Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

1 דקה לפני, itanar said:

מרגיש לי שאוסקר צריך לעשות עוד קפיצת מדרגה כדי להיות ממש שייך לרמה בצ'מפיונס.

כן עדיין לא משוחרר 100%, אבל הוא כן עם ביטחון לבוא לכדור.

פעם ראשונה שאני רואה משחק שלהם - לא מוסרים לו. רואים גם איך הוא מתחרפן על המגרש. מרגיז.

21 דקות לפני, itanar said:

מרגיש לי שאוסקר צריך לעשות עוד קפיצת מדרגה כדי להיות ממש שייך לרמה בצ'מפיונס.

הוא צריך דקות משחק, בתחילת העונה היה מסופסל, יש את סוסיץ׳ במשבצת שלו שחוזר מפציעה, מקווה שלא יקח לו דקות

איזה ילד זה. כמה אהבה.

אני משתדל לראות כל משחק שלו מאז שהגיע לזלצבורג, וחייב להגיד שזה המשחק הכי טוב שלהם שראיתי מאז שהתחלתי לעקוב. גם לפני האדום הם נראו מצויין.

אוסקר ספציפית היה חד מאוד, מהרגע הראשון דרש כדורים ורצה שהמשחק יעבור דרכו. בד"כ אני מתלונן שהוא נעלם באשמתו, הפעם אני יותר מאשים את צורת המשחק של קשרי האמצע שמתעקשים פעם אחר פעם להעביר את כובד המשקל של המשחק דרך המגנים או בכדורים ארוכים מפגרים במקום דרך הפליימייקר שלהם. לתחושתי בקבוצה מול בנפיקה שברוב הפוזשנים הכדור אצלה וכל המשחק שלה בנוי על הקרקע ופחות על מעברים, היכולות שלו היו באים לידי ביטוי הרבה יותר טוב. בגלל זה אני גם מקווה מאוד שבתחנה הבאה שלו הוא יגיע לקבוצה שהיא דומיננטית עם הכדור ומתבססת על תיקתוקי מסירות. טוטנהאם, ברסה, ארסנל, עולות לראש כקבוצות בסגנון הזה. אולי אפילו ברייטון.

אבל כמובן בשביל שהוא יתקדם לקבוצה כזו הוא חייב עכשיו להמשיך ללחוץ על הגז בכל משחק, להמשיך לייצר כמה שיותר מספרים ולשפר את המעורבות בשטף ההתקפי. רוצה לראות אותו מייצר 3-4 מצבים במשחק ולא רק מצב אחד. אני לגמרי מאמין שיש לו את היכולת לזה. גם היום, קצת יותר חדות והוא מייצר לעצמו או לאחרים שני מצבים נוספים.

זלצבורג עולים למשחק הזה עם ההרכב הצעיר ביותר בהיסטוריה של ליגת האלופות. ממוצע גילאים 21 וחצי. ועדיין ניצחו בבנפיקה. מכונה.

אז הייתי אתמול במשחק של אייאקס-מארסיי. (לא מזמן עברתי להתגורר באמסטרדם לתקופה )

מלבד הצבע של החולצה (יש צהובה חוץ אבל מאוד נדיר לראות) , פשוט חוויה מרגשת כל-כך!!

1. אולטראס שלא מפסיק לשיר לרגע, פלייליסט כמעט זהה למכבי, בקטע מטורף אבל (אפילו אני מודה לאלוהים אחרי שריקת הפתיחה).

2. איצטדיון מהיפים שהייתי בהם, איזה אווירה, אקוסטיקה מפגרת, אגב הגג היה סגור הרמטית.

3. עשרות בארים ומסעדות מחוץ לאיצטדיון ובתוך האיצטדיון, אתה אשכרה יושב רואה משחק עם כוס בירה ביד, אורגזמה עבורי! 

4. 60 אלף שהגיעו וחזרו בתחבורה ציבורית מתוקתקת להפליא ולא מרגישים את העומס לרגע.

5. רימוני עשן של אייאקס ואבוקות מהצד של מארסיי.

6. משחק יוצא מן הכלל טוב שנגמר 3-3 ויכל גם להגמר 6-6 בקלות.

7. שיר סופר מרגש על יהודים ששרים מצד לצד באיצטדיון (הם עושים את זה 3 פעמים כל פעם מול כיוון אחר של היציעים)

VAK410: Waar komen Joden toch vandaan?      האולטרס: מאיפה באים היהודים?

F-Side: Israël hier ver vandaan!                           יציע ממול: באים מישראל הרחוקה

VAK410: Wonen daar ook Superjoden?              האולטרס: האם הסופר-יהודים גם חיים פה? 

F-Side: Ja daar wonen Superjoden!                    יציע ממול: אכן, גם פה חיים סופר-יהודים

VAK410: Vinden Joden voetbal fijn?                   האולטרס: האם היהודים אוהבים כדורגל?

F-Side: Als ze maar voor Ajax zijn!                      יציע ממול: כל עוד הם אוהדים של אייאקס

VAK410 & F-Side: Amsterdam, Amsterdam, Amsterdam! 

מה אני אגיד לכם, מרגש ביותר ובגדר חובה לכל אוהד מכבי להיות במשחק של אייאקס.

• 2 weeks later...

ליברפול ביקשה אתמול שיפרסמו את השיחה בין שופטי ה-ואר לשופט הראשי בנוגע לפסילת השער של דיאז, ושיחררו את זה בלי בעיה.

רק אצלנו זה יותר סודי מהמוסד

30 דקות לפני, Elirandani said:

ליברפול ביקשה אתמול שיפרסמו את השיחה בין שופטי ה-ואר לשופט הראשי בנוגע לפסילת השער של דיאז, ושיחררו את זה בלי בעיה.

רק אצלנו זה יותר סודי מהמוסד

היחידים שמתחרים בשופטים הישראלים זה השופטים האנגלים. איזה חסרי בינה, אשכרה לקחו לליברפול 3 נקודות. הגיע הזמן לתת לבינה מלאכותית להחליט בענייני נבדל. זה שחור או לבן, אין שום סיבה שבני אדם יהיו מעורבים בהחלטות האלה 

הסעודים / אמריקאים גמרו את הכדורגל באירופה 
בגלל הבריחה של הכוכבים / כשרונות לכסף  הפערים הצטמצמו מאוד בין הגדולות לקבוצות בדרג ב׳ 
עוד נראה המון הפתעות השנה ( רק הערב יונייטד וארסנל ובאיירן אפילו כמעט)

לפני8 שעות , מאור ט said:

בגלל הבריחה של הכוכבים / כשרונות לכסף  הפערים הצטמצמו מאוד בין הגדולות לקבוצות בדרג ב׳ 

אוי לא כדורגל תחרותי ופחות ריכוזי, רק לא זה

לפני8 שעות , מאור ט said:

אז בעצם הסעודים עושים את מה שהקבוצות הגדולות עשו לקבוצות דרג ב' ומטה?

כן, גם אני רוצה לראות את כל השחקנים הטובים בעולם על המסך באירופה אבל וואלה לנו כאוהדי כדורגל תחרות גדולה יותר רק עושה טוב

לפני9 שעות , הישראלי היפה said:

מזכיר את אדליי של הפועל ירושלים עם השטויות והטעויות

אוננה מזכיר את אדליי בגלל מצב הרוח שלו או בגלל סיבות אחרות?