Jump to content

מכבי ת"א - קלוז | ה-משחק הכי חשוב העונה. אמאל'ה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

קבלו הימור שירעיד את הפורום ואני כותב אותו בלב כבד ובתקווה גדולה שאני יאכל את הכובע ויטעה - אנחנו לא ניהיה בבתים השנה.

סיבות:

- משהו בוייב/אווירה של הקבוצה לא טוב נראה ממש לא טוב זה גם אצל השחקנים וגם אצל הצוות המקצועי שהסתכלתי עליו לכיוון שלהם על הספסל וכבר במחצית הראשונה שהיה 1-1 הפנים שלהם לא הראו אמונה שאפשר לעשות את זה (אולי ההלם היה גדול מידי), וגם אצל השחקנים אין טירוף (רק ליוני כהן יש לפחות לפי המשחק היום) אנחנו בפאקינג מוקדמות ליגת האלופות תתפוצצו על המגרש. שפת הגוף שלהם ומה שהם משדרים מזכירה לי את מה ששידרו השחקנים באותה עונה 14/15 אז שהייתה צוק איתן.

- בתכלס לא הגיעו שחקני חיזוק. הגיעו שחקני סגל משלימים, לא הגיע החלוץ שכל כך רצינו, דסה לא נשאר, אין חיזוק להגנה וגם לפחות עד עכשיו (3 משחקים) השוער נראה חלש מאוד (אבל לא נהמר איתו ניתן לו צ'אנס).

- לפי הקיץ שמכבי עברנ הכתובת הייתה על הקיר. אני לא רוצה להגיד שמכבי נרדמו כי הם כן ניסו לחזק את הקבוצה אבל כל התוכניות של מכבי לקיץ קרסו וחוץ המשוער כל שאר הפעולות של מכבי היו ברירת מחדל (רצו את דסה הסתפקו בגרלאס, רצו את דלמאו הביאו בלקמן). אם יש דבר שאני הכי שונא שאהוד או כמה אוהדי מכבי אומרים לי שאני לא מרוצה מההתנהלות של הקבוצה זה שאומרים "אני סומך על מנספוד", מה זה סומך על מנספורד? על סמך מה סומכים עליו? על סמך קיץ אחד טוב שלו?! לג'ורדי היו 4 קיצים שהוא הצליח בכולם ובכל קיץ פגע כמעט ברוב השחקנים ועדיין ראינו איך זה נגמר איתו אז מסקנה שכולם צריכים להסיק שלא צריך לסמוך על כל אחד בעיניים עצמות ומותר לבקר מידי פעם שצריך.

לסיכום אני באמת מקווה שאני טועה כי לא באלי שנה שנייה ברציפות בלי אירופה זה יותר מידי בשבילי כאוהד מכבי, ואני מקווה שאנחנו לא נצטער על הקיץ הזה גם בעתיד

אני שותף לפסימיות שלך אבל הרבה מההגעה לבתים תלוי בהגרלה

מההה?!? אתה ראית איזה מסירות הוא הביא שמתוכם נוצרו מצבים של 10000% גול? היה לך אפשרות לתת 3 במחצית רק בזכותו.

אתה ראית כמה איבודים היו לו במהלך המשחק?

אני באמת אוהב אותו וציפיתי ממנו היום להרבה יותר

מיכה היה בסדר גמור הוא האחרון שאפשר להאשים אותו, הכניס לפחות 2 הוקי אסיסט שם על הקו, אחד יוני היה חייב לתת לבלקמן מול שער ריק במקום לכיוון ה 11 ובשני שכטר עם העקב במקום בלקמן מול שער ריק

למכבי הנוכחית אין שום רעיון התקפי ללא מיכה. הוא לא היה טוב היום מקצועית(קורה) אבל אין שום קשר למנהיגות. הוא האיש שמכבי מחפשת והוא בא ומראה את עצמו ורוצה את הכדור פעם אחר פעם. לגמרי מנהיג מקצועי.

לגמרי. פרט למהלך שבו הוא מחפש את הכדור עומק לכניסה של המגן הימני לרחבה, למכבי אין שום דבר מתוחכם להציע במשחק מסודר מול הגנה טובה.

אתה חי ומת על המסירה הספציפית הזו, ועל האילתורים של שכטר. לא מספיק.

אז מאיזה משחקים אתה רוצה שאני אביא דוגמאות בשלב זה בעונה?

התשובה בגוף השאלה. "בשלב זה בעונה" אין חומר להסיק ממנו דבר. ועם כל הכבוד ל"רוצה לעוף", הוא עדיין במכבי כרגע.

מיכה היה בסדר, אבל יכל להיות הרבה יותר מבסדר בהתחשב באיך שהמשחק התפתח ובצורת המשחק המתגוננת של היריבה שהפכה את המעורבות שלו

להרבה יותר קריטית.

האשם העיקרי מבחינתי להדחה היום זה המשחק הרוחבי שלנו, פוזישן אחרי פוזישן. זה היה קשה לצפייה ולא מובן.

לגמרי. פרט למהלך שבו הוא מחפש את הכדור עומק הכניסה של המגן הימני לרחבה, למכבי אין שום מתוחכם להציע במשחק מסודר מול הגנה טובה.

פרץ וגלזר ביחד בקישור כבר ידוע שזה סירוס מסויים למשחק ההתקפה. חפרנו על זה כבר.

שחקן בסגנון גולסה עם דריבל (את ניקוליץ אני לא מכיר) היה חסר.

בלי מיכה אין לנו משחק עומק. מצחיק שאנשים אשכרה חושבים שאנחנו מסוגלים למשהו בלעדיו במשחק עומד. אשמח לשמוע מי חוץ ממיכה יכול לתת כדור לגול.

באיזה עולם גלזר היה טוב?

מצטער אבל שחקן כדורגל שלא מסוגל לתת פס קדימה זה בושה. לליגה מספיק, באירופה זה פשוט לא נראה טוב.

באיזה עולם גלזר היה טוב?

מצטער אבל שחקן כדורגל שלא מסוגל לתת פס קדימה זה בושה. לליגה מספיק, באירופה זה פשוט לא נראה טוב.

מול הליטאים צריך לשחק עם 5-3-2, כל עוד אצילי לא בעניינים ועטר נראה ממש לא בכושר אין מה לחפש את ה4-3-3 הזה.

3 בלמים, סבוריט וג'רלדס, פרץ, ריקן, מיכה ומקדימה שכטר ויונתן כהן.

אני שותף לפסימיות שלך אבל הרבה מההגעה לבתים תלוי בהגרלה

לא ניהיה מדורגים אם נעלה לפלייאוף עוד סיבה לפסימיות

בלי מיכה אין לנו משחק עומק. מצחיק שאנשים אשכרה חושבים שאנחנו מסוגלים למשהו בלעדיו במשחק עומד. אשמח לשמוע מי חוץ ממיכה יכול לתת כדור לגול.

מי שעדיין לא הבין שמיכה השחקן הכי חשוב בקבוצה כבר לא יבין זאת לעולם.

לגמרי. פרט למהלך שבו הוא מחפש את הכדור עומק הכניסה של המגן הימני לרחבה, למכבי אין שום מתוחכם להציע במשחק מסודר מול הגנה טובה.

פה אני לא מסכים איתכם דווקא. כן, מיכה מניע את ההתקפה. אבל זה לא נוצר יש מאין. זה, בפני עצמו, אימונים.

אתה מכיר קצת פוטבול, לא? נלך איתך על העניין של extending the play. ארון רוג׳רס עשה קריירה על זה. גם ראסל ווילסון מצטיין בזה. קרסון וונץ בעונת MVP, שלא זכה בה כי נפצע שלושה משחקים לסיום העונה והמצביעים החליטו שיותר מדי משחקים חסרים, הביא לפילי יתרון ביתיות שהיתרגם בלעדיו לאליפות עם זה. ומה זה הדבר הזה? קוורטרבק שמתחמק מההגנה, מחזיק בכדור שניות ארוכות במקום לחטוף סאק או להעיף החוצה/אינקומפליט, ומצליח להשלים מסירה. השחקנים של פילי דיברו על זה באותה עונה כששאלו אותם, ואמרו שזה לא לגמרי אלתור. כלומר, כן, קרסון מאלתר, אבל השחקנים עובדים על מה לעשות כשהמהלך "נשבר", ובמקום להפסיק לרוץ כי הגיעו לסוף הראוט, הם מתפנים. והם עבדו על זה המון באימונים.

כמו שקרסון מצא את הרסיברים שלו על סמך אימונים, כך גם דור מוצא את מטרות המסירה שלו על סמך אימונים. אני יכול להסכים איתך שרצוי להוסיף באימונים עוד שחקן שיחליף אותו, כשדור לא על המגרש. אבל הנקודה שלי היא שלא מדובר רק בגאונות של מיכה. גם - אבל לא רק. צריך שחקנים שידעו לאן לרוץ. צריך שהוא יידע לאן הם רצים. וזה לגמרי משהו שצריך לעבוד עליו באימונים, ואם זה עבד בעונה שעברה - סימן שעבדו על זה באימונים. כי אחרת זה לא היה עובד.

לא יודע כמה כיוונו השנה לצ'מפיונס ליג, תמו הזמנים שמקבלים דייגים בסיבוב הראשון והשני, היו חייבים לחזק בצורה מסיבית כבר לפני חודש אילו רצו להגיע לאנשהו.

חבל על הפרס הכספי שפספסנו אבל מבחינת איכות מתאימים יותר למפעל השני, אפשר לעשות שם שלב בתים.

מול הליטאים צריך לשחק עם 5-3-2, כל עוד אצילי לא בעניינים ועטר נראה ממש לא בכושר אין מה לחפש את ה4-3-3 הזה.

3 בלמים, סבוריט וג'רלדס, פרץ, ריקן, מיכה ומקדימה שכטר ויונתן כהן.

אין לנו שלושה בלמים

תודה רבה לרובכם פה שמוכיחים לי כמה אנחנו קהל חלש וכפויי טובה. אין על השחקנים האלה ולא יהיו גם ומי שטוען אחר באמת באמת שאין לו שמץ

באיזה עולם גלזר היה טוב?

באיזה עולם גלזר היה טוב?

גלזר היה מעולה. בין היחידים שתפקידו היום וגם נתן איזה כדור עומק יפה

לא יודע כמה כיוונו השנה לצ'מפיונס ליג, תמו הזמנים שמקבלים דייגים בסיבוב הראשון והשני, היו חייבים לחזק בצורה מסיבית כבר לפני חודש אילו רצו להגיע לאנשהו.

חבל על הפרס הכספי שפספסנו אבל מבחינת איכות מתאימים יותר למפעל השני, אפשר לעשות שם שלב בתים.

אני לא חושב שמישהו באמת כיוון לצ׳מפיונס, בטח לא אחרי שקיבלנו את סלטיק בסיבוב השלישי, זה יותר דיכאון וניסיון להפנים שכנראה לא תהיה אירופה השנה כי לצערי אני לא רואה אותנו מגיעים לבתים כשאנחנו לא מדורגים בפלייאוף ברמה שאנחנו מציגים ועם חצי קבוצה פצועה או לא בעניינים.