Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

אני לא אוהד יובנטוס

אבל כואב הלב לראות את רונאלדו מסיים את הקריירה בקבוצה כזאת עלובה

שיעיפו כבר את סארי העלוב הזה, למה בכלל הביאו אותו אחרי עונה פתטית בצ'לסי

ושיביאו את פוצ'טינו עם חוזה ברזל ל-3 שנים, הוא יבנה שם קבוצה מעולה

יובה לקחה אליפות בליגה סופר צמודה ותחרותית,  קבוצה עלובה? אימרה לא רצינית.

רונאלדו נתן שם עבודה משוגעת עם 31 שערים, הוא עדיין במיטבו, הגיל אצלו זה רק מספר, הוא מכונה, יש לו עוד 5 שנים לשחק, איזה מסיים קריירה ואיזה נעליים.

הם לא קבוצה עלובה, יש להם קבוצה מצוינת עם מאמן שפשוט לא בד.נ.א שלהם

כבר אמרתי שהחוזה של אלגרי עוד משולם עכשיו וחבל שהם לא החזירו אותו הוא עדיף בהרבה על סארי, שהראה שהוא לא שדרוג

הפסיד 2 תארים חוץ מהאליפות ובליגת האלופות אין להם סיכוי לדעתי.

יונייטד עושים מהלכים טובים הקיץ. גם סאנצ׳ו, גם הצליחו לדחוף את אלכסיס לאינטר (הבן אדם ישב שם על החוזה הכי כבד בלי שהוא משחק שם). 

אמנם החתמות גדולות תמיד היו שם (קצת פחות קיץ שעבר), אבל להיפטר מאלכסיס זה לא משהו שחשבתי שהם יצליחו לעשות

15 hours ago, YoniC said:

יונייטד עושים מהלכים טובים הקיץ. גם סאנצ׳ו, גם הצליחו לדחוף את אלכסיס לאינטר (הבן אדם ישב שם על החוזה הכי כבד בלי שהוא משחק שם). 

אמנם החתמות גדולות תמיד היו שם (קצת פחות קיץ שעבר), אבל להיפטר מאלכסיס זה לא משהו שחשבתי שהם יצליחו לעשות

גם ההגנה חלשה, גם אין קישור דפנסיבי סביר, גם השוער בירידה, גם הטופ 4 נראה חלום רחוק בעונה הבאה.

העתיד ורוד סה"כ, בהנחה שתהיה חולצת חוץ ורודה בעונה הבאה.

7 דקות לפני, cassano said:

יש סיבה שדיבאלה בספסל?

חוץ.מכריס הבלתי נגמר אף אחד ביובה לא נראה שמסוגל לעשות משהו. 

יש, סארי אידיוט.

38 דקות לפני, cassano said:

יש סיבה שדיבאלה בספסל?

חוץ.מכריס הבלתי נגמר אף אחד ביובה לא נראה שמסוגל לעשות משהו. 

את התשובה האמיתית רק סארי יודע, אבל האמת שדיבאלה לא היה כשיר לחלוטין כבר תקופה, והיום אחרי כמה דקות סיים את המשחק, אז אולי לשם שינוי היתה סיבה הפעם להחלטה הלא צפויה הזו..

On 5.8.2020 at 00:20, אורלנדו בלוף said:

גם ההגנה חלשה, גם אין קישור דפנסיבי סביר, גם השוער בירידה, גם הטופ 4 נראה חלום רחוק בעונה הבאה.

העתיד ורוד סה"כ, בהנחה שתהיה חולצת חוץ ורודה בעונה הבאה.

ההגנה ספגה משמעותית פחות, שאלת הקשר הדפנסיבי צריכה להיפתר מהר ומדוייק, ועל הספסל לדה חאה אולי הנדרסון ימתין. רק תנו לברונו להזיז את החבורה המהירה מקדימה, את שלושת הזאבים ללא החסרונות. ושהיריב יתגונן. יונייטד מתקדמת ומפוצצת בכישרון. עכשיו צריך לשים על זה מתודה. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

ההגנה ספגה משמעותית פחות, שאלת הקשר הדפנסיבי צריכה להיפתר מהר ומדוייק, ועל הספסל לדה חאה אולי הנדרסון ימתין. רק תנו לברונו להזיז את החבורה המהירה מקדימה, את שלושת הזאבים ללא החסרונות. ושהיריב יתגונן. יונייטד מתקדמת ומפוצצת בכישרון. עכשיו צריך לשים על זה מתודה. 

אל תתלהב מכמה הופעות טובות בגארבץ'.

יונייטד כמו צ'לסי מביאה שחקנים וורלד קלאס (האברץ, וורנר, סאנצ'ו) אבל ההגנות שלהם חלשות מדי כדי להראות כמו משהו רציני.

13 דקות לפני, אדביסי said:

אל תתלהב מכמה הופעות טובות בגארבץ'.

יונייטד כמו צ'לסי מביאה שחקנים וורלד קלאס (האברץ, וורנר, סאנצ'ו) אבל ההגנות שלהם חלשות מדי כדי להראות כמו משהו רציני.

זה לא היה גארבץ', זה היה הכי מאני טיים עבורה כאשר היתה בפיגור של 9 מלסטר ו7 מצלסי והשיגה את המטרה הכי חשובה וריאלית לה. יונייטד רק החלה את הקניות שלה, אני בטוח שהם מודעים לחסרונות בדיוק כמוך וכמוני. נראה מה ילד השוק.

אני יודע לזהות בין בינוניות לבין כישרון אמיתי, חי וצעיר. רק להלביש את המתודה הנכונה ולהפוך אותה לקבוצה אמיתית, מחוברת ומסונכרנת. אולה ללא ספק ראוי לצאנס הזה 

15 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא היה גארבץ', זה היה הכי מאני טיים עבורה כאשר היתה בפיגור של 9 מלסטר ו7 מצלסי והשיגה את המטרה הכי חשובה וריאלית לה. יונייטד רק החלה את הקניות שלה, אני בטוח שהם מודעים לחסרונות בדיוק כמוך וכמוני. נראה מה ילד השוק.

אני יודע לזהות בין בינוניות לבין כישרון אמיתי, חי וצעיר. רק להלביש את המתודה הנכונה ולהפוך אותה לקבוצה אמיתית, מחוברת ומסונכרנת. אולה ללא ספק ראוי לצאנס הזה 

לא חושב שזה רציני לבנות קישור על מאטיץ', וגם שאר ההגנה פגיעה מאוד.

אין ספק שברונו ומייסון הם חיזוק נפלא להתקפה, אבל כמו צ'לסי - חייב לחזק את ההגנה וקישור.

עונה הבאה ארסנל וטוטנהאם לא יהיו רלוונטיות ואני צופה ירידת מתח אצל ליברפול אם לא ירעננו שם את השורות, תהיה עונה מעניינת

44 דקות לפני, Miki6846 said:

מסכן רונאלדו, באמת לא מגיע לו הקבוצה האפורה הזאת.

לא מגיע לו מאמן כל כך חסר מושג בניהול משחק זה קודם כל, וכן, סגל פרווה שבנוי מפליטים שנזרקו מכל מיני קבוצות, שלא לדבר על הטריידים ההזויים שעושים (פיאניץ' תמורת ארתור, קנסאלו תמורת דנילו), כולי תקווה שהאניילי הראשי ימצא כמה מיליונים פנויים ויזרוק משהו כדי שלפחות לשנה הבאה תהיה קבוצה תחרותית לאלופות, כי ללא זה, רונאלדו כבר לא יהיה שם..

10 hours ago, אדביסי said:

לא חושב שזה רציני לבנות קישור על מאטיץ', וגם שאר ההגנה פגיעה מאוד.

אין ספק שברונו ומייסון הם חיזוק נפלא להתקפה, אבל כמו צ'לסי - חייב לחזק את ההגנה וקישור.

עונה הבאה ארסנל וטוטנהאם לא יהיו רלוונטיות ואני צופה ירידת מתח אצל ליברפול אם לא ירעננו שם את השורות, תהיה עונה 

אכן זקוקים לייצב את החמישיה האחורית.