Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

אף אחד לא מצא נקודות דמיון בין המשחק הזה לאתמול? 

כאילו.. בטח לא בכדורגל אם אפשר לקרוא למה שאנחנו משחקים ומה שהם באותו שם.

אלא בהרכבים

11 דקות לפני, אבי בנימין said:

אלא בהרכבים

לא

12 דקות לפני, אבי בנימין said:

אלא בהרכבים

חחחחחח מה? אנשים איבדו פה את זה לגמרי 

1 hour ago, yellow_blood said:

הוא כבר 15 שנה מאמן בוגרים וכמעט שאין שנה שהוא לא לקח בה אליפות,. אאל"ט רק פעם אחת ריאל בספרד וליברפול באנגליה לקחו לו אליפות. קודם כל מבחינה הישגית זה מפחיד ומעמיד אותו בלבל הזה.

את בארסה ב-2008 הוא קיבל עם אותם שחקנים שלא דיגדגו את ריאל שנתיים והעמיד את אחת הקבוצות הטובות שהיו עם כדורגל פסיכי, אליפויות בליגה וזכיות בצ'מפיונס.

קח את סיטי בשנים האחרונות, יש את ליברפול עם אחת הקבוצות הטובות שהיו להם כולל קלופ ותראה מה הוא עושה.

לגבי באיירן אין מה להגיד כי כנראה שגם הוכנבוים היה לוקח את האליפויות האלה.

מעבר לזה, הכתישה, הכדורגל עצמו, האינטנסיביות. עולם אחר, כדורגל אחר.

מה הכוונה היה "רק צריך ליישם את השיטה"? זו המהות של מאמן. היו ויש קבוצות עם סגלים מעולים ושחקני טופ שהכדורגל שלהם לא מתקרב לקבוצות של פפ. אם זה כזה קל למה הם גם לא יישמו את השיטה שלהם ככה? מאמן ענק

הוא מאמן ענק בלי ספק בכלל

אחד הגדולים

אבל הגדול בהיסטוריה? לדעתי אנצ'לוטי יותר טוב

לי זכור שגם בבארסה רייקארד לפניו עשה דברים יפים ופפ רק השלים את מה שהוא עשה

שוב, מאמן ענק, אבל עד שלא יקח קבוצה שהיא במקור גרועה ויעשה איתה משהו מטורף, אני לא חושב שהוא הגדול בהיסטוריה, פשוט טקטקן בחסד שצריך שחקני ענק שיישמו את השיטה שלו

הוא כבר 15 שנה מאמן בוגרים וכמעט שאין שנה שהוא לא לקח בה אליפות,. אאל"ט רק פעם אחת ריאל בספרד וליברפול באנגליה לקחו לו אליפות. קודם כל מבחינה הישגית זה מפחיד ומעמיד אותו בלבל הזה.

את בארסה ב-2008 הוא קיבל עם אותם שחקנים שלא דיגדגו את ריאל שנתיים והעמיד את אחת הקבוצות הטובות שהיו עם כדורגל פסיכי, אליפויות בליגה וזכיות בצ'מפיונס.

קח את סיטי בשנים האחרונות, יש את ליברפול עם אחת הקבוצות הטובות שהיו להם כולל קלופ ותראה מה הוא עושה.

מה הכוונה היה "רק צריך ליישם את השיטה"? זו המהות של מאמן. היו ויש קבוצות עם סגלים מעולים ושחקני טופ שהכדורגל שלהם לא מתקרב לקבוצות של פפ. אם זה כזה קל למה הם גם לא יישמו את השיטה שלהם ככה? מאמן ענק

אחד הגדולים

שוב, מאמן ענק, אבל עד שלא יקח קבוצה שהיא במקור גרועה ויעשה איתה משהו מטורף, אני לא חושב שהוא הגדול בהיסטוריה, פשוט טקטקן בחסד שצריך שחקני ענק שיישמו את השיטה שלו

אחד הגדולים

11 דקות לפני, maccabi-king said:

אחד הגדולים

בגלל זה קלופ גדול יותר. הוא מחפש אתגרים לא קבוצות מוכנות עם התקציב הכי גבוה

יונייטד קבוצה חדשה עם רכש מאוחר שעברה עונות קשות ואפורות.

התחברה לה בחודש האחרון עם הרכב התקפי ונראית לא רע בכלל, ניצחה בין היתר את המוליכה.

באה לשחק בחוץ מול המפלצת של אירופה והאלופה ששמרה על הסגל ואפילו התחזקה.

ולמרות שליונייטד היו את כל הסיבות שבעולם לחשוש ולשחק בונקר, היא עלתה עם ה11 הכי טובים שלה בלי חשבון.

אז נכון, חטפה נוקאאוט כבר במחצית. אבל לפחות הרוויחה מידע, היא יודעת שהנצחונות משקרים וההרכב שלה לא ברמה של הסיטי.

היא יודעת איפה היא צריכה להתחזק, מי לא מתאים לרמה הזו, איזה דגשים טקטים אפשר לקחת למשחק הבא אפילו מבלי לשנות הרכב.

אני מניח שאם היה מדובר בגמר ליגת אלופות היא לא הייתה עולה עם ההרכב הזה,

אבל כמו שקוסמיק אמר ואני מסכים איתו. זרוק את ההרכב הכי מוצלח שלך למים העמוקים, מה כבר יכול לקרות? מקסימום תפסיד, תדע שאתה לא טוב.

מה למדנו מאתמול? כלום. וגם הפסדנו.

38 דקות לפני, Zizou said:

גם אני חושב ככה

את קלופ פחות קריטי לו כמה זהב יהיה לו בארון, אלא כמה פרויקטים באמת הוא הצליח להרים כמעט מאפס

ליברפול לפניו היו לוזרים

היום הם רמה אחרת לגמרי(עם כל זה שהשנה הם לא הופיעו משום מה)

סיטי, בארסה ובמיוחד באירן לפני פפ היו עדיין גדולות

לפני19 שעות , maccabi-king said:

גם אני חושב ככה

את קלופ פחות קריטי לו כמה זהב יהיה לו בארון, אלא כמה פרויקטים באמת הוא הצליח להרים כמעט מאפס

ליברפול לפניו היו לוזרים

היום הם רמה אחרת לגמרי(עם כל זה שהשנה הם לא הופיעו משום מה)

סיטי, בארסה ובמיוחד באירן לפני פפ היו עדיין גדולות

אני תוהה לעצמי מה האתגר הבא שקלופ ייקח?(אולי נבחרת גרמניה אחרי האנסי פליק?,אולי רומא?,אולי נבחרת אנדראצ'יברית באופן סדרתי?).

לפני3 שעות , Raumdeuter said:

אני תוהה לעצמי מה האתגר הבא שקלופ ייקח?(אולי נבחרת גרמניה אחרי האנסי פליק?,אולי רומא?,אולי נבחרת אנדראצ'יברית באופן סדרתי?).

מתאים לו לקחת את אתלטיקו מדריד

On 2.10.2022 at 18:46, Zizou said:

העניין שפפ תמיד היה פפ במעמד של מאמן על. מהרגע הראשון שלו בבוגרים ובגלל זה תמיד הסתובב בקבוצות הכי חזקות. בוא נגיד שאם פפ יאמן מתישהו קבוצה סטייל דורטמונד זו חתיכת הזייה מנותקת. בטח בשנים הקרובות.

קלופ ממש התחיל מלמטה ובנה את עצמו. האמת שהקבוצה הבאה של קלופ תהיה הכי מעניינת- גם אחד שיודע לבנות מ0 וגם יקבל את כל הכלים שיש כראוי למאמן במעמדו.

On 3.10.2022 at 13:12, I promise said:

הולנד זה זלאטן על סטרואידים 

עם כל משחק שלו שעובר בסיטי, אני מתחיל להבין שכנראה, כל עוד הוא לא הולך להיפצע בצורה חמורה מדי, אנחנו הולכים לחוות בשנים הקרובות בתופעת טבע אמיתית

הבנאדם עושה צחוק מכל קבוצת כדורגל שהוא פוגש, והוא אפילו לא מתקשה

לדעתי הוא הולך לעקוף את מסי ורונאלדו בסיבוב מבחינת סטטיסטיקות

הבנאדם כנראה ישבור פה שיאי הבקעה שלא נשברו מעולם

מי חשב שהוא ישכיח בצורה כזאת קלה את אמבפה שעד לפני 3 שנים כולם היו בטוחים שהוא יהיה השחקן הכי גדול בעתיד

מעניין אותי איך נתייחס אליו בעתיד ביחס למסי ורונאלדו בטופ שלהם כל עוד הוא ישאר באותה עלייה שהוא חווה כרגע

מצד אחד זה צורת משחק שונה לחלוטין, הוא חלוץ מטרה פר אקסלנס ולא אחד שיוצר לעצמו את הגול כמו שמסי ורונאלדו עשו, מצד שני, זה ממש לא בעיה עבור שחקנים מסביבו לייצר לו מצבים לגול, הוא נמצא בכל מקום ויכול להבקיע מכל מקום ברחבה בכמה צורות הבקעה שונות

1 דקה לפני, car.garsia said:

תמיד אמרתי אמבאפה שחקן מדהים, אבל הוא אנושי מאוד וילד חרא. האלאנד זה חייזר. אין בו רגשות.

הבעיה עם אמבפה שהוא על המזל שלו נפל לקבוצת על עם ניימאר, אחד הילדי חרא הגדולים בהיסטוריה

והוא נדבק בשטויות שלו וכל מה שהוא חושב עליו זה כסף

הלאנד כרגע בקבוצת על שונה לחלוטין, עם שחקנים סופר אינטלגנטים מסביבו, במיוחד דה בריינה שהוא כיום אחד מיוצרי המצבים הכי טובים בעולם אם לא הכי גדול, ועם מאמן שיודע בדיוק מה לעשות עם שחקנים כאלה

שידוך משמיים

50 דקות לפני, maccabi-king said:

עם כל משחק שלו שעובר בסיטי, אני מתחיל להבין שכנראה, כל עוד הוא לא הולך להיפצע בצורה חמורה מדי, אנחנו הולכים לחוות בשנים הקרובות בתופעת טבע אמיתית

הבנאדם עושה צחוק מכל קבוצת כדורגל שהוא פוגש, והוא אפילו לא מתקשה

לדעתי הוא הולך לעקוף את מסי ורונאלדו בסיבוב מבחינת סטטיסטיקות

הבנאדם כנראה ישבור פה שיאי הבקעה שלא נשברו מעולם

מי חשב שהוא ישכיח בצורה כזאת קלה את אמבפה שעד לפני 3 שנים כולם היו בטוחים שהוא יהיה השחקן הכי גדול בעתיד

מעניין אותי איך נתייחס אליו בעתיד ביחס למסי ורונאלדו בטופ שלהם כל עוד הוא ישאר באותה עלייה שהוא חווה כרגע

מצד אחד זה צורת משחק שונה לחלוטין, הוא חלוץ מטרה פר אקסלנס ולא אחד שיוצר לעצמו את הגול כמו שמסי ורונאלדו עשו, מצד שני, זה ממש לא בעיה עבור שחקנים מסביבו לייצר לו מצבים לגול, הוא נמצא בכל מקום ויכול להבקיע מכל מקום ברחבה בכמה צורות הבקעה שונות

תבדיל בין מסי לרונאלדו. מסי זה השחקן הכי טוב והכי גדול בהסטוריה. הגדולה שלו שאפשר להגיד שגם לא יהיה שחקן כמוהו (לפחות לא שנזכה לראות ולא בדורות הקרובים).

לכל השאר האלאנד בהחלט יכול להיות בר השוואה ולעמוד בשורה של הכי גדולים

1 hour ago, maccabi-king said:

הבעיה עם אמבפה שהוא על המזל שלו נפל לקבוצת על עם ניימאר, אחד הילדי חרא הגדולים בהיסטוריה

והוא נדבק בשטויות שלו וכל מה שהוא חושב עליו זה כסף

הלאנד כרגע בקבוצת על שונה לחלוטין, עם שחקנים סופר אינטלגנטים מסביבו, במיוחד דה בריינה שהוא כיום אחד מיוצרי המצבים הכי טובים בעולם אם לא הכי גדול, ועם מאמן שיודע בדיוק מה לעשות עם שחקנים כאלה

שידוך משמיים

נכון. אבל הוא בחר את זה בסוף. והקריירה שלו תתקע הרבה שנים ליד הילד חרא הזה בקבוצה חובבנית שלא בנויה לעבור רבע גמר צ'מפיונס בעונה טובה שלה ואני לארג' עם זה.

לפני8 שעות , maccabi-king said:

אמבפה למד מהחבר שלו ניימאר איך להרוויח כסף בלי להתאמץ יותר מידי, גם תקע את עצמו בליגה של קבוצה אחת בלי אתגר.

On 4.10.2022 at 10:59, zion8 said:

העניין שפפ תמיד היה פפ במעמד של מאמן על. מהרגע הראשון שלו בבוגרים ובגלל זה תמיד הסתובב בקבוצות הכי חזקות. בוא נגיד שאם פפ יאמן מתישהו קבוצה סטייל דורטמונד זו חתיכת הזייה מנותקת. בטח בשנים הקרובות.

קלופ ממש התחיל מלמטה ובנה את עצמו. האמת שהקבוצה הבאה של קלופ תהיה הכי מעניינת- גם אחד שיודע לבנות מ0 וגם יקבל את כל הכלים שיש כראוי למאמן במעמדו.

לא רק זה 

פפ מאמן עם ביצים, להעיף את רונלדיניו ואטו ולבנות קבוצה סביב ילד בן 19... 

אני חושב שזאת הקבוצת כדורגל הכי טובה שראיתי 

On 6.10.2022 at 00:43, yellow_blood said:

תבדיל בין מסי לרונאלדו. מסי זה השחקן הכי טוב והכי גדול בהסטוריה. הגדולה שלו שאפשר להגיד שגם לא יהיה שחקן כמוהו (לפחות לא שנזכה לראות ולא בדורות הקרובים).

לכל השאר האלאנד בהחלט יכול להיות בר השוואה ולעמוד בשורה של הכי גדולים

אולי אתה איזה אוהד מסי,אבל כאחד נייטרלי(הדבר היחיד שאני באמת אוהד זה מכבי וכל השאר זה סתם כדורגל מהנה מבחינתי) אני לא הרגשתי לרגע שבימים הגדולים של שתיהם מסי היה יותר גדול מרונאלדו

על בסיס מה אפשר להגיד שהוא הכי טוב בהיסטוריה? יצא לך לראות בלייב את פלה ומראדונה שאתה מתבטא ככה? 

הבנאדם אפילו לא לקח את גביע העולם(דבר שמבחינתי זה מאסט לשחקן שאמור להיחשב כהכי טוב בהיסטוריה) , ולא תגיד שהנבחרת שלו היא נבחרת פח, סך הכל זה נבחרת ארגנטינה שהיא אחלה נבחרת סך הכל

ההבדל היחיד בין מסי לרונאלדו זה שאצל מסי הכל בא ככישרון, ואצל רונאלדו יש כישרון אבל הרוב זה עבודה קשה

19 דקות לפני, maccabi-king said:

אולי אתה איזה אוהד מסי,אבל כאחד נייטרלי(הדבר היחיד שאני באמת אוהד זה מכבי וכל השאר זה סתם כדורגל מהנה מבחינתי) אני לא הרגשתי לרגע שבימים הגדולים של שתיהם מסי היה יותר גדול מרונאלדו

על בסיס מה אפשר להגיד שהוא הכי טוב בהיסטוריה? יצא לך לראות בלייב את פלה ומראדונה שאתה מתבטא ככה? 

הבנאדם אפילו לא לקח את גביע העולם(דבר שמבחינתי זה מאסט לשחקן שאמור להיחשב כהכי טוב בהיסטוריה) , ולא תגיד שהנבחרת שלו היא נבחרת פח, סך הכל זה נבחרת ארגנטינה שהיא אחלה נבחרת סך הכל

ההבדל היחיד בין מסי לרונאלדו זה שאצל מסי הכל בא ככישרון, ואצל רונאלדו יש כישרון אבל הרוב זה עבודה קשה

בשביל להיות הגדול בהיסטוריה, לא צריך גביע עולם. למסי ורונאלדו יש מספיק תארים ושיאים אישיים שמציבים אותם בטופ מעל כולם. הם שמרו על רמה פסיכית מעל עשור, זה מדהים בפני עצמו.

בעניין הכשרון, לא חושב שנראה משהו שדומה למסי אי פעם. 

1 hour ago, Elirandani said:

בשביל להיות הגדול בהיסטוריה, לא צריך גביע עולם. למסי ורונאלדו יש מספיק תארים ושיאים אישיים שמציבים אותם בטופ מעל כולם. הם שמרו על רמה פסיכית מעל עשור, זה מדהים בפני עצמו.

בעניין הכשרון, לא חושב שנראה משהו שדומה למסי אי פעם. 

אולי רק אוסקר גלוך