Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

יש במגן הקהילה קטע חדש, המאמנים גם נמצאים בלחיצת ידיים לפני המשחק, הראשונים בטור. נחמד.

אם איביץ' היה חייב ללחוץ יד לאבוקסיס אז אחרי זה צריך להתקלח עם ג'ל חיטוי.

מה הקטע עם המדים של סיטי השנה?

מדים חגיגיים לציון 125 שנים למועדון, רשמית זה הסט הרביעי שלהם, אבל יש מצב שזה רק למשחק הזה.

אני אוהב את הסגנון הזה, גם היה לפני כמה שנים תלבושת מיוחדת של יונייטד בדרבי, קלאסית ובלי סמלים בכלל, צווארון וי לבן. קלאס טהור.

מדים חגיגיים לציון 125 שנים למועדון, רשמית זה הסט הרביעי שלהם, אבל יש מצב שזה רק למשחק הזה.

אני אוהב את הסגנון הזה, גם היה לפני כמה שנים תלבושת מיוחדת של יונייטד בדרבי, קלאסית ובלי סמלים בכלל, צווארון וי לבן. קלאס טהור.

אם אני לא טועה אתה מתכוון לשחזור של המדים מ58 לציון 50 שנה לאסון מינכן. זה היה מדהים וגם מה שסיטי ימח שמם הוציאו עכשיו די מדהים

אם אני לא טועה אתה מתכוון לשחזור של המדים מ58 לציון 50 שנה לאסון מינכן. זה היה מדהים וגם מה שסיטי ימח שמם הוציאו עכשיו די מדהים

בדיוק, ביצוע מושלם.

נכון.

מישהו יודע?

טוב לפי קריאה קצרה בגוגל, מסתבר שהאזור הזה של אנגליה (מנצ'סטר וליברפול) מחשיב את עצם כאישיות נפרדת מהאישיות האנגלית, בגלל זה חלק מהאוהדים שרקו בוז בזמן ההמנון וגם בגלל שהנסיך היה שם, שהוא המייצג הראשי של האישיות האנגלית

תחפש Scouse Not English בגוגל זה ישפוך על זה קצת אור

למה? אין לי מושג

טוב לפי קריאה קצרה בגוגל, מסתבר שהאזור הזה של אנגליה (מנצ'סטר וליברפול) מחשיב את עצם כאישיות נפרדת מהאישיות האנגלית, בגלל זה חלק מהאוהדים שרקו בוז בזמן ההמנון וגם בגלל שהנסיך היה שם, שהוא המייצג הראשי של האישיות האנגלית

תחפש Scouse Not English בגוגל זה ישפוך על זה קצת אור

למה? אין לי מושג

כן, הבנתי שליברפול כועסים שהממשלה מזניחה את העיר וכו'.

ההתנהלות של יובה בקיץ הזה לא ברורה

מוכרים את קן אחד הכשרונות, מוכרים את קנסלו ורוצים להעיף את דיבאלה.

לא ברור מצטער.

קן לצד פריחה הראה סממנים באלוטלים בהתנהגות ולאף אחד אין ז להתעסק עם זה. וגם היגוואין חוזר מהשאלה ויש את מנדז'וקיץ', ואף אחד לא רוצה אותם אז בעיה להחזיק 3 חלוצים.

דיבאלה יכול להיות טוב ברומא/נאפולי או כל קבוצה שתבנה עליו, אבל הוא בעייתי מאוד. לא שחקן אגף ולא חלוץ, יש לו משבצת אחת על המגרש שלא רלוונטית לכדורגל המודרני. גם בארגנטינה הוא כמעט ולא משחק.

קאנסלו לא מובן, הוא נתן חצי עונה מזעזעת ובאופן כללי הוא מגן כמו שרונאלדו בלם, אבל יש לו פוטנציאל מעניין ולהביא את דנילו כמגן כשהמחליף שלו זה דה שיליו זה אפור ברמה אחרת.

בכל אופן ביובה צריכים לדלל לא מעט שחקנים מהסגל, במיוחד גרוטאות כמו חדירה והיגוואין. דה ליכט היה רכישה מדהימה אבל עדיין אין להם שחקני אגף נורמליים.