Jump to content

מכבי ת"א - קלוז | ה-משחק הכי חשוב העונה. אמאל'ה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

קבלו את ההדחה הזו באהבה ובהבנה.

בלי לקלל שחקנים, בלי להפנות אצבעות מאשימות, מה גם שאין טעם.

בנקודת הזמן הזו, אנחנו קבוצה פחות טובה מהם.

בשיאנו, בהרכב מלא, לחלוטין מאמין שיכולנו לעלות.

אבל כרגע, זו הרמה.

לא השופטים, לא הטעות של יאניוטיס ולא נעליים. זו פשוט הרמה.

עכשיו עם הפנים קדימה, אפשר וצריך לעשות בתים באירופית.

סודובה האלה לא נראים משוכה פשוטה כל כך, אבל צריך לעבור אותם.

אפשר לבוא בטענות לכל שחקן ושחקן אבל היום זה נטו איביץ'. הרכב פשוט גרוע.

אין שום קשר להרכב שאתה מוביל 0-1 דקה 15, וסופג בפנדל 3 דקות אחרי.

כל כך הרבה זמן פיבן ואמאדור אכלו לנו מהשעון בגלל חוסר הנוחות שלהם עם הכדור. שרן היה חסר במובן של להעביר את הכדור מהר לקישור.

דן היה סביר אבל פרץ נוראי. חוץ ממסירות רוחב סתמיות, לא הרוויח שום כדור, היה סקנד בסט בכל קלאש ובחלקם, הפלסינג שלו היה פשוט מפוזר ולא קרוב.

מיכה, כמו תמיד, היחיד שניסה. לא היה ביום מוצלח אבל זה לגמרי נסלח.

חבל על הפצועים. נפלנו על הדברים הקטנים וככה זה באירופה. להגיע לבתים זה תואר עבור קבוצה ישראלית.

גלזר היה טוב, פרץ היה סביר.

דור לא שחקן יוצר שמסוגל לפצח מערך צפופים כאלו. המסירות שלו לרוב היו מדוייקות והוא עשה לא מעט סגירות טובות במעברים של הרומנים.

מסכים שבמאבקים הפיזיים הוא הפסיד מעט יותר קרבות מהממוצע, אבל אל תשכח שהמתנגד הוא טיפה יותר מוצק ונוקשה מהרכיכות שמככבות אצלנו בליגה.

טבעי לגמרי, לכן אני מתקשה למצוא אשמים בהדחה הזו. זה מה יש.

מסכים. חבל, ומן הסתם יש הרגשה שאם משהו היה הולך קצת אחרת אולי מתוך אפקט הפרפר כן היינו עושים בדיוק מה שצריך ועולים - אבל לא תמיד צריך לחפש אשמים, גם אם זה מבאס. כמו שאמרת, זה מה יש. אוסיף: לפחות בארץ, עם זה ננצח.

כשאתה עולה עם ריקן באגף, זה כן קשור להרכב. אנחנו הרי צריכים לכבוש, ועם ריקן באגף זה שחקן פחות באגף ושחקן פחות באמצע. לא הבנתי ולא אבין לעולם את הצורך לעלות עם אבי ריקן כשחקן כנף. זה נעשה (ונכשל) כל כך הרבה פעמים, עד כדי כך שבפעם הבאה שהוא יהיה באגף צריך לשים ווינר על חילוף ראשון שלו. עוד יותר מזה, להכניס מגן ימני במקום לזרוק למערכה תותחים התקפיים זה לא ברור לגמרי. שכטר היה גמור מדקה 70 והלאה ככה שאם כבר חילוף.. הוא צריך היה לצאת.

בקיצור, לא ברור. אחלה איביץ׳, אבל הפעם לא הבנתי לגמרי את מה שהוא עשה ואת האמת? לא בפעם הראשונה. הוא לא חף מביקורת.

ברור שזה איביץ'. זה לא רק היום. מהמעט שראינו מתחילת העונה כולל במשחקי האימון- פשוט נכנסנו גרוע לעונה מבחינה מנטלית. אנחנו צריכים להראות איזושהי רמה מינימלית כדי להתקדם באירופה ואנחנו הרבה מתחת.

מלבד זאת הליקויים בהגנה זועקים לשמיים ולא מטפלים בהם.

ברור שזה איביץ'. זה לא רק היום. מהמעט שראינו מתחילת העונה כולל במשחקי האימון- פשוט נכנסנו גרוע לעונה מבחינה מנטלית. אנחנו צריכים להראות איזושהי רמה מינימלית כדי להתקדם באירופה ואנחנו הרבה מתחת.

מלבד זאת הליקויים בהגנה זועקים לשמיים ולא מטפלים בהם.

במה אתה רוצה שיטפלו? בזה שג׳ראלדש לא פיתח כימיה אחרי שבועיים? בזה שסבוריט וייני חסרים?

תנשמו עמוק ותירגעו.

לדעתי טעות היתה להביא שוער, טטנבאום שוער מעולה, אם אפשר להעיף, אני בעד.

אם אפשר להעיף אותך לקיבינימט, אני אחושרמוטה בעד.

במה אתה רוצה שיטפלו? בזה שג׳ראלדש לא פיתח כימיה אחרי שבועיים? בזה שסבוריט וייני חסרים?

תנשמו עמוק ותירגעו.

נראה לי שהגיע הזמן לתת לאנשים לכתוב דעות שונות משלכם מבלי לצאת במסע להגנת הממלכה בכל פעם שיש דעה מנוגדת לרווחת. מותר להעביר ביקורת ואנשים עושים את זה כאן בצורה נורמלית למדי, חלאס עם הודעות ה״תירגעו״ כשאנשים בסך הכל מציגים זווית שונה משלך למשחק.

תנשמו עמוק ותירגעו.

יש לך בסגל רק 3 בלמים שאחד מתוכם ביקש לעזוב ומחזיקים אותו בכוח. זה נראה לך מצב תקין?

נראה לי שהגיע הזמן לתת לאנשים לכתוב דעות שונות משלכם מבלי לצאת במסע להגנת הממלכה בכל פעם שיש דעה מנוגדת לרווחת. מותר להעביר ביקורת ואנשים עושים את זה כאן בצורה נורמלית למדי, חלאס עם הודעות ה״תירגעו״ כשאנשים בסך הכל מציגים זווית שונה משלך למשחק.

לכתוב דעות שונות זה בסדר. אז מתנצל על ה"תירגעו", למרות שמרגיש לי פאניקה מצדכם. מקבל שלא מתייחס לתוכן. אבל שאר ההודעה שלי כן התייחסה לתוכן.

בלי אצילי ועטר בהתקפה אין לנו כמעט יצירתיות

אולי הגיע הזמן שתיבנו שעטר כבר לא עטר של פעם? כולנו מזדקנים וככה גם עטר שימו לב שכבר מהפלייאוף של עונה שעברה הוא נחלש ברמות.

היום צעקתם באצטדיון להכניס את עטר ומה הוא עשה? יונתן למשל על הנגיעה הראשונה הביא גול מדהים.

עטר אחלה שחקן רוטציה אבל באמת שהגיע הזמן שתיבנו שהוא כבר לא הכוכב פה. הייתי מעדיף לראות את צ'יקו עולה מהספסל.

בלקמן וגלזר היו לא רעים בכלל.

אמאדור ופיבן היו קשים מאוד לצפייה.

תהיה עונה טובה.. אנחנו כרגע לא ברמה הנדרשת.

יש לך בסגל רק 3 בלמים שאחד מתוכם ביקש לעזוב ומחזיקים אותו בכוח. זה נראה לך מצב תקין?

קודם כל, כן מחפשים בלם. לפי הדיווחים לפחות. לא היינו פונים לגבי רז שלמה אחרת, גם אם יש כרגע ספקולציות שנשאיל. דבר שני - כמה השתמשנו בבלם הרביעי שלנו בעונה שעברה, עד הגארבג׳ טיים? בלם רביעי זאת ממש לא עמדה דחופה, עם כל הכבוד.

למה לדעתך אמאדור היה עד כדי כך גרוע? מהאצטדיון הוא אמנם היה רע בהנעת כדור, אבל היו לו חילוצים טובים מאוד.

לגבי פיבן לצערי אני מסכים.

למה לדעתך אמאדור היה עד כדי כך גרוע? מהאצטדיון הוא אמנם היה רע בהנעת כדור, אבל היו לו חילוצים טובים מאוד.

לגבי פיבן לצערי אני מסכים.

התכוונתי להנעת כדור.

זה ששכטר טמבל לא קשור לזה שריקן לא צריך לפתוח כקיצוני במקום עטר או כהן

חובה בלם זר להרכב

בלם

זר

להרכב

לא בלם ישראלי

לא בלם צעיר שרואים בו פוטנציאל לעתיד

לא בלם רביעי

בלם + זר + הרכב

סבוריט וייני יחזרו וזה יראה יותר טוב, ז'ראלדש ובלקמן יכנסו עוד יותר לעניינים, מקווה שיבינו שיונתן כהן הוא באנקר ולא נבזבז זמן כשהוא לא על המגרש,

גם אצילי יחזור ויתן משהו קצת שונה ממה שיש לנו כרגע.

מאמין גם ביאניוטיס גם לא יגמרו לו את הביטחון טוטלית.

רק חובה בלם זר (להרכב) ויהיה בסדר.