Jump to content

מכבי ת"א - קלוז | ה-משחק הכי חשוב העונה. אמאל'ה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

איביץ איכזב, ניהול משחק לא טוב. הכניס את ג'ראלדש בדקות שהיינו במומנטום חיובי (פשוט החליף מגן במגן)למרות שהוא היה לא רע עדיין היה חייב להכניס שחקן התקפה את ציקו למשל... ואת עטר הכניס בסוף המשחק במקום לעשות חילוף כפול במחצית.. (למרות שעטר לא היה טוב הוא עדיין עדיף על ציקו)

משלמים שכר לימוד על השוער הזה במזומן

מאמין בו וחושב שיש לו פוטנציאל, אבל הוא גמר אותנו שבועיים ברצף לצערי

בנוסף, קנדיל, פיבן, פרץ, מתחת לרמה שלהם משנה שעברה ב 5 דרגות, קנדיל לא צריך לפתוח, עדיף להריץ את הפורטוגלי בהרכב מעכשיו

בחלק ההתקפי, נתנו 2 שערים, זו הייתה המטרה, יוני ענק באמת פוטנציאל אדיר, מיכה ניסה כל המשחק וחילק כמה כדורים אדירים, שכטר ובלאקמן היו בסדר גמור לדעתי, ניסו לחצו ודחפו קדימה, איי שכטר אם היית עוזב לבלקמן במקום העקב :(

יש חלודה ויש פצועים ויש שופט דפוק.

כל אלה היו נגדנו אבל אין תירוצים יותר - סבוריט ייני ואצילי יחזרו ולשלב הבתים של האירופית חייבים לעלות!!!!!!!

אירופה בבלומפילד זה MUST

עם עובדות אי אפשר להתווכח

הפסד במאני טיים עם ניהול משחק גרוע

לי קשה להתווכח עם זה שכל הזמן הרימו גבה לגבי ניהול המשחק שלו בעונה שעברה, ובסוף נראה שהוא כן יודע מה הוא עושה. קצת קרדיט.

שיחקנו לא רע היום (הרבה יותר טוב מהמשחק הקודם), הבקענו שני שערים, הגענו לעוד כמה מצבים טובים, השערים שקיבלנו באו מפנדל שלא היה ולא נברא ועוד אחד נוסף מטעות קשה של יאניוטיס (אני עדיין מאמין שמדובר בשוער טוב, לא סתם הוא היה שוער העונה ביוון פעמיים), היינו צריכים לעלות, כי אנחנו קבוצה יותר טובה מקלוז', וחבל.

עשינו כמעט הכל הפוך היום. קהל שלא דחף ברגעים הנכונים, מאמן שלטעמי לא חש היום היטב את המשחק והיה חייב להגיב מהר יותר כשראה שהרומנים

תוקפים עם שחקן וחצי בזמן שחסרה לנו יצירתיות ומחץ מול הבונקר שלהם, שופט אפס מאופס שעלה למשחק שיכור, ויריבה שעשתה הכל אבל הכל כדי להוציא לנו את הרוח מהמפרשים עם אינספור נפילות ובזבוזי בזמן.

איזה משחק מתסכל.

דור פרץ עם משחק חלש מאוד לדעתי. מאכזב. הייתי מצפה ממנו לקחת יותר אחריות ולהיות יותר דומיננטי בהנעת הכדור ובמעבר להתקפה. במקום זה ראינו יותר מדי פעמים את פיבן ואמאדור מנהלים את ההתקפה שלנו במקום הקישור.

במשחקים כאלה חוסר היכולת של גלזר להשתתף ולתרום למשחק ההתקפה בולטים יותר. אני מת עליו ויש לו חלק חשוב בעתיד של מכבי, אבל היכולות ההגנתיות (המרשימות) שלו עשויות שלא להספיק אם הוא ירצה להמשיך להתקדם מעבר למכבי בקריירה.

דור פרץ לא שחקן גדול כמו שאנחנו עושים ממנו. כל פעם בבמות רציניות זה פשוט לא זה.

אם באמת יש עליו הצעה של 3+, מוכר בלי לחשוב פעמיים.

מה קשקוש מה? לא הזכירה אפילו את הקבוצה של שנה שעברה. לא היום ובטח לא ברומניה.

מכבי נתנה היום שלושים דקות לא רעות בכלל, בעונה שעברה זה הספיק לנצח משחקים.

זכורים לי משחקים בודדים, אם בכלל, שמכבי שטפה יותר מ 30-40 דקות בעונה שעברה, היא לא הזדקקה לכך.

ההבדל היחיד הוא במתנגד. מכבי קבוצה קצת יותר טובה מקלוז׳, אבל היא לא התמודדה עם קבוצה ברמתה כבר יותר משנה.

בהתחשב בעובדה שהיו חסרים לך 3-4 שחקנים מ״ההרכב הכי חזק שלך״ בעונה שעברה, אני חושב שמכבי נתנה היום משחק סבבה.

לא חושב שהיא מסוגלת ליותר מזה בתנאים הנוכחיים.

זכורים לי משחקים בודדים, אם בכלל, שמכבי שטפה יותר מ 30-40 דקות בעונה שעברה, היא לא הזדקקה לכך.

ההבדל היחיד הוא במתנגד. מכבי קבוצה קצת יותר טובה מקלוז׳, אבל היא לא התמודדה עם קבוצה ברמתה כבר יותר משנה.

לא חושב שנתנו היום במצטבר יותר מ15 דקות טובות. וגם זה ברווחים גדולים מדי בין פיק לפיק.

דור פרץ, גם במשחק לא גדול שלו הצליח להניע משחק מעבר. המסירה שלו בנגיעה, היא משהו שאין ל-90 מהשחקנים בקבוצה.

זה אולי לא היה זה היום, אבל בעונה שלמה (ובוודאי בליגה הישראלית) אני לא מצליח לחשוב על תחליף ראוי.

כל כך הרבה זמן פיבן ואמאדור אכלו לנו מהשעון בגלל חוסר הנוחות שלהם עם הכדור. שרן היה חסר במובן של להעביר את הכדור מהר לקישור.

דן היה סביר אבל פרץ נוראי. חוץ ממסירות רוחב סתמיות, לא הרוויח שום כדור, היה סקנד בסט בכל קלאש ובחלקם, הפלסינג שלו היה פשוט מפוזר ולא קרוב.

מיכה, כמו תמיד, היחיד שניסה. לא היה ביום מוצלח אבל זה לגמרי נסלח.

חבל על הפצועים. נפלנו על הדברים הקטנים וככה זה באירופה. להגיע לבתים זה תואר עבור קבוצה ישראלית.

יש לציין שזה טבעי, ושהסיבה העיקרית שחששתי לקראת המוקדמות זה שאנחנו לא רגילים לשחק נגד קבוצות טובות. אני כן מצפה מאיתנו להיראות יותר טוב בהמשך, אבל גם בשביל קלוז׳ זאת תחילת עונה עדיין.

לדעתי לעלות לבתים באירופית חשוב לא כי יש לזה ערך בפני עצמו (אין לזה, לטעמי), אלא כי מעבר לעניין הכסף גם צריך את התרגול הזה לקראת השנה הבאה. ולא צריך להיות היסטריים כמו חברים ואחרים ששמעתי שאומרים שאין לנו מה לחפש באירופית - אתם שוכחים שבאירופית אפשר גם להגריל קבוצות חלשות יחסית, גם בשלב הבתים.

יש לציין שזה טבעי, ושהסיבה העיקרית שחששתי לקראת המוקדמות זה שאנחנו לא רגילים לשחק נגד קבוצות טובות. אני כן מצפה מאיתנו להיראות יותר טוב בהמשך, אבל גם בשביל קלוז׳ זאת תחילת עונה עדיין.

לדעתי לעלות לבתים באירופית חשוב לא כי יש לזה ערך בפני עצמו (אין לזה, לטעמי), אלא כי מעבר לעניין הכסף גם צריך את התרגול הזה לקראת השנה הבאה. ולא צריך להיות היסטריים כמו חברים ואחרים ששמעתי שאומרים שאין לנו מה לחפש באירופית - אתם שוכחים שבאירופית אפשר גם להגריל קבוצות חלשות יחסית, גם בשלב הבתים.

טבעי לגמרי, לכן אני מתקשה למצוא אשמים בהדחה הזו. זה מה יש.

מה קשקוש מה? לא הזכירה אפילו את הקבוצה של שנה שעברה. לא היום ובטח לא ברומניה.

שנה שעברה זו כבר היסטוריה רחוקה. לא רלוונטי.