Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

יכול להיות שהוא אמר לסוכן שלו אני רוצה לחזור לשחק במדריד והסוכן שלו חשב בלב שרק באתטלטיקו יש מדריד?

הוא רוצה רק מדריד 

On 18.7.2022 at 09:14, erantheking21 said:

ריאל מדריד מעצבנים אותי והשחצנות שלהם תעלה להם בתארים השנה שהם החליטו לא להתחזק בהתקפה, הרי לא סתם הם שמו את אמבפה בראש רשימת הרכש שלהם, מן הסתם בשלהי העונה הם כבר התחילו לבלבל את המח שהם אולי אפילו לא זקוקים לאמבפה, מי לא זקוק לאמבפה? אז נכון שאמבפה עשה להם מהלך ודפק אותם(יחד עם זה שהם יצאו קירחים גם עם האלאנד) אחרי זה דיברו על שמות קצת פחות נוצצים כמו ריצ'ליסון, זסוס(האמת שהיה שיחוק) ועוד כמה שמות שבסופו של דבר לא באו כל אחד מטעמו כמו אי אפשרות להביא זרים כי ויניסיוס לא קיבל אזרחות ועוד כמה

אבל בסופו של דבר הם החליטו לא להביא אף אחד, זה הזיה אני מלחתחילה לא האמנתי שהם יביאו חלוץ, אצל פרז ידעתי שזה או אמבפה או כלום ואפילו הוא קיצוני ומסוגל לחכות לו עוד 3 שנים ולא להביא חלוץ ,עוד תירוץ ששמעתי זה שהם לא רוצים ליפול בעוד יוביץ' אז הם לא רכשו חלוץ צעיר אחר, אז גם זה דבילי להתקע בעבר ברכש לא מוצלח, בסדר אבל חייבים להתקדם.

ברצלונה די צמצמו פערים שהם התחזקו התקפית

לריאל יש סגל רחב אבל לא איכותי בפאן ההתקפי , יש להם את ויניסיוס, בנזמה ורודריגו  בשיא, כל השאר לא כאלה רלוונטים(אולי חוץ מאסנסיו), אומנם שלישיה טובה, אבל בואו  לא נשכח שזאת עונת הפריצה של ויניסיוס מי הבטיח להם שהוא יתן עוד עונה טובה כמו אשתקד? בנזמה יציב מאוד אבל בן 35, זה גיל שהוא כבר יהיה מועד לפציעות ובלי העדר מחליף ראוי זה בעיה..כל החלוצים שמחליפים אותו בינתים זה מיוראל ומריאנו, שניהם לא ראוים להקרא מחליפים, בברצלונה למשל אומביאנג המנוסה הוא המחליף, ריאל יכלו להביא גם חלוץ מחליף מנוסה אבל בחרו שלא..גם רודריגו לא נתן כזאת עונה גדולה באופן כללי, רק מאפריל הוא התחיל לתת תפוקה בקיצר ריאל בנויה בהתקפה על 2 וחצי שחקנים וכל השאר עם הבחלות..אסנסיו לא בטוח שישאר גם ולא מאריך חוזה בינתיים לכו תדעו אם ריאל לא תייבש אותו. לגבי טשואמני ורודיגר אין תלונות, הם יוסיפו להם עומק ופיזיות 

כל מילה. הייתה עונה משוגעת עם זכייה נדירה באלופות, אבל צריך להגיד- ריאל הייתה נחותה מכל קבוצה שהיא פגשה וגם ה4-0 מברצלונה מטריד אותי. היה חייב להשתדרג בפן ההתקפי בטח אם אמבפה לא הגיע. חלוץ מחליף (יוביץ עזב ומיוראל זה בדיחה) וכנף ימין זה מאסט.

לדעתי גם קשר אמצע התקפי קריטי להרבה משחקי ליגה- אוזיל, חאמס, איסקו, די מאריה. תמיד היה כזה בקבוצות הגדולות של ריאל בשנים האחרונות.

כמה עלו כרטיסים? שלושה שערים גדולים של אגדות כדורגל. אם היה לי ילד או שהייתי לוקח אותו, או שסתם הייתי מתבאס מזה שלא לקחתי אותו.

3 דקות לפני, Omer said:

כמה עלו כרטיסים? שלושה שערים גדולים של אגדות כדורגל. אם היה לי ילד או שהייתי לוקח אותו, או שסתם הייתי מתבאס מזה שלא לקחתי אותו.

באזורי ה-300 וצפונה בקטגוריה 2 ומעלה. פחות או יותר כמו בשנה שעברה, אולי עם סטייה של 30 שקל כזה.

2 דקות לפני, car.garsia said:

לילדים זה נחמד, מתקשה להבין אנשים בוגרים שזה מרגש אותם המשחקי ראווה האלה.

משחקי ראווה זה לא מרגש, מסי זה מרגש.

5 דקות לפני, car.garsia said:

נראה לי שלפחות בסופרקאפ הצרפתי הרבה זה עולים מצרפת. תדמיין שאתה עובר לארה"ב ויש אלוף האלופים הישראלי. קודם כל אתה כמובן תשאל מה לעזאזל קשור משחק על תואר ישראלי בארה"ב, אבל אני בטוח שיהיה לזה קהל של ישראלים שסתם ירצו טעימה של משהו מהבית. כמובן, בכמויות הרבה יותר קטנות, כי אתה עולה עם שגיב יחזקאל, לא עם ניימאר.

5 דקות לפני, תמיר8 said:

מסתבר שאפשר לשחק כדורגל בבלומפילד החם והלח של יולי-אוגוסט

יש מצב שמסי הוא היחיד שהצליח לככב בבלומפילד בשיא הקיץ? בכל מקרה לדעתי זה בעיקר אומר משהו על השחקנים האלה. נדיר שקבוצות מגיעות לפה במזג האוויר הזה ואשכרה משחקות כדורגל.

יש משהו אדיר בעיניי בהבעת הפנים של מחלקות המדליות, שאומרת "קחו לבד, אין מצב שאני מתקרבת לזיעה שלכם אחרי ששיחקתם כדורגל בחום הזה".

11 דקות לפני, Omer said:

נראה לי שלפחות בסופרקאפ הצרפתי הרבה זה עולים מצרפת. תדמיין שאתה עובר לארה"ב ויש אלוף האלופים הישראלי. קודם כל אתה כמובן תשאל מה לעזאזל קשור משחק על תואר ישראלי בארה"ב, אבל אני בטוח שיהיה לזה קהל של ישראלים שסתם ירצו טעימה של משהו מהבית. כמובן, בכמויות הרבה יותר קטנות, כי אתה עולה עם שגיב יחזקאל, לא עם ניימאר.

איזה שאלה, לצרפתים שגרים פה בארץ זה חוויה גדולה, כמו ששחר פאר הייתה משחקת באוסטרליה או בארצות הברית בגראנד סלאם וכל היהודים היו גודשים את האצטדיון. אבל נראה לי שפה הרוב באו לראות את הכוכבים של פריז.

עכשיו אין לי בעיה עם גל הקבוצות שבאות לפה לעשות סיבוב הופעות, להיפך, לא לכולם יש כסף לנסוע לפריז לראות את השחקנים האלה. כן מבאס אותי שאני מכיר מישהו שלא מכיר כלום בכדורגל והוא לקח את הבן שלו למשחק היום כי הילד אוהד "בארסה" וחולה על מסי. הוא לא אוהב כדורגל ישראלי בכלל ולא מעניין אותו ואני קצת פוחד שזה יכחיד עוד קצת את הציבור של אוהבי כדורגל ישראליים (וכן אני יודע שהממוצע קהל עלה, עדיין, מרגיש לי כאילו הדור הבא פחות מחובר פה לענף).

בניגוד לשחקי הראווה והידידות זה לשם שינוי משחק ראסמי על תואר והשנה בניגוד לשנה שעברה באו עם כל הכוכבים (חוץ מאמבפה שפשוט היה מורחק). 

למי שידו אינה משגת לטוס לחו"ל ולראות אותם זה בהחלט שווה את החוויה. 

קיבלו אחלה משחק עם שערים יפים. 

לא יודע, חבר שלא רואה כדורגל בדרך קבע אבל אוהד מסי הלך למשחק והפציר בי ולעוד חבר ללכת למשחק, הוא ממש התחנן ואמר שתהיה בבלומפילד חוויה האיצטדיון אחרי שיפוץ (הוא יודע שיש לי מנוי ושבלומפילד זה האיצטדיון הביתי שלי אבל בתאים האפורים שלו במוח הוא לא מתייחס לזה)

בקיצור הפציר אמר לי תבוא לבלומפילד איצטדיון מרשים וגם תראה את מסי, עניתי לו שאחרי שראיתי את זהבי בבלומפילד נותן את ה "קבלו אותו" דקה 89, כבר שום דבר לא מרגש אותי.

האמת שיקרתי לו, בגול של יונתן ואוסקר התרגשתי כמעט כמו בגול של זהבי 

לפני9 שעות , car.garsia said:

איזה שאלה, לצרפתים שגרים פה בארץ זה חוויה גדולה, כמו ששחר פאר הייתה משחקת באוסטרליה או בארצות הברית בגראנד סלאם וכל היהודים היו גודשים את האצטדיון. אבל נראה לי שפה הרוב באו לראות את הכוכבים של פריז.

עכשיו אין לי בעיה עם גל הקבוצות שבאות לפה לעשות סיבוב הופעות, להיפך, לא לכולם יש כסף לנסוע לפריז לראות את השחקנים האלה. כן מבאס אותי שאני מכיר מישהו שלא מכיר כלום בכדורגל והוא לקח את הבן שלו למשחק היום כי הילד אוהד "בארסה" וחולה על מסי. הוא לא אוהב כדורגל ישראלי בכלל ולא מעניין אותו ואני קצת פוחד שזה יכחיד עוד קצת את הציבור של אוהבי כדורגל ישראליים (וכן אני יודע שהממוצע קהל עלה, עדיין, מרגיש לי כאילו הדור הבא פחות מחובר פה לענף).

גם ככה כבר אין כרטיסים למי שצריך, ואוהדי כורסאות יש בשפע, ואוהדי מקלדות יש בשפע

לא צריך עוד

לפני12 שעות , Omer said:

יש מצב שמסי הוא היחיד שהצליח לככב בבלומפילד בשיא הקיץ? בכל מקרה לדעתי זה בעיקר אומר משהו על השחקנים האלה. נדיר שקבוצות מגיעות לפה במזג האוויר הזה ואשכרה משחקות כדורגל.

שיחקו בקצב די נמוך יחסית אליהם.

לפני14 שעות , car.garsia said:

עד היום צובט לי בלב שלא זכיתי לראות את מייקל משחק ואני לא רוצה שזה יחזור גם עם מסי ומהסיבה הזו אם הייתה לי אפשרות הייתי הולך לחרא הזה אתמול

32 דקות לפני, The yellow Toms said:

לא עשה שום דבר מיוחד

טוב, הרגע חתם. לפחות כבר על המשחק הראשון קיבל דקות והרגיש קצת פרמייר ליג, ועוד תיקו עם ליברפול.