Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

Just now, פנחס שוף said:

הנורבגים בעצם לקחו לנו את הניצחון גדול במפעל 

שרמוטות

נבלות.

הם גם היו דאחקה קבועה על בית"ר הרבה שנים, שגם זה הלך עכשיו.

יום שחור

לפני7 שעות , פנחס שוף said:

הנורבגים בעצם לקחו לנו את הניצחון גדול במפעל 

שרמוטות

אנחנו עדיין ניצחון החוץ הגדול יותר, והכי הרבה שערים במשחק חוץ.

17:15 ברצלונה - ריאל מדריד
18:30 מנצ'סטר יונייטד - ליברפול
21:45 אינטר - יובנטוס
אייאקס - איינדהובן ב17:45
רומא - נאפולי ב19:00
פסז - מארסיי 21:45

יום ראשון יהיה מעניין

5 דקות לפני, פנחס שוף said:
17:15 ברצלונה - ריאל מדריד
18:30 מנצ'סטר יונייטד - ליברפול
21:45 אינטר - יובנטוס
אייאקס - איינדהובן ב17:45
רומא - נאפולי ב19:00
פסז - מארסיי 21:45

יום ראשון יהיה מעניין

כבר כמה שנים שיש קלאסיקו ואם מישהו לא זורק על זה משהו אין לי מושג שיש עכשיו עם איך שהליגה הספרדית נראית זה בכלל עבר לי מתחת לרדאר. שיקום מישהו אחד שיגיד שליברפול יונייטד לא יותר מעניין היום מהקלאסיקו בספרד גם לפני שהיא בדרך להפוך לליגה סקוטית משודרגת. 

מוריניו עלה עם הרכב חזק או שלישי?

כי זה הטענות שהיו לי על המפעל הזה, שמועדונים גדולים יזלזלו, וזה יהפוך את הכל ללא מעניין.

14 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מוריניו עלה עם הרכב חזק או שלישי?

כי זה הטענות שהיו לי על המפעל הזה, שמועדונים גדולים יזלזלו, וזה יהפוך את הכל ללא מעניין.

מה זה משנה לך בחייאת ראבק????? מצידי שכולם יעלו מולנו בהרכב שלישי, נפרק אותם בחמישיות וניקח את הגביע

59 דקות לפני, ברק8 said:

מה זה משנה לך בחייאת ראבק????? מצידי שכולם יעלו מולנו בהרכב שלישי, נפרק אותם בחמישיות וניקח את הגביע

אתה צריך לשאוף לשחק נגד הטובים ביותר, לא נגד נוער מחוזק.

במצב הנוכחי של הקבוצה זה אולי מתאים לך עכשיו, אבל אם היינו יותר טובים, אני בטוח שהיית מעדיף להיות במפעל אחר, יותר אטרקטיבי ומעניין לקהל.

לפני5 שעות , antonio_margheriti2 said:

אתה צריך לשאוף לשחק נגד הטובים ביותר, לא נגד נוער מחוזק.

במצב הנוכחי של הקבוצה זה אולי מתאים לך עכשיו, אבל אם היינו יותר טובים, אני בטוח שהיית מעדיף להיות במפעל אחר, יותר אטרקטיבי ומעניין לקהל.

הייתי מעדיף לקבל קבוצות הכי זבל שיש עם הרכב הנוער שלהם ולהתקדם. מה מעניין אותי אטרקטיביות ויוקרה? רוצה שהקבוצה תנצח.

18 דקות לפני, Krishi said:

הייתי מעדיף לקבל קבוצות הכי זבל שיש עם הרכב הנוער שלהם ולהתקדם. מה מעניין אותי אטרקטיביות ויוקרה? רוצה שהקבוצה תנצח.

אני אוהב כדורגל כי המשחק מרגש אותי, אוהב את התחרותיות.

לנצח קבוצות זבל זה נחמד,  אבל שאתה מנצח את חיפה זה יותר מספק מאשר הפועל ירושלים לא?

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

אני אוהב כדורגל כי המשחק מרגש אותי, אוהב את התחרותיות.

לנצח קבוצות זבל זה נחמד,  אבל שאתה מנצח את חיפה זה יותר מספק מאשר הפועל ירושלים לא?

נכון, אבל זה לא אומר שאני רוצה שלחיפה יהיה סגל חזק כדי שאני ארגיש טוב יותר אחרי שניצחתי אותם. 

ובכל מקרה באירופה המטרה היא להתקדם כמה שיותר, להשיג נקודות דירוג, כסף, להגיע לשלבים גבוהים. אז כל עוד זה אפשרי אני מעדיף לפגוש קבוצות כמה שיותר חלשות. כשנגיע לליגת האלופות אז זה כבר אופרה אחרת כי שם כל הקבוצות חזקות גם אם השם לא הכי סקסי, ואז אני כבר אעדיף לפגוש קבוצות פאר מאשר איזו ליל או ספורטינג ליסבון כזאת שגם שם לא הכי אטרקטיבי וגם יהיה קשה מאוד לנצח. לפחות בדרג הראשון והשני ששם כל הקבוצות חזקות מאיתנו משמעותית.. 

בדרג השלישי יש עונות שיש סיכוי לקבל קבוצה ברמה שלנו בערך אז אני אקווה לקבל אותה בהגרלה. 

26 דקות לפני, Krishi said:

נכון, אבל זה לא אומר שאני רוצה שלחיפה יהיה סגל חזק כדי שאני ארגיש טוב יותר אחרי שניצחתי אותם. 

ובכל מקרה באירופה המטרה היא להתקדם כמה שיותר, להשיג נקודות דירוג, כסף, להגיע לשלבים גבוהים. אז כל עוד זה אפשרי אני מעדיף לפגוש קבוצות כמה שיותר חלשות. כשנגיע לליגת האלופות אז זה כבר אופרה אחרת כי שם כל הקבוצות חזקות גם אם השם לא הכי סקסי, ואז אני כבר אעדיף לפגוש קבוצות פאר מאשר איזו ליל או ספורטינג ליסבון כזאת שגם שם לא הכי אטרקטיבי וגם יהיה קשה מאוד לנצח. לפחות בדרג הראשון והשני ששם כל הקבוצות חזקות מאיתנו משמעותית.. 

בדרג השלישי יש עונות שיש סיכוי לקבל קבוצה ברמה שלנו בערך אז אני אקווה לקבל אותה בהגרלה. 

סבבה, אני איתך.

אבל אי אפשר כל הזמן לחשוב על דירוג וכסף, בסופו של דבר כדורגל זה בידור.

רק אמרתי שהמועדונים הגדולים יזלזלו, זה שלא אכפת לנו האוהדים זה בסדר, אני מבין את זה שרוצים לנצח לא משנה מה.

בסופו של דבר הליגה המקומית שלנו היא העיקר, אני לא מצפה מאיתנו לקחת את הצ'מפיונס, או האירופית, רק מחפש את הריגוש והיוקרה, מפעל אירופי זה בונוס.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

סבבה, אני איתך.

אבל אי אפשר כל הזמן לחשוב על דירוג וכסף, בסופו של דבר כדורגל זה בידור.

רק אמרתי שהמועדונים הגדולים יזלזלו, זה שלא אכפת לנו האוהדים זה בסדר, אני מבין את זה שרוצים לנצח לא משנה מה.

בסופו של דבר הליגה המקומית שלנו היא העיקר, אני לא מצפה מאיתנו לקחת את הצ'מפיונס, או האירופית, רק מחפש את הריגוש והיוקרה, מפעל אירופי זה בונוס.

אישית אני מאוד שמח ומבודר כשהקבוצה שלי מנצחת בשלב בתים אירופאי ולא משנה את מי. 

אין לי בעיה שמועדונים גדולים לא יזלזלו, אבל במשחקים אחרים שלא קשורים אלי חחח נגדי הלוואי שיעלו עם הנוער גם העיקר שאנצח. 

למי שמודאג שהזכייה בקונפרנס תהיה קלה מדי אז הסירו דאגה מליבכם-  לגמר מוריניו לא יעלה את ההרכב המשני.

גלימט רקדו בלי קשר למוריניו.

ה6-1 הוא תוצר של האיכות הנורבגית שהתבססה על הזילזול הרומאי.

זילזול לא רק בהרכב המעשי.

אלא ברעיון התיאורטי שיוצאים לקרוז סלמונים בחבל הפיורדים.

זה קרה לנו גם אצל ריף מסיקה בא.א.פאחם.

ואז כשחיפה קיבלה אותם בשמינית אז היא התייחסה ברצינות (ולמרות זאת התקשתה).

זה הספורט.

הכל לגיטימי.

לגיטימי ליפול.

לגיטימי לקום.

וגם לגיטימי שמה שלאחד הוא פסגת השאיפות לשני הוא פינת האשפות.