתמך בהתקפה (גם נתן קרוס לגול) ולא איבד כדורים שטותיים, לא הבנתי למה להוציא דווקא אותו.

קנדיל היה מזעזע אתמול. אני מסכים שהיו דברים יותר דחופים מלהוציא אותו, אבל קנדיל לא בפורמה כבר כמה משחקים.

אני לא מסכים שהיה מזעזע.

לא הבנתי מה באופן אידיאלי אנחנו יכולים להשיג מחילוף כזה, כשלהבנתי התקפה היא פחות הקטע החזק של ג'ראלדש (וזה בסדר כמובן). הרגשת שקנדיל רע הגנתית?

אני לא מסכים שהיה מזעזע.

לא הבנתי מה באופן אידיאלי אנחנו יכולים להשיג מחילוף כזה, כשלהבנתי התקפה היא פחות הקטע החזק של ג'ראלדש (וזה בסדר כמובן). הרגשת שקנדיל רע הגנתית?

כמוני כמוך לגבי החילוף. היו דברים יותר דחופים, במיוחד כשאנחנו צריכים גולים, אבל קנדיל היה לא טוב אתמול ככה שבמצב בו יש לי אקסטרה חילוף לתת כן הייתי מוציא אותו. הבנתי גם שהוא היה קצת פצוע, אבל אין לי מושג אם זה נכון.

האמת שהתנועה ללא כדור שלו הייתה מעניינת, נכנס מהר לרחבה אחרי שמסר ולא נשאר תקוע באגף. מצד שני, הזקן צרפתי מיותר לגמרי. מקווה שיתגלח עד המשחק הבא.

או להוריד את כל השפם והזקן או לגדל את זה אחיד. זה הדבר היחיד שאפשר לומר עליו בשלב הזה.

לגלח הכל. שיגש לספר יחד עם אמאדור שחייב להוריד את הבצל ירוק מהראש.