Jump to content

מכבי ת"א - קלוז | ה-משחק הכי חשוב העונה. אמאל'ה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

אני לא חושב שמישהו באמת כיוון לצ׳מפיונס, בטח לא אחרי שקיבלנו את סלטיק בסיבוב השלישי, זה יותר דיכאון וניסיון להפנים שכנראה לא תהיה אירופה השנה כי לצערי אני לא רואה אותנו מגיעים לבתים כשאנחנו לא מדורגים בפלייאוף ברמה שאנחנו מציגים ועם חצי קבוצה פצועה או לא בעניינים.

עוד חודש אני מקווה שיחזרו חלק מהפצועים אבל קודם ליטא.

פה אני לא מסכים איתכם דווקא. כן, מיכה מניע את ההתקפה. אבל זה לא נוצר יש מאין. זה, בפני עצמו, אימונים.

אתה מכיר קצת פוטבול, לא? נלך איתך על העניין של extending the play. ארון רוג׳רס עשה קריירה על זה. גם ראסל ווילסון מצטיין בזה. קרסון וונץ בעונת MVP, שלא זכה בה כי נפצע שלושה משחקים לסיום העונה והמצביעים החליטו שיותר מדי משחקים חסרים, הביא לפילי יתרון ביתיות שהיתרגם בלעדיו לאליפות עם זה. ומה זה הדבר הזה? קוורטרבק שמתחמק מההגנה, מחזיק בכדור שניות ארוכות במקום לחטוף סאק או להעיף החוצה/אינקומפליט, ומצליח להשלים מסירה. השחקנים של פילי דיברו על זה באותה עונה כששאלו אותם, ואמרו שזה לא לגמרי אלתור. כלומר, כן, קרסון מאלתר, אבל השחקנים עובדים על מה לעשות כשהמהלך "נשבר", ובמקום להפסיק לרוץ כי הגיעו לסוף הראוט, הם מתפנים. והם עבדו על זה המון באימונים.

כמו שקרסון מצא את הרסיברים שלו על סמך אימונים, כך גם דור מוצא את מטרות המסירה שלו על סמך אימונים. אני יכול להסכים איתך שרצוי להוסיף באימונים עוד שחקן שיחליף אותו, כשדור לא על המגרש. אבל הנקודה שלי היא שלא מדובר רק בגאונות של מיכה. גם - אבל לא רק. צריך שחקנים שידעו לאן לרוץ. צריך שהוא יידע לאן הם רצים. וזה לגמרי משהו שצריך לעבוד עליו באימונים, ואם זה עבד בעונה שעברה - סימן שעבדו על זה באימונים. כי אחרת זה לא היה עובד.

לא אמרתי שזה לא מהלך מתוכנן או ראוי, אמרתי שזה המהלך היחיד שלנו.

קשה לשחק עם שוער שלא קולט כדורים, שני בלמים שלא מסוגלים לתת פס או להחזיק כדור, בלי חלוץ טבעי וראוי ועם דויאזאדה וריקן

הבעיה יותר בגלזר ופרץ שפחות טובים בהנעת כדור, לכן התאים לנו ה3 בלמים בפלייאוף שנה שעברה.

קודם כל זה התחיל עם נתניה באמצע השבוע פקקים שואה

זה ממשיך עם הרכב הזוי של איביץ שאם נודה על האמת הרג אותנו היום

בחייאת אך ריקן עולה קיצוני במקום יוני או עטר,?!?

מזה החילוף הזוי של מגן במגן כשקנדיל בסדר גמור,והדבר האחרון זה השוער שהביאו

שוער בינוני מאוד ואני עדין איתו.

מקווה שאיביץ יסיק מסקנות מהמשחק הזה והמסקנה הראשונה היא שיוני חייב להיות שחקן הרכב,ואם אפשר זה להחליף שוער(סומך מאוד על טטנבאום ומביא זר אחר לשפיץ במקום היווני.

הבעיה יותר בגלזר ופרץ שפחות טובים בהנעת כדור, לכן התאים לנו ה3 בלמים בפלייאוף שנה שעברה.

הם באמת לא טובים ביחד..

שנה שעברה הם הצטיינו ששיחקו ליד גולסה. אבל חפרתי עליו מספיק בתקופה האחרונה. זה פשוט ממש זועק שהוא חסר.

הליטאים אלופים כבר שנתיים רצוף.

הם כרגע מחזור 17 ובכושר לעומתנו ..

יהיה מאוד מאוד קשה ..

לפי הרקורד של השחקנים שלהם זו קבוצה שצריך לעבור, אבל הם מגובשים ורצים ביחד כבר תקופה וזה הקושי.

קודם כל זה התחיל עם נתניה באמצע השבוע פקקים שואה

זה ממשיך עם הרכב הזוי של איביץ שאם נודה על האמת הרג אותנו היום

בחייאת אך ריקן עולה קיצוני במקום יוני או עטר,?!?

מזה החילוף הזוי של מגן במגן לקנדיל בסדר גמור,והדבר האחרון זה השוער שהביאו

שוער בינוני מאוד ואני עדין איתו.

מקווה שאיביץ יסיק מסקנות מהמשחק הזה והמסקנה הראשונה היא שיוני חייב להיות שחקן הרכב,ואם אפשר זה להחליף שוער(סומך מאוד על טננבאום ומביא זר אחר לשפיץ במקום היווני.

איזה טננבאום מה אתה גנוב .. להיות שוער בחדרה לא הייתי מביא לו אתה רוצה אותו בהרכב ..

חכה עם הלשרוף את השוער .. הבנאדם לא שיחק חצי שנה

המשחקים הראשונים שלו הם ישר באירופה ועוד עם הגנה של מחליפים.. על מה אתה מעביר עליו ביקורת ? על טעות בקרן שזה לא פחות על פרץ מאשר עליו , אז כן תגול היום יכל להדוף הצידה אבל מפה ולהגיד שטטנבאום יותר טוב ממנו איפה אתה חי

לפי הרקורד של השחקנים שלהם זו קבוצה שצריך לעבור, אבל הם מגובשים ורצים ביחד כבר תקופה וזה הקושי.

אין מצב שהם משמעותית פחות טובים מקלוז..

הרומנים האלה על הפנים. מרגיש שבמצב הנוכחי נסתבך מול כל קבוצה פרט לדייגים שכבר עפו בסיבוב הראשון.

מה הרמה של הקבוצה הליטאית?

לא ממש מכיר אותם, אבל פיקניק זה לא יהיה.

תחושת בטן - עוברים אותם בקושי.

איזה טטנבאום מה אתה גנוב .. להיות שוער בחדרה לא הייתי מביא לו אתה רוצה אותו בהרכב ..

המשחקים הראשונים שלו הם ישר באירופה ועוד עם הגנה של מחליפים.. על מה אתה מעביר עליו ביקורת ? על טעות בקרן שזה לא פחות על פרץ מאשר עליו , אז כן תגול היום יכל להדוף הצידה אבל מפה ולהגיד שטטנבאום יותר טוב ממנו איפה אתה חי

טטנבאום הראה בסוף השנה שאפשר וצריך לסמוך עליו.

תגיד אתה מסתלבט או מה?!?

מה שורף איזה שורף מה אתה לא רואה שהיווני הזה לא משהו בכלל?!?

איזה טטנבאום מה אתה גנוב .. להיות שוער בחדרה לא הייתי מביא לו אתה רוצה אותו בהרכב ..

לא שאני חושב שהוא היה צריך לעלות בהרכב, אבל על סמך מה אתה בדיוק אומר ש״לא היית נותן לו להיות שוער בחדרה״? מת לדעת.

להגיע לבתים באירופאית בלי להיות מדורגים שווה ערך לעליה לליגת אלופות במסלול הישן (לפני אלופות/לא אלופות) .

צריכים המון המון מזל בהגרלה ולקוות שמדורגות יעופו בסיבוב השלישי.

פחד אלוהים בקיצור עם סיכויים של 20/80% לרעת מכבי.

איזה זין. כמה חשוב היה לעבור היום את הרומנים.

לא שאני חושב שהוא היה צריך לעלות בהרכב, אבל על סמך מה אתה בדיוק אומר ש״לא היית נותן לו להיות שוער בחדרה״? מת לדעת.

איך בכלל אפשר להשוות בין שוער יווני מוכח עם ניסיון שנחשב לבין השוערים הטובים ביוון לשוער בינוני - בלי שום ניסיון שמכבי בכלל לא בונה עליו על שום דבר מעבר לשוער מחליף .. שוער שאכל גולים שטותיים לא פחות מהשוער הזה ..

איך בכלל אפשר להשוות בין שוער יווני מוכח עם ניסיון שנחשב לבין השוערים הטובים ביוון לשוער בינוני - בלי שום ניסיון שמכבי בכלל לא בונה עליו על שום דבר מעבר לשוער מחליף .. שוער שאכל גולים שטותיים לא פחות מהשוער הזה ..

המרחק בין ״חסר ניסיון״ ל״לא הייתי נותן לו לעמוד בשער של חדרה״ עצום. אשמח אם תפנה אותי למשחקים בהם הוא אכל גולים שטותיים. מעניין.

להגיע לבתים באירופאית בלי להיות מדורגים שווה ערך לעליה לליגת אלופות במסלול הישן (לפני אלופות/לא אלופות) .

צריכים המון המון מזל בהגרלה ולקוות שמדורגות יעופו בסיבוב השלישי.

פחד אלוהים בקיצור עם סיכויים של 20/80% לרעת מכבי.

איזה זין. כמה חשוב היה לעבור היום את הרומנים.

הפלייאוף הוא במסלול האלופות.

משהו כמו פאוק (אלא אם יפתיעו את אייאקס), קרבאג, קלוז', פרנצוורוש (ההגרלה הנוחה ביותר המסתמנת), מאריבור\שטוקהולם, בטה בוריסוב.

קבוצות פחות טובות מהמפלצות שאפשר לקבל כלא מדורגת בפלייאוף האירופית.

כמדורגת בפלייאוף הזה הייתה גם אפשרות לטיול.

המרחק בין ״חסר ניסיון״ ל״לא הייתי נותן לו לעמוד בשער של חדרה״ עצום. אשמח אם תפנה אותי למשחקים בהם הוא אכל גולים שטותיים. מעניין.

כנראה שאם הוא היה כזה טוב כמו שאתה טוען מכבי לא היו מביאים שוער זר .. וזכור לי במשחקים שהוא שיחק גולים שטותיים אם אני לא טועה מול בני יהודה שהפסדנו אם רייקו היה עומד כנראה לא היינו חוטפים תגול של דור גאן

הפלייאוף הוא במסלול האלופות.

משהו כמו פאוק (אלא אם יפתיעו את אייאקס), קרבאג, קלוז', פרנצוורוש (ההגרלה הנוחה ביותר המסתמנת), מאריבור\שטוקהולם, בטה בוריסוב.

קבוצות פחות טובות מהמפלצות שאפשר לקבל כלא מדורגת בפלייאוף האירופית.

כמדורגת בפלייאוף הזה הייתה גם אפשרות לטיול.

אז טעיתי.

חשבתי זה כמו בשנים הקודמות שלהיות לא מדורג שם מביא לך קבוצות כמו פ.ס.וו איינדהובן ושות׳.

קלוז׳ עפים מול סלטיק שם על זה אשך.

לפגוש אותם בפלייאוף האירופאית יהיה מעניין מאוד.

אז טעיתי.

חשבתי זה כמו בשנים הקודמות שלהיות לא מדורג שם מביא לך קבוצות כמו פ.ס.וו איינדהובן ושות׳.

קלוז׳ עפים מול סלטיק שם על זה אשך.

לפגוש אותם בפלייאוף האירופאית יהיה מעניין מאוד.

או מתסכל מאוד...